|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
sharapova, robredo, ferrero, henin, safin - pozostałe 5 meczy weszło, 300 zeta do przodu, kto skorzystał gratuluje, kto drwił przemilcze, zapraszam do mojego tematu, wieczorem typki na jutro, all MZ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 149 |
Kolejny skurwiały dzień w pizdu.. Jebani bukmacherzy znowu się kurwa wzbogacą dzięki kurwie zwanej Massu....Barwo!! Niewiem co tackie cwele szukają w tenisie ?! Wędka i na ryby kurwiszony!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
Kolejny skurwiały dzień w pizdu.. Jebani bukmacherzy znowu się kurwa wzbogacą dzięki kurwie zwanej Massu....Barwo!! Niewiem co tackie cwele szukają w tenisie ?! Wędka i na ryby kurwiszony!! i co tym wnisles na orum ?? mi tez Massu zawalil kpon a nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 97 |
a mi agassi zwalił kupon, oczywiście reszta weszła. wniosek: nie stawiaj dużo meczy po małych kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
masu jeszcze gra lae chyba przegra i mi tez zajebie kupon takto czekalbym tylko na rodicka sku rwiel massu myslalem ze stasia spokojnie pokona
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Czy znacie moze stronke z ktorej mozna sciagnac skroty lub nawet cale mecze z Rolland Garros. Jednak patrzec na liczby a ogladac na wizji to zupelnie inna rzecz i napewno przydaloby sie w typowaniu. Bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Chetnie bym zobaczyl powtorki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 479 |
Heh, kilka osób z forum przewidziało porażkę Massu. Zaciekawiło mnie to, przejrzałem wyniki obu panów w tym sezonie i... postawiłem na Wawrinkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103 |
Ventura przegrał czy nie?? Bo na livach przegrał, a w Admiralu policzyli że wygrał....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 19 |
Kolejny skurwiały dzień w pizdu.. Jebani bukmacherzy znowu się kurwa wzbogacą dzięki kurwie zwanej Massu....Barwo!! Niewiem co tackie cwele szukają w tenisie ?! Wędka i na ryby kurwiszony!! Ech... Bo widzisz: a) Trzeba umieć przegrywać. Gdyby w sporcie zawsze wygrywał faworyt, to zakłady bukmacherskie by nie istniały. b) Nos typera polega na tym, by wietrzyć niespodzianki. Nikt na świecie nie ma 100% skuteczności, ale jedni mają większą a drudzy mniejszą dlatego, że jednocześnie mają dużą wiedzę w temacie i dobry nos do niespodzianek. W ten weekend wtopiłem trzycyfrowo na norweskiej piłce nożnej ale jakoś nikogo nie wyzywam z tej okazji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 122 |
Coś Kuerten się dziś nie popisał, czy grał tak lipnie czy Sanchez był dziś niedopokonania. Ma ktoś info na ten temat???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
następny kuponik na 25.05 ma moim zdaniem 70% szans na wejście, ja to gram za 50 zł w sts, jak wejdzie podwoje stawke: 1. davenport 1,12 2. clijsters 1,05 3. zvonareva 1,12 4. schnyder 1,05 5. federer 1,05 6. moya 1,08 7. nalbandian 1,15 8. ancic 1,25 9. gaudio 1,05 Jak ancic i nalbandian nie wywiną numeru to reszta raczej nie zawiedzie i 50 zeta do przodu, all MZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953 |
Dobra chopki...raczej nie pisałem nic w tym temacie, bo tak naprawdę stawiam tenis tylko i wyłącznie w lecie...jak nie ma co grać...tzn. RG i trawa zielona..... ale co mi tam...narazie to na jutrzejszych meczach...szczególnie na kortach ...prawie centralnych wyszło mi tak: kurs z Profa godzina 17.50..... Viliams 1 (1.11) ...zawsze warto podatek zaliczyć... Grosjeman 1 ( 1.25)...no cóz lata robia swoje...więc wygra młodszy.... to by było z tych pewnych na tyle................... teraz trochę z adrenalina>>>wiec. Loit- 1 (1.55) ...Fraizer troche za stara...jak na gospodynię wiec pewnie trzy sety ale wygra Loit Ferrer - 1 (1.14) marny kurs..powinien być w pewniakach...ale nie jestem tego na 100% pewny więc ...no własnie rywal nie powinien ugrać seta...ale! Asagoe...no tu wydaje mi sie , że to typ dnia...ale...to tylko osobiste odczucie...dlaczego??? no cóż 16latka i owszem może wygrac ze srednia zawodniczką...ale nie z Asagoe....wystarczy doświadczenie... Stepanek - 1 (1.20) w miarę pewny pyp...ale pewne obiekcje mam co do pewności...może 3-1 dla Radka ....................................................... ........................................................ Teraz wybuchy...no w/g mnie laika tenisowego... więc: Kostanic wygra z Pierce.... Pierce mimo wygranej w pierwszej rundzie nie przekonała mnie. A Kostanic no cóż...od dłuższego czasu należy sie jej respekt..jest młodsza i zabiega Francuskę!!! Horna wygra z Henmanem....... Anglik niech sie skoncentruje na trawie...a Horna no coz..jak sie nie podpali i zagra swoja grę to wygra!! ........................................................... .......................................................... Teraz cosik z serii s/f...ale czy naprawdę...No coz przyznam sie, ze te mecze wybrałem tylko dla tego, żeuważam że kursy są przeszacowane...więc za przysłowiąwą złotówke??? Mamic wygra z Dementiewą....No coz Mamic nie taka słaba..jak na kurs (4.00) Cervanowa pokona Clijstiens ...no coż to super s? ale...niepokoji mnie ta ortopedyczna opaska na kolanie Belgijki...... Penk wygra z Davenport......nigdy bym o tym nie myślał gdybym nie widział pierwszego meczu amerykanki.... Gaudio...PRZEGRA z Tursunowem....hi,hi,hi....no i własnie ...sam się smieje...ale takos jakoś mi się napisało.....
................................................. ................................................. ................................................. Dobra teraz mnie zjebcie...albo napiszcie czy ja jestem wariat!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[quote]D. Norman 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dlouhy 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Arvidssonn 2.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Puerta 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Llagostera 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Garcia Lopez 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
no i stało się.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tylko Garcia zawiódł ale i tak sporo do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> oj będzie sie działo dziś w nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Hy, albo ma moze ktos stronke z dokladnym opisem przebiegu meczu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
z racji że jutro rano mam zajęcia dziś wysłałem kupon
ako w Miksie
Grosjean 1.22 vs Sanguinetti Novak 1.60 vs Mantilla Kartanczewa 1.70 vs Asagoe Sanchez Lorenzo 1.55 vs Gagliardi
ako 5.14 stawka 100 zł mozliwa wygrana 462.60 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 97 |
Grosjean, Sebastien - Sanguinetti, Davide (1) 1.15 Novak, Jiri - Mantilla, Felix (1) 1.75 Sprem, Karolina - Morigami, Akiko (1) 1.45 Pennetta, Flavia - Domachowska, Marta (2) 2.00 AKO = 5.84
Ja postawiłem coś takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
No Massu dziś odwalił niezły numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />..ale na szczęście dziś ominołem ten meczyk (dzień wcześniej tylko Rochus niewlazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />)
Tak jak można było się spodziewać że Djokovic rozniesie Ginepriego..ale że da mu ugrać aż 3 gemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />!!! Podobno Ginepri grał z ręką i dwiema nogami w gipsie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Odpadnięcie "dziadka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />w sumie nie jest super niespodzianką (zmagania z kontuzją)...Jarko po prostu grał swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Enqvist z Dlouhym niemiał nic do powiedzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />..tylko w 2 secie nawiązał walkę i to wszytsko....
Wygrał też mój faworyt GUCCIONE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />...Australijczyk pokazał że umie grać...a "ACE" chyba troszkę się wypalił...
"GUGA" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />zapomnijmy już o tym że będzie jeszcze grał solidny tenis....na tle słabiutkiego Sancheza wypadł "niedostatecznie"....
u pań zwycięstwo Arvidssonn z Danilidu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />chyba niejest niespodzianką...młoda szweda świetnie radziła sobie w kwalifikacjach...a greczynka nic wielkiego ostatnio niegrała...
Suarez....śmiech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...3 set bez walki...awans Chakwetadze jak najbardziej zasłużony..
Porażka Jidkowej też była wkalkulowana w dzisiejszy dzień.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />.
to chyba były dziś takie malutkie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
Ja dzis 500 na plusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> z tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> , jutro chcialbym to jeszcze pomnożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co proponujecie na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Jak chcesz pomnozyc to zagraj
Federer - Almagro /2 za 6.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i dorzuć Nadal - Malisse /2 za 6.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />42.21x 500 zł to masz 18 994,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
podziel się z nami meczami które dziś dały Ci tak ogromną wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953 |
Ja dzis 500 na plusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> z tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> , jutro chcialbym to jeszcze pomnożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co proponujecie na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ?? Hi,hi.....HORNA.... a na powaznie to: Groszek, Radek, Ferrer, iiiiii....przeciw wszystkim Asagoe........ 16 latka przeciwko doświadczonej walecznej Japoneczce..... wiem nie ten temat ale......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|