Oryginalnie wysłał Cyfa2002:
[qb]Panie Mario czyw wiesz cos moze o tym ciaglym upgradzie robionym w GB? A w szczegolnosci kiedy wreszcie bedzie mozna grac i czy moze lepiej od razu obstwaiac gdzie indziej np u expekta?
Pzdr Cyfa[/qb]
Mnie to juz tez zaczyna wkurzac. Przestali przysylac SMS z wynikami, nie da sie nic postawic. Zeby moja kas u nich nie przepadla.
I jescze "budujacy" komunikat:
gamebookers will be back at 08:25 CET (02 April 2002).
Czy oni nie maja ochoty zbankrutowac?
Po co wystawiali takie kursy na puchar Danii? Chyba musieli mocno dostac po d... patrzac na to jak kursy spadly i ze oba mecze weszly. ;-)
Juz dziala ale cos UPGRADE nie wyszlo:
Right Now!
01:00 Shaughnessy M. v Weingartner M.
01:30 Michigan v Minnesota U
02:00 Boston Bruins v N.Y. Islanders
02:00 NY Yankees v BAL Orioles
02:00 FLO Marlins v MON Expos
Szkoda, ze postawic nie mozna :-(
Wojtek