|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Kurde klikam na meilu w link aktywujacy i wyskakuje mi ERROR
UNKNOWERROR
MIał ktos cos podobnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent. a wysylales im kopie dowodu osobistego???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent. możesz jaśniej? jakie banki? zlecałeś przelew? czy czek? pozdrawiam 30% od jakiej kwoty? jeśli można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
Jak dla mnie Admiral bomba. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj napisalem do nich list, ze mi interia skasowala mejla od nich uznajac za spam i dzisiaj na skrzynece mialem juz nowy voucher. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nawet kopie wyslali na drugi adres, ktory im podalem. Takze buk bardzo wporzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
lukasz_m mam wielka prosbe do Ciebie.Ja mam ten sam problem.Chciałbym zrobić to co Ty ale niestety moja znajomośc angileskiego nie pozwala mi na to zebym napisal do nich list w tej sprawie.Mozesz przeslac mi kopie tego listu na maila: [email protected] ?Moze mi tez uda sie cos wskurac.Z góry dzieki za pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
nie ma sprawy juz poszlo na mejla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent. możesz jaśniej? jakie banki? zlecałeś przelew? czy czek? pozdrawiam 30% od jakiej kwoty? jeśli można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> ja to widzę tak: 1.zlecam przelew powiedzmy 100e 2.na konto wpływa mi 100e - około 5e/opłata za przelew zagraniczny/=95e*kurs=około 380zł. mam rację? czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
Dzieki lukasz_m.Niestety nic to nie dalo.Bonusa nie mam.Ten buk jednak nie traktuje wszystkich równo.Ja mam tylko jedno konto i bonusa nie dostalem.A Ci którzy maja po 5 cieszą się już z 10$.Ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
Hej Gelu nie nerwuj sie tak. Ja mejla do nich wyslalem wczoraj kolo 20, a odpowiedzieli dzisiaj o 14.35. Troche to trwalo wiec narazie nie trac nadzieji.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Kurde klikam na meilu w link aktywujacy i wyskakuje mi ERROR
UNKNOWERROR
MIał ktos cos podobnego?:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Sprzedam kod VOUCHER za 20 zl ... Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1081109 NIEWIDOCZNY CALY CZAS 10e(42.6 zl) u mnie 20 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
@ Kaligula i inni, którzy zadają miliony wcześniej już zadawanych pytań (min. dotyczące zakładania wielu kont z jednego IP) Poczytajcie sobie cały temat zatytułowany AdmiralBet[4] [ mecz.org] Przecież po to są tematy archwalne, żeby każdy mógł je sobie poczytać. Na stronie 5 szczegółowo opisałem sprawę wypłaty [ mecz.org] PS. Gdyby się komuś chciało to niech sobie sprawdz (i poda na forum), do którego banku najbardziej opłaca się przelewać pieniądze z Admirala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
A ja oddam za działający bon do bet-at-home. Spieszcie się bo zostały mi tylko dwa vouchery! Więcej info na priv!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Sprzedam kod VOUCHER za 20 zl ... Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1081109 NIEWIDOCZNY CALY CZAS 10e(42.6 zl) u mnie 20 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i będzie działał ju kogoś innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> bo jeden gosćio założył w kafejce kilkanaście kont i chyba się obłowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33 |
Ja też odstąpie taki Voucher do ADMIRALBETza cene promocyjną 19,99 PLN otrzymasz Voucher za 10€ (~42 PLN).
Czyli za mniej niż połowe i nie tracisz jeszcze hajsu na przelewy. Sam nie mam czasu teraz grac bo pracuje i starczy mi jeszcze tamten bonus poprzedni do pomnożenia.
Kontakt: GG 3934602 (moge być niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
Ja moge sprzedać za 15zł vouchera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak coś to na priv. Został mi tylko jeden...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
Witam.Mam problem mam nadzieje ze ktos moze mi pomoc.Otrzymalem od jednego z forumowiczow voucher.Problem w tym ze ja mam konto zalozone na dollary a voucher jest w euro.Admiral nie moze wiec na moje konto zaksiegowac kasy z vouchera.Na moim koncie mam 0.53$ takze licze sie z ich ewentualna strata.Czy wie ktos jak mozna zamienic walute w ustawieniach użytkownika(currency)??Chodzi o zamiane z dollarów na euro.Jak mowie pieniadze na koncie moge stracic.Wazne zeby ta opcja zostala zmieniona.Mozwe ktos mi podpowiedziec jak to zrobic lub co mam napisac do Admirala w tej sprawie?Z góry wielkie dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255 |
Też miałem przygode ze spamem na interii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale od tygodnia pisze do nich maila, a oni nic!! nawet nie odpisali. Na jaki adres powinienem napisac?? ( pisalem na help i account ).... normlanie ręce opadają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
witam mam prosbe moze mi ktos pomoc w wypelnieniu pol do wyplaty siana:) Bank name : Account number or IBAN (if available) : BIC (SWIFT) : Bank address Bank city Bank postcode Bank country
dzikei z góry!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
witam mam prosbe moze mi ktos pomoc w wypelnieniu pol do wyplaty siana:) Bank name : Account number or IBAN (if available) : BIC (SWIFT) : Bank address Bank city Bank postcode Bank country
dzikei z góry!! a do jakiego banku bys napisal :| poszukaj, a na pewno znajdziesz jak to wypełnić...co zza ludzie x] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka