Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Cześć Mario

Moim zdaniem CET to Central Europe Time, i oczywiśćie tylko o godzinę wcześniejszy od naszego (nie mam uwagi do szczegółów).

Tak poza tym to jestem bardzo zadowolonym klientem GB i nie mam nic przeciwko remontom, jeżeli tylko mają pomóc w sprawniejszym funkcjonowaniu firmy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
Jak wam sie gra systememi w GB ?

Osobiscie razi mnie jedna rzecz - brak the bankers w meczach pilki noznej. Dostepny jest on zdaje sie m.in. w nhl i mlb, przez co
rozumiec mozna, ze pewniaki z tychze nhl i mlb sa mniej pewne ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiscie mozna sobie takiego pewniaka dodac recznie, tyle tylko
ze zajmie to wiecej czasu no i jak juz mowilem _bardzo_ nieladnie swiadczy o Booku, no ale pozatym to GB ma swietna szate graficzna,
duzy wybor zakladow, i szybko sie laduje, co jest ogromnymi plusami.

--

ps. Mario, (jak mnie jeszcze pamietasz - rejestrowalem sie z twego linka) mozesz napisac cos wiecej o tej koszulce ? tez zupelnie nie w moim stylu (he) ale hm fajnie by bylo miec.

ok 3mcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

---

a.. z ta koszulka to wystarczy do nich napisac.

---

Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
CET to oczywiscie Central Europe Time; czyli taki jak w Polsce...to wlasnie jeden z plusow tej firmy - zawsze wiadomo co jest o ktorej godzinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
no i nie udalo sie obstawic LM; chyba po meczach napisze do nich, ze chcialem postawic na wyniki, ktore padly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...i niech mi oddaja kase, ktorej przez nich nie wygralem.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chyba sie troche na Game.. zawiodlem.A mialo byc tak pieknie.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
No przeciez oni czesto robia upgrade strony !

Yarolaw - Nie zawiedziesz sie na nich zdaza sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli chcesz aby GB byl solidniejszy musisz poswiecic im ten jeden dzien na upgrade.

Nonpler - jasne ,ze Cie pamietam i zdziwilem sie ,ze nie ma pewniakow na pilke nozna !
Sa tylko nie kazdy mecz oni akceptuja jako pewniaka ( te co sa OK podswietli Ci sie BANKER)

Monban - zaraz wlacza GB i bedziesz mogl postawic na Bayern - Real (live betting)

No nic szkoda bo ja tez chcialem zagrac cos dzisiaj ale coz za chwile juz bedzie OKI !

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A takie mialem przeczucie odnosnie Bayernu i Manchesteru ze wygraja a tu buk zawalil na calej lini.Szkoda.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Nie ma co narzekac tylko brac sie do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No niestety taki upgrade zrobili w niewlasciwym czasie i za to powini dostac o******* ,mam nadzieje ,ze nastepny bede robic w Poniedzialek w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No nie pierwszy raz to sie zdarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale GB mi przynosi tyle szczescia ,ze im wybaczam !

Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
Czesc Kilka malych pytanek:
1) Czy mozna zmienic walute gry po rejestracji
2) Jaka jest minimalna stawka do postawienia w roznych walutach
3) Czy mozna grac azjatyckie handicapy w systemach

Pzdr Cyfa

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
1) nie wiem
2) 1 Ł
3) mozna wszystkie, tylko nie mozna na kuponie laczyc roznych zakladow dotyczacych tego samego meczu
pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Cyfa nie da sie zmienic waluty niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

co do minimalnej kwoty na zaklad to 1 jednostka. Natomiast w systemach moze to byc dowolna kwota np. 0.50 $ na zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cyfa w jakiej walucie masz konto jezeli jeszcze nie wplaciles i nie dokonales zakladu to ja moge poprosic o zmiane tej waluty na inna !

Prosze o odpowiedz

Pozdrawiam z goracej i slonecznej Antiguii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]
2) 1 Ł

pozdrawiam[/qb]
Jestes pewien? Bo w Euro nie ma minimalnej stawki.

Wojtek

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
WK masz racje, wlasnie sprawdzilem w ich regulaminie i jest wyraznie napisane ze nie ma zadnej minimalnej stawki za zaklad (wydawalo mi sie ze czytalem u nich o takim ograniczeniu ale widocznie bylo to u innego buka) przepraszam za wprowadzenie w blad
pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Tysio dobrze myslales ! Bo napewno mieli ograniczenie co do jednej jednostki jestem tego pewien mi naprzyklad w $ nie przyjmie np. 0.13 centow ! Dopiero za wiecej (przynajmniej single)

Chyba ze robie rozpis to wtedy luzno wszystko dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[QB]Cyfa nie da sie zmienic waluty niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

co do minimalnej kwoty na zaklad to 1 jednostka. Natomiast w systemach moze to byc dowolna kwota np. 0.50 $ na zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cyfa w jakiej walucie masz konto jezeli jeszcze nie wplaciles i nie dokonales zakladu to ja moge poprosic o zmiane tej waluty na inna ![QB]
Moje pytania sa jeszcze przed rejestracja Zamierzam grac w GB zastanawiam sie nad waluta w jakiej najlepiej grac + konto i karta w Inteligo
Natomiast pytam o min stawke bo na pewno czytalem w ich FAQu ze jest to jedna jednostka waluty Ale teraz nie moge tego tekstu znalezc - chodzi mi tu bardziej o zaklady systemowe niz single, ale jesli nie ma ograniczen to OK

Pzdr Cyfa

Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
Quote
Oryginalnie wysłał Cyfa2002:
[qb]
Natomiast pytam o min stawke bo na pewno czytalem w ich FAQu ze jest to jedna jednostka waluty Ale teraz nie moge tego tekstu znalezc - chodzi mi tu bardziej o zaklady systemowe niz single, ale jesli nie ma ograniczen to OK

Pzdr Cyfa[/qb]
A jednak jest:
"general terms and conditions
8. Minimum/Maximum Stake and Limit on Winnings
Back to top

8.1. The minimum bet/stake allowed is one (1.00) currency unit in the preferred type of Customer currency (i.e. 1.00 EUR, 1.00 GBP, etc.)"

No wiec jak jest w koncu??? Czy mam zalozyc konto w jenach? ;-)

Pzdr Cyfa

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Ja gralem rozpisy po 0,1 euro i single za mniej niz 1 euro zeby to sprawdzic. Dziala

Wojtek

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Takze sprawdzilem dzisiaj i zagralem pojedynczy zaklad za 0,2 EURO a tak poza tym to w ich FAQ jest zdanie wyjasniajace minimalna stawke na zaklad:
"How much do I have to bet?
There is no minimum stake required. "
Jako walutę rachunku sugeruję EURO wszedzie gdzie nie ma PLN czyli np w GB
A jesli chodzi o ta zmiane waluty po zalozeniu oknta to napisz do nich napewno sie z nimi dogadasz w tej sprawie"

Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!

Znalazłem dziś u internetowego buka możliwość obstawienia U/O w meczu NBA z progiem 1890pkt.
Jak myślicie zakład będzie ważny czy go anulują?
Dostałem mailem potwierdzenie przyjęcia zakładu i wyraźnie widać tam 1890pkt.

Co do GB to ja grałem nawet za 0.01&#8364;

Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Ja mam w $ i minimum mam na single 1 jednostke !

Jesli chodzi o systemy to 100% mozesz grac za mniej !!!

Cyfa --> jesli zalozysz konto otrzymasz odemnie 10 euro : (info na GG 1240230) lub mailnij do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (podam ci moj referall).

Masz najlepiej jak mozesz miec czyli konto w Inteligo (do wplat) nic tylko grac !!!

Pamietaj pierwszy zaklad to 20% zwrotu kosztow, jezeli bedziesz mial jakikolwiek problem z GB sluze pomoca !

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,127 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1