Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 24 1 2 6 7 8 9 10 23 24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
co myślicie o Youzhnym - też stary wyjadacz i chyba powinien poradzić sobie bez większych problemów z Mullerem ?
w expie kurs 1.35 - cłkiem ładny... ?
Tylko boje sie troche grac ruska bo się na nim raz zdrowo przejechałem...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
ja dzis tak:
santoro-hernych 1 1,39
garcia-lopez rochus 2 1,65
melzer-arthurs 1 1,25
guccione ventura 2 1,26
monfils canas 2 1,2
kuerten sanchez 1 1,47
djokovic ginepri 1 1,6
niespodzianki:
bjerkman andreev 1 7,1
rusedski sarretta 1 2,78

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
przeciez sts powinien dac zwrot za gimeno-travera!!! napisali ze on sie travel nazywa...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
co sądzicie o G lopezie??

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Ja gram Guillermo (w rozpisie) - wydaje mi się ciekawym typkiem na dziś

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Mitul chcesz się denerwować gościem który w ostatnich 5 meczach ugrał 22 gemy za tak niski kurs... ?


O.Rochus-G.Garcia-Lopez (2) 1,96
Niestety od pewnego czasu Oli spisuje się bardzo przeciętnie. Wejście w sezon ziemny bardzo mizerne(2-4) i obawiam się, że w starciu z Hiszpanem może mieć spore kłopoty z przegraną włącznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Który w tym sezonie zaskakuje niezłymi wynikami. Jeśli już mu przyjdzie przegrać to z zawodnikami pokroju Nadala,Gasqueta,Gaudio. Choć też przydarzyła mu się wpadka z Venturą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przegrał w ub.tyg z bratem bliźniakiem Oliego, Krzyśkiem więc teraz czas na srogi szybki 3-setowy rewanż. Nie ma w tym pojedynku zdecydowanego faworyta, bo obaj są dość niezłymi graczami, ale jednak lekka przewaga po stronie Garcii-Lopeza(również ogranie może mieć spory wpływ, Guilermo praktycznie cały sezon na cegle) i to na niego jest lepszy kurs, więc gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />...

Djokovic-Ginepri (1) 1,6
2. Gdyby grali na hardzie czy też innej szybkiej nawierzchni to rzeczywiście Ginepri byłby faworytem , a po kursie 1,6 wręcz typem dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale, na cegle po takim kursie to Djokovic dla mnie jest tutaj dużo mocniejszy od amerykanina(jego bilans z ostatnich 2 lat na cegle - 2-9), lata temu jakoś sobie radził , ale później przerzucił się tylko na szybkie korty. Jedynie doświadczenie w dużych imprezach ma większe od Djokovica lecz...już dostał w tym roku w trąbe od podobnie "ogranego" Monfilsa...i to w AO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Djoko natomiast to kolejny ceglany talent po Gasquecie czy Wawrince, który póka do bram dużych turniei. Jest na fali(wygrany turniej+kwale do RG co daje 8 kolejnych wygranych) i musi to wykorzystać już przeciwko Ginepriemu, który może mieć spore kłopoty z młokosem rodem z Serbii- który dotąd w AO ugrał 3 gemy przeciwko Safinowi to teraz czas najwyższy na 3 ... sety Myślę też, że dobrze poznał zalety/wady kortów RG poprzez kwale i tutaj również może mieć przewagę nad Gineprim. Szkopół w tym aby umiał to wykorzystać - i powinien dać sobie radę

Guccione-Ventura (2) 1,26

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
z dzisiejszych meczów możliwe niespodzianki to: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

u panów:
Guccione-Ventura /1
Kuerten-Sanchez / 2
Andreev-Bjorkman /2
Montanes-Sargsian /2
Canas-Monfils /2
3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

u kobiet:
Beltrame-Spears /2
Schiavone - Zheng /2
Jidkova-Cornet /2
Pin-Razei /2
R.Pascual-Yakimowa /2
3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Fro - rozumiem, że Twoja wypowiedź odnosi się do Youzhny'ego...
Odpuściłem go sobie - faktycznie nie warto się stresować a 1.35 - mogą być gładkie trzy sety dla Mikhaiła, ale może też być odwrotnie - zagadka...:)
Venture w expie zdążyłem jeszcze zagrać za 1.4 !!! teraz już spadło...
Sporo kaski w grze, ciekawe czy dziś będzie tak dobry dzień jak wczoraj (gdyby nie Rochus na dwóch kuponach miałbym miesięczną pensję w jeden dzień)
Życzę wszystkim powodzenia
Djokovic stał się typem dnia - mam nadzieję, że nie zapeszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Oczywiście, że Youzhnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sioooo od Djokovica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to jest zdecydowanie anty typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> nie grajcie tego, kurs jest badziewny , szanse powodzenia wręcz zerowe .. siooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
jadziemy jadziemy - Djokovic jest ok tongue
ale mi się podoba jeszcze na dzisiaj Ivan Ljubicic - zwłaszcza jako underdog w expie,
Zgadza się, że Puerta ostatnio nieźle sobie poczyna, ale Ivan to jak dla mnie bardzo olidna marka, sporo kasy na nim wygrałem i nigdy mnie jeszcze jakoś poważniej nie zdenerwował (w przeciwieństwie do wielu innych).
Może nie za full stake, ale za trochę, albo do rozpisu, moim zdaniem jak znalazł...

Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Quote
Quote
Enqvist - Dlouhy Lukas French Open 1.90 1.85 1

pisalem wczesniej o tym spotkaniu i zdania nie zmieniam, zobaczymy co z tegoi wyniknie, ale jak dla mnie Czech blizszy zwyciestwa (w STS-ie byl wczoraj @4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i to jedyne co mnie martwi - bedzie gral z jedna noga w gipsie czy co?)

po pierwsze - z tym @4 to czeski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> błąd, bylo @2

po drugie - zestawienie Ljubicic-Puerta - wieksze szanse daje Puercie, pewnie nawet ta para bedzie okupowac dzis kort przez kilka godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Meczyk sie zapowiada naprawde ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
a ja mam takie typy
Dlouhy
Lisnard
Garcia-Lopez
Kuerten
Puerta
Djokovic
i Saretta
tylko jeszcze sie zastanawiam co zagrac
wszystkie kursy w miare wyrownane
oprocz tego jeszcze Costa i Montanes
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
styl w jakim ginepri przegrał z sanchezem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kusi aby zagrać tego Pana ->Novak Djokovic(SCG) 24 May 2005 /fajna data urodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> /
natomiast Canas....jak można było przegrać z Seppim??? odpuścił w hamburgu? nie sądzę. dla mnie gość nieprzewidywalny. monfils to mały cyrkowiec, poszpanuje przed publiką, a nóż mu coś wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> do tego b. szybki jest...Canas mi śmierdzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kursy w okolicach 1,3...niee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
dziś będzie dzień Australijski na Rolland Garos:)

Luczak
Guccione
win

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a ja mysle ze Wawrinka i Djokovic wygraja swoje mecze - przypomina mi to sytuacje Safina ktory przed 7 laty awansował do RG i w wieku 18 lat i ograł Agassiego i Kuertena . Obaj są po solidnej dawce spotkan w kwalifikacjach , obaj sa utalentowani - czego wiecej chciec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ginepri nie wytrzyma kondycyjnie na moje oko i podobne klopoty moze miec Massu ktory przeciez długo nie grał a w dusseldorfie jego gra tak rozowo nie wygladala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
system 4z6 w Toto-mix

[color:"black"] [/color] Puerta 1.95
[color:"black"] [/color] Dlouhy 2.10
[color:"black"] [/color] D. Norman 1.70
[color:"black"] [/color] Garcia Lopez 2.00
[color:"black"] [/color] Llagostera 1.95
[color:"black"] [/color] Arvidssonn 2.40

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
system 4z6 w Toto-mix

[color:"black"] [/color] Puerta 1.95
[color:"black"] [/color] Dlouhy 2.10
[color:"black"] [/color] D. Norman 1.70
[color:"black"] [/color] Garcia Lopez 2.00
[color:"black"] [/color] Llagostera 1.95
[color:"black"] [/color] Arvidssonn 2.40

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

popieram w całości... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Szanse nie małe, gram coś podobnego.... tylko w innym układzie, gram dwa systemy na jednym kuponiku + 3 pewniaki (2 razy 3z5)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
hE,HE WIDZE ZE ZACZYNASZ SIE NABIJAC Z WYPOWIEDZI LUDZI,ALE JUZ WSZYSTKO CHYBA ZOSTALO POWIEDZIANE NA TEMAT DZISIEJSZYCH TYPOW.zASADA NR 1 -NIE GRAC NA ZAWODNIKOW DOBRZE CZUJACYCH SIE NA SZYBSZYCH NAWIERZCHNIACH,BO WSZYSTKO MOZE SIE ZDARZYC,NP TAKI yOUZNYI,NIBY FAWORYT,ALE POPATRZCIE NA WYSTEPY OSTATNIE mULLERA,GRAL DUZO LEPIEJ NIZ MOZNA BYLO SIE SPODZIEWAC,ODNOSNIK www.ATPTOUR.COM [atptour.com] DZIAL -LAYER STATISTIC

Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Hey słuchajta
Nie wiem nic o aktualnej formie zawodników, sugeruję sie głównie rankingiem. Które z tych spotkań wydaje sie najpewniejsze. A moze wszystkie wejdą bez problemu?:):
P.S. Prosze nie sugerowac się kursami!!!

1.Ferrero J. C. - Beck K.
2.Safin M. - Sluiter R.
3.Coria G. - Carlsen K.
4.Roddick A. - Tsonga J.

oraz
5.Henin Hardenne J. - Martinez C.
6.Kuznetsova S. - Johansson M.
7.Sharapova M. - Linetskaya E.
8.Mauresmo A. - Dominikovic E.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Santoro - Henrych 1 /1.60

Wiadomo, ze Francuz gra nietypowo i jego styl dla wielu jest niewygodny. Henrych jest dobrej formie. Wygrał ostatnio sporo meczów, ale jednak teraz gra na RG. Tutaj Fabrice grajac u siebie nie odpuszcza (mecz z Clementem) i bedzie walczyl do upadłego, a że potrafi wykorzystać słabości rywala. Dla mnie Santoro.

Kuerten - Sanchez 1 1/1.60

Gustavo nie odpada w 1 rundzie. Może to śmieszne, ale On tutaj bedzie stawal na glowie, zeby być w turnieju jak najdłużej. Sanchez nic rewelacyjnego nie pokazał.. Gustavo dobrze sie tutaj, czuje.. jak mało kto.. no i powalczy w tym turnieju.. moze z kazda runda bedzie czul sie coraz lepiej i zaskoczy... Jak dla mnie Sanchez jest za slaby, zeby pokonac Kuertena na Rolandzie.

Strona 8 z 24 1 2 6 7 8 9 10 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1