Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Właśnie skorzystałem z oferty Mario. Zarejestrowałem się z jego linku w Gamebookers a on przesłał na moje konto 10 EURO (udzielił też wszystkich potrzebnych informacji)
Polecam
tysio111

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Bardzo sie ciesze , ze masz bonus.

Dla tych ktorzy maja zamiar wplacic pieniazki i otrzymac bonus prosze o konsultacje poniewaz ryzykuje swoja kase :-( i musze wczesniej wiedziec ! Ja dostaje z tego 10 euro i musze postawic za 18 $ zeby dostac ten bonus takie sa wymogi i jak nie trafie to jestem na minus !!!


Wiec prosze o wczesniejszy kontakt

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
No co jest nie chcecie 10 euro ?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Ja chce - ale co mam zrobic, kiedys zalozylem konto juz ale nie mam tam nic wplacone - ile mam wplacic mimimalnie móc zacząć grać ???
Ja chce 10 euro , bo z kasą krucho... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No to jak Mario ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
moze znasz jakiego buka oprocz aktualnie unibet , ktory daje kase free na poczatek???/

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Niestety Maciejev, musialbys otworzyc konto na kogos innego np. brata i wplacic min. 50 euro wtedy dostaniesz odemnie bonus, oplaca sie bedziesz zadowolny z GB...

Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
Hej wszyscy, hej Mario, chce zalozyc wlasnie konto w GB, w sumie to cie szukalem, tak mi sie obilo o uszy ze sie orientujesz w tym.

I teraz tak: chce wplacic kase, jakos ponad 50$, tyle tylko, ze wlasnie $. A ty wspomnialem o 10 Euro. Ten bonus od ciebie, polegalby na przeliczeniu Euro na $, czy jak ?;-)

Dwa to to, ze chce tam wplacic kase przez Western Union, tylko nie kumam jednej (? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) rzeczy.. Mianowicie, po dokonaniu wplaty, dostane niby ten
numer kontrolny, mam im go wyslac, czy jak ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo wtedy tylko, moga odebrac kase ? Z kolei oni nic nie wspominaja, o tym, ze 3eba im to wyslac..? (przynajmniej ja nic nie znalazlem takiego) A Jesli 3eba wyslac, to pod jaki mail ?

za to pisze "Duration: your payment will be cleared and credited to your account within minutes"

z czego wnioskuje, mhm, ze zadnego nr kontrolnego wysylac im nie musze, a cala operacja potrwa minuty ?! ale sam juz nie wiem, help:-)

THX z gory za pomoc,

3mcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Tak, Euro przelicza na $ napewno.

Niestety nie orientuje sie co do wplat WesternUnion nie wplacalem tam tak, dlaczego nie wplacasz przelewem lub karta?

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
@luker

"moze znasz jakiego buka oprocz aktualnie unibet , ktory daje kase free na poczatek???"

Tak znam! Cybersportsbook.com daje 10$ free na poczontek!


-----> http://www.cybersportsbook.com/frjoin3.htm


1) musisz konto otworzyc
2) za 5 dni dostaniesz 10$ GRATIS


Pozdrawiam
dove <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
qrde, to mam problem.. Mozesz cos wiecej napisac o wplacaniu kasy poprzez karte badz przelewem, i o kosztach z tych zwiazanych ?

tylko ze WU z roznych powodow pasuje mi najbardziej.. no nic,
thx,
narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Nonpler looknij na posty powyzej tam jest wszystko opisane, jak pasuje Ci Wu to wplac(chociaz ja tak nie wplacalem). Najlepiej jakbys misl karte (Inteligo, MasterCard,Visa)

PS.wracam w Czwartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
Mario juz sie zarejestrowalem z twego linka, wplacilem ponad 50 euro, i...

i qrde.. walnalem sie heh w terminie waznosci karty, cos sie hm stanie ?

jakby ktos wiedzial i mog mi szybko odpowiedziec,
bylbym wdzieczny.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Transakcja w przeciągu kilku dni zostanie anulowana

Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
przegladnalem forum dokladniej, ktos tam tez mial podobna sytuacje do mojej..

ja zamiast stycznia 2003, wpisalem styczen 2002.. nie wiem teraz, czy za ta kase, ktora mam na koncie moge grac, czy dac sobie spokoj ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Graj śmiało!! Ja też gram w Gamebookers i wszystko najwyżej sobie z nimi wyjaśnisz. Zrobisz transakcje na nowo jak zostanie już anulowana np. Najlepiej napisz do nich maila i wyjasnij im sytuacje

Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
troche sie uspoilem :-)

o tym mailu tez myslalem, choc pewnym nie bylem, bo nie wiedzialem, czy w takich wypadkach pisanie maili ma znaczenie, ale faktycznie do nich
skrobne :-)

thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Sa chetni na 10 euro ? i przy okazji otworza konto u bukmachera ktory ma najwieksza oferte ?

Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Jasne.Daj namiary.
Z góry dziękuję.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
why not?
(tylkona jakich zasadach te 10 euro) za free?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
No przeciez wszystko jest napisane powyzej, caly temat jest o tym i innych sprawach...

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1