Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 31 1 2 15 16 17 18 19 30 31
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Problem bynajmniej nie polega na osobie selekcjonera.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
ale problem selekcjonera sprawił, iż ta akcja odniesie sukces

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dokładnie.

Najlepiej gdyby właśnie oprzeć tę akcję na osobie selekcjonera.

Bo zmusić cały pzpn do odejścia to można włożyć między bajki. Tak więc lepiej się skupić by mieli jak najmniejszy wpływ na kadrę, bo to jeszcze jest sprawa którą jako kibice możemy wygrać.

A z budowaniem boisk dla młodzieży to zostawmy to innym instytucjom państwowym...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138

na tych ćwokow to zlamanego grosza bym nie dal! niech sie zglosza po premie do federacji slowenii ja punkcik ugraja

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Conrad
Dokładnie.

Najlepiej gdyby właśnie oprzeć tę akcję na osobie selekcjonera.

Bo zmusić cały pzpn do odejścia to można włożyć między bajki. Tak więc lepiej się skupić by mieli jak najmniejszy wpływ na kadrę, bo to jeszcze jest sprawa którą jako kibice możemy wygrać.

A z budowaniem boisk dla młodzieży to zostawmy to innym instytucjom państwowym...

Między bajki to można włożyć jakiekolwiek działania tego rządu,żeby rozpieprzyć tą skamielinę PZPN.
O wiele skuteczniejsze mogą być działania zorganizowanych kibiców niż spedalonych polityków!!!
Jutro będzie góra 6 tysięcy ludzi (i w to wątpię),którzy kupili bilety.Ja tam z przyjemnością doołączyłem do koniecpzpn.
Na razie firma Śnieżka napisała jako pierwsza oświadczenie.
Kobicinie z Canal Plus,która namawiała mnie do ponownej inwestycji w ich Cyfrę+ powiedziałem,że rozważę too jak rozpierd..ą PZPN...(zatkało biedaczkę).
Spokojnie mamy czas...

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Originally Posted by onda
Między bajki to można włożyć jakiekolwiek działania tego rządu,żeby rozpieprzyć tą skamielinę PZPN.
O wiele skuteczniejsze mogą być działania zorganizowanych kibiców niż spedalonych polityków!!!
Jutro będzie góra 6 tysięcy ludzi (i w to wątpię),którzy kupili bilety.Ja tam z przyjemnością doołączyłem do koniecpzpn.
Na razie firma Śnieżka napisała jako pierwsza oświadczenie.
Kobicinie z Canal Plus,która namawiała mnie do ponownej inwestycji w ich Cyfrę+ powiedziałem,że rozważę too jak rozpierd..ą PZPN...(zatkało biedaczkę).Spokojnie mamy czas...

za podobne teksty bardzo cenię Twoje posty smile

niestety nie da się uciec od polityki, działania kibiców będą miały jakiekolwiek szanse powodzenia tylko wtedy gdy zostaną wsparte przez konretne osoby, między innymi ze świata polityki

natomiast jak toporna jest walka z PZPN pokazuje przykład z ligowego podwórka, gdzie ciężko w ogóle usiąść do rozmów

przez ostatnie lata skutecznie prowadzona była kampania, która miała za zadanie uświadomić społeczeństwu pewien skrót myślowy "kibic ligowy = bydło, kibic reprezentacji = wzór", teraz okazuje się, że ten schemat legł w gruzach, dlatego PZPN cały czas próbuje deprawować problem, twierdząc, że jest to akt grupki chuliganów, a "prawdziwi kibice" i tak przyjdą na mecz
problemem może być fakt, iż osoby zaangażowane w akcję koniecPZPN są w światku kibicowskim w większości anonimowe, a demonstrowanie swoich poglądów możliwe jest niezbyt często - dlatego istnieje zagrożenie, że akcja może umrzeć śmiercią naturalną
ciężko stwierdzić czy istnieje możliwość porozumienia organizatorów akcji choćby z OZSK - jeśli jest to tylko kwestia zmiany selekcjonera to z pewnością do takich rozmów nawet nie dojdzie
tutaj kłania się świadomość o której pisałem wcześniej - wielu ludzi nie rozumie idei kampani

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
s LP - szanuję twój punkt widzenia, ale to nie znaczy,że w całości się z nim zgadzam.Stowarzyszenie koniecpzpn powstało niecały miesiąc temu i ich PIERWSZĄ inicjatywą był bojkot meczu jutrzejszego.
Dałby Bóg wszystkim instytucjom taką skuteczność...
A co raz więcej ludzi zrozumie...spokojnie...
Niejaki były komuch tzw.red. Atlas nazwał mnie idiotą ( i resztę stowarzyszonych...).Odważny człowiek - zadrzeć ze 100000 fajnych chłopów...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
szkoda że Słowacy to takie pipki i kupili zaledwie 900 biletów z przyznanej im puli , jakby było ich 4000 to zagłuszyliby tych łamistrajków którzy jutro będą się emocjonować występem kadry Majewskiego :/


Jakaś akcja by się przydała protestacyjna podczas losowania ME2012 które się odbędą w PKiN , trzeba iść z PZPNem na walke na noże , do tej pory czuli bezkarność ze strony kibiców bo okrzyki "jebać pzpn" raczej wielkiej krzywdy im nie robiły , niby nic wielkiego ale już jest głośno o akcji koniecpzpn , opinia publiczna i media są tym zainteresowane , drobnymi kroczkami trzeba rozkruszać ten beton , PZPN jest zakałą polskiej piłki i hamulcem w jej rozwoju , trzeba wypierdolić tych leśnych dziadków ze stołków , rozpierdolić ten komunistyczny relikt ze świtą Ubeków na czele , Placzyńskim i innymi czerwonymi ścierwami którzy stworzyli sobie swój własny folwark

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
o ja pierd...

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,M...elekcjonerem,wid,11591141,wiadomosc.html

tego Placzynskiego z Sportfive powinni razem z calym PZPNem na taczkach powywozic

'jeb.. jeb.. PZPN i Placzynskiego'

Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
nie można pozwolić aby PZPN doprowadził do ruiny ukochany przez wszystkich sport! klęski reprezentacji nie należy upatrywać w osobie Majewskiego lecz w skostniałych strukturach PZPN... utrzymywanie związku jest jednoznaczne z dalszym regresem zarówno w lidze, jak i reprezentacji.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Aktualny stan kooniecpzpn.pl -Do naszego protestu dołączyło 127225 kibiców - armia rośnie lawinowo...dołącza po 1500-1600 osób na godzinę...




Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by onda
Aktualny stan kooniecpzpn.pl -Do naszego protestu dołączyło 127225 kibiców - armia rośnie lawinowo...dołącza po 1500-1600 osób na godzinę...


ciekawe, czy nie miala na to wplywu, aby kleska naszych mlodziezowcow z Holandią. W koncu mamy system szkolenia mlodziezy jaki mamy, a raczej nie mamy, a to zasluga pzpnu...

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by abeg
Originally Posted by onda
Aktualny stan kooniecpzpn.pl -Do naszego protestu dołączyło 127225 kibiców - armia rośnie lawinowo...dołącza po 1500-1600 osób na godzinę...


ciekawe, czy nie miala na to wplywu, aby kleska naszych mlodziezowcow z Holandią. W koncu mamy system szkolenia mlodziezy jaki mamy, a raczej nie mamy, a to zasluga pzpnu...

To też,
Również radosna twórczość niejakiego Atlasa
Nadprojekt z nadtrenerem janasem nad trenerem majewskim
Ci ludzie strzelają sobie w stopę pare razy dziennie...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Bo wy się tam znacie!

Czołowy polski fachowiec w tej dziedzinie Antoni Piechniczek wyraźnie przecież dowiódł, że najważniejszym elementem piłkarskiego meczu jest wynik, oczywiście wynik liczony w rzutach rożnych smile

Tak więc wbrew opinii niekompetentnych malkontentów jedziemy na mundial hura

O to dowód - tabela liczona prawidłowo:

Polska jedzie na mundial!!! [img111.imageshack.us]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
wlasnie przegladam strone koniecpzpn.pl...

i zobaczylem sobie filmik 'I na koniec dla poprawy humoru - ocena kompetencji Kazimierza Grenia przez Zbigniewa Bońka'

Zibi dokonczyc wywiadu nie moze, bo nie moze powstrzymac sie od smiechu laugh

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by Ojro
wlasnie przegladam strone koniecpzpn.pl...

i zobaczylem sobie filmik 'I na koniec dla poprawy humoru - ocena kompetencji Kazimierza Grenia przez Zbigniewa Bońka'

Zibi dokonczyc wywiadu nie moze, bo nie moze powstrzymac sie od smiechu laugh

laugh laugh laugh

a na marginesie, Kazimierz Greń prezes Podkarpackiego ZPN-u i Rafał Greń sędzia pierwszoligowy także z Rzeszowa, przypadek czy awanse po rodzinie ???

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Sponsorzy-odcinaja-sie-od-dzialan-PZPN,wid,11590485,wiadomosc.html

kasa misiu ,kasa...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
artykul z weszlo.com jakos nie moze wyswietlic sie wiec CTRL + C

Uwaga, CBA dotarło do cennika Mariusza Lewandowskiego. Podobno na mecz ze Słowacją, specjalnie do Słoweńców, przygotowano ofertę promocyjną. Aby umotywować kapitana reprezentacji Polski, należy wpłacić 5 000 euro podstawy. Potem dochodzą kolejne opłaty...

Wślizg - 50 euro.
Wślizg udany - 150 euro.
Sprint 30 metrów - 100 euro.
Sprint 60 metrów - 200 euro.
Odbiór piłki rywalowi w łatwej sytuacji - 40 euro.
Odbiór piłki rywalowi w trudnej sytuacji - brak cennika (niemożliwe).
Kopnięcie do przodu - 400 euro.
Kopnięcie do tyłu - w ramach pakietu.
Strzelenie gola - 1 000 000 000 euro.
Spocenie się - 40 euro za każde 10 mililitrów potu.
Huknięcie z rzutu wolnego w mur - darmo, to akurat "Lewy" robi dla przyjemności.

Dodatkowe koszty dla zamawiającego usługę:
- wódka
- piwo
- whisky

Wypełniony formularz oraz dowód wpłaty należy podesłać najpóźniej 10 minut przed początkiem meczu.


Tagi: lewandowski, mariusz

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946

Strona 17 z 31 1 2 15 16 17 18 19 30 31

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, ANZELMO, rafal08, kamel, forty), 1,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,576
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1