|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
,,piotrus'' Luczak
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
pierwszy mecz no bet ale jesli miabym wskazac zwyciezcy to lisnard d,norman ma juz swoje lata i ma tylko serwis ktory raczej na zuiemi nie bedzie odgrywal znaczacej roli
co do drugiego meczu wydaje sie ze djokovic powinien wygrac ale rowniez bym tego nie ruszal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a no tak luczak ten drewniak jutro tez moze zrobic niespodzianke w spotkaniu z robredo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
pierwszy mecz no bet ale jesli miabym wskazac zwyciezcy to lisnard d,norman ma juz swoje lata i ma tylko serwis ktory raczej na zuiemi nie bedzie odgrywal znaczacej roli
co do drugiego meczu wydaje sie ze djokovic powinien wygrac ale rowniez bym tego nie ruszal włąsnie tu chodzi o to że właśnie tutaj trzeba takie mecze grać a nie po kursie 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, nie raz wchodzi o wiele łatwiej o tych 1,05
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
A ja myśle że jutro bedzie tak:
Karlovic - Kiefer French Open 4.92 1.15 1
Enqvist - Dlouhy Lukas French Open 1.90 1.85 1
Spadea V - Costa Albert French Open 3.75 1.25 1
Wawrinka Stanislas - Massu French Open 3.10 1.35 2
Ljubicic - Puerta French Open 2.10 1.70 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Luczak go zniszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> tak samo jak Dick Norman zniszczy Lisnarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
oj nie jestem przekonany ze norman wygra z lisnardem jak dla mnie no bet z minimalnym wskazaniem lisnarda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Piotrus to peter luczak aus Dla mmnie mecz djokovic-ginepri to czyste 1 ginepri slabo gra na clayu nigdy nie osiagnal 2 rundy djokovic przeszdl kwalfikacje jedynie co mnie martwi ze on nie ma 18lat i boje sie zeby sie nie spalil ale juz w koncu gral i wygrywal to i amerykanina pokona
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Panowie a czemu zaden z Was nie bierze pod uwage Saretty? Chlopina cos tam ciupie przeciez na ziemii a gra z Gregiem Nigdy Nic Nie Wygral Na Ziemii Rusedskim?
Mysle tez, ze Santoro u siebie ze swym niekonwencjonalnym stylem gry spokojnie rozpyka Hernycha. Do tego dorzucam Canasa i Andre i ta czworka daje calkiem sympatyczne AKO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
A jakie macie przeczucie do takich meczy: D.Norman-Lisnard 1.75 1.87 2 Norman jak dla mnie wygląda jak drewniak<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> przegrał w kwalach ale dostał sie bo ktoś zrezygnował Norman nic nie zagrał meczu w tym roku dopiero w kwalach RG Lisnard wydaje się być obecnie w ciekawszej dyspozycji drugie spotkanie to: Djokovic-Ginepri 1.5 2.26 2 kusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Norman przegrał w kwalach, bo wiedział że i tak zagra w turnieju głównym , a jego wyniki w chalengerach w tym sezonie nie są takie złe. Lisnard mnie wogóle nie przekonuje, jedyny jego atut jutro to taki że gra u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Natomiast Ginepri na clayu to raczej pomyłka i faworytem jest Djokovic. Gajdzinho - handicapy gram w 5dimes i napewno jutro zagram plusowego handi na Luczaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zastanawia mnie fakt dlaczego kurs na O.Rochusa idze do gory czyzby miał jakas lekka kontuzjie,a moze nie jest faworytem takim jak to z rankingu wynika!!! Czy mozecie doradzic co grac w tej parze bo inne mnie nieinteresuja  pozdr O. Rochus---G. Garcia-Lopez ??? WHO WIN ??? co widzicie dzieki za pomoc bo nikt tego meczu nieopisał a roznice kursowe u roznych bukow sa i mozna skorzystac jesli obierzemy sobie faworyta chodzby minimalnego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 149 |
Witam dziś pięknie mnie załatwił Verdasco. Chwała mu za to co robił do tej pory ale ja juz proponuje zostawić tenis i sie nie ośmieszać. Co myślicie o ty typkach moich?Proszę o wasze sugestie i moze macie co innego lepszego do zaoferowania. 1. Lopez F - Mathieu Paul-Henri 2 kurs 1.85 2. Garcia-Lopez Guillermo - Rochus O 1 kurs 1.87 3. Dupuis - Vliegen Kristof 2 kurs 1.57 4. Wawrinka Stanislas - Massu 2 kurs 1.35 5. Monfils G - Canas G 2 kurs 1.28 6. Ljubicic - Puerta 2 kurs 1.70 Czekam na wasze opinie .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Witam dziś pięknie mnie załatwił Verdasco. Chwała mu za to co robił do tej pory ale ja juz proponuje zostawić tenis i sie nie ośmieszać. Co myślicie o ty typkach moich?Proszę o wasze sugestie i moze macie co innego lepszego do zaoferowania. 1. Lopez F - Mathieu Paul-Henri 2 kurs 1.85 2. Garcia-Lopez Guillermo - Rochus O 1 kurs 1.87 3. Dupuis - Vliegen Kristof 2 kurs 1.57 4. Wawrinka Stanislas - Massu 2 kurs 1.35 5. Monfils G - Canas G 2 kurs 1.28 6. Ljubicic - Puerta 2 kurs 1.70 Czekam na wasze opinie ..... Mimo że do wielkich znawców tenisa się niezaliczam.... to gram mecze o numerach 2,3 i 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />........reszty nieruszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
A ja myśle że jutro bedzie tak:
Karlovic - Kiefer French Open 4.92 1.15 1
Enqvist - Dlouhy Lukas French Open 1.90 1.85 1
Spadea V - Costa Albert French Open 3.75 1.25 1
Wawrinka Stanislas - Massu French Open 3.10 1.35 2
Ljubicic - Puerta French Open 2.10 1.70 1 pisalem wczesniej o tym spotkaniu i zdania nie zmieniam, zobaczymy co z tegoi wyniknie, ale jak dla mnie Czech blizszy zwyciestwa (w STS-ie byl wczoraj @4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i to jedyne co mnie martwi - bedzie gral z jedna noga w gipsie czy co?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Panowie czytam te wasze posty i zastanawiam sie dlaczego tak rzadko pokazuja sie 3 typy dnia.a mianowicie:
1 Canas-Monfils 1.Tutaj nawet nie ma co rozpatrywac klas zawodnikow,przewaga jest kolosalna,w dodatku mecz na clayu.9/10
2 Massu-Wawrinka 1. Szacunek dla Wawrinki za jego ostatnie dokonania w poprzednich turniejach,ale Massu pokazal klase w meczu Argentyny.Pomalu wrocil do swojej calkiem przyzwoitej dyspozycji.W zeszlym roku Wawrinka tez przebrnal kwalifikacje i w 1 rundzie odpadl z Mantilla. 8/10
3 Djokovic-Ginepri 1. Nie dosc ze kwalifikant, to jeszcze lepiej grajacy na clayu ni na innych nawierzchniach.A ponadto gra z kompletnym drewnwm na clayu iw ogole ostatnio Ginepri nawet na szybszych nawierzchniach nie blyszczal. 8/10
Ponadto Acasuso-Mirnyi 1. Acasuso nareszcie zaczal ostatnio wygrywac.Mirnyi gra nie na swojej nawierzchni i w dodatku jak ogladalem mecze w tym roku-gral malo bodajze w 3 turniejach-wszystkie nie na ziemi!! 7/10
Enquist-Dlugouhy:) 1
Enquist potrafi nie grac kilka miesiecy,wystartowac w turnieju i kilka rund przejsc.Sadze ze przeciwnika tego przejdzie,tymbardziej ze niezle " hocki babulki" odwalal w ostatnich turniejach,jego przeciwnik. 6.5/10
Ponadto warte sprobowania-"Guga" z Sanchezem,Lopez z Mathieu.Lopez to swietny zawodnik,niestety ostatnio a nawet troche dluzej pogrywa przecietnie.Mathieu za to na ziemi pokazal ze grac potrafi i jest godnym rywalem dla Hiszpana.Mysle ze pora przyszla na przebudzenie Lopeza i ze nastapi to wlasnie w tym turnieju 4/10
Extra ciekawy mecz Ljubicic-Puerta.70% dla Ljubicica ktory pokazal ze potrafi swietnie wszedzie grac,ale i Puerta ostatnio w swietnej formie.Moze byc 5 setow,ale ze wskazaniem na Chorwata.reszta no bet.Zadne Vlegeny,Dupuis-nieobliczalny.Blake nie na swojej nawierzchni-moga byc cuda.Haas ma troche wieksze szanse,pokazal na turnieju w Dusseldorfie ze forma poszla w gore,ale jednak to "derby,wiec nie stawiam.Przed obejrzeniem statystyk bylem pewny Melzera z Arthursem.Austryjak ladnie zagral w finale,ale jak ktos tu napisal trzeba uwazac na finalistow turniejow poprzedzajacych,a ponadto jak spojrzalem na wyniki gier Arthursa na ziemi to bylem lekko zszokowany,ogral wielu niezlych zawodnikow.Dzis zobaczycie ze sporo meczow zakonczy sie niespodziankami,tymbardziej ze kwalifikanci w pierwszych rundach szaleja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Dlaczego tak wszyscy stawiacie na Puertę ?? Moim zdaniem Ivan ma jak najbardziej papiery na przejście Mariano Jedyna zagadka to że po tym jak Ivan dostał od Krzysia Rochusa (który miał w Hamburgu tydzień konia) trochę czasu nie grał, ale przy jego doświadczeniu taki odpoczynek chyba tylko dobrze mu zrobi - no i kursik jest niezły...
Ja tam gram Ivana, chyba że o czymś nie wiem...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Dzis Rusedski pojedzie do domu...nikt nie daje na Flavio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Dawajcie na Kuertena.Sanchez to pała. Najlepszy jego rezultat to 3 runda Frencha, a Kuerten napewno w 1 rundzie nie odpadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Dawajcie na Kuertena.Sanchez to pała. Najlepszy jego rezultat to 3 runda Frencha, a Kuerten napewno w 1 rundzie nie odpadnie. z takimi wypowiedziami to sie możesz za przeproszeniem wypałować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> , skąd sie tacy biorą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 937 |
Wie ktos jakie mecze na zywo bedzie transmitowal Eurosport? Prosze o odpowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|