|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja mam do Was jedno pytanie.Jak to jest z ta wyplata pieniazkow z game...?Czy sa jakies limity tak jak jest w Unibecie?Dla przykladu podam ze w Expeku zadnych takich limitow nie ma. Co się wiaze z tym pytaniem to jezeli mam konto w Inteligo to czy moge na nie wypłacic moja zarobiona kaske.I w którym miejscu na stronie Game.. należy wejsc.Dziekuje za jakąkolwiek pomoc.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To jeszcze ja.Odnosnie limitow to chodzi mi o to ze w Unibecie nalezy na stawki wylozyc 100 euro.Ale Wy o tym przeciez wiecie.Dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
z Gamebookers wyplacic mozesz kase tylko przelewem chyba ,ze wplacales MasterCard. To tylko 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie slyszalem o limicie wyplaty wiec smialo mozesz tam grac...
Pamietajcie 10 euro nadal aktualne...ryzykuje za Was poniewaz zebym ja mogl otrzymac tez to 10 euro musze zagrac za caly bonus !
Pozdrawiam i zycze milej wspolpracy z GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
Oryginalnie wysłał Yarolaw: [qb]To jeszcze ja.Odnosnie limitow to chodzi mi o to ze w Unibecie nalezy na stawki wylozyc 100 euro.Ale Wy o tym przeciez wiecie.Dziekuje.[/qb] Ten wymog 100 euro obrotu wynika z tego, ze skorzystales z promocji "podwojenie depozytu". Jesli bys nie korzystal z tej promocji wyplaty z unibet mozesz dokonac w kazdej chwili. W Gamebookers [ gamebookers.com] kazde bonusowe pieniadze trzeba raz obrocic, by mozna je bylo wyplacic. W obu bukach nie ma natomiast zadnych limitow dotyczacych wysokosci wyplaty (jedynym naturalnym ograniczeniem jest oczywiscie wysokosc salda na twoim koncie u buka). Powodzenia arth
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hi!Ale ile wynosi limit w Game.. .Dzisiaj nie mozna wejsc na icj strone.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Limit jakie srodki nalezy zost awic na koncie.Czy jest to te 6 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
nie wiem czy ty czytasz odpowiedzi, ktore dostajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... w gamebookers jest limit wplaty mozesz wplacic minimum 6E, a limitu wyplaty teoretycznie nie ma, ale jest prowizja od wyplaty 5E - wiec zeby cos wyplacic muszisz miec 5,01; wtedy 5E to bedzie prowizja a 1 Ecenta dostaniesz na konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Dziekuje monban czasami trafia sie trudny przypdaek (bez obrazy)....
Sparobuj pograj jak sie spodoba i wygrasz to dopiero sie martw ,ja bez wachania bym otwieral gdzies konto to inna bajka niz granie u lokalnego buka. Nie po to otweiraja firmy na calym swiecie zebys placil podatek !
W Gamebookers masz kiszkowate kursy na tenis ale cos sie zmieia i troszke podskoczyly. Ale to i tak buk u ktorego najchetniej gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POLECAM !!!
10 euro na was czeka !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Mario: [qb] W Gamebookers masz kiszkowate kursy na tenis ale cos sie zmieia i troszke podskoczyly. Ale to i tak buk u ktorego najchetniej gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
10 euro na was czeka ![/qb] Wg mnie nie sa takie kiszkowate tylko czasem przed samym meczem znacznie spadaja. 1,88 na Serene w polfinale i 1,65 w finale to na pewno nie byly kiszkowate kursy. Za to na Agassiego 1,45 w porownaniu z 1,6 w Unibecie to byla kicha. Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mario co sie dzieje z Twoim najlepszym bukiem.Wczoraj wygralem ponad 50 euro a dzisiaj nie moge wejsc na ich piep... strone.czyzby bankrucja.Nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Yarolaw: [qb]Mario co sie dzieje z Twoim najlepszym bukiem.Wczoraj wygralem ponad 50 euro a dzisiaj nie moge wejsc na ich piep... strone.czyzby bankrucja.Nara[/qb] Robia upgrade systemu. U mnie otwiera sie strona z informacja i przeprosinami. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Yaroslaw ... kurde mowilem Ci zebys nie gral grubo !!!
Dopiero co zaczynasz a juz rozbijasz GB w drobny mak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przez to musza zrobic Upgrade systemu ....wrrrr
Nie a tak powaznie to oni czesto robia Upgrade systemu a wszystko po to abysmy my gracze byli jeszcze bardziej zadowoleni z ich strony. Nie trzeba sie obawiac to solidny bukmacher gdybyscie chcieli ich koszulke to moge dla was cos zalatwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja sam mam ich koszulke. Od razu wiem kto gra na necie a kto nie (ogladaja sie za mna) niestety za czesto w niej nie chodze (nie w moim stylu) Wiec moja dziewczyna w niej chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />a chlopaki az sie slinia na jej widok (ci co graja).
Jak wam sie gra systememi w GB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Mario: [qb]
Nie a tak powaznie to oni czesto robia Upgrade systemu a wszystko po to abysmy my gracze byli jeszcze bardziej zadowoleni z ich strony. Nie trzeba sie obawiac to solidny bukmacher gdybyscie chcieli ich koszulke to moge dla was cos zalatwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Jesli powaznie mozesz cos takigo zalatwic to dla mnie XXL poprosze ;-) [qb] Jak wam sie gra systememi w GB ? [/qb] Ja gram w wiekszosci przypadkow single ale czasem dla zabawy puszcze tez rozpis 2 z 7 na mecze ktoe sa przez caly weekend i potem co jakis czas mam emocjonujaca chwile sprawdzania wyniku. Brzkuje mi mozliwosci grania rozpisow takich jak w profie gdzie np. A 1 w 1234 i 1x w 1254 B 2 w 1243 C 1 w 453 To znaczy mozna zagrac cos takiego ale nie da sie automatycznie rozpisac kombinacji. Mimo to nie wiem czy ktorys buk w internecie ma ta sprawe lepiej rozwiazana? Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mario oczywiscie caly czas sie z Toba przekomarzam gdyz wiem jakim dobrym bukiem jest Game...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
WK w sumie chyba zaden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
a koszulke to najlepiej napisz do GB ja tak zrobilem i mi pzyslali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Cholerne Gamebuki co jest ! ile mozna czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Gamebookers sobie w kulki leci, kurcze nadal maja update, ile mozna????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Jest komunikat, że renamet kończą o 8.25 CET, czyli nasz 21.35.
Akurat zostaje tyle czasu, aby obstawić LM, to jest cwana firma i wie na ile może se pozwolić.
Pozdrawiam grających w GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
8.25 CET - to 21.25
0:00 Londyn CET 1:00+ Polska
a czy skrot CET to nie Central East Time !? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moim zdaniem to przypadek ,ze akurat robie ten Upgrade teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka