Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
,,piotrus'' Luczak

pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
pierwszy mecz no bet ale jesli miabym wskazac zwyciezcy to lisnard d,norman ma juz swoje lata i ma tylko serwis ktory raczej na zuiemi nie bedzie odgrywal znaczacej roli

co do drugiego meczu wydaje sie ze djokovic powinien wygrac ale rowniez bym tego nie ruszal

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a no tak luczak ten drewniak jutro tez moze zrobic niespodzianke w spotkaniu z robredo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
pierwszy mecz no bet ale jesli miabym wskazac zwyciezcy to lisnard d,norman ma juz swoje lata i ma tylko serwis ktory raczej na zuiemi nie bedzie odgrywal znaczacej roli

co do drugiego meczu wydaje sie ze djokovic powinien wygrac ale rowniez bym tego nie ruszal
włąsnie tu chodzi o to że właśnie tutaj trzeba takie mecze grać a nie po kursie 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, nie raz wchodzi o wiele łatwiej o tych 1,05

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
A ja myśle że jutro bedzie tak:


Karlovic - Kiefer French Open 4.92 1.15 1

Enqvist - Dlouhy Lukas French Open 1.90 1.85 1

Spadea V - Costa Albert French Open 3.75 1.25 1

Wawrinka Stanislas - Massu French Open 3.10 1.35 2

Ljubicic - Puerta French Open 2.10 1.70 1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Luczak go zniszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> tak samo jak Dick Norman zniszczy Lisnarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
oj nie jestem przekonany ze norman wygra z lisnardem jak dla mnie no bet z minimalnym wskazaniem lisnarda

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Piotrus to peter luczak aus
Dla mmnie mecz djokovic-ginepri to czyste 1 ginepri slabo gra na clayu nigdy nie osiagnal 2 rundy djokovic przeszdl kwalfikacje jedynie co mnie martwi ze on nie ma 18lat i boje sie zeby sie nie spalil ale juz w koncu gral i wygrywal to i amerykanina pokona

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Panowie a czemu zaden z Was nie bierze pod uwage Saretty? Chlopina cos tam ciupie przeciez na ziemii a gra z Gregiem Nigdy Nic Nie Wygral Na Ziemii Rusedskim?

Mysle tez, ze Santoro u siebie ze swym niekonwencjonalnym stylem gry spokojnie rozpyka Hernycha. Do tego dorzucam Canasa i Andre i ta czworka daje calkiem sympatyczne AKO.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
A jakie macie przeczucie do takich meczy:
D.Norman-Lisnard 1.75 1.87 2 Norman jak dla mnie wygląda jak drewniak<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> przegrał w kwalach ale dostał sie bo ktoś zrezygnował Norman nic nie zagrał meczu w tym roku dopiero w kwalach RG Lisnard wydaje się być obecnie w ciekawszej dyspozycji
drugie spotkanie to:
Djokovic-Ginepri 1.5 2.26 2 kusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Norman przegrał w kwalach, bo wiedział że i tak zagra w turnieju głównym , a jego wyniki w chalengerach w tym sezonie nie są takie złe. Lisnard mnie wogóle nie przekonuje, jedyny jego atut jutro to taki że gra u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Natomiast Ginepri na clayu to raczej pomyłka i faworytem jest Djokovic.

Gajdzinho - handicapy gram w 5dimes i napewno jutro zagram plusowego handi na Luczaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zastanawia mnie fakt dlaczego kurs na O.Rochusa idze do gory czyzby miał jakas lekka kontuzjie,a moze nie jest faworytem takim jak to z rankingu wynika!!!
Czy mozecie doradzic co grac w tej parze bo inne mnie nieinteresuja tongue pozdr

O. Rochus---G. Garcia-Lopez ??? WHO WIN ???

co widzicie dzieki za pomoc bo nikt tego meczu nieopisał
a roznice kursowe u roznych bukow sa i mozna skorzystac jesli obierzemy sobie faworyta chodzby minimalnego

Dołączył: May 2005
Posty: 149
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 149
Witam dziś pięknie mnie załatwił Verdasco. Chwała mu za to co robił do tej pory ale ja juz proponuje zostawić tenis i sie nie ośmieszać. Co myślicie o ty typkach moich?Proszę o wasze sugestie i moze macie co innego lepszego do zaoferowania.
1. Lopez F - Mathieu Paul-Henri 2 kurs 1.85
2. Garcia-Lopez Guillermo - Rochus O 1 kurs 1.87
3. Dupuis - Vliegen Kristof 2 kurs 1.57
4. Wawrinka Stanislas - Massu 2 kurs 1.35
5. Monfils G - Canas G 2 kurs 1.28
6. Ljubicic - Puerta 2 kurs 1.70
Czekam na wasze opinie .....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Witam dziś pięknie mnie załatwił Verdasco. Chwała mu za to co robił do tej pory ale ja juz proponuje zostawić tenis i sie nie ośmieszać. Co myślicie o ty typkach moich?Proszę o wasze sugestie i moze macie co innego lepszego do zaoferowania.
1. Lopez F - Mathieu Paul-Henri 2 kurs 1.85
2. Garcia-Lopez Guillermo - Rochus O 1 kurs 1.87
3. Dupuis - Vliegen Kristof 2 kurs 1.57
4. Wawrinka Stanislas - Massu 2 kurs 1.35
5. Monfils G - Canas G 2 kurs 1.28
6. Ljubicic - Puerta 2 kurs 1.70
Czekam na wasze opinie .....

Mimo że do wielkich znawców tenisa się niezaliczam....
to gram mecze o numerach
2,3 i 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />........reszty nieruszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Quote
A ja myśle że jutro bedzie tak:


Karlovic - Kiefer French Open 4.92 1.15 1

Enqvist - Dlouhy Lukas French Open 1.90 1.85 1

Spadea V - Costa Albert French Open 3.75 1.25 1

Wawrinka Stanislas - Massu French Open 3.10 1.35 2

Ljubicic - Puerta French Open 2.10 1.70 1

pisalem wczesniej o tym spotkaniu i zdania nie zmieniam, zobaczymy co z tegoi wyniknie, ale jak dla mnie Czech blizszy zwyciestwa (w STS-ie byl wczoraj @4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i to jedyne co mnie martwi - bedzie gral z jedna noga w gipsie czy co?)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Panowie czytam te wasze posty i zastanawiam sie dlaczego tak rzadko pokazuja sie 3 typy dnia.a mianowicie:

1 Canas-Monfils 1.Tutaj nawet nie ma co rozpatrywac klas zawodnikow,przewaga jest kolosalna,w dodatku mecz na clayu.9/10

2 Massu-Wawrinka 1. Szacunek dla Wawrinki za jego ostatnie dokonania w poprzednich turniejach,ale Massu pokazal klase w meczu Argentyny.Pomalu wrocil do swojej calkiem przyzwoitej dyspozycji.W zeszlym roku Wawrinka tez przebrnal kwalifikacje i w 1 rundzie odpadl z Mantilla. 8/10

3 Djokovic-Ginepri 1. Nie dosc ze kwalifikant, to jeszcze lepiej grajacy na clayu ni na innych nawierzchniach.A ponadto gra z kompletnym drewnwm na clayu iw ogole ostatnio Ginepri nawet na szybszych nawierzchniach nie blyszczal. 8/10

Ponadto Acasuso-Mirnyi 1. Acasuso nareszcie zaczal ostatnio wygrywac.Mirnyi gra nie na swojej nawierzchni i w dodatku jak ogladalem mecze w tym roku-gral malo bodajze w 3 turniejach-wszystkie nie na ziemi!! 7/10

Enquist-Dlugouhy:) 1

Enquist potrafi nie grac kilka miesiecy,wystartowac w turnieju i kilka rund przejsc.Sadze ze przeciwnika tego przejdzie,tymbardziej ze niezle " hocki babulki" odwalal w ostatnich turniejach,jego przeciwnik. 6.5/10

Ponadto warte sprobowania-"Guga" z Sanchezem,Lopez z Mathieu.Lopez to swietny zawodnik,niestety ostatnio a nawet troche dluzej pogrywa przecietnie.Mathieu za to na ziemi pokazal ze grac potrafi i jest godnym rywalem dla Hiszpana.Mysle ze pora przyszla na przebudzenie Lopeza i ze nastapi to wlasnie w tym turnieju 4/10

Extra ciekawy mecz Ljubicic-Puerta.70% dla Ljubicica ktory pokazal ze potrafi swietnie wszedzie grac,ale i Puerta ostatnio w swietnej formie.Moze byc 5 setow,ale ze wskazaniem na Chorwata.reszta no bet.Zadne Vlegeny,Dupuis-nieobliczalny.Blake nie na swojej nawierzchni-moga byc cuda.Haas ma troche wieksze szanse,pokazal na turnieju w Dusseldorfie ze forma poszla w gore,ale jednak to "derby,wiec nie stawiam.Przed obejrzeniem statystyk bylem pewny Melzera z Arthursem.Austryjak ladnie zagral w finale,ale jak ktos tu napisal trzeba uwazac na finalistow turniejow poprzedzajacych,a ponadto jak spojrzalem na wyniki gier Arthursa na ziemi to bylem lekko zszokowany,ogral wielu niezlych zawodnikow.Dzis zobaczycie ze sporo meczow zakonczy sie niespodziankami,tymbardziej ze kwalifikanci w pierwszych rundach szaleja

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Dlaczego tak wszyscy stawiacie na Puertę ?? Moim zdaniem Ivan ma jak najbardziej papiery na przejście Mariano
Jedyna zagadka to że po tym jak Ivan dostał od Krzysia Rochusa (który miał w Hamburgu tydzień konia) trochę czasu nie grał, ale przy jego doświadczeniu taki odpoczynek chyba tylko dobrze mu zrobi - no i kursik jest niezły...

Ja tam gram Ivana, chyba że o czymś nie wiem...?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Dzis Rusedski pojedzie do domu...nikt nie daje na Flavio?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Dawajcie na Kuertena.Sanchez to pała. Najlepszy jego rezultat to 3 runda Frencha, a Kuerten napewno w 1 rundzie nie odpadnie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Dawajcie na Kuertena.Sanchez to pała. Najlepszy jego rezultat to 3 runda Frencha, a Kuerten napewno w 1 rundzie nie odpadnie.

z takimi wypowiedziami to sie możesz za przeproszeniem wypałować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> , skąd sie tacy biorą

Dołączył: May 2004
Posty: 937
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 937
Wie ktos jakie mecze na zywo bedzie transmitowal Eurosport? Prosze o odpowiedz

Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1