|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
co myślicie o Youzhnym - też stary wyjadacz i chyba powinien poradzić sobie bez większych problemów z Mullerem ? w expie kurs 1.35 - cłkiem ładny... ? Tylko boje sie troche grac ruska bo się na nim raz zdrowo przejechałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
ja dzis tak: santoro-hernych 1 1,39 garcia-lopez rochus 2 1,65 melzer-arthurs 1 1,25 guccione ventura 2 1,26 monfils canas 2 1,2 kuerten sanchez 1 1,47 djokovic ginepri 1 1,6 niespodzianki: bjerkman andreev 1 7,1 rusedski sarretta 1 2,78
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
przeciez sts powinien dac zwrot za gimeno-travera!!! napisali ze on sie travel nazywa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
co sądzicie o G lopezie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Ja gram Guillermo (w rozpisie) - wydaje mi się ciekawym typkiem na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Mitul chcesz się denerwować gościem który w ostatnich 5 meczach ugrał 22 gemy za tak niski kurs... ?
O.Rochus-G.Garcia-Lopez (2) 1,96 Niestety od pewnego czasu Oli spisuje się bardzo przeciętnie. Wejście w sezon ziemny bardzo mizerne(2-4) i obawiam się, że w starciu z Hiszpanem może mieć spore kłopoty z przegraną włącznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Który w tym sezonie zaskakuje niezłymi wynikami. Jeśli już mu przyjdzie przegrać to z zawodnikami pokroju Nadala,Gasqueta,Gaudio. Choć też przydarzyła mu się wpadka z Venturą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przegrał w ub.tyg z bratem bliźniakiem Oliego, Krzyśkiem więc teraz czas na srogi szybki 3-setowy rewanż. Nie ma w tym pojedynku zdecydowanego faworyta, bo obaj są dość niezłymi graczami, ale jednak lekka przewaga po stronie Garcii-Lopeza(również ogranie może mieć spory wpływ, Guilermo praktycznie cały sezon na cegle) i to na niego jest lepszy kurs, więc gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />...
Djokovic-Ginepri (1) 1,6 2. Gdyby grali na hardzie czy też innej szybkiej nawierzchni to rzeczywiście Ginepri byłby faworytem , a po kursie 1,6 wręcz typem dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale, na cegle po takim kursie to Djokovic dla mnie jest tutaj dużo mocniejszy od amerykanina(jego bilans z ostatnich 2 lat na cegle - 2-9), lata temu jakoś sobie radził , ale później przerzucił się tylko na szybkie korty. Jedynie doświadczenie w dużych imprezach ma większe od Djokovica lecz...już dostał w tym roku w trąbe od podobnie "ogranego" Monfilsa...i to w AO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Djoko natomiast to kolejny ceglany talent po Gasquecie czy Wawrince, który póka do bram dużych turniei. Jest na fali(wygrany turniej+kwale do RG co daje 8 kolejnych wygranych) i musi to wykorzystać już przeciwko Ginepriemu, który może mieć spore kłopoty z młokosem rodem z Serbii- który dotąd w AO ugrał 3 gemy przeciwko Safinowi to teraz czas najwyższy na 3 ... sety Myślę też, że dobrze poznał zalety/wady kortów RG poprzez kwale i tutaj również może mieć przewagę nad Gineprim. Szkopół w tym aby umiał to wykorzystać - i powinien dać sobie radę
Guccione-Ventura (2) 1,26
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
z dzisiejszych meczów możliwe niespodzianki to: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
u panów: Guccione-Ventura /1 Kuerten-Sanchez / 2 Andreev-Bjorkman /2 Montanes-Sargsian /2 Canas-Monfils /2 3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
u kobiet: Beltrame-Spears /2 Schiavone - Zheng /2 Jidkova-Cornet /2 Pin-Razei /2 R.Pascual-Yakimowa /2 3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Fro - rozumiem, że Twoja wypowiedź odnosi się do Youzhny'ego... Odpuściłem go sobie - faktycznie nie warto się stresować a 1.35 - mogą być gładkie trzy sety dla Mikhaiła, ale może też być odwrotnie - zagadka...:) Venture w expie zdążyłem jeszcze zagrać za 1.4 !!! teraz już spadło... Sporo kaski w grze, ciekawe czy dziś będzie tak dobry dzień jak wczoraj (gdyby nie Rochus na dwóch kuponach miałbym miesięczną pensję w jeden dzień) Życzę wszystkim powodzenia Djokovic stał się typem dnia - mam nadzieję, że nie zapeszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Oczywiście, że Youzhnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sioooo od Djokovica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to jest zdecydowanie anty typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> nie grajcie tego, kurs jest badziewny , szanse powodzenia wręcz zerowe .. siooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
jadziemy jadziemy - Djokovic jest ok ale mi się podoba jeszcze na dzisiaj Ivan Ljubicic - zwłaszcza jako underdog w expie, Zgadza się, że Puerta ostatnio nieźle sobie poczyna, ale Ivan to jak dla mnie bardzo olidna marka, sporo kasy na nim wygrałem i nigdy mnie jeszcze jakoś poważniej nie zdenerwował (w przeciwieństwie do wielu innych). Może nie za full stake, ale za trochę, albo do rozpisu, moim zdaniem jak znalazł...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
Enqvist - Dlouhy Lukas French Open 1.90 1.85 1 pisalem wczesniej o tym spotkaniu i zdania nie zmieniam, zobaczymy co z tegoi wyniknie, ale jak dla mnie Czech blizszy zwyciestwa (w STS-ie byl wczoraj @4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i to jedyne co mnie martwi - bedzie gral z jedna noga w gipsie czy co?) po pierwsze - z tym @4 to czeski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> błąd, bylo @2 po drugie - zestawienie Ljubicic-Puerta - wieksze szanse daje Puercie, pewnie nawet ta para bedzie okupowac dzis kort przez kilka godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Meczyk sie zapowiada naprawde ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
a ja mam takie typy Dlouhy Lisnard Garcia-Lopez Kuerten Puerta Djokovic i Saretta tylko jeszcze sie zastanawiam co zagrac wszystkie kursy w miare wyrownane oprocz tego jeszcze Costa i Montanes pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
styl w jakim ginepri przegrał z sanchezem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kusi aby zagrać tego Pana ->Novak Djokovic(SCG) 24 May 2005 /fajna data urodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> / natomiast Canas....jak można było przegrać z Seppim??? odpuścił w hamburgu? nie sądzę. dla mnie gość nieprzewidywalny. monfils to mały cyrkowiec, poszpanuje przed publiką, a nóż mu coś wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> do tego b. szybki jest...Canas mi śmierdzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kursy w okolicach 1,3...niee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dziś będzie dzień Australijski na Rolland Garos:)
Luczak Guccione win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a ja mysle ze Wawrinka i Djokovic wygraja swoje mecze - przypomina mi to sytuacje Safina ktory przed 7 laty awansował do RG i w wieku 18 lat i ograł Agassiego i Kuertena . Obaj są po solidnej dawce spotkan w kwalifikacjach , obaj sa utalentowani - czego wiecej chciec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ginepri nie wytrzyma kondycyjnie na moje oko i podobne klopoty moze miec Massu ktory przeciez długo nie grał a w dusseldorfie jego gra tak rozowo nie wygladala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
system 4z6 w Toto-mix
[color:"black"] [/color] Puerta 1.95 [color:"black"] [/color] Dlouhy 2.10 [color:"black"] [/color] D. Norman 1.70 [color:"black"] [/color] Garcia Lopez 2.00 [color:"black"] [/color] Llagostera 1.95 [color:"black"] [/color] Arvidssonn 2.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
system 4z6 w Toto-mix
[color:"black"] [/color] Puerta 1.95 [color:"black"] [/color] Dlouhy 2.10 [color:"black"] [/color] D. Norman 1.70 [color:"black"] [/color] Garcia Lopez 2.00 [color:"black"] [/color] Llagostera 1.95 [color:"black"] [/color] Arvidssonn 2.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> popieram w całości... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Szanse nie małe, gram coś podobnego.... tylko w innym układzie, gram dwa systemy na jednym kuponiku + 3 pewniaki (2 razy 3z5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
hE,HE WIDZE ZE ZACZYNASZ SIE NABIJAC Z WYPOWIEDZI LUDZI,ALE JUZ WSZYSTKO CHYBA ZOSTALO POWIEDZIANE NA TEMAT DZISIEJSZYCH TYPOW.zASADA NR 1 -NIE GRAC NA ZAWODNIKOW DOBRZE CZUJACYCH SIE NA SZYBSZYCH NAWIERZCHNIACH,BO WSZYSTKO MOZE SIE ZDARZYC,NP TAKI yOUZNYI,NIBY FAWORYT,ALE POPATRZCIE NA WYSTEPY OSTATNIE mULLERA,GRAL DUZO LEPIEJ NIZ MOZNA BYLO SIE SPODZIEWAC,ODNOSNIK www.ATPTOUR.COM [ atptour.com] DZIAL -LAYER STATISTIC
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Hey słuchajta Nie wiem nic o aktualnej formie zawodników, sugeruję sie głównie rankingiem. Które z tych spotkań wydaje sie najpewniejsze. A moze wszystkie wejdą bez problemu?:): P.S. Prosze nie sugerowac się kursami!!!
1.Ferrero J. C. - Beck K. 2.Safin M. - Sluiter R. 3.Coria G. - Carlsen K. 4.Roddick A. - Tsonga J.
oraz 5.Henin Hardenne J. - Martinez C. 6.Kuznetsova S. - Johansson M. 7.Sharapova M. - Linetskaya E. 8.Mauresmo A. - Dominikovic E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Santoro - Henrych 1 /1.60
Wiadomo, ze Francuz gra nietypowo i jego styl dla wielu jest niewygodny. Henrych jest dobrej formie. Wygrał ostatnio sporo meczów, ale jednak teraz gra na RG. Tutaj Fabrice grajac u siebie nie odpuszcza (mecz z Clementem) i bedzie walczyl do upadłego, a że potrafi wykorzystać słabości rywala. Dla mnie Santoro.
Kuerten - Sanchez 1 1/1.60
Gustavo nie odpada w 1 rundzie. Może to śmieszne, ale On tutaj bedzie stawal na glowie, zeby być w turnieju jak najdłużej. Sanchez nic rewelacyjnego nie pokazał.. Gustavo dobrze sie tutaj, czuje.. jak mało kto.. no i powalczy w tym turnieju.. moze z kazda runda bedzie czul sie coraz lepiej i zaskoczy... Jak dla mnie Sanchez jest za slaby, zeby pokonac Kuertena na Rolandzie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|