Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#34777 17/01/2002 18:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co jeeee . Co tak ucichło . Na wypływke wpisuję bo temat coś tak w dole

Bonus: Unibet
#34778 19/01/2002 19:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Dzisiaj znowu strona Expekta wolno chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
I wątpie żeby to była wina włochów, bo strona Unibetu chodzi normalnie

#34779 19/01/2002 23:21
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Bogge oni muszą coś z tym zrobić :eek:
Expekt może stracić część klientów z Polski, bo faktycznie ludzi, którzy wpłacili do nich pieniądze a nie mogą grać podczas gdy chyba największy konkurent Unibet nie ma żadnych problemów może szlag trafić....

#34780 19/01/2002 23:23
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
ps. i nie jest to na pewno wina Tpsy , łączę się także przez Internet Partners (które ma zupełnie różne od Tpsy połączenia zagraniczne) i też nici....

#34781 19/01/2002 23:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Mi chodzi szybciej Expekt od Unibetu (SDI) a juz najszybciej chodzi GamebookerS !

#34782 20/01/2002 18:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Całe szczęście,że mam konta u innych buków bo by nawet nie mógł zagrać w ten weekend w Expect. Może pora zainwestować trochę kasy w nowe serwery??? - To pytanie do właścicieli tej firmy.

#34783 20/01/2002 22:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Panowie,


Zarowno polaczenie z Expekt jak i wspomnianym przez Was Unibetem oraz polaczenie z Malta jest w porzadku. Tym razem to nie jest wina Wlochow, Expekt, serwerow itp. Sprawdzcie sobie ping i bedziecie wiedzieli czyja to jest wina, zanim bedziecie sie bezpodstawnie wsciekac. Ja tez korzystam z najgorszego lacza- Czyli z SDI TPSA i nie mam zadnych problemow w tym tygodniu. Jedynym problemem, byl remont polki z SDI w miejscu mojego zamieszkania, o ktorym oczywiscie nie raczyl nikt z TPSA poinformowac uzytkownikow z rejonu gdzie dokonywana byla naprawa, w konsekwencji czego przez dwa dni korzystalem z dobrodziejstwa cafejek Internetowych. Rozumiem ze najprosciej jest napisac ze to wszystko nasza wina, pobluzgac sobie itd. Ale najpierw mozna sobie zadac trud i sprawdzic samemu przyczyne niemoznosci dostania sie na strone. Skoro jedni moga, to czemu drudzy nie? Nie uwazacie ze cos jest nie tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34784 21/01/2002 03:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Witaj Bogge.

Mam prośbę. Czy mógłbyś zajżeć do tematu Wyniki TT 14-20.01 i odpowiedzieć tam na mój post.

#34785 21/01/2002 19:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Do ,,bogge''

Dziś wpłaciłem piniądze na konto expekt i w związku z tym mam kilka pytań do Ciebie:

Poszedłem do banku wziąłem dowód wpłaty i:

1.Nazwa odbiorcy -wpisałem expekt. Okazało się że w nazwie firmy nie ma expekt tylko jakieś tam Limited London coś takiego. Czy dobrze zrobiłem?

2.Nr rachunku a więc wpisałem 15001777121770057330

3.Nazwa zleceniodawcy -wpisałem Nazwisko imię jak również nr refernecyjny.

4.Dlaczego firma expekt faworyzuje Kredyt Bank skoro zarówno w Kredyt Banku jak i gdzie indziej pobierana jest opłata 3,5 zł.?

5.Kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na moim koncie?

Bardzo bym cię prosił abyś odpowiedział na moje pytania i jeszcze powiedziałam mi jak można przyspieszyć proces wpłaty moich pieniędzy . Nie wchodzi w grę fax. Czy jest jakiś adres na który można przesłać ksero?

#34786 21/01/2002 19:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Czy mam ci podać mój numer gracza?

#34787 21/01/2002 20:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Maciek,


1. Zle zrobiles, na stronie Expekt.com, po zalogowaniu sie i kliknieciu w "konta" widnieje wypisana tlustym drukiem informacja o nazwie odbiorcy. I nie jest to jakies tam Limited London, tylko IClear Ltd. Wystarczy tylko kliknac, spojrzec, przepisac...

2. OK


3. OK


4. Dlatego ze wszystkie banki pobieraja oplate. Jezeli znasz bank ktory nie pobiera oplaty, to podziel sie z wszystkimi tymi informacjami. Jednak jak widac z Twojego postu, wszystkie pobieraja oplate. Banki w Polsce, w ogole bardzo dobrze z nas zyja, ale to juz jest oddzielna historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

5. W zwiazku z niepoprawnie wpisana nazwa odbiorcy, od 2-5 dni w zaleznosci od decyzji banku czy przyjmie Twoja wplate, czy tez ja Tobie zwroci.

6. Mozesz przeslac scan wplaty na adres support@expekt.com ale w przypadku niepoprawnie wpisanych danych, musimy zaczekac do fizycznego pojawienia sie Twojej wplaty na koncie.

7. Polecam przeczytanie poprzedniego tematu po tym samym tytulem, albo tematu "KONTO EXPEKT.COM W KREDYT BANKU" :zobacz: Tam znajdziesz odpowiedzi nie tylko na Twoje pytania, ale rowniez na wiele innych. Wystarczy kliknac... :rolleyes:

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34788 21/01/2002 20:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Witaj Bogge.

Mam prośbę. Czy mógłbyś zajżeć do tematu Wyniki TT 14-20.01 i odpowiedzieć tam na mój post.[/qb]

Czesc Saba.


Zajrze i odpowiem w najblizszym czasie.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34789 22/01/2002 00:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Dlaczego tak wolno wchodzi na expekt. teraz to wogóle nie chce wejść.

#34790 22/01/2002 01:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Cześć Maciek,


Przed chwila zamknąłem i otworzyłem stronę bez żadnego problemu-zajęło to około 3-4 sekund. Korzystam z SDI TPSA w Łodzi. Sprawdź swoje łacze oraz ping, i skorzystaj z serwera proxy, być może pomoże.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34791 22/01/2002 02:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Dzięki bogee. 200 zł już jest. Teraz tylko żeby się kursy pojawiły. Wcześniej czekałem nie przesadzam godzinę. Będe musiał chodzić do kafejki. No coż .

#34792 22/01/2002 18:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
Cześć Bogge,
Dotychczas dokonywałem wpłat przelewem z banku internetowego i wysyłałem do Expektu potwierdzenie wpłaty w pliku.
Dziś wpłaciłem "w okienku" i jako dowód wpłaty mam karteczkę. Jak mogę ją wysłać, żeby nie czekać za długo na potwierdzenie pieniędzy na koncie? (jakiś fax?).

#34793 22/01/2002 23:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]Czesc Panowie,


Zarowno polaczenie z Expekt jak i wspomnianym przez Was Unibetem oraz polaczenie z Malta jest w porzadku. Tym razem to nie jest wina Wlochow, Expekt, serwerow itp. Sprawdzcie sobie ping i bedziecie wiedzieli czyja to jest wina, zanim bedziecie sie bezpodstawnie wsciekac. Ja tez korzystam z najgorszego lacza- Czyli z SDI TPSA i nie mam zadnych problemow w tym tygodniu. Jedynym problemem, byl remont polki z SDI w miejscu mojego zamieszkania, o ktorym oczywiscie nie raczyl nikt z TPSA poinformowac uzytkownikow z rejonu gdzie dokonywana byla naprawa, w konsekwencji czego przez dwa dni korzystalem z dobrodziejstwa cafejek Internetowych. Rozumiem ze najprosciej jest napisac ze to wszystko nasza wina, pobluzgac sobie itd. Ale najpierw mozna sobie zadac trud i sprawdzic samemu przyczyne niemoznosci dostania sie na strone. Skoro jedni moga, to czemu drudzy nie? Nie uwazacie ze cos jest nie tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge[/qb]

Tu będę jednak dyskutował.
Może nie jest to do końca wina Expektu, ale coś jest nie tak.
Przez ostatnie pol godziny (albo i wiecej) probowalem sie polaczyc przez tepse, aster city i dialup.warszawa.
Wynik, zero odzewu.
Strona ładowala sie tyle ze IE kończyło pobieranie w połowie i nawet do kursow nie moglem wejsc

I o dziwo kiedy wpadłem na pomysł aby skorzystać (sprawdzić ) wersje angielską wszystko zaczęło dzialac. Po angielsku oczywiście.

Nie wiem jak to rozumieC, ale wszystko wskazuje na zapchany serwer.

Dodam ze bez logowania strona dziala bez zarzutu (prawie).

#34794 22/01/2002 23:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Ja zauwazylem jeszcze jedna rzecz:
Strona z wyborem jezyka laduje sie blyskawicznie, pozniej juz sa problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Co do laczy to napewno nie jest wina mojego providera, jestem w sieci lokalnej, mamy lacza do 3 dostawcow: ACI, Multinet, Futuro.

#34795 22/01/2002 23:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Panowie,


Take5

O ile się nie mylę, Twoja wpłata jest już od paru godzin na koncie.

YOGI

Strasznie to wszystko dziwne. Nie mam problemu z otworzeniem strony i mówię to całkowicie szczerze. Przekażę jednak Twój przypadek do działu technicznego. Sam jestem ciekawy dlaczego tak się dzieje :rolleyes:

Markii

Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Na dowód przedstawiam 6 zakladów jakie wybrałem sprzed 5 minut, jak widzisz stworzenie 6 zakładów, zajęło mi w sumie 3 minuty, wiec nie jest to jakiś zastraszający czas. Sprawdziłem połaczenie i wszystko jest ok.

Umiesc swoj zaklad wybierajac stawke i nacisnij potwierdz. Minimalna stawka na kupon to .50 PLZ. Maksymalna wygrana na kupon wynosi 20000.00 PLZ.


Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:44
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals
Niem.DEL 1 1.80 usun
stawka na kupon PLZ 1.80
opis

Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:44
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters
Niem.DEL 1 1.35 usun
Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals
Niem.DEL 1 1.80 usun
stawka na kupon PLZ 2.43
opis

Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:45
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters
Niem.DEL 1 1.35 usun
Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals
Niem.DEL 1 1.80 usun
stawka na kupon PLZ 2.43
opis

Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:45
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters
Niem.DEL 1 1.35 usun
Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals
Niem.DEL 1 1.80 usun
stawka na kupon PLZ 2.43
opis

Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:46
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters
Niem.DEL 1 1.35 usun
Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals
Niem.DEL 1 1.80 usun
stawka na kupon PLZ 2.43
opis

Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:47
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters
Niem.DEL 1 1.35 usun
Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals
Niem.DEL 1 1.80 usun
stawka na kupon PLZ 2.43
opis


potwierdz


Podjęte zostały kroki mające na celu wyeliminowanie usterek w dostępie do strony. Również Malta obiecała poprawę w tej kwestii, więc naprawdę mam nadzieję iż te kłopoty się zakończą.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34796 23/01/2002 01:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Już raz się wypowiedziałem w tym temacie i powtórzę iz za każdym razem gdy sie muli Expekt nie moge dostać sie na hotmail.com , msn.com ,cnn.com itp. tez przeciążone serwery ????Strona wyglada i zachowuje sie jakby była przeciążona i sam wypowiedziałem taka opinie za co bogge troche mie zrugał i chyba miał racje bo watpie aby to była wina tylko i wyłącznie Expekt. To po prostu jakać kiła po stronie dostawców. Ja kożystam z ryczałtowego dostepu "Dialnet Co Dzień" w Dialogu tak więć predzej czy pózniej podczas surfowania niektóre strony na pewno otwierają sie dzięki "uprzejmosci"naszej kochanej Tepsy

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1