|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
A ja mam pytanie z innej beczki. Czy wie ktos jakie jeszcze inne programy oprocz Eurosportu transmituja RG? Moze ktos zna jakas stronke ala pilkarski knplogic.com? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Witam! grabtom is back.
Dzisiaj z meczy o 11tej zagrałem jednego dubla, nie było sensu pisać bo na 5 minut przed meczami się nie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z kolejnych wybrałem narazie tak:
Mariano Puerta - Ivan Ljubicic 2 @ 2,00 Dzisiaj wielu gra na Puertę, ja przeciwnie. Lubię Ivana i nie ukrywam, że to również ma znaczenie przy moim typowaniu. Chorwat po świetnym początku sezonu, zrobił sobie przerwę i potem na glinie nie szło mu już tak dobrze. Jednak w zeszłym tygodniu wygrał czala u siebie w Chorwacji i myślę, że to mu było potrzebne, na Roland Garros przyjechał podbudowany i wzmocniony psychicznie. Za Puertą natomiast specjalnie nie przepadam, mam mu za złe pewien epizod z przeszłości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W tej chwili jego forma już chyba zniszkuje, w Hamburgu wygrał kwale, potem był Oli Rochus, ale Davyd był już nie do przejścia, następnie w St. Polten nie poradził sobie z emerytem Mantillą. Dla mnie to nie wygląda dobrze. Wiem, że w typowaniu nie ma miejsca na sentymenty, ale nic nie poradzę. Gram na Ljubę, po części z przesłanek czysto racjonalnych, a po części emocjonalnych. Obym się nie pomylił.
Andre Agassi (-5,5 gema) - Jarkko Nieminen 1 @ 1,70 First player to break serve 1 @ 1,45 No dzisiaj Nordic zaszalał z ofertą na ten mecz, jest w czym wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Andre postanowił chyba zaszalećprzed emeryturą i zaczął ładnie grać na glinie, porażka z Felim L. w Hamburgu w mojej opini o niczym nie świadczy, może odpuściał, może chciał się przygotować na Paryż. Amerykanin na RG zawsze dochodził dość daleko (z wyjątkiem zeszłego roku;)), teraz także ma szansę pograć trochę, bo w sumie miał cały tydzień na przygotowanie. Jarek z kolei miał fajny epizod w Monachium, ale tak naporawdę pokonał tam z rozpędu tylko jednego liczącego się zawodnika - Ancica. Poźniej w Pradze nie poradził Blanco, chociaż może także odpuścił, niewiem. To co może za nim przemawiać, to ogranie, bo wygrał kwale, sądze jednak że na starego mistrza to może być za mało. Jak już pisałem oferta dosyć bogata na ten mecz, więc zdecydowałem się na handi -5,5 @ 1,70 oraz na to że Andre przełamie jako pierwszy @ 1,45. Z jego returnem nie powinien mieć z tym problemów.
A puszczę to tak:
Ljubicic @ 2,00 Agassi że przełamie jako pierwszy @ 1,45 @@@ 2,90
Agassi (-5,5 gema) @ 1,70 - pójdzie do innego dubla, ale resztę meczy przejrzę za chwilę i coś niecoś postaram się dopisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
sa jakies przeciwskazania zeby zagrac ta trojke:Djokovic,Massu,Acasuso????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dla mnie dzis jeden z wazniejszych typów to Montanes - Sargsian 2 @3.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Do ww pociągu dołożyłem singielki z Pinnacle (trochę sporo, ale jak wejdzie połowa będę zadowolony): Selection 1 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Comp. Match) 349) J. Melzer -5.5 Handicap games 1.962 Selection 2 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Comp. Match) 355) V. Spadea 6 Handicap games 1.971 Selection 3 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Compl. Match) 398) J. Blake -6 Handicap games 1.935 Selection 4 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Props Handicap Games (Must Comp. Match) 405) J. Acasuso -3 Handicap games 1.935 Selection 5 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting J. Melzer vs W. Arthurs 625) J. Melzer 3 - 0 2.830 Selection 6 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting G. Muller vs M. Youzhny 631) G. Muller 3 - 0 10.700 Selection 7 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting V. Spadea vs A. Costa 643) V. Spadea 3 - 0 15.500 Selection 8 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting G. Kuerten vs D. Sanchez 676) D. Sanchez 3 - 0 6.390 Selection 9 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting G. Monfils vs G. Canas 754) G. Canas 3 - 0 2.530 Selection 10 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting S. Wawrinka vs N. Massu 778) N. Massu 3 - 0 2.920 Selection 11 : Tennis ATP French Open 2005, Roland Garros Sets Betting J. Acasuso vs M. Mirnyi 793) J. Acasuso 3 - 0 4.630 W meczach 6-tym i 7-mym upatruję niespodzianek (i to w dużym wymiarze - Guga i Michał są dalecy od swojej przyzwoitej formy, a przeciwników mają nie takich skorych do bicia - napewno są to typy trudne do wejścia (ale nie niemożliwe!) - jak będzie zweryfikuje kort - najwyższa stawka na Acasuso-3gemy i Meltzer-5,5 gema - w tym przyp. oby serwy kangura nie pokrzyżowały mi szyku.
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268 |
J. Blake bo go lansują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a poważnie, skoro było pare min wczoraj typu herbatk`a : puke to typ Marcela ma szanse powodznenia za small stake na Stasia na pewno spróbuje no i ten typ dnia.. Djokowic.. Canas i Melzer A i kurs na safarową spadł znpowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
znajac zycie typ dnia nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i przez was nie zagram tego... za duzo szumu... djokovic no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
A ja jeszcze skusiłem sie na kupon za
5zł w miksie
Jankovic 1.55 Jidkova 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Stosur 1.70 Razei 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Peer 1.95 Youzny 1.45 Djokovic 1.60 Tenconi 2.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
No i dorzyciłem do Agassiego tego dzisiejszego Djokovica. Serb nagrzany z kwali, a Robby na glinie nigdy nie błyszczał, a ostatnio to już tragedia. Czyli Agassie -5,5 @ 1,70 Djokovic @ 1,60 @@@ 2,72
Ale pewnie jeszcze ze dwa kuponiki się póxniej dołoży.
GL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
co sadzicie o Lopez-Mathieu
szanse wychodza mi tak jak bukom prawie... no moze z przewaga na Lopeza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Myśle że Lopez go pojedzie w 3 setach.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Ja zagrałem przeciw Lopezowi...w ekspekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dla Djokovica to jest olbrzymia szansa na pierwsza wygrana w szlemie bo w 2 rundzie juz wiadomo Coria . Ale Ginepri jest jak najbardziej do pokonania przez tego chlopaka. jego czas przyjdzie na trawce albo pozniej w usa ale nie tu na ziemii. Ale skoro to urosło az do rangi typ dnia to lepiej nie grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dla mnie typem dnia jest Coria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
A jednak dzisiaj nic już nie dorzucę, przebrnąłem do końca przez wszysktie mecze i nie znalazłem nic wartego zagrania. Więc na dzisiaj to wszystko z mojej strony. Jutro pewnie nic nie zagram bo popołudniu wyjeżdżam.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Myśle że Lopez go pojedzie w 3 setach..... Tos ie pomyliłem  a niby znam sie na tenisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
D. Norman 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dlouhy 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Arvidssonn 2.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Puerta 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Llagostera 1.95 trwa 3 set...jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Garcia Lopez 2.00 mimo że przegrał 1 wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
spadam na uczelnie..trzymajcie kciuki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
sa jakies przeciwskazania zeby zagrac ta trojke:Djokovic,Massu,Acasuso???? ZADNYCH,DOBRE TYPY SAM JE MAM NA ROZNYCH KUPONACH,POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189 |
A co myślicie o Monfilsie? Canas mnie nie przekonuje hehheeh, a młody radzi sobie coraz lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
mam jedno pytanko czy szanowny sts policzy dzisiejszy mecz santoro-henrych po kursie 1? dlaczego? otoz u nich w ofercie pojawil sie mecz nr 307 santoro-herdych a skoro taki mecz nie doszedl do skutku to chyba logicznym posunieciem z ich strony jest mecz za niedbyty tak sobie tlumacze bo widzialem dobrze to literowke ale zagralem na santoro a skoro przegral to trzeba sie domagac zwrotu prosze o jakies wskazowki w razie jakby nie chcieli uznac meczu za nieodbyty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
ej nie wie ktos o ktorej gra Canas z Monfilisen ?? juz powinno sie zakonczyc spotakenia a ja nie widze ze sie nawet rozpoczelo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|