|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Tylko że wrażenie jakie pozostawiła po sobie dzisiejsza konferencja mnie nachodzi jedno: Donek nie liczy się z wpływami on walczy o punkty wyborcze zatem w tym naszym pokręconym kraju totalnej ingiwilacji wszystko jest możliwe.
Jedyna nasza nadzieja Lobbingowanie kancelarii prawniczych i Unia Europejska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad, a jak to jest właśnie w Stanach? To jest sprawa federalna czy stanowa?
I na jakiej zasadzie Amerykanie spokojnie sobie grają tam gdzie w ogóle rejestrują Amerykanów? Art, głównie federalna. Od Wire Wager Act, który zabrania graczom poza Vegas obstawiania zakładów... w Vegas (np. poprzez linię telefoniczną), poprzez ostatni Patriot Act, który uderzył w transakcje bankowe. Ale jakoś niektóre firmy pokerowe i bukmacherskie nadal tam funkcjonują i mają się dobrze.  Najlepiej zrobili Anglicy, stworzyli "białą listę krajów, z których to buki mogą się u nich reklamować. I w ten sposób wiele odległych buków postanowiło zrobić licencję w Europie by się temu podporządkować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Odezwał sie już pierwszy "leberał" z Wyborczej który o malo co ekstazy nie dostal tak sie podniecil projektemn Donka http://wyborcza.pl/1,75968,7193012,Mocna_zagrywka_Tuska.html Tusk zyska również punkty u tysięcy polskich rodzin, których członkowie każdego dnia tracą w automatach pieniądze.
Na argument, że pozbawia państwo dochodu z podatku od gier, zawsze będzie mógł odpowiedzieć, że być może tak, ale za to więcej zostaje w kieszeniach uwikłanych w hazard obywateli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
Naziemne buki dopiero zacierają ręce!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Conrad, według mnie po prostu pojawi się sformułowanie "internet" Do tej pory w ustawie o grach nie ma słowa o grach w sieci.
Ale w praktyce nic to nie zmieni jakby nie patrzec ustawa ma dwa człony 1.gry 2.zaklady wzajemne Cały czas pie.Roland grach wiec być może zezwolą na zaklady wzajemne on-line kosztem bana na gry on-line i takie rozwiazanie spokojnie przyjmie KE i My też. Jaka jest różnica między grami a zakladami? Chodzi o różnicę typu giełdy zakładów czy o różnicę miedzy bukmacherka a kasynem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Zastanówcie się trzeźwo. Rząd chce w 2 tygodnie (słownie: dwa tygodnie) przygotować nową Ustawę, choć wcześniej przed 11 lat tego nie zrobiono. Ba! W innych krajach także latami tęgie głowy myślą jak regulować internetowy hazard a...Tusk ma to zrobić w 2 tygodnie!? Cała ta dzisiejsze szopka z Koferencją to tylko pr-polityka-pr-i-jeszcze raz polityka  Niektórzy panikują jak Gołota przed walką z Tysonem a nowej Ustawy jeszcze nie zaczęto nawet pisać. Na razie są...założenia  no nie ,słyszałeś DJ-"Polak potrafi"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Naziemne buki dopiero zacierają ręce! Raczej nie mają powodu ku temu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jaka jest różnica między grami a zakladami? Chodzi o gry losowe różnego rodzaju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Ciekawe czy zmiana nazwy z Gry Wzajemne na przykład na Umowa Wzajemna pozwoliła by obejść nazewnictwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Jaka jest różnica między grami a zakladami? Chodzi o gry losowe różnego rodzaju. Musieli by wykazac, że jedno jest hazardem a drugie nie a to byłoby ciężko:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Tylko że wrażenie jakie pozostawiła po sobie dzisiejsza konferencja mnie nachodzi jedno: Donek nie liczy się z wpływami on walczy o punkty wyborcze zatem w tym naszym pokręconym kraju totalnej ingiwilacji wszystko jest możliwe.
Jedyna nasza nadzieja Lobbingowanie kancelarii prawniczych i Unia Europejska Dokładnie! Ja osobiście jestem w głębokim szoku, gdyż jeszcze niedawno (nie potrafię znaleźć tego tekstu) ale do swoich ludzi zwracał sie, by nie przekraczali cienkiej granicy, by walczyli o to, by Polacy mogli żyć tak jak chca, bez narzucania im czegokolwiek, bez zakazów, po prostu wolni... coś w tym sensie... Normalnie chłop nawala z każdym wystąpieniem... wyłazi sloma czy jak? brak rozeznania, rzucanie słow na wiatr, brak profesjonalizmu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Art wybacz ale wykazanie że gry losowe są hazardem też chyba ciężko udowodnić , bo zniknęłyby gierki online typu kości , czy 1000 w które można grać dla przyjemności
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mamy gry losowe i zakłady wzajemne. Poczekajmy na projekt ustawy, wydaje mi się że 99% zamieszania dotyczy salonów gier i tych paskudnych automatów... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Art wybacz ale wykazanie że gry losowe są hazardem też chyba ciężko udowodnić , bo zniknęłyby gierki online typu kości , czy 1000 w które można grać dla przyjemności I jedno i drugie jest hazardem, jeśli gra sie na prawdziwe pieniadze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
A ja już chyba zacznę szukać nowego hobby. Sklejałbym modele ale boję się, że mi powiedzą, że kleje których używam mają właściwości odurzające, a co za tym idzie pełna patologia.... . Ehhh... zostaje już tylko chyba wędkowanie... .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Za wędkowanie przywalą podatek 30 % od wartości Ryby uważaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Rozróżnienie zakladów od po kera i od kasyna jest moim zdaniem niemozliwe. W sensie, że cos podpadnie pod hazard a cos nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
Naziemne buki dopiero zacierają ręce! Raczej nie mają powodu ku temu.  Dokładnie,gracze grajacy grubo przestana wysylac w naziemnych,co zmniejszy obroty naziemnych,panstwo tez straci,to raczej ci grajacy grubo wygrywali i placili podatek od wygranej a nie dziadki dwuzlotowicze. Takze jezeli te 25% nastapi,przewiduje szybki koniec ajencji milenium,toto-mix i tipsportow-nie zwrobia na siebie poprostu. Przetrwa moze fortuna,ale ilosc punktow napewno ulegnie zmniejszeniu. Malo tego panstwo nie zarobi na oplatach jakie buki musza placic za prowadzenie swojego biznesu,skoro spadna kilkukrotnie obroty,buki zawina sie z rynku,wiec placic panstwu nie bedzie mial kto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Wiem ale ja mówiłem o grach online gdzie wchodzisz i grasz z ludzmi bez żadnych zakładów tylko na punkty , czy to będąc grą losową też podzieli los
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
szczególnie że większość bukmacherów oferuje różnego rodzaju gry.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|