Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 24 1 2 9 10 11 12 13 23 24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
Quote
Kolejny skurwiały dzień w pizdu.. Jebani bukmacherzy znowu się kurwa wzbogacą dzięki kurwie zwanej Massu....Barwo!! Niewiem co tackie cwele szukają w tenisie ?! Wędka i na ryby kurwiszony!!
jaki geniusz z Ciebie...powodzenia....ha ha,a takie mam pztanie....gdzie moderator???

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Federer, Roger 1.02
Gasquet, Richard 1.06
Tipsarevic, Janko 1.65
@1.78

nie mam pomysłu na jutro...tak wstępnie takie coś widzę...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
a ja mysle ze Wawrinka i Djokovic wygraja swoje mecze - przypomina mi to sytuacje Safina ktory przed 7 laty awansował do RG i w wieku 18 lat i ograł Agassiego i Kuertena . Obaj są po solidnej dawce spotkan w kwalifikacjach , obaj sa utalentowani - czego wiecej chciec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ginepri nie wytrzyma kondycyjnie na moje oko i podobne klopoty moze miec Massu ktory przeciez długo nie grał a w dusseldorfie jego gra tak rozowo nie wygladala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
trzeba inwestowac w młodziez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a nie w staruchów a'la Sargsian czy Kuerten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
na jutro na 1 rzut oka
Grosjean 1.25
Ancic 1.25
Tipsarevic 1.80

o kondycje Tipsara sie nie boje bo juz w Davisie w ciagu 2 dni potrafił grac 2x5 setów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
na jutro na 1 rzut oka
Grosjean 1.25
Ancic 1.25
Tipsarevic 1.80

o kondycje Tipsara sie nie boje bo juz w Davisie w ciagu 2 dni potrafił grac 2x5 setów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no i opykał braci Rochusów , przegrywając w kazdym meczu po 0-2 w setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Mantilla - Novak 1 4/10

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Piękny dzień - ale to nie temat do podsumowania dlatrgo zmykam do tegoż tematu. Już myślę o jutrzejszych, ale z każdą rundą poprzeczka będzie szła do gory, a wraz z nią i śmieszne kursy!!!
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
Jak chcesz pomnozyc to zagraj

Federer - Almagro /2 za 6.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i dorzuć Nadal - Malisse /2 za 6.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />42.21x 500 zł to masz 18 994,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

podziel się z nami meczami które dziś dały Ci tak ogromną wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Federer, Nadal ,Safin, Szarapowa,Henin,Dulko, Pietrova ,Schnyder,Coria,Berdych, Diaz, Farina

TO te mecze
kupon byl za 250 puszczony w toto-mixie
wygrana : 515.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Już nie gram takcih kursow napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Quote
J. Blake bo go lansują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a poważnie, skoro było pare min wczoraj typu herbatk`a : puke
to typ Marcela ma szanse powodznenia
za small stake na Stasia na pewno spróbuje
no i ten typ dnia.. Djokowic..
Canas i Melzer
A i kurs na safarową spadł znpowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

Blake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Stasiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Djokovic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Canas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Melzer też piwo
i wszystko bylo by piekne tylko eni zagralem bo miałem spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Nie bede orginalny jeśli o jutro chodzi Groszek;-)
Myśle ze Nalbiego sa s stake można spróbiwać. zacząłem go grać od pozatku, wprawdziew w pokazówce pokazał jak walczy, ale nie widać po wynikach ostatnich aby dalej niż 4 runda zaszedl ( imho, oczywiscie)

Henman też nie wiem w koncu to nie trawa, a jaki to handfi to dzisiał właśnie to Ginepri pokazał.
Jak dla mnie Tim powalczy, ale Horna wygra...( 3 zł kursik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

Co myślicie o zagraniiu przeciw Anciciowi ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Tim to w końcu aktualny semifinalista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> sądzę, że powalczy i wygra. jeśli chodzi o ancica, to zagrałem Go razem z tipsarevicem, wielką trójką na jutro/ferdek,gasguet,nadal/
dlaczego ancic?
oscar to zasadniczo "średni kelner"
Unforced Errors 54 ancica przy 67 oscara, i 47 winnersów przy 20 oscara. korespondencyjny pojedynek na korzyść wysokiego chorwata. oscar wygrał mecz raczej niewymuszonymi błędami rywala /110 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />/ niż swoją skuteczną grą.
takie jest moje zdanie.
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Jutro nie mamy pojedynkow 'Kto wygra?', tylko 'W jaki sposob' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ciekawe czy faworytom bedzie chcialo sie skrajnie miazdzyc rywali - gamebookers, fonbet maja handicapy na gemy, mozna poprobowac.

Dzisiaj byl Carlsen +12.5 i Spadea +7.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z ciekawszych opcji (Karlovic +6.5 zawiodl)

Jesli dadza 12.5 na Almagro to warto bedzie chyba zagrac, Roger nie ma tendencji do niszczenia rywali... Poza tym ludzie na glownym korcie lubia poogladac choc pozory walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

I pytanie wlasnie patrzac w ta strone, jak myslicie, czy nizej_wymienieni_zawodnicy beda w stanie w ogole nawiazac walke z rywalami, czy zostana skrajnie zmieceni przez rywali?
Mowa tu o: Tursunovie, Wesselsie, Almagro, Malisse (tu chyba szczegolnie, nie powinien tak superłatwo poddac sie Nadalowi, handi +10.5 powinien pokryc)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
muppet - czytasz w moich myślach , jutro handi to podstawa , trzy pierwsze gram , a Malissa nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19
Quote
I pytanie wlasnie patrzac w ta strone, jak myslicie, czy nizej_wymienieni_zawodnicy beda w stanie w ogole nawiazac walke z rywalami, czy zostana skrajnie zmieceni przez rywali?
Mowa tu o: Tursunovie, Wesselsie, Almagro, Malisse

Rzuć okiem na forum na bettingadvice. Nie chcę nic mówić, ale koleś który zdaje się wiedzieć co mówi mówi o Wesselsie... żeby na niego grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Witam, mam małą prośbę do tenisowych wyjadaczy albo do kogokolwiek, kto wie gdzie znaleźć interesujące mnie info a także zna odpowiedź na moje pytanie. To jest post uniwersalny i dla panienek i dla panów, więc wklejam go w obu tematach:

1. Czy ktoś zna i może tutaj wkleić (albo link) rozkład jazdy na jutro, tj. jakie są pierwsze mecze na poszczegołnych kortach - chodzi mi o to, żeby zagrać jakiegośtenisa sobie do południa, takiego który się zacznie faktycznie o tej 11-12, nie o 13-14 czy później i za ew. wygraną obstawić wieczorny futbol

2. Czy ktoś wie jak szybko PROF (bo tutaj chyba puszczę kupon) rozlicza wygrane kupony np. z tenisa??? Bo jeśli potrzeba mu na to 24h albo więcej niż 2-3 to i tak mój plan bierze w łeb...

Sorki jeśli kogoś wkurzy mój post, nie to było moim zamiarem, ale jest już późno i nie mam czasu tego szukać (byłem na pierwszej stornie tematu i w tamtym link do RG nie ma tego o co mi chodzi, tylko zestawy par), więc jeśli po prostu ktoś może mi zapodać to info, to serdeczne dzięki. Jeśli ktoś czuje, że juz nie chce robić burdelu w temacie to niech uderzy na priv, chociaż może to nie tylko mnie się przyda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Imo: sronka lajfa jezeli sie nadaje do tylko do rozpisu co i o której
http://www.livescore.com/tennis.dll
hm gralkem w profie kiedys za 450 zł na mathieu i w ciagu 3 godzin kaska byla..
czy dalej tak jest nie wiem, bi nie gram już za tyle..

zagraj rano 2 mecze i wieczorem przewalisz na piłce..:D:D

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jak ktos sie skusi na tego Wesselsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to Pointbet daje fajne kursy na zaklady na sety


Richard Gasquet-Peter Wessels 1.090 9.011
3 - 0 1.57
3 - 1 4.00
3 - 2 9.00
0 - 3 22.00
1 - 3 18.00
2 - 3 12.00

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Ja stawiam tak :
Federrer
Gaudio
Gasquet
Nadal

To sam moje pewniaki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 620
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 620
Ja na niespodzianke sprobowalbym:
Patience, Olivier - Ferrer David 1 4.67

Dołączył: Apr 2005
Posty: 620
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 620
Patrzac na poprzednie mecze obu zawodnikow to warto zaryzykowac na Oliviera.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
Ja na niespodzianke sprobowalbym:
Patience, Olivier - Ferrer David 1 4.67


a ja wprost przeciwnie, tutaj niespodzianki akurat nie widze
kieruje sie pierwszymi meczami obu panow

Strona 11 z 24 1 2 9 10 11 12 13 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1