|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Cześć Mario
Moim zdaniem CET to Central Europe Time, i oczywiśćie tylko o godzinę wcześniejszy od naszego (nie mam uwagi do szczegółów).
Tak poza tym to jestem bardzo zadowolonym klientem GB i nie mam nic przeciwko remontom, jeżeli tylko mają pomóc w sprawniejszym funkcjonowaniu firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73 |
Jak wam sie gra systememi w GB ?
Osobiscie razi mnie jedna rzecz - brak the bankers w meczach pilki noznej. Dostepny jest on zdaje sie m.in. w nhl i mlb, przez co rozumiec mozna, ze pewniaki z tychze nhl i mlb sa mniej pewne ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiscie mozna sobie takiego pewniaka dodac recznie, tyle tylko ze zajmie to wiecej czasu no i jak juz mowilem _bardzo_ nieladnie swiadczy o Booku, no ale pozatym to GB ma swietna szate graficzna, duzy wybor zakladow, i szybko sie laduje, co jest ogromnymi plusami.
--
ps. Mario, (jak mnie jeszcze pamietasz - rejestrowalem sie z twego linka) mozesz napisac cos wiecej o tej koszulce ? tez zupelnie nie w moim stylu (he) ale hm fajnie by bylo miec.
ok 3mcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
---
a.. z ta koszulka to wystarczy do nich napisac.
---
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
CET to oczywiscie Central Europe Time; czyli taki jak w Polsce...to wlasnie jeden z plusow tej firmy - zawsze wiadomo co jest o ktorej godzinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
no i nie udalo sie obstawic LM; chyba po meczach napisze do nich, ze chcialem postawic na wyniki, ktore padly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...i niech mi oddaja kase, ktorej przez nich nie wygralem.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chyba sie troche na Game.. zawiodlem.A mialo byc tak pieknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
No przeciez oni czesto robia upgrade strony !
Yarolaw - Nie zawiedziesz sie na nich zdaza sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli chcesz aby GB byl solidniejszy musisz poswiecic im ten jeden dzien na upgrade.
Nonpler - jasne ,ze Cie pamietam i zdziwilem sie ,ze nie ma pewniakow na pilke nozna ! Sa tylko nie kazdy mecz oni akceptuja jako pewniaka ( te co sa OK podswietli Ci sie BANKER)
Monban - zaraz wlacza GB i bedziesz mogl postawic na Bayern - Real (live betting)
No nic szkoda bo ja tez chcialem zagrac cos dzisiaj ale coz za chwile juz bedzie OKI !
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A takie mialem przeczucie odnosnie Bayernu i Manchesteru ze wygraja a tu buk zawalil na calej lini.Szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Nie ma co narzekac tylko brac sie do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No niestety taki upgrade zrobili w niewlasciwym czasie i za to powini dostac o******* ,mam nadzieje ,ze nastepny bede robic w Poniedzialek w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No nie pierwszy raz to sie zdarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale GB mi przynosi tyle szczescia ,ze im wybaczam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206 |
Czesc Kilka malych pytanek: 1) Czy mozna zmienic walute gry po rejestracji 2) Jaka jest minimalna stawka do postawienia w roznych walutach 3) Czy mozna grac azjatyckie handicapy w systemach
Pzdr Cyfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
1) nie wiem 2) 1 Ł 3) mozna wszystkie, tylko nie mozna na kuponie laczyc roznych zakladow dotyczacych tego samego meczu pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Cyfa nie da sie zmienic waluty niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
co do minimalnej kwoty na zaklad to 1 jednostka. Natomiast w systemach moze to byc dowolna kwota np. 0.50 $ na zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cyfa w jakiej walucie masz konto jezeli jeszcze nie wplaciles i nie dokonales zakladu to ja moge poprosic o zmiane tej waluty na inna !
Prosze o odpowiedz
Pozdrawiam z goracej i slonecznej Antiguii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał tysio111: [qb] 2) 1 Ł
pozdrawiam[/qb] Jestes pewien? Bo w Euro nie ma minimalnej stawki. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
WK masz racje, wlasnie sprawdzilem w ich regulaminie i jest wyraznie napisane ze nie ma zadnej minimalnej stawki za zaklad (wydawalo mi sie ze czytalem u nich o takim ograniczeniu ale widocznie bylo to u innego buka) przepraszam za wprowadzenie w blad pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Tysio dobrze myslales ! Bo napewno mieli ograniczenie co do jednej jednostki jestem tego pewien mi naprzyklad w $ nie przyjmie np. 0.13 centow ! Dopiero za wiecej (przynajmniej single)
Chyba ze robie rozpis to wtedy luzno wszystko dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206 |
Oryginalnie wysłał Mario: [QB]Cyfa nie da sie zmienic waluty niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
co do minimalnej kwoty na zaklad to 1 jednostka. Natomiast w systemach moze to byc dowolna kwota np. 0.50 $ na zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cyfa w jakiej walucie masz konto jezeli jeszcze nie wplaciles i nie dokonales zakladu to ja moge poprosic o zmiane tej waluty na inna ![QB] Moje pytania sa jeszcze przed rejestracja Zamierzam grac w GB zastanawiam sie nad waluta w jakiej najlepiej grac + konto i karta w Inteligo Natomiast pytam o min stawke bo na pewno czytalem w ich FAQu ze jest to jedna jednostka waluty Ale teraz nie moge tego tekstu znalezc - chodzi mi tu bardziej o zaklady systemowe niz single, ale jesli nie ma ograniczen to OK Pzdr Cyfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206 |
Oryginalnie wysłał Cyfa2002: [qb] Natomiast pytam o min stawke bo na pewno czytalem w ich FAQu ze jest to jedna jednostka waluty Ale teraz nie moge tego tekstu znalezc - chodzi mi tu bardziej o zaklady systemowe niz single, ale jesli nie ma ograniczen to OK
Pzdr Cyfa[/qb] A jednak jest: "general terms and conditions 8. Minimum/Maximum Stake and Limit on Winnings Back to top 8.1. The minimum bet/stake allowed is one (1.00) currency unit in the preferred type of Customer currency (i.e. 1.00 EUR, 1.00 GBP, etc.)" No wiec jak jest w koncu??? Czy mam zalozyc konto w jenach? ;-) Pzdr Cyfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Ja gralem rozpisy po 0,1 euro i single za mniej niz 1 euro zeby to sprawdzic. Dziala
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Takze sprawdzilem dzisiaj i zagralem pojedynczy zaklad za 0,2 EURO a tak poza tym to w ich FAQ jest zdanie wyjasniajace minimalna stawke na zaklad: "How much do I have to bet? There is no minimum stake required. " Jako walutę rachunku sugeruję EURO wszedzie gdzie nie ma PLN czyli np w GB A jesli chodzi o ta zmiane waluty po zalozeniu oknta to napisz do nich napewno sie z nimi dogadasz w tej sprawie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam!
Znalazłem dziś u internetowego buka możliwość obstawienia U/O w meczu NBA z progiem 1890pkt. Jak myślicie zakład będzie ważny czy go anulują? Dostałem mailem potwierdzenie przyjęcia zakładu i wyraźnie widać tam 1890pkt.
Co do GB to ja grałem nawet za 0.01€
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Ja mam w $ i minimum mam na single 1 jednostke !
Jesli chodzi o systemy to 100% mozesz grac za mniej !!!
Cyfa --> jesli zalozysz konto otrzymasz odemnie 10 euro : (info na GG 1240230) lub mailnij do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (podam ci moj referall).
Masz najlepiej jak mozesz miec czyli konto w Inteligo (do wplat) nic tylko grac !!!
Pamietaj pierwszy zaklad to 20% zwrotu kosztow, jezeli bedziesz mial jakikolwiek problem z GB sluze pomoca !
|
|
|
Link skopiowany do schowka