|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co jeeee . Co tak ucichło . Na wypływke wpisuję bo temat coś tak w dole
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Dzisiaj znowu strona Expekta wolno chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I wątpie żeby to była wina włochów, bo strona Unibetu chodzi normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Bogge oni muszą coś z tym zrobić :eek: Expekt może stracić część klientów z Polski, bo faktycznie ludzi, którzy wpłacili do nich pieniądze a nie mogą grać podczas gdy chyba największy konkurent Unibet nie ma żadnych problemów może szlag trafić....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
ps. i nie jest to na pewno wina Tpsy , łączę się także przez Internet Partners (które ma zupełnie różne od Tpsy połączenia zagraniczne) i też nici....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Mi chodzi szybciej Expekt od Unibetu (SDI) a juz najszybciej chodzi GamebookerS !
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Całe szczęście,że mam konta u innych buków bo by nawet nie mógł zagrać w ten weekend w Expect. Może pora zainwestować trochę kasy w nowe serwery??? - To pytanie do właścicieli tej firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Czesc Panowie,
Zarowno polaczenie z Expekt jak i wspomnianym przez Was Unibetem oraz polaczenie z Malta jest w porzadku. Tym razem to nie jest wina Wlochow, Expekt, serwerow itp. Sprawdzcie sobie ping i bedziecie wiedzieli czyja to jest wina, zanim bedziecie sie bezpodstawnie wsciekac. Ja tez korzystam z najgorszego lacza- Czyli z SDI TPSA i nie mam zadnych problemow w tym tygodniu. Jedynym problemem, byl remont polki z SDI w miejscu mojego zamieszkania, o ktorym oczywiscie nie raczyl nikt z TPSA poinformowac uzytkownikow z rejonu gdzie dokonywana byla naprawa, w konsekwencji czego przez dwa dni korzystalem z dobrodziejstwa cafejek Internetowych. Rozumiem ze najprosciej jest napisac ze to wszystko nasza wina, pobluzgac sobie itd. Ale najpierw mozna sobie zadac trud i sprawdzic samemu przyczyne niemoznosci dostania sie na strone. Skoro jedni moga, to czemu drudzy nie? Nie uwazacie ze cos jest nie tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Witaj Bogge.
Mam prośbę. Czy mógłbyś zajżeć do tematu Wyniki TT 14-20.01 i odpowiedzieć tam na mój post.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Do ,,bogge''
Dziś wpłaciłem piniądze na konto expekt i w związku z tym mam kilka pytań do Ciebie:
Poszedłem do banku wziąłem dowód wpłaty i:
1.Nazwa odbiorcy -wpisałem expekt. Okazało się że w nazwie firmy nie ma expekt tylko jakieś tam Limited London coś takiego. Czy dobrze zrobiłem?
2.Nr rachunku a więc wpisałem 15001777121770057330
3.Nazwa zleceniodawcy -wpisałem Nazwisko imię jak również nr refernecyjny.
4.Dlaczego firma expekt faworyzuje Kredyt Bank skoro zarówno w Kredyt Banku jak i gdzie indziej pobierana jest opłata 3,5 zł.?
5.Kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na moim koncie?
Bardzo bym cię prosił abyś odpowiedział na moje pytania i jeszcze powiedziałam mi jak można przyspieszyć proces wpłaty moich pieniędzy . Nie wchodzi w grę fax. Czy jest jakiś adres na który można przesłać ksero?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Czy mam ci podać mój numer gracza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Czesc Maciek, 1. Zle zrobiles, na stronie Expekt.com, po zalogowaniu sie i kliknieciu w "konta" widnieje wypisana tlustym drukiem informacja o nazwie odbiorcy. I nie jest to jakies tam Limited London, tylko IClear Ltd. Wystarczy tylko kliknac, spojrzec, przepisac... 2. OK 3. OK 4. Dlatego ze wszystkie banki pobieraja oplate. Jezeli znasz bank ktory nie pobiera oplaty, to podziel sie z wszystkimi tymi informacjami. Jednak jak widac z Twojego postu, wszystkie pobieraja oplate. Banki w Polsce, w ogole bardzo dobrze z nas zyja, ale to juz jest oddzielna historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5. W zwiazku z niepoprawnie wpisana nazwa odbiorcy, od 2-5 dni w zaleznosci od decyzji banku czy przyjmie Twoja wplate, czy tez ja Tobie zwroci. 6. Mozesz przeslac scan wplaty na adres support@expekt.com ale w przypadku niepoprawnie wpisanych danych, musimy zaczekac do fizycznego pojawienia sie Twojej wplaty na koncie. 7. Polecam przeczytanie poprzedniego tematu po tym samym tytulem, albo tematu "KONTO EXPEKT.COM W KREDYT BANKU" :zobacz: Tam znajdziesz odpowiedzi nie tylko na Twoje pytania, ale rowniez na wiele innych. Wystarczy kliknac... :rolleyes: Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał saba: [qb]Witaj Bogge.
Mam prośbę. Czy mógłbyś zajżeć do tematu Wyniki TT 14-20.01 i odpowiedzieć tam na mój post.[/qb] Czesc Saba. Zaj rze i odpowiem w najblizszym czasie. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dlaczego tak wolno wchodzi na expekt. teraz to wogóle nie chce wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Cześć Maciek,
Przed chwila zamknąłem i otworzyłem stronę bez żadnego problemu-zajęło to około 3-4 sekund. Korzystam z SDI TPSA w Łodzi. Sprawdź swoje łacze oraz ping, i skorzystaj z serwera proxy, być może pomoże.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dzięki bogee. 200 zł już jest. Teraz tylko żeby się kursy pojawiły. Wcześniej czekałem nie przesadzam godzinę. Będe musiał chodzić do kafejki. No coż .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150 |
Cześć Bogge, Dotychczas dokonywałem wpłat przelewem z banku internetowego i wysyłałem do Expektu potwierdzenie wpłaty w pliku. Dziś wpłaciłem "w okienku" i jako dowód wpłaty mam karteczkę. Jak mogę ją wysłać, żeby nie czekać za długo na potwierdzenie pieniędzy na koncie? (jakiś fax?).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Oryginalnie wysłał bogge: [qb]Czesc Panowie,
Zarowno polaczenie z Expekt jak i wspomnianym przez Was Unibetem oraz polaczenie z Malta jest w porzadku. Tym razem to nie jest wina Wlochow, Expekt, serwerow itp. Sprawdzcie sobie ping i bedziecie wiedzieli czyja to jest wina, zanim bedziecie sie bezpodstawnie wsciekac. Ja tez korzystam z najgorszego lacza- Czyli z SDI TPSA i nie mam zadnych problemow w tym tygodniu. Jedynym problemem, byl remont polki z SDI w miejscu mojego zamieszkania, o ktorym oczywiscie nie raczyl nikt z TPSA poinformowac uzytkownikow z rejonu gdzie dokonywana byla naprawa, w konsekwencji czego przez dwa dni korzystalem z dobrodziejstwa cafejek Internetowych. Rozumiem ze najprosciej jest napisac ze to wszystko nasza wina, pobluzgac sobie itd. Ale najpierw mozna sobie zadac trud i sprawdzic samemu przyczyne niemoznosci dostania sie na strone. Skoro jedni moga, to czemu drudzy nie? Nie uwazacie ze cos jest nie tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge[/qb] Tu będę jednak dyskutował. Może nie jest to do końca wina Expektu, ale coś jest nie tak. Przez ostatnie pol godziny (albo i wiecej) probowalem sie polaczyc przez tepse, aster city i dialup.warszawa. Wynik, zero odzewu. Strona ładowala sie tyle ze IE kończyło pobieranie w połowie i nawet do kursow nie moglem wejsc I o dziwo kiedy wpadłem na pomysł aby skorzystać (sprawdzić ) wersje angielską wszystko zaczęło dzialac. Po angielsku oczywiście. Nie wiem jak to rozumieC, ale wszystko wskazuje na zapchany serwer. Dodam ze bez logowania strona dziala bez zarzutu (prawie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Ja zauwazylem jeszcze jedna rzecz: Strona z wyborem jezyka laduje sie blyskawicznie, pozniej juz sa problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co do laczy to napewno nie jest wina mojego providera, jestem w sieci lokalnej, mamy lacza do 3 dostawcow: ACI, Multinet, Futuro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Czesc Panowie,
Take5
O ile się nie mylę, Twoja wpłata jest już od paru godzin na koncie.
YOGI
Strasznie to wszystko dziwne. Nie mam problemu z otworzeniem strony i mówię to całkowicie szczerze. Przekażę jednak Twój przypadek do działu technicznego. Sam jestem ciekawy dlaczego tak się dzieje :rolleyes:
Markii
Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Na dowód przedstawiam 6 zakladów jakie wybrałem sprzed 5 minut, jak widzisz stworzenie 6 zakładów, zajęło mi w sumie 3 minuty, wiec nie jest to jakiś zastraszający czas. Sprawdziłem połaczenie i wszystko jest ok.
Umiesc swoj zaklad wybierajac stawke i nacisnij potwierdz. Minimalna stawka na kupon to .50 PLZ. Maksymalna wygrana na kupon wynosi 20000.00 PLZ.
Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:44 data zdarzenie rodzaj zaklad kurs Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals Niem.DEL 1 1.80 usun stawka na kupon PLZ 1.80 opis Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:44 data zdarzenie rodzaj zaklad kurs Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters Niem.DEL 1 1.35 usun Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals Niem.DEL 1 1.80 usun stawka na kupon PLZ 2.43 opis Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:45 data zdarzenie rodzaj zaklad kurs Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters Niem.DEL 1 1.35 usun Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals Niem.DEL 1 1.80 usun stawka na kupon PLZ 2.43 opis Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:45 data zdarzenie rodzaj zaklad kurs Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters Niem.DEL 1 1.35 usun Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals Niem.DEL 1 1.80 usun stawka na kupon PLZ 2.43 opis Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:46 data zdarzenie rodzaj zaklad kurs Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters Niem.DEL 1 1.35 usun Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals Niem.DEL 1 1.80 usun stawka na kupon PLZ 2.43 opis Kupon stworzony Wto 22/01/02 19:47 data zdarzenie rodzaj zaklad kurs Wto 22/01/02 20:00 Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters Niem.DEL 1 1.35 usun Wto 22/01/02 20:00 Schwenninger Wild Wings - Berlin Capitals Niem.DEL 1 1.80 usun stawka na kupon PLZ 2.43 opis potwierdz
Podjęte zostały kroki mające na celu wyeliminowanie usterek w dostępie do strony. Również Malta obiecała poprawę w tej kwestii, więc naprawdę mam nadzieję iż te kłopoty się zakończą.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Już raz się wypowiedziałem w tym temacie i powtórzę iz za każdym razem gdy sie muli Expekt nie moge dostać sie na hotmail.com , msn.com ,cnn.com itp. tez przeciążone serwery ????Strona wyglada i zachowuje sie jakby była przeciążona i sam wypowiedziałem taka opinie za co bogge troche mie zrugał i chyba miał racje bo watpie aby to była wina tylko i wyłącznie Expekt. To po prostu jakać kiła po stronie dostawców. Ja kożystam z ryczałtowego dostepu "Dialnet Co Dzień" w Dialogu tak więć predzej czy pózniej podczas surfowania niektóre strony na pewno otwierają sie dzięki "uprzejmosci"naszej kochanej Tepsy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|