Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#3436 20/06/2001 19:16
Dołączył: May 2001
Posty: 120
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 120
zaglebie polecialo na malte na krotkie wakacje.mecz rewanzowy to przykry obowiazek w przerwie miedzy zaliczanymi pubami.nie ma mowy o koncentracji i checi zwyciestwa.pytanie tylko czy maltanczycy to wykorzystaja?osobiscie gram ,1,bo dobry kurs

Bonus: Unibet
#3437 20/06/2001 19:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Gdzie dwóch sie bija tam trzeci korzysta. Daje na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3438 20/06/2001 22:11
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Jeszcze o Zagłębiu... Jeœli uda im się wyeliminowac Lokeren to trafi¹ na Newcastle United <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#3439 21/06/2001 02:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Originally posted by mwiac:
[qb]A w ogóle to proponuję trochę poczekać jaki kurs na ten mecz wystawi maltański Unibet.[/qb]

Unibet jest szwedzko-angielski. Na Malcie mają siedzibę (zresztą jak i paru innych buków, np. Expekt) ze względu na podatki, ale nie sądze aby mieli pojęcie o maltańskiej piłce.

#3440 21/06/2001 15:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Ludzie piszcie co wiecie o osłabieniach w intertoto nawet wtedy gdy nie chcecie sami tego obstawiać

#3441 22/06/2001 20:26
Dołączył: May 2001
Posty: 120
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 120
u buka na CNN str.244 w telegazecie mecz bylis-craiova 'ohne wetten' czy ktos wie dlaczego?

#3442 22/06/2001 21:02
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
co znaczy "ohne wetten"(w szkole nie przepadalem za niemieckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

#3443 22/06/2001 21:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Originally posted by lok:
[qb]co znaczy "ohne wetten"(w szkole nie przepadalem za niemieckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).[/qb]

tzn. "without bets", to chyba kazdy potrafi przetlumaczyc. bez zakladu, trudno powiedziec, widac maja jakies wiadomosci na temat tego meczu dlatego go wycofali

#3444 22/06/2001 21:34
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
dzieki alki,ale angielskiego nie musisz mnie uczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .nie dziwie sie ze zablokowali.wystarczy przeczytac zapowiedz do tego i innych meczy (Pobeda-NK,Publikum-Aahrus) na www.uefa.com. [uefa.com.]

#3445 22/06/2001 22:26
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Originally posted by lok:
[qb]dzieki alki,ale angielskiego nie musisz mnie uczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .nie dziwie sie ze zablokowali.wystarczy przeczytac zapowiedz do tego i innych meczy (Pobeda-NK,Publikum-Aahrus) na www.uefa.com. [uefa.com.][/qb]

Tam nie ma zapowiedzi do w/w meczów. S¹ omówione tylko pierwsze mecze tych drużyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wg. mnie na żaden z tych meczy nie warto inwestowac dużej kasy. Kazdy wynik jest możliwy...

#3446 22/06/2001 23:31
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
porypaly mi sie adresy.jak sobie przypomne to dam znac gdzie czytalem zapowiedzi.

#3447 22/06/2001 23:44
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Originally posted by Ufo:
[qb]

Tam nie ma zapowiedzi do w/w meczów. S¹ omówione tylko pierwsze mecze tych drużyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wg. mnie na żaden z tych meczy nie warto inwestowac dużej kasy. Kazdy wynik jest możliwy...[/qb]

Zupełnie nie zgadzam się z Tobą, Ufo

INTERTOTO to żyła złota - już w pierwszej rundzie udało mi się nieźle zarobić, z resztą podałem swoje picki na niedzielę i weszły 3/3 z Pobedą za 7,5.

Buki w Polsce, jak i za granicą zupełnie nie orientują się komu na pucharze zależy, a komu nie i kto wystawia jaki skład.

Dopiero gdy zbyt dużo osób postawi na dany mecz, to zmieniają odpowiednio kursy. W tym tygodniu postawiłem w profie Pobiedę(kurs 2,5) i awans Bylisu (1,57), a dzisiaj jak tam byłem kursy wynosiły 1,72 i 1,18. Powiedziałbym, że to dość znaczna różnica. Tych dwóch wyników jestem prawie na 100% pewien. Awansują dalej Prilep i Bylis, jedyne co może się wydarzyć to to, że któraś z drużyn pozwoli sobie na remis.

Ponadto spadające już kursy Publiku (1 z Aarhus), S. Gjumri (1 z Tatabanyą), i do tego Smederevo i Gloria Bistrica to moim zdaniem pewni kandydaci do zwycięstw.

Gloria jest jeszcze za 1,7 w Totomixie i myślę, że to bardzo wartościowy kurs. Bylis 2,4 w Totomixie - przy podejściu drużyny z Rumunii jak najbardziej.

Do Pobedy goście nie dość że w podobnym składzie jak w pierwszym meczu (podobno powinno być 1:5, a nie 1:2), to jeszcze 2,3 godziny przed meczem, więc jak ktoś ma możliwość za około 2, to wydaję mi się że warto.

Do dalszej lektury o Intertoto zapraszam na www.onefootball.com [onefootball.com] jak ktoś po angielsku obeznany.

#3448 22/06/2001 23:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Interesujace meczyki:

w nawiasie wyniki 1 meczu
Bylis-Univ.Craiova(3-3)1 <2,25>
S.Gjumri-Tatabanya(3-2)1 <2,1>

No i interesuja mnie typy Soczi'ego:
Nk Zagrzeb-P.Prilep X lub 2
Jazz-Gloria 1
C.Zenila- Denizli 1

Tak do konca nie moge sie do nich przekonac, ale mozna poscic wszystkie w systemie!

A co do Zaglebia to powinni wygrac. Ci z Malty stawiali taki opor jak trawa kosiarce elektrycznej.
Ale moze zabraknac pradu;-)

#3449 23/06/2001 01:46
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Originally posted by Pummel:
[qb]

No i interesuja mnie typy Soczi'ego:
Nk Zagrzeb-P.Prilep X lub 2
Jazz-Gloria 1
C.Zenila- Denizli 1

Tak do konca nie moge sie do nich przekonac, ale mozna poscic wszystkie w systemie!

[/qb]

To były b. dobre typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS. Gratulacje Soczi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i gratulacje oczywiœcie dla Pummela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3450 23/06/2001 06:06
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Originally posted by Pummel:
[qb]Interesujace meczyki:

w nawiasie wyniki 1 meczu
Bylis-Univ.Craiova(3-3)1 <2,25>
S.Gjumri-Tatabanya(3-2)1 <2,1>

No i interesuja mnie typy Soczi'ego:
Nk Zagrzeb-P.Prilep X lub 2
Jazz-Gloria 1
C.Zenila- Denizli 1

Tak do konca nie moge sie do nich przekonac, ale mozna poscic wszystkie w systemie!

A co do Zaglebia to powinni wygrac. Ci z Malty stawiali taki opor jak trawa kosiarce elektrycznej.
Ale moze zabraknac pradu;-)[/qb]

Nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiałeś Pummel, te 3 mecze, które wymienileś, tzn.
NK-Pobeda x lub 2
Jazz-Gloria 1
C.Zenila-Denizli już były w tamtą niedzielę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#3451 23/06/2001 13:34
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Jeszcze wracając do tematu Zagłębia.
Przed ubiegłotygodniowym meczem zespół z Malty nie rozegrał żadnego spotkania od ponad miesiąca czyli od końca ligi maltańskiej. Miało to decydujący wpływ na to że piłkarze ci zdecydowanie ustępowali Polakom pod względem przygotowania. Teraz może być nieco inaczej, w upale na Malcie może się okazać że to Lubinianie będą bardziej zmęczeni, bo da o sobie znać przemęczenie kończącym się sezonem.

#3452 23/06/2001 14:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Originally posted by Soczi:
[qb]

Nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiałeś Pummel, te 3 mecze, które wymienileś, tzn.
NK-Pobeda x lub 2
Jazz-Gloria 1
C.Zenila-Denizli już były w tamtą niedzielę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]

Upssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#3453 23/06/2001 23:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
HA HA HA
1:0 !!!!!!!!!!

Ciekawe ile będzie mnie kosztować Bylis ?

#3454 23/06/2001 23:21
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał mwiac:
[qb]HA HA HA
1:0 !!!!!!!!!!

Ciekawe ile będzie mnie kosztować Bylis ?[/qb]

Ja jak spadły kursy - postawiłem i na Craiov¹ i na Zagrzeb, wiec bardzo sie ciesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#3455 23/06/2001 23:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Sorry Ufo 1:0 dotyczyło meczu Zagłębia. Postawiłem szansika. Niestety pewniakiem był Bylis.......

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1