Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 28 1 2 5 6 7 8 9 27 28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Colorado - Carolina
hokej Doświadczenie w typowaniu podpowiada mi, że doskonała gra Lawin(w 6 kolejnych meczach punktowali) dobiega końca, więc może lepiej nie kusić losu i odpuścić typ na zwycięzcę meczu. Jak dla mnie, to o wiele ciekawiej wygląda sytuacja na typowanie ilości strzelonych bramek w tercjach. Colorado na 9 meczy w II tercji tylko w jednym spotkaniu(w Detroit) nie zaliczyli trafienia. W pozostałych natomiast zaczynając od pierwszego meczu:3,1,1,3,2,2,2,O w Detroit,2.
Carolina z jednym zwycięstwem i 3 przegranymi po SO wygląda przy Lawinach mizernie, ale czy Dawid przy Goliacie wyglądał inaczej? uwaga Karolcia niczym specjalnym mnie na razie nie zadziwia, a jedyna powiedzmy prawidłowość jaką dostrzegam, to fakt, że na ławkę kar zjeżdżają po 5 minucie meczu. Tylko raz w Bostonie ich zawodnik zjechał z lodu wcześniej. Lawiny podobnie nie są zbyt "wyrywne" do faulowania zaraz od początku meczu, więc może warto ryzykować taki scenariusz. ooo
Typ1: II tercja over 1,5
Typ2: pierwsza kara 2 lub 5 minutowa od 5:00'-60:00' minuty meczu ooo


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Lemex prowadzisz jakieś statystyki kar w arkuszach ?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
papa A jak myślisz Nivet?
Ja tylko nie prowadzę statystyk jakiego wielkiego ma każdy z zawodników i ile razy kto może w tygodniu(żart). grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Nocka bardzo udana. Ottawa wg naszych przewidywań nie dała rady "wieśniakom". Trochę dziwny to był mecz patrząc na "recap" ale ważne ,że trafiony.
Dziś tylko 3 mecze a ja wybrałem tylko jeden typ:

St. Louis - Minnesota 1 2.0 Bwin 3j.
Tak naprawdę to w tym sezonie przed swoją publicznością Nutki jeszcze nie wygrały. Trochę się obawiam o ten typ , bo powrót z sesji wyjazdowej nie zawsze od razu jest "szczęśliwy" dla gospodarzy. Rekord Bluesmenów (3-3-1) nie wydaje się być imponujący na dzień dzisiejszy ale spójrzmy na to z kim mieli okazję się zmierzyć: DET (W,W), ATL (L), LAK (L), PHO (L), ANA (W), PIT (L). Wygrane z Detroit i Anaheim o czymś świadczą a przegrane z pozostałymi drużynami wcale ujmy na honorze im nie przynoszą. Atlanta i LAK na pewno będą zdecydowanie silniejsze w tym sezonie - o tym już napominałem. Phoenix ma na razie bardzo dobry początek a Pingwiny to obrońca SC. W St. Louis może coś się w tym sezonie zacząć dziać pozytywnego po okresie "posuchy".
Minnesota to zdecydowany outsider w tym sezonie. Z sześciu dotychczas rozegranych na wyjeździe meczów nie przywieźli nawet punktu. Fakt, że porażki nie były jakieś druzgocące ale jednak to porażki. Czy dziś odniosą pierwsze zwycięstwo jako Visitors??? Ja twierdzę ,że będzie o to bardzo trudno. Nie takie serie zdarzały się w NHL. Nutki zawsze były dla mnie drużyną "własnej tafli" i niech dzisiaj tak będzie.

Ostatnio W-L-Zw: 3-0-0 (+11,25j.)
Stan: 12-12-1 (+9,54j.)

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Lemex - które buki wystawiają ofertę na opcję gry ilości goli II tercji ?
A dotychczas raczej statystuję w grze, choć już pierwsze wnioski się nasuwają:
Najbardziej cieszy mnie dobra postawa Senatorów ,bo w poprzednim sezonie piach kompletny
Bardzo dobrze idą Lawiny,to chyba największy suprais obecnego sezonu
Natomiast zawodzi szczególnie w meczach w domu Chicago.
Natomiast Calgary bardzo mocne w domu.
San Jose bardzo nierówne,tu bym prosił o wypowiedzenie się fachowców od nhl,twierdzę , że chyba jednak słabsi niż w tamtym sezonie
Pora pomału wchodzić do gry , na dziś chyba pokuszę się o przerwanie passy Colorado, czeka ich spotkanie z Caroliną a póżniej z Detroit , choć śmiem twierdzić , ze jak wygrają 2 najbliższe mecze to mogą troszkę pomieszać w tym sezonie i wtedy już o żadnym, przypadku nie może być mowy
Ogólnie uważam jak na razie sezon za ciekawy i nic tylko grać.
( jeszcze Tampa Bay - to ekipa zawodziła w tamtym roku a w tym chyba im troszkę lepiej gra idzie , tu też proszę o wklejenie rokowan co do tej ekipy)
pozdrawiam ,życzę udanych typów

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
bwin ma over/under na II tercję

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Dzięki za info , a coś z lepszej półki bukmacherskiej?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
widzę, że jeszcze fonbet

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
crossmen - chcesz znać moją opinię na temat rokowań?
Proszę bardzo: rokowania są dobre. Operacja jeszcze trwa, pacjenci czują się dobrze, a to, że kilku nie dożyje wiosny, to szczegół. Ja widziałem kilkanaście meczy tego sezonu i jak już wydawało mi się, że mam ugruntowane zdanie na temat danej ekipy, to w kolejnym meczu grali w "cymbergaja" i wizja prysnęła. Dzisiaj Lawiny grają bardzo dobrze, a wystarczy, że wtopią 4-5 meczy i co wtedy? Spójrz na Pingwiny, co będzie jak przegrają 3 mecze z rzędu? A może kolejny przykład, załóżmy, że Detroit wygra teraz 7 meczy, a przegra tylko 2, co wtedy? A co mamy myśleć o Minnesocie?, przecież chyba mało kto wieży w to, że będą dostarczycielami punktów tylko. Może wysil pamięć, albo skorzystaj ze statystyk ubiegłych sezonów, gdzie np w połowie sezonu wydawało się, że ekipa ma pewne PO, a tu d....., seria kontuzji, seria porażek i po "ptokach", a ich miejsce zajmuje "ogon", który ciągnął się za całą ósemka przez pół roku prawie. Tak więc powtórzę: rokowania są dobre, operacja się uda, tylko pacjent umrze.
Pozdro
Ps. Info o buku gdzie można grac o/u na tercje podali już koledzy wcześniej

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
witam
pierwszą moją myślą było postawić dzisiaj we wszystkich meczach na zwycięstwa gości. Potem troszkę ochłonąłem. Ostatecznie postanowiłem zagrać na zwycięstwo Minnesoty w regulaminowym czasie oraz na over w Pittsburgu. "Dzikusy" osiem meczów i jeszcze żadnego nie rozstrzygnęli na swoją korzyść w regulaminowym czasie. Nutki dość przyzwoicie rozpoczęły sezon ale czy jest to drużyna, która może wygrywać mecze seriami? W mojej ocenie jeszcze nie, dlatego spróbuję zagrać na przełamanie fatalnej serii Minnesoty.

St Luis - Minnesota - typ: 2

Nie muszę chyba nikogo przekonywać, ze Pingwiny to drużyna z ofensywnym potencjałem. Pomimo to od trzech meczy są pod linią 5,5. Florida z kolei cienko przędzie i dzis na pewno będą chcieli wygrać, bo gdzie najlepiej odwrócić bieg zdarzeń jak nie na lodowisku Mistrza? Jeśli chcą wygrać to raczej nie powinni murować klatki dziś a raczej spróbować coś wcisnąć. Zakładam, że strzelą 2-3 bramki a Sid i Spólka nie pozostaną dłużni i w efekcie bedzie na co popatrzeć w skrótach meczów. Oby ooo

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
MAŁE SPROSTOWANIE:
wczoraj pisząc o meczu Pingwinów z Panterami napisałem, że Pens są od 3 meczy pod linią 5,5. Była to moja pomyłka ponieważ 20.10.2009 Pens wygrali na wlasnym lodzie 5:1 z Nutkami przerywajac serie 3 underów. Za wprowadzenie w błąd wszystkich przepraszam. Sam siebie również wprowadziłem w błąd stąd typ do kosza. Wogóle noc kiepska, choć popis Crosby`ego niesamowity: bramka w przewadze, w osłabeniu i w karnych. Umie się chłopak odnależć na lodzie...
pozdrawiam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
[Linked Image]

widzę, że buki sobie wzięły do serca moje wcześniejsze słowa z forum oraz wczorajsze prognozy Lemexa <lol> smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Myślę, że buki "leją" ciepłym moczem na to co my piszemy. Uważam, że tam jest błąd - kurs zapewne miał być 2,10. Jeśli się mylę, to chyba jednak czytali.... laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Lemex, za 1.10 to nie gram dziś Skrzydeł ale za 2.10 to przywalę nieco ostrzej. Podobnie zawalczę dziś z Ottawą. Senatorowie powinni spokojnie pyknąć dziś Boston. Z innych meczy które wpadły mi w oko to zastanawiam się nad zwycięstwami Atlanty i LAK. Typki jednak podam późnym wieczorem.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
Originally Posted by lemex
Myślę, że buki "leją" ciepłym moczem na to co my piszemy. Uważam, że tam jest błąd - kurs zapewne miał być 2,10. Jeśli się mylę, to chyba jednak czytali.... laugh

nie no to był oczywiście żart wink ...po prostu wkradł im się błąd i tak jak napisałeś pewnie ma tam być 2.1, osobiście czekam aż go poprawią bo też chce dzisiaj "przywalić" na Detroit ponieważ jak już psiałem myślę, ze powinni wreszcie zanotować jakąś seryjkę zwycięstw

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
tak patrzę i póki co w Bwin wogóle na razie wycofali zakład (pewnie właśnie korygują tongue ) a np. w bet365 kurs 2.1 więc tak jak już było wspomniane w bwin pewnie też coś koło tego będzie

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Zgadzam się z jednym z pomysłów Ralpha, że Ottawa powinna "przejść" dzisiaj Boston. Atlanta - no bet, a LA z handi 1,5 daje duże szanse na trafienie. ooo

Mam nieco odmienne zdanie natomiast jeśli chodzi o mecz w Colorado. Prawdą jest, że "woda już na nich wrze" i ktoś ich ugotuje. Oglądałem przed świtem potyczkę z Huraganami i wiele nie brakowało, że to właśnie Karolki były by sprawcami niespodzianki. Dzisiaj rywal z całkiem innej półki, ale też mu się za bardzo jak na razie nie darzy. Przyglądałem się naszemu pół-Polakowi Wojtkowi Wolskiemu i trzeba przyznać że rozwija się bardzo dobrze i miło się patrzy na poczynania piątki w której występuje. Carolina poobijała o bandy chłopców z pod znaku Lawin, ale czy na tyle skutecznie, żeby padli na twarz przed Detroit? Mnie się wydaje, że jak się darzy, to się darzy i bogatemu nawet byk się ocieli. Tak może być dzisiaj z Colorado.
Typ1: handi 1,5 dla Colorado
Typ2: II tercja over 1,5 (info ze statystyk w poście przy meczu z Caroliną) cool

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
czas goni więc tak na szybko:

Colorado Avalanche - Detroit Red Wings
Typ : 2
Typ2 : 2 z OT i SO

oraz

Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
Typ3 : 2 z OT i SO

pingwiny mają bilans 9:1, w tym 7 zwycięstw z rzędu, kolejni rywale to: Montreal, Columbus, Minesota więc jeśli by im się miała gdzieś noga powinąć to mam nadzieje, że dzisiaj aczkolwiek jak dziś nie siądzie to można próbować grać na przełamanie

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Tak jak wcześniej napominałem dziś hitem dla mnie będą dwa typy: Detroit i Ottawa.

Colorado -Detroit 2 2.15 Bwin 4j.

Ottawa- Boston 1 2.0 Bwin 5j.

Poza tym jeszcze takie małe coś ode mnie:

Atlanta- SJS 1 (OT+SH) 2.30 Bwin 1j.
Phoenix - LAK 2 (OT+SH) 2.15 Bwin 1j.
Chicago -1,5 - Nashville 2.50 Bwin 2j.
Atlanta - SJS over 6 1,95 Bwin 2j.
Chicago - Nashville over 5,5 1,91 Bwin 5j.

Trochę pomieszane ale pierwsze myśli najlepsze. Zdecydowałem się jeszcze ostrzej przywalić na overek w Chicago, bo tam dziś Jastrzębie powinny sobie postrzelać...


Ostatnio W-L-Zw: 1-0-0 (+4,0j.)
Stan: 13-12-1 (+13,54j.)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Na plan pierwszy w moim grafiku gier dzisiaj wysunął się mecz rozgrywany w Kanadzie. Prawdopodobnie w bramce Edmonton zagra J. Deslauriers. Zmieni N.Khabibilin'a , który wczorajszej nocy zaliczył "piątkę" w Calgary. W mojej ocenie nie będzie to miało większego znaczenia. Orki od 4 meczy grają poniżej linii 5,5 i niepewny na starcie Luongo zaczyna być znowu solidną zaporą. Kilka dni temu w Edmonton było 2:1 dla Oilers. Są to na obecną chwile zespoły o bardzo zbliżonym poziomie i jeśli coś ma być atutem, to tylko własny lód. Zapewne dojdzie do kilku bójek i być może obustronnych wykluczeń. Orki w 2 meczach na 10 rozegranych w III tercjach nie zaliczyły trafienia. Oilers 3/10 w III tercji zero goli. Normalnym posunięciem jest, że jeżeli nie będzie remisu, to "empty net" jest pewny jak Amen w pacierzu w końcówce meczu. Cóż można "wymodzić"? cool
Typ1: Vancouver 1x
Typ2: III tercja +1,5
Typ3: pierwsza kara 2 lub 5 minutowa do 4':59"


Strona 7 z 28 1 2 5 6 7 8 9 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1