|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ONI nie będą sobie strzelać w stopy - ich na to najnormalniej w świecie na to nie stać!!! Sponsorzy ktorzy odchodza strezlaja sobie w stopy - to dzisiejsze slowa Piechniczka  Inzaghi78 - nie podchodź do idiotyzmów wymawianych przez tego matuzalema tak emocjonalnie - jest niesamowicie groteskowy. Stracił zupełnie poczucie rzeczywistości. Ale nie dziwie mu się. Dni policzone i synekura zniknie - można się wqrwić i stracić zmysły...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
PZPN juz ma cieplo pod nogami
http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152
oby tylko kibice nie dali sie sprzedac !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
PZPN juz ma cieplo pod nogami
http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152
oby tylko kibice nie dali sie sprzedac ! Nie ma mowy,żeby z tym bydłem usiedli do rozmów-no way.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
PZPN juz ma cieplo pod nogami
http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152
oby tylko kibice nie dali sie sprzedac ! Ale jakimi kibicami? Tymi terrorystami i bandytami co protest robią?  Czy może tymi pokroju tego bałwana nie pamiętam jak mu tam co się "mianował" na króla polskich kibiców i z bębnem popierd... Jeśli z tymi pierwszymi to raczej nie znajdą nici porozumienia  Mimo faktu, że Listek zrobił trochę błędów i się pogubił choćby w temacie korupcji był mistrzem świata przy Lacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
PZPN juz ma cieplo pod nogami
http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152
oby tylko kibice nie dali sie sprzedac ! spotkanie .. chyba z tymi co byli na ostatnim meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
wszystko fajnie ale...  coś za dobrze cała akcja jest zorganizowana, szybkie założenie stowarzyszenia (co sprawą tak prostą nie jest), brak koncepcji na rozwiązanie całej sytuacji - póki co tylko hasło "koniec PZPN" - konkretnych rozwiązań kompleksowych brak, niejasne źródła finansowania (choćby akcja plakatowa), dodatkowo szefem akcji jest specjalista od PR i kontaktu z mediami delikatnie sugeruje tylko, że być może ktoś za tym stoi, jakaś konkretna osoba, chcąca dokonać przewrotu, aby czerpać z tego wymierne korzyści proponowane na tym forum rozwiązania, aby w skład PZPN zaangażować byłych piłkarzy traktuje z przymrużeniem oka nie są to z pewnością ludzie odpowiednio przygotowani do pełnienia podobnych funkcji, chcąc coś zmienić niech to będzie profesjonalne działanie, prowadzone właśnie w taki sposób jeszcze co do zbieżności celów koniecPZPN z OZSK - niekoniecznie są one takie same, ale dzięki całej tej otoczce medialnej można także ugrać coś dla siebie do tego na forum koniecPZPN pojawia się propozycja działań na stadionach ligowych - chłopaki realiów chyba za bardzo nie znają i mogą się troszkę rozczarować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
s LP - nie przesadzaj,tak szybko aż nie było - można to było zrobić o wiele szybciej.Jasne,że jest spory żywioł,ale jak dołącza się 120000 ludzi w ciągu 48 godzin i sporo z nich pisze swoje pierwsze posty to wrażenie chaosu i burdelu organizacyjnego musi być.Natomiast już można zobaczyć wymierne korzyści i przede wszystkim powiązania środowiska gnoju z 95% tzw. braci dziennikarskiej,która żyje z pisania debilizmów o naszej piłce.Plus wypowiedzi kolejnej kaleki na stanowisku ministra sportu - tutaj ostatnią rzeczą o której się myśli to jakiekolwiek zadrażnienia na linii rząd-pzpn ( takie ciacho do schrupania przez najbliższe 3 lata,że aż strach...). Niejaki Giersz ( minister ) praktycznie powiedział w bełkotliwym monologu,że w pzpn jest wszystko cacy... Jak pisałem wcześniej od tego rządu żadnych działań nie można oczekiwać ( i nawet bez ujawniania lepkich rączek kolesiów od automatów ) i trzeba liczyć na siebie. Krytykować można zawsze ale pokaż mi jakąkolwiek inicjatywę,która by tak szybko przyniosła efekty i nabierała rozpędu. Co będzie dalej? Pożyjemy,zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
nie przesadzam 200 000 wpisów poparcia - fajnie, tylko ciekawi mnie ile tych osób aktywnie działa w świecie kibicowskim  (jeden z postulatów to chęć kreowania wizerunku kibica) o zarządzie NIKT kumaty w światku kibicowskim nie słyszał, nikt rozgarnięty na trybunach ligowych tego nie poprze, a lepiej dla nich, żeby nie wchodzili tutaj w konflikt, bo będzie dla nich zgubny jest wiele osób, którym zależy na zmianach w PZPN, niekoniecznie aby naprawiać cokolwiek w piłce, a zarobić sporo pieniędzy żeby nie było - oczywiście chciałbym, żeby zmienić obecne struktury związku, tylko obawiam się jednego - żeby ktoś kosztem manipulowania społeczeństwem nie przejął tam władzy prowadząc własne interest no właśnie - nie ma takich inicjatyw mogę to zinterpretować na swoją korzyść - akcja jest starannie przygotowana  Pożyjemy, zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Ten światek kibicowski o którym piszesz to potrafił do tej pory tylko śpiewać je..ć pzpn.... oglądając beznadziejną kopaninę w naszych ligach (no do tego z różnym natężeniem mogliśmy oglądać popalone i rozpier...e krzesełka na stadionach , autka przed stadionami). Cholera s LP gadasz,jakbyś się starał o stanowisko asystenta j.atlasa  . Nie osądzaj ludzi od czci i wiary - qrwa to takie polskie... Zaczęli i mają coraz większe wsparcie! W jakim kierunku dalej to pójdzie i z jakimi wynikami jestem bardzo ciekawy - ale życzę im (nam) wszystkiego najlepszego i wspierał to będę - zamiast PIERDO..Ć CHORE TEORIE SPISKOWE O USTAWKACH-SRAWKACH I MANIPULACJI PRZED PODSTAWIONYCH LUDZI. ps.Swoją drogą to niejaki antoni piechniczek 2 dni temu powiedział,że to zorganizowana akcji 7-u osób...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
dokladnie onda  a ze ktos moze czerpac z tego korzysci czy sie ustawic , kurcze zawsze ktos zyskuje zeby ktos inny stracil... nie wymagajmy zeby nagle pojawily sie bibilijne postacie niczym Sw. Franciszek z Asyzu czy Sw. Tomasz z Akwinu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Quiz konkursowy - nagroda dobra flaszeczka włoskiego czerwonego wina wręczona na zlocie w Libercu.
1) jakiej komisji pzpn przewodniczącym jest niezrównany ex rzecznik prasowy Koźmiński senior ?
2) ile osób odbiera wynagrodzenie w pzpn ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
Ten światek kibicowski o którym piszesz to potrafił do tej pory tylko śpiewać je..ć pzpn.... oglądając beznadziejną kopaninę w naszych ligach (no do tego z różnym natężeniem mogliśmy oglądać popalone i rozpier...e krzesełka na stadionach , autka przed stadionami). no to popłynąłeś grubo zatem mam nadzieje, że skoro ochoczo wygłaszasz podobne opinie nie będzie dla Ciebie problemem wymienić kilka przykładów z ostatnich tygodni owych "rozpierdolonych krzesełek" czy aut poprosze o konkrety powiedzmy 5 meczów w tym roku, które zakończyły się w ten sposób a ten światek kibicowski to ludzie, którzy nie pojawili się znikąd, tylko swoją pozycję budowali latami na trybunach i dzięki nim nasza scena kibicowska uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie ale cóż - widzę, że różnimy się w założeniach, a tego nie da się przeskoczyć, żeby przekonywać się wzajemnie do swoich racji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
http://www.curio.pl/curio/page/3330http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6710872,Burdy_kibicow_w_Nowym_Saczu__Przez_szalik_Legii_.html http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6444710,Pierwsze_wyroki_za_burdy_kibicow_w_Przemyslu.html Znalazłem na szybko tylko(???) trzy - zatrważa mnie u Ciebie to,że zadałeś mi znalezienie "powiedzmy 5 meczów" ... trzeba się cieszyć ,że jest ich mnie niż w 2008 ale do ideału to cholernie daleko... Możesz mi powiedzieć przez KOGO "nasza scena kibicowska" uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
przez wszystkie liczące i szanujące się ekipy w Europie od Moskwy po Porto od Oslo po Neapol oraz zwykłych niedzielnych kibiców
teraz do rzeczy - wkleiłeś spoko - przyznaje Ci rację - podobne incydenty zdarzają się wszędzie z dużo większym natężeniem jednak sam dobrze wiesz jak wyglądało to przed 6-7 laty, gdzie polskie stadiony wygladały nieco inaczej (do tego chciałem się docelowo odwołać) - bowiem, te zmiany to zasługa pracy właśnie tych ze światka, czy Ci się podoba czy nie
a czemu 5? zobacz jak głęboko szukałeś - Nowy Sącz czy Rzeszów - w skali ogólnopolskiej na wszystkich poziomach rozgrywek stanowi to nikły promil - niestety nad wszystkim nie da się zapanować
dawno już wyrosłem z próby uświadamiania ludzi, bo pewne rzeczy są po prostu dla nich zbyt abstrakcyjne - mnie najeb%ny Janek z pomalowanym ryjem i trąbką w łapie zupełnie nie przekonuje jako wzór kibica, a taki jest właśnie proponowany wizerunek przez koniecPZPN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
mnie najeb%ny Janek z pomalowanym ryjem i trąbką w łapie zupełnie nie przekonuje jako wzór kibica, a taki jest właśnie proponowany wizerunek przez koniecPZPN
Wszystko by było dobrze gdybyś w przypływie złości nie skleił tego ostatniego zdania... Ta nasza przepychanka do niczego niestety nie prowadzi,ale rozczarowałeś mnie bardzo - NA JAKIEJ PODSTAWIE wysnuwasz wniosek o wzorze kibica proponowanego przez koniecpzpn ??? Tak szczerze,to widzę więcej niezrozumiałej (ALBO RACZEJ ZROZUMIAŁEJ NIESTETY) dla mnie zawiści kibica klubowego do akcji rozpoczętej przeciwko pzpn - nie przez jakiegoś "guru" kibiców jednego z klubu tzw."ekstraklasy" - ale przez ludzi,których najnormalniej w świecie szlag trafił przy kolejnych "popisach" chamstwa,kołtunerii,beztalencia,głupoty,buty kacyków z pzpn. UWIERZ MI,ŻE DLA MNIE BYŁOBY WSZYSTKO JEDNO CZY TĄ INICJATYWĘ ZAPOCZĄTKOWAŁBY "KRÓL KIBICÓW" LECHA,LEGII CZY WISŁY - ALE NIESTETY NIKT Z NICH NA TO NIE WPADŁ ! Uważam Cię za osobę inteligentną to już dalej tego wątku kontynuować nie będę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
skoro uważasz mnie za osobę inteligentną zdajesz sobie sprawę, że nie wymyślam - nie mając odpowiedniego poparcia czy odniesienia. dwa cytaciki, które pozwalają mi wysuwać podobne wnioski:
'Chcemy zorganizować protest pod siedziba PZPN. Manifestacja powinna być spokojna bez wybryków chuligańskich i demolowania mienia po to aby nie odwrócić uwagi od problemu związku na zachowanie kibiców w trakcie demonstracji. Weźmy ze sobą race, trabki, barwy narodowe'
Jednym z celów statutowych jest: c. budowanie pozytywnego wizerunku polskiego kibica sportowego.
to tak zwany model niemiecki jest bliski nie tylko organizatorom akcji, ale sponsorom, samemu PZPN i kierownictwu jednego klubu z W-wa
natomiast co do kibiców klubowych - na rękę jest cały szum medialny, który wytworzył się wokół tej inicjatywy - nie ma co tego faktu ukrywać, i powiem brzydko OZSK jak tylko nadaży się okazja wykorzysta całe to zamieszanie, żeby załatwić swoje sprawy
na zakończenie powtórzę jeszcze raz - popieram inicjatywę, ale uważam, że intencje osób organizujących całe to przedsięwzięcie niekoniecznie muszą być szlachetne
jak będzie zobaczymy - czas pokaże, nie mam monopolu na rację i przewidywanie przyszłości
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Sponsorzy zapłacą za trenera?! [ mundial.wp.pl] Nie wątpliwie jest to jakieś wyjście nawet całkiem niezłe .tylko żeby był to trener z "dużym" i własnym zdaniem co by nie dał sobie dmuchać w kasze przez działaczy PZPN .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Sponsorzy zapłacą za trenera?! [ mundial.wp.pl] Nie wątpliwie jest to jakieś wyjście nawet całkiem niezłe .tylko żeby był to trener z "dużym" i własnym zdaniem co by nie dał sobie dmuchać w kasze przez działaczy PZPN . "duzym" nazwiskiem oczywiscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
A ja jestem 100% przeciwko temu.
PZPN bedzie na reke oplacanie trenera z zagranicy, poniewaz oni placic nie beda musieli. A i tak swoje dostana.
Wg mnie to nie jest rozwiazanie, a tylko zmiecenie brudow pod dywan. Beton jak stoi to bedzie stal i sie przygladal.
Kurator albo granaty w siedzibie PZPN rozwiaza sprawe. Teraz chca zwolwac konferencje i takie tam, ale wczesniej to potrafili sie arogancko zachowywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
Panowie, a nie było tak że to mimo wszystko sponsor opłacał trenera?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|