Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 24 1 2 7 8 9 10 11 23 24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
A ja mam pytanie z innej beczki. Czy wie ktos jakie jeszcze inne programy oprocz Eurosportu transmituja RG? Moze ktos zna jakas stronke ala pilkarski knplogic.com? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Witam!
grabtom is back.

Dzisiaj z meczy o 11tej zagrałem jednego dubla, nie było sensu pisać bo na 5 minut przed meczami się nie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z kolejnych wybrałem narazie tak:

Mariano Puerta - Ivan Ljubicic 2 @ 2,00
Dzisiaj wielu gra na Puertę, ja przeciwnie. Lubię Ivana i nie ukrywam, że to również ma znaczenie przy moim typowaniu. Chorwat po świetnym początku sezonu, zrobił sobie przerwę i potem na glinie nie szło mu już tak dobrze. Jednak w zeszłym tygodniu wygrał czala u siebie w Chorwacji i myślę, że to mu było potrzebne, na Roland Garros przyjechał podbudowany i wzmocniony psychicznie.
Za Puertą natomiast specjalnie nie przepadam, mam mu za złe pewien epizod z przeszłości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W tej chwili jego forma już chyba zniszkuje, w Hamburgu wygrał kwale, potem był Oli Rochus, ale Davyd był już nie do przejścia, następnie w St. Polten nie poradził sobie z emerytem Mantillą. Dla mnie to nie wygląda dobrze.
Wiem, że w typowaniu nie ma miejsca na sentymenty, ale nic nie poradzę. Gram na Ljubę, po części z przesłanek czysto racjonalnych, a po części emocjonalnych. Obym się nie pomylił.

Andre Agassi (-5,5 gema) - Jarkko Nieminen 1 @ 1,70
First player to break serve 1 @ 1,45

No dzisiaj Nordic zaszalał z ofertą na ten mecz, jest w czym wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Andre postanowił chyba zaszalećprzed emeryturą i zaczął ładnie grać na glinie, porażka z Felim L. w Hamburgu w mojej opini o niczym nie świadczy, może odpuściał, może chciał się przygotować na Paryż. Amerykanin na RG zawsze dochodził dość daleko (z wyjątkiem zeszłego roku;)), teraz także ma szansę pograć trochę, bo w sumie miał cały tydzień na przygotowanie.
Jarek z kolei miał fajny epizod w Monachium, ale tak naporawdę pokonał tam z rozpędu tylko jednego liczącego się zawodnika - Ancica. Poźniej w Pradze nie poradził Blanco, chociaż może także odpuścił, niewiem. To co może za nim przemawiać, to ogranie, bo wygrał kwale, sądze jednak że na starego mistrza to może być za mało.
Jak już pisałem oferta dosyć bogata na ten mecz, więc zdecydowałem się na handi -5,5 @ 1,70 oraz na to że Andre przełamie jako pierwszy @ 1,45. Z jego returnem nie powinien mieć z tym problemów.

A puszczę to tak:

Ljubicic @ 2,00
Agassi że przełamie jako pierwszy @ 1,45
@@@ 2,90


Agassi (-5,5 gema) @ 1,70 - pójdzie do innego dubla, ale resztę meczy przejrzę za chwilę i coś niecoś postaram się dopisać.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
sa jakies przeciwskazania zeby zagrac ta trojke:Djokovic,Massu,Acasuso????

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dla mnie dzis jeden z wazniejszych typów to
Montanes - Sargsian 2 @3.50
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Do ww pociągu dołożyłem singielki z Pinnacle (trochę sporo, ale jak wejdzie połowa będę zadowolony):
Selection 1 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Comp. Match) 349) J. Melzer -5.5 Handicap games 1.962
Selection 2 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Comp. Match) 355) V. Spadea 6 Handicap games 1.971
Selection 3 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Compl. Match) 398) J. Blake -6 Handicap games 1.935
Selection 4 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Comp. Match) 405) J. Acasuso -3 Handicap games 1.935
Selection 5 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting J. Melzer vs W. Arthurs 625) J. Melzer 3 - 0 2.830
Selection 6 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting G. Muller vs M. Youzhny 631) G. Muller 3 - 0 10.700
Selection 7 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting V. Spadea vs A. Costa 643) V. Spadea 3 - 0 15.500
Selection 8 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting G. Kuerten vs D. Sanchez 676) D. Sanchez 3 - 0 6.390
Selection 9 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting G. Monfils vs G. Canas 754) G. Canas 3 - 0 2.530
Selection 10 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting S. Wawrinka vs N. Massu 778) N. Massu 3 - 0 2.920
Selection 11 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting J. Acasuso vs M. Mirnyi 793) J. Acasuso 3 - 0 4.630
W meczach 6-tym i 7-mym upatruję niespodzianek (i to w dużym wymiarze - Guga i Michał są dalecy od swojej przyzwoitej formy, a przeciwników mają nie takich skorych do bicia - napewno są to typy trudne do wejścia (ale nie niemożliwe!) - jak będzie zweryfikuje kort - najwyższa stawka na Acasuso-3gemy i Meltzer-5,5 gema - w tym przyp. oby serwy kangura nie pokrzyżowały mi szyku.

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
J. Blake bo go lansują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a poważnie, skoro było pare min wczoraj typu herbatk`a : puke
to typ Marcela ma szanse powodznenia
za small stake na Stasia na pewno spróbuje
no i ten typ dnia.. Djokowic..
Canas i Melzer
A i kurs na safarową spadł znpowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
znajac zycie typ dnia nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i przez was nie zagram tego... za duzo szumu... djokovic no bet

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
A ja jeszcze skusiłem sie na kupon za

5zł w miksie

Jankovic 1.55
Jidkova 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Stosur 1.70
Razei 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Peer 1.95
Youzny 1.45
Djokovic 1.60
Tenconi 2.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
No i dorzyciłem do Agassiego tego dzisiejszego Djokovica.
Serb nagrzany z kwali, a Robby na glinie nigdy nie błyszczał, a ostatnio to już tragedia.
Czyli Agassie -5,5 @ 1,70
Djokovic @ 1,60
@@@ 2,72

Ale pewnie jeszcze ze dwa kuponiki się póxniej dołoży.

GL

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
co sadzicie o Lopez-Mathieu

szanse wychodza mi tak jak bukom prawie... no moze z przewaga na Lopeza

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Myśle że Lopez go pojedzie w 3 setach.....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Ja zagrałem przeciw Lopezowi...w ekspekcie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dla Djokovica to jest olbrzymia szansa na pierwsza wygrana w szlemie bo w 2 rundzie juz wiadomo Coria . Ale Ginepri jest jak najbardziej do pokonania przez tego chlopaka. jego czas przyjdzie na trawce albo pozniej w usa ale nie tu na ziemii. Ale skoro to urosło az do rangi typ dnia to lepiej nie grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dla mnie typem dnia jest Coria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
A jednak dzisiaj nic już nie dorzucę, przebrnąłem do końca przez wszysktie mecze i nie znalazłem nic wartego zagrania. Więc na dzisiaj to wszystko z mojej strony. Jutro pewnie nic nie zagram bo popołudniu wyjeżdżam.

Powodzenia

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Quote
Myśle że Lopez go pojedzie w 3 setach.....

Tos ie pomyliłem tongue a niby znam sie na tenisie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
D. Norman 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dlouhy 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Arvidssonn 2.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Puerta 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Llagostera 1.95 trwa 3 set...jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Garcia Lopez 2.00 mimo że przegrał 1 wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

spadam na uczelnie..trzymajcie kciuki:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
sa jakies przeciwskazania zeby zagrac ta trojke:Djokovic,Massu,Acasuso????

ZADNYCH,DOBRE TYPY SAM JE MAM NA ROZNYCH KUPONACH,POZDRAWIAM

Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
A co myślicie o Monfilsie? Canas mnie nie przekonuje hehheeh, a młody radzi sobie coraz lepiej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
mam jedno pytanko czy szanowny sts policzy dzisiejszy mecz santoro-henrych po kursie 1? dlaczego? otoz u nich w ofercie pojawil sie mecz nr 307 santoro-herdych a skoro taki mecz nie doszedl do skutku to chyba logicznym posunieciem z ich strony jest mecz za niedbyty
tak sobie tlumacze bo widzialem dobrze to literowke ale zagralem na santoro a skoro przegral to trzeba sie domagac zwrotu
prosze o jakies wskazowki w razie jakby nie chcieli uznac meczu za nieodbyty

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
ej nie wie ktos o ktorej gra Canas z Monfilisen ?? juz powinno sie zakonczyc spotakenia a ja nie widze ze sie nawet rozpoczelo

Strona 9 z 24 1 2 7 8 9 10 11 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1