Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
#346507 18/05/2005 13:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Kurde klikam na meilu w link aktywujacy i wyskakuje mi ERROR

UNKNOWERROR


MIał ktos cos podobnego?

Bonus: Unibet
#346508 18/05/2005 13:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Quote
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent.
a wysylales im kopie dowodu osobistego???

#346509 18/05/2005 13:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent.

możesz jaśniej? jakie banki? zlecałeś przelew? czy czek?
pozdrawiam 30% od jakiej kwoty? jeśli można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#346510 18/05/2005 15:21
Dołączył: May 2005
Posty: 8
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
Jak dla mnie Admiral bomba. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj napisalem do nich list, ze mi interia skasowala mejla od nich uznajac za spam i dzisiaj na skrzynece mialem juz nowy voucher. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nawet kopie wyslali na drugi adres, ktory im podalem. Takze buk bardzo wporzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#346511 18/05/2005 15:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
lukasz_m mam wielka prosbe do Ciebie.Ja mam ten sam problem.Chciałbym zrobić to co Ty ale niestety moja znajomośc angileskiego nie pozwala mi na to zebym napisal do nich list w tej sprawie.Mozesz przeslac mi kopie tego listu na maila:[email protected] ?Moze mi tez uda sie cos wskurac.Z góry dzieki za pomoc!

#346512 18/05/2005 15:37
Dołączył: May 2005
Posty: 8
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
nie ma sprawy juz poszlo na mejla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powodzenia

#346513 18/05/2005 16:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Quote
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent.

możesz jaśniej? jakie banki? zlecałeś przelew? czy czek?
pozdrawiam 30% od jakiej kwoty? jeśli można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

ja to widzę tak:
1.zlecam przelew powiedzmy 100e
2.na konto wpływa mi 100e - około 5e/opłata za przelew zagraniczny/=95e*kurs=około 380zł.

mam rację? czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#346514 18/05/2005 16:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Dzieki lukasz_m.Niestety nic to nie dalo.Bonusa nie mam.Ten buk jednak nie traktuje wszystkich równo.Ja mam tylko jedno konto i bonusa nie dostalem.A Ci którzy maja po 5 cieszą się już z 10$.Ehh

#346515 18/05/2005 16:38
Dołączył: May 2005
Posty: 8
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
Hej Gelu nie nerwuj sie tak. Ja mejla do nich wyslalem wczoraj kolo 20, a odpowiedzieli dzisiaj o 14.35. Troche to trwalo wiec narazie nie trac nadzieji.

pozdro

#346516 18/05/2005 17:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Kurde klikam na meilu w link aktywujacy i wyskakuje mi ERROR

UNKNOWERROR


MIał ktos cos podobnego?:(

#346517 18/05/2005 17:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Sprzedam kod VOUCHER za 20 zl ... Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1081109 NIEWIDOCZNY CALY CZAS 10e(42.6 zl) u mnie 20 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#346518 18/05/2005 19:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
@ Kaligula i inni, którzy zadają miliony wcześniej już zadawanych pytań (min. dotyczące zakładania wielu kont z jednego IP)

Poczytajcie sobie cały temat zatytułowany

AdmiralBet[4] [mecz.org]

Przecież po to są tematy archwalne, żeby każdy mógł je sobie poczytać.



Na stronie 5 szczegółowo opisałem sprawę wypłaty [mecz.org]

PS. Gdyby się komuś chciało to niech sobie sprawdz (i poda na forum), do którego banku najbardziej opłaca się przelewać pieniądze z Admirala.

#346519 18/05/2005 21:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
A ja oddam za działający bon do bet-at-home. Spieszcie się bo zostały mi tylko dwa vouchery! Więcej info na priv!

#346520 19/05/2005 18:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Quote
Sprzedam kod VOUCHER za 20 zl ... Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1081109 NIEWIDOCZNY CALY CZAS 10e(42.6 zl) u mnie 20 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
i będzie działał ju kogoś innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
bo jeden gosćio założył w kafejce kilkanaście kont i chyba się obłowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#346521 19/05/2005 18:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33
Ja też odstąpie taki Voucher do ADMIRALBETza cene promocyjną 19,99 PLN otrzymasz Voucher za 10&#8364; (~42 PLN).

Czyli za mniej niż połowe i nie tracisz jeszcze hajsu na przelewy.
Sam nie mam czasu teraz grac bo pracuje i starczy mi jeszcze tamten bonus poprzedni do pomnożenia.

Kontakt: GG 3934602 (moge być niewidoczny)

#346522 19/05/2005 18:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
Ja moge sprzedać za 15zł vouchera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak coś to na priv. Został mi tylko jeden...

#346523 19/05/2005 18:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Witam.Mam problem mam nadzieje ze ktos moze mi pomoc.Otrzymalem od jednego z forumowiczow voucher.Problem w tym ze ja mam konto zalozone na dollary a voucher jest w euro.Admiral nie moze wiec na moje konto zaksiegowac kasy z vouchera.Na moim koncie mam 0.53$ takze licze sie z ich ewentualna strata.Czy wie ktos jak mozna zamienic walute w ustawieniach użytkownika(currency)??Chodzi o zamiane z dollarów na euro.Jak mowie pieniadze na koncie moge stracic.Wazne zeby ta opcja zostala zmieniona.Mozwe ktos mi podpowiedziec jak to zrobic lub co mam napisac do Admirala w tej sprawie?Z góry wielkie dzięki.

#346524 20/05/2005 04:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
Też miałem przygode ze spamem na interii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale od tygodnia pisze do nich maila, a oni nic!! nawet nie odpisali. Na jaki adres powinienem napisac?? ( pisalem na help i account ).... normlanie ręce opadają...

#346525 20/05/2005 05:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
witam mam prosbe moze mi ktos pomoc w wypelnieniu pol do wyplaty siana:)
Bank name :
Account number or IBAN (if available) :
BIC (SWIFT) :
Bank address
Bank city
Bank postcode
Bank country

dzikei z góry!!

#346526 20/05/2005 10:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
witam mam prosbe moze mi ktos pomoc w wypelnieniu pol do wyplaty siana:)
Bank name :
Account number or IBAN (if available) :
BIC (SWIFT) :
Bank address
Bank city
Bank postcode
Bank country

dzikei z góry!!

a do jakiego banku bys napisal :|

poszukaj, a na pewno znajdziesz jak to wypełnić...co zza ludzie x] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, Akhu, $-man, aker), 802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1