Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
muppet - czytasz w moich myślach , jutro handi to podstawa , trzy pierwsze gram , a Malissa nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Czy te handi to tylko w Interwetten,bo w betandwin nie wystawiaja?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
handicapy dą w :

Pinnacle
5Dimes
Nordicbet

to napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na Wesselsa pojawił sie handi +9,5 po kursie 2.05. A za 5 minut już było 1.9 . Tak było około północy, a teraz jest tylko 1.74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Podajcie dokładny link do schedule. Dzięki.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
WITAM DZISIEJSZY DZIEN U PANOW JAK DLA MNIE MOZE BYC OD ZNAKIEM NIESPODZIANEK WIEC:
HERNANDEZ ANCIC 1 4,95
SODERLING LEE 2 2,7
POZDRO

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM dzisiaj tak:

Cibu/Fyr-G.Mu/Ch.R 1 1.46
W.Bl/Ully-Know/Mel 1 1.48
Oliv/Palm-Gali/Sri 1 1.3
Arto/Puer-Cala/R.M 1 1.65
Cerm/Frie-Gin/MacP 1 1.3
Kerr/S.Pr-DeVi/Gic 1 1.23
P.Ma/M.Ga-Bert/Vol 2 1.8

Tipsarevic-Vicente 1 1.7
Novak-Mantilla 2 1.88

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
NA dzisiaj polecam:

Paes/Zimonjic - Mayer/Wassen 1.18 typ1
Grosjean S. - Sanguinetti D. 1.20 typ1
Henman T. - Horna L. 1.25 typ1
Ancic M. - Hernandez O. 1.20 typ1
Cermak/Friedl- Ginepri/MacPhie 1.25 typ1 Darmówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z bardziej zawansowanych:

Tipsarevic J. - Vicente F. 1.60 typ1
Artoni/Puerta - Calatr./Mello 1.70 typ1

I z sensacji:

Moya C. - Vik R. 7,00 typ2
Ferrer D. - Patience O. 5,00 typ2


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wysokich wygranych

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Moje typy

Pewniaki

VICENTE-TIPSAREVIC 2 1.65

GROSJEAN-SANGUINETTI 1 1.2

CERMAK/FRIEDL-GINEPRI/MACPHIE 1,25 1

OLIVER/PALMER-GALIMB./SRICHAP 1 1.3
"niespodzianki"

F.GONZALEZ-BEHREND 2 4.3

CHELA-HANESCU 2 2.55

NADAL-MALISSE 2! 6.7

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Kurde, dla świętego spokoju dam kontrę na wesselsa, na zwrot wkładu...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 218
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 218
sie ma aktorek wczoraj był piękny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Moje typy na całą 2 rundę prawdopodobnie dziś i jutro:

Gonzalez - Behrend @ 1

Nalbandian - Berdych @ 2

Grosjean - Sanguinetti @ 1

Novak - Mantila @ 2

Tipsarevic - Vicente @ 2

Henman - Horna @ 2
Tim ostatnio bardzo dobrze czuje się na ziemi w pierwszej rundzie wygrana 6:2 6:1 6:4 z Brzezickim z argentyny.
Niestety nie widziałem w tym spotkaniu ani jednej piłki ale obserwowałem dość duży skrót z meczu Horna - Haehnel.
Luis Horna rozegrał dobre spotkanie z zawodnikiem gospodarzy wygrał 7:6 7:5 6:3 zachwycając fancuzów swoją bardzo skuteczną
celnością w narożniki kortu. Jeżeli w 100% pokaże to samo z Henmanem to wynik może być 5 setowy.

Stepanek - Serra @ TieBreak
Francuz zagrał dobre spotkanie i zgodnie z moimi przeczuciami wygrał z Pavlem w trzech setach 6:2 6:2 6:3. Natomiast Radek
stracił seta z bardzo słabym w tym sezonie Srichaphanem. Strata seta być może o niczym nie świadczy, ale Serra wyglądał naprawde
dobrze i jeżeli nie wygra tego spotkania a daje mu 35% szans to z pewnością jeden set zakończy się tie brekiem.

Canas - Montanes @ 1

Safin - Dlouchy @ 2
Spodziewam się że Marat zlekceważy przeciwnika a kwalifikant z Czech zacznie denerwować Marata swoją dobrą grą i może skończyć się największą sensacją 2 rundy wśród panów.

Andrejev - Nieminen @ 2
Nieminen rozegrał spotkanie tak jak przewidziałem chociaż spodziewałem się spotkania 4 setowego z Andre Agassim (7:5 4:6 6:7 6:1 6:0)
Wyraźnie Agassi nie wytrzymał tego spotkania kondycyjnie wyglądało jakby odniusł jakąś kontuzję. Kwalifikant z Finlandii zmierzy
się z Andrejevem który pokonał słabego na kortach ziemnych Bjorkmana 2:6 6:2 6:2 7:5. W/g mnie 3 góra 4 sety na korzyść Nieminena.

Puerta - Vliegen @ 2

Blake - Warwirka @ 2

Volandri - Saretta @ 1

Roddick - Acasuso @ 2
Ten mecz to może być kolejna niespodzianka. Acasuso obserwuje już od bardzo dawna ten chłopak robi ogromne postępy.
Widziałem jego dwa spotkania w St.Polten. Jeżeli się nie myle to półfinałowe spotkanie przeciwko Melzerowi niemal oddał bez
walki myśląc już o RG. Argenyńczyk z lekkimi kłopotami w drugim secie wygrał spotkanie z Mirnym 6:4 7:6 6:2.
Jakoś nie chce mi się wieżyć aby człowiek rzadko grający na kortach ziemnych mógł by coś osiągnąć. Czy przegra już w 2 rundzie
czy może dopiero z Volandrim to się okaże. W 1R. Roddick wygrał z "Muchamedem Alli" jeżeli ktoś oglądał spotkanie to wie o co chodzi 6:3 6:2 6:4.

Combo 2 rundy: Mantila, Warwirka, Vliegen

Przepraszam, że nie wszystko z komentarzami ale trzeba to również zagrać u naziemnych. Pozdrawiam i może znajde jeszcze chwilę to później wpadne.
Wysokich wygranych!!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Quote
Imo: sronka lajfa jezeli sie nadaje do tylko do rozpisu co i o której
http://www.livescore.com/tennis.dll
hm gralkem w profie kiedys za 450 zł na mathieu i w ciagu 3 godzin kaska byla..
czy dalej tak jest nie wiem, bi nie gram już za tyle..

zagraj rano 2 mecze i wieczorem przewalisz na piłce..:D:D

Dzięki LACOSTE za info. O livescore.com wiem, ale nie lubię tego livescore, bo tam nie wiedzą w ogóle co się toczy i czasem mają błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale jak nie znajdę niczego lepszego, to muszę sie na nim opierać. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Gamebookers dopiero wystawia handicapy, trzeba czekac. Na Almagro +10, za malooooo

takze na razie wybralem takie cos:
Berdych at least one set @1.4
Federer 3:0 @1.25
Gonzalez 3-0/3-1 @1.25
Henman 3-0/3-1 @1.4
Grosjean 3-0/3-1 @1.25

Wessels +2.5 seta @2.55 hmmmmmmmmmm

a wlasnie - Soderling vs Lee, 1.45, mysle ze warto tu zagrac Robina ? Nikt o tym nie wspomina

I ten Hernandez, on cos umie w ogole ? 8.5 z Ancicem, hm

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Grosjean - Sanguinetti @1.25
gdyby Ascione nie był cieniasem to Davide juz by tylko zwiedzał Paryż , a tak dostał szanse rozegrac jeszcze jeden meczyk. Grosjean z meczu na mecz jest coraz solidniejszy i jest tutaj zdecydowanym faworytem

Ancic - Hernandez @1.25
jak dla mnie gładko powinien wygrac Ancic . Nie widze w jaki sposób Hernandez moglby znalez sposob na potęzny serwis Mario i jego wyprawy do siatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ferrer - Patience @4.80
Patience jako zawodnik solidniejszy na ziemi powienien sprawic jeszcze wieksze klopoty Ferrerowi niz Vanek . Moje polowanie trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Warto dodac ze przed rokiem Ferrer przegrał w 2r z innym Francuzem Benneteau a sytuacja lubi sie powtarzac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Ja mam Robina po 1.55 i chyba sie skusze , skoro pokonał Verdasco od stanu 0-2, myśle że uwierzy w to że na clayu może także wygrywać. Fakt w zeszłym roku przegrał tutaj Soderling własnie z Lee w 5-ciu setach, ale przeciez Lee na cegle tez niezaspecjalnie gra.

Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
zgadzam sie z poglądem,ze granie faworytów ma sens tylko z handim bo inaczej kursy marne (u naziemnych nie ma takich bajerów wiec ja dzisiaj odpuszczam)
A rozszyfrowac zwyciezce pojedynku np. Mantilla-Novak to wyzwanie na poziomie nagrody Nobla w dziedzinie wizjonerstwa i czarnej magii
(poza tym i tak nas buki wyje*** a Sanchez to pała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

powodzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
w profie Soderling 1.80 jesli kogos tointeresuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
poszło combo:
Berdych ugra seta + Federer 3-0 + Ancic 3-0/3-1 + Grosjean 3-0 / 3-1

I Wessels +2.5 seta @2.55 na singlu

zobaczymy, jeszcze bedzie livebetting i inne takie fazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

powodzenia

P.S. Soderlinga nie dalem jak spojrzalem w statsy, zobaczcie ile on mial winnerow, a ile mial Lee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> troche dizwnie + ten mecz zeszloroczny... ble

Dołączył: May 2005
Posty: 19
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19
Gaudio def. Tursunov - WALKOVER

źródło - livescore na www.rolandgarros.com [rolandgarros.com]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
poszło combo:
Berdych ugra seta + Federer 3-0 + Ancic 3-0/3-1 + Grosjean 3-0 / 3-1

zajebiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> brawo Berdych, wielki talencie tenisowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1