Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja mam do Was jedno pytanie.Jak to jest z ta wyplata pieniazkow z game...?Czy sa jakies limity tak jak jest w Unibecie?Dla przykladu podam ze w Expeku zadnych takich limitow nie ma.
Co się wiaze z tym pytaniem to jezeli mam konto w Inteligo to czy moge na nie wypłacic moja zarobiona kaske.I w którym miejscu na stronie Game.. należy wejsc.Dziekuje za jakąkolwiek pomoc.

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To jeszcze ja.Odnosnie limitow to chodzi mi o to ze w Unibecie nalezy na stawki wylozyc 100 euro.Ale Wy o tym przeciez wiecie.Dziekuje.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
z Gamebookers wyplacic mozesz kase tylko przelewem chyba ,ze wplacales MasterCard. To tylko 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie slyszalem o limicie wyplaty wiec smialo mozesz tam grac...

Pamietajcie 10 euro nadal aktualne...ryzykuje za Was poniewaz zebym ja mogl otrzymac tez to 10 euro musze zagrac za caly bonus !

Pozdrawiam i zycze milej wspolpracy z GB

Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał Yarolaw:
[qb]To jeszcze ja.Odnosnie limitow to chodzi mi o to ze w Unibecie nalezy na stawki wylozyc 100 euro.Ale Wy o tym przeciez wiecie.Dziekuje.[/qb]
Ten wymog 100 euro obrotu wynika z tego, ze skorzystales z promocji "podwojenie depozytu". Jesli bys nie korzystal z tej promocji wyplaty z unibet mozesz dokonac w kazdej chwili.

W Gamebookers [gamebookers.com] kazde bonusowe pieniadze trzeba raz obrocic, by mozna je bylo wyplacic.

W obu bukach nie ma natomiast zadnych limitow dotyczacych wysokosci wyplaty (jedynym naturalnym ograniczeniem jest oczywiscie wysokosc salda na twoim koncie u buka).

Powodzenia
arth

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hi!Ale ile wynosi limit w Game.. .Dzisiaj nie mozna wejsc na icj strone.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Limit jakie srodki nalezy zost awic na koncie.Czy jest to te 6 euro.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
nie wiem czy ty czytasz odpowiedzi, ktore dostajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...
w gamebookers jest limit wplaty mozesz wplacic minimum 6E, a limitu wyplaty teoretycznie nie ma, ale jest prowizja od wyplaty 5E - wiec zeby cos wyplacic muszisz miec 5,01; wtedy 5E to bedzie prowizja a 1 Ecenta dostaniesz na konto...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Dziekuje monban czasami trafia sie trudny przypdaek (bez obrazy)....

Sparobuj pograj jak sie spodoba i wygrasz to dopiero sie martw ,ja bez wachania bym otwieral gdzies konto to inna bajka niz granie u lokalnego buka. Nie po to otweiraja firmy na calym swiecie zebys placil podatek !

W Gamebookers masz kiszkowate kursy na tenis ale cos sie zmieia i troszke podskoczyly. Ale to i tak buk u ktorego najchetniej gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POLECAM !!!

10 euro na was czeka !

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]
W Gamebookers masz kiszkowate kursy na tenis ale cos sie zmieia i troszke podskoczyly. Ale to i tak buk u ktorego najchetniej gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

10 euro na was czeka ![/qb]
Wg mnie nie sa takie kiszkowate tylko czasem przed samym meczem znacznie spadaja. 1,88 na Serene w polfinale i 1,65 w finale to na pewno nie byly kiszkowate kursy. Za to na Agassiego 1,45 w porownaniu z 1,6 w Unibecie to byla kicha.

Wojtek

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mario co sie dzieje z Twoim najlepszym bukiem.Wczoraj wygralem ponad 50 euro a dzisiaj nie moge wejsc na ich piep... strone.czyzby bankrucja.Nara

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Yarolaw:
[qb]Mario co sie dzieje z Twoim najlepszym bukiem.Wczoraj wygralem ponad 50 euro a dzisiaj nie moge wejsc na ich piep... strone.czyzby bankrucja.Nara[/qb]
Robia upgrade systemu. U mnie otwiera sie strona z informacja i przeprosinami.

Wojtek

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Yaroslaw ... kurde mowilem Ci zebys nie gral grubo !!!

Dopiero co zaczynasz a juz rozbijasz GB w drobny mak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przez to musza zrobic Upgrade systemu ....wrrrr

Nie a tak powaznie to oni czesto robia Upgrade systemu a wszystko po to abysmy my gracze byli jeszcze bardziej zadowoleni z ich strony. Nie trzeba sie obawiac to solidny bukmacher gdybyscie chcieli ich koszulke to moge dla was cos zalatwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja sam mam ich koszulke. Od razu wiem kto gra na necie a kto nie (ogladaja sie za mna) niestety za czesto w niej nie chodze (nie w moim stylu) Wiec moja dziewczyna w niej chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />a chlopaki az sie slinia na jej widok (ci co graja).

Jak wam sie gra systememi w GB ?

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]

Nie a tak powaznie to oni czesto robia Upgrade systemu a wszystko po to abysmy my gracze byli jeszcze bardziej zadowoleni z ich strony. Nie trzeba sie obawiac to solidny bukmacher gdybyscie chcieli ich koszulke to moge dla was cos zalatwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb]
Jesli powaznie mozesz cos takigo zalatwic to dla mnie XXL poprosze ;-)

Quote
[qb]
Jak wam sie gra systememi w GB ?
[/qb]
Ja gram w wiekszosci przypadkow single ale czasem dla zabawy puszcze tez rozpis 2 z 7 na mecze ktoe sa przez caly weekend i potem co jakis czas mam emocjonujaca chwile sprawdzania wyniku.

Brzkuje mi mozliwosci grania rozpisow takich jak w profie gdzie np.
A 1 w 1234 i 1x w 1254
B 2 w 1243
C 1 w 453

To znaczy mozna zagrac cos takiego ale nie da sie automatycznie rozpisac kombinacji.

Mimo to nie wiem czy ktorys buk w internecie ma ta sprawe lepiej rozwiazana?

Wojtek

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mario oczywiscie caly czas sie z Toba przekomarzam gdyz wiem jakim dobrym bukiem jest Game...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
WK w sumie chyba zaden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

a koszulke to najlepiej napisz do GB ja tak zrobilem i mi pzyslali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Cholerne Gamebuki co jest ! ile mozna czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Gamebookers sobie w kulki leci, kurcze nadal maja update, ile mozna????????????

Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Jest komunikat, że renamet kończą o 8.25 CET, czyli nasz 21.35.

Akurat zostaje tyle czasu, aby obstawić LM, to jest cwana firma i wie na ile może se pozwolić.

Pozdrawiam grających w GB

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
8.25 CET - to 21.25

0:00 Londyn CET
1:00+ Polska

a czy skrot CET to nie Central East Time !? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moim zdaniem to przypadek ,ze akurat robie ten Upgrade teraz.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1