Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
#346647 02/06/2005 13:11
Dołączył: May 2005
Posty: 9
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 9
Witam Wszystkich, zlecilem wyplate 101 euro 9 dni temu, 2 dni temu napisalem do nich maila i mi odpisali nastepujacy tekst: "Dear Sir, we have to apologize for the delay but due to increased number of
requests because of our free bets offer we will come back to you as soon
as possible.
Kind regards,
Admiral Sports Betting (UK) Ltd"

Bonus: Unibet
#346648 02/06/2005 13:13
Dołączył: May 2005
Posty: 9
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 9
Witam Wszystkich, zlecilem wyplate 101 euro 9 dni temu, 2 dni temu napisalem do nich maila i mi odpisali nastepujacy tekst: "Dear Sir, we have to apologize for the delay but due to increased number of
requests because of our free bets offer we will come back to you as soon
as possible.
Kind regards,
Admiral Sports Betting (UK) Ltd"
Dodam ze te 101 ojro ugralem z darmowych 10ciu, zalozylem z jednego numeru IP 9 roznych kont na rozne osoby.

#346649 02/06/2005 13:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
No to pozegnaj sie z tym pieniedzmi.Nie ma takiej mozliwosci aby Ci je wyplacili.

#346650 02/06/2005 14:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
Quote
No to pozegnaj sie z tym pieniedzmi.Nie ma takiej mozliwosci aby Ci je wyplacili.

nic takiego mu nie napisali, tylko ze przeprawszaja za zwloke...

w sumie to dziwne bo po zleceniu zaplaty powinni wykryc konta z tego samego IP, moj koles zlecil wyplate 400 E, ale mial jeszcze jedno konto i mu zablowkowali...

chyba ze masz Neostrade wtedy po problemie...

#346651 02/06/2005 14:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
aaa z ta neostrada to na 100% ?

#346652 02/06/2005 14:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Dodam ze te 101 ojro ugralem z darmowych 10ciu, zalozylem z jednego numeru IP 9 roznych kont na rozne osoby.

Jaki szczery mister osioł...

#346653 02/06/2005 14:30
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
sąsiadowi urodziło się 18 myszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> tylko dowody wyrobić i gramy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#346654 02/06/2005 14:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216
Powiedzcie jest jakas promocja jeszcze w admirale ?Bo tutaj ładny śmietnik sie zobił i nie umiem nic wyczytac ;]

#346655 02/06/2005 14:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
W tej chwili nie ma zadnej promocji w admiralbet.

#346656 03/06/2005 15:55
Dołączył: May 2005
Posty: 9
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 9
Quote
Quote
Dodam ze te 101 ojro ugralem z darmowych 10ciu, zalozylem z jednego numeru IP 9 roznych kont na rozne osoby.

Jaki szczery mister osioł...
Cwelu masz jakis problem ?

#346657 03/06/2005 18:23
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Wymienie VOUCHER 10$ na bon lub wpłate na Bet-At-Home. Jak coś to pisać na PW.

#346658 03/06/2005 18:26
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Kurcze nie zdążyłem zedytować...ale dodam, ze jest jeszcze możliwośc przelewu na konto mBank. Pozdrawiam!

#346659 03/06/2005 18:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
z tego co mi sie obilo o uszy to voucher w admirale musial byc wykorzystany do konca maja wiec juz sie chyba przeterminowal

#346660 03/06/2005 18:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
Nawet napewno do konca maja

#346661 03/06/2005 19:07
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Mylicie się!!!

Thank you for your trust in Admiral Sports Betting UK! Included in this mail is your 10 USD online betting voucher for your bet with admiralbet.com during the 2005 IIHF World Championship!

Voucher valid until 15.6.2005!

Each voucher code can only be deposited once within the period of validity. Only one deposit of voucher per Customer allowed.

Please do not hesitate to contact us at help@admiralbet.com for any questions!

#346662 03/06/2005 19:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
moze jakas nowa serie voucherow wypuscili:)

#346663 03/06/2005 19:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Ja też dostałem wczoraj voucher o wartości 10$ i moge go wykorzystać do polowy czerwca.Już stracilem nadzieje ze dostane voucher.A oni poprostu mieli problemy z użytkownikami którzy mają konto w $.pozdro

#346664 04/06/2005 20:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
z neostrada jest ten myk ze na dynamiczne IP a wszyscy ktorzy mamy net przez providerow czy kablowki (one chyba tez) mamy stale IP.


Dla przykladu powiem ci jak to dziala w admiralu gdzie np wg admirala mozesz miec 2 konta na to samo IP (bo rzadko sie zdarza zeby ktos mieszkal zupelnie sam a przeciez kazdy by chcial pograc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ):
Jesli masz neo i chcesz być multikontowcem to:
1. laczysz sie z netem
2. wchodzisz na admirala
3. zakladasz dwa konta
4. rozlaczasz sie z netem
(w tym momencie na jedno IP zalozyles 2 konta tak jak w regulaminie bodajze mozna choc jak przewertujesz ten temat to znajdziesz ze niektorzy ktorzy mieli tylko 2 konta to tez zostali zablokowani)
5. chcesz wiecej kont - wracasz do punktu nr 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Teraz kilka zad i walet czyli plusów i minusów:

+ teoretycznie masz nieograniczona liczbe kont, zalezne to jest od Twojej cierpliwosci
+ mozesz zalozyc wiele kont i np na kazdym na farta zlozyc kupon z zalozmy kursem 20. jak ci siadzie na jakims to przytaczajac przyklad admirala (gdzie masz bonus 10 euro) to zgarniasz 200 euro, kwota jak najbardziej ladna do wyplaty

- jest to nieuczciwe
- jak tak dalej pojdzie i spory odsetek polakow bedzie krecil takie waly to moze sie doczekamy bonusow u netowych buków z adnotacja "nie dla Polakow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jak dla mnie pozostaje jedna sporna kwestia ktorej nie wiem czy ktos poruszal, w sumie podejscie od innej strony:
Wielu z nas sie uczy, ma w szkole informatyke gdzie jest duzo kompem, zwykle juz z netem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Teoretycznie mozna zalozyc sobie np na kazdym z 15 kompow po 2 konta i mamy wtedy 30 kont. Pozniej generalnie nimi gramy w domu.

I pytanie jest takie: zakladalismy konta wg rygorów IP ale czy np admiral sie nie zorientuje ze np na 30 kont sie pozniej logujemy z jednego IP? Bo nie sadze zeby byl na tyle glupi zeby tylko odnotowywac IP z ktorego zakladamy konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Pewnie srednio ludzie podejda do mojego posta, kilku osobom moze rozjasni to co nieco i z niego skorzystaja a prawdziwi i uczciwi gracze skarcą mnie za instrukcje.
Coz, takie zycie ze jak sie udziela rad to jedni dziekuja a inni nadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrowienia dla wszystkich Admirałów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#346665 04/06/2005 21:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 47
-
newbie
newbie
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 47
Pierwsza sprawa założysz tyle kont ale przed wypłatą musisz przesłać skan dowodu wiec nie wiem jak to zrobisz, po drugie to w szkole albo pracy masz najczesciej jedno IP i nawet jak bedziesz zakładał z kilku kompów to Ip bedziesz miał to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie kombinuj lepiej bo przekombinujesz i taka adonotacja nieługo bedzie...

#346666 04/06/2005 21:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Quote
- jest to nieuczciwe
- jak tak dalej pojdzie i spory odsetek polakow bedzie krecil takie waly to moze sie doczekamy bonusow u netowych buków z adnotacja "nie dla Polakow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />



Pewnie srednio ludzie podejda do mojego posta, kilku osobom moze rozjasni to co nieco i z niego skorzystaja a prawdziwi i uczciwi gracze skarcą mnie za instrukcje.
Coz, takie zycie ze jak sie udziela rad to jedni dziekuja a inni nadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Teraz sobie zobacz co napisałeś najpierw udzielasz rad jak przekręcić buka na 80 PLN litości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
a potem piszesz że pewnie skarcą Cie uczciwi gracze ???? a co maja Cię pochwalic za głupote było jeszcze takie meile wysłaść do Admirala !!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1