|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
muppet - czytasz w moich myślach , jutro handi to podstawa , trzy pierwsze gram , a Malissa nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy te handi to tylko w Interwetten,bo w betandwin nie wystawiaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
handicapy dą w :
Pinnacle 5Dimes Nordicbet
to napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na Wesselsa pojawił sie handi +9,5 po kursie 2.05. A za 5 minut już było 1.9 . Tak było około północy, a teraz jest tylko 1.74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Podajcie dokładny link do schedule. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
WITAM DZISIEJSZY DZIEN U PANOW JAK DLA MNIE MOZE BYC OD ZNAKIEM NIESPODZIANEK WIEC: HERNANDEZ ANCIC 1 4,95 SODERLING LEE 2 2,7 POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
WITAM dzisiaj tak:
Cibu/Fyr-G.Mu/Ch.R 1 1.46 W.Bl/Ully-Know/Mel 1 1.48 Oliv/Palm-Gali/Sri 1 1.3 Arto/Puer-Cala/R.M 1 1.65 Cerm/Frie-Gin/MacP 1 1.3 Kerr/S.Pr-DeVi/Gic 1 1.23 P.Ma/M.Ga-Bert/Vol 2 1.8
Tipsarevic-Vicente 1 1.7 Novak-Mantilla 2 1.88
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
NA dzisiaj polecam:
Paes/Zimonjic - Mayer/Wassen 1.18 typ1 Grosjean S. - Sanguinetti D. 1.20 typ1 Henman T. - Horna L. 1.25 typ1 Ancic M. - Hernandez O. 1.20 typ1 Cermak/Friedl- Ginepri/MacPhie 1.25 typ1 Darmówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z bardziej zawansowanych:
Tipsarevic J. - Vicente F. 1.60 typ1 Artoni/Puerta - Calatr./Mello 1.70 typ1
I z sensacji:
Moya C. - Vik R. 7,00 typ2 Ferrer D. - Patience O. 5,00 typ2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wysokich wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Moje typy
Pewniaki
VICENTE-TIPSAREVIC 2 1.65
GROSJEAN-SANGUINETTI 1 1.2
CERMAK/FRIEDL-GINEPRI/MACPHIE 1,25 1
OLIVER/PALMER-GALIMB./SRICHAP 1 1.3 "niespodzianki"
F.GONZALEZ-BEHREND 2 4.3
CHELA-HANESCU 2 2.55
NADAL-MALISSE 2! 6.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Kurde, dla świętego spokoju dam kontrę na wesselsa, na zwrot wkładu...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 218 |
sie ma aktorek wczoraj był piękny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Moje typy na całą 2 rundę prawdopodobnie dziś i jutro:
Gonzalez - Behrend @ 1
Nalbandian - Berdych @ 2
Grosjean - Sanguinetti @ 1
Novak - Mantila @ 2
Tipsarevic - Vicente @ 2
Henman - Horna @ 2 Tim ostatnio bardzo dobrze czuje się na ziemi w pierwszej rundzie wygrana 6:2 6:1 6:4 z Brzezickim z argentyny. Niestety nie widziałem w tym spotkaniu ani jednej piłki ale obserwowałem dość duży skrót z meczu Horna - Haehnel. Luis Horna rozegrał dobre spotkanie z zawodnikiem gospodarzy wygrał 7:6 7:5 6:3 zachwycając fancuzów swoją bardzo skuteczną celnością w narożniki kortu. Jeżeli w 100% pokaże to samo z Henmanem to wynik może być 5 setowy.
Stepanek - Serra @ TieBreak Francuz zagrał dobre spotkanie i zgodnie z moimi przeczuciami wygrał z Pavlem w trzech setach 6:2 6:2 6:3. Natomiast Radek stracił seta z bardzo słabym w tym sezonie Srichaphanem. Strata seta być może o niczym nie świadczy, ale Serra wyglądał naprawde dobrze i jeżeli nie wygra tego spotkania a daje mu 35% szans to z pewnością jeden set zakończy się tie brekiem.
Canas - Montanes @ 1
Safin - Dlouchy @ 2 Spodziewam się że Marat zlekceważy przeciwnika a kwalifikant z Czech zacznie denerwować Marata swoją dobrą grą i może skończyć się największą sensacją 2 rundy wśród panów.
Andrejev - Nieminen @ 2 Nieminen rozegrał spotkanie tak jak przewidziałem chociaż spodziewałem się spotkania 4 setowego z Andre Agassim (7:5 4:6 6:7 6:1 6:0) Wyraźnie Agassi nie wytrzymał tego spotkania kondycyjnie wyglądało jakby odniusł jakąś kontuzję. Kwalifikant z Finlandii zmierzy się z Andrejevem który pokonał słabego na kortach ziemnych Bjorkmana 2:6 6:2 6:2 7:5. W/g mnie 3 góra 4 sety na korzyść Nieminena.
Puerta - Vliegen @ 2
Blake - Warwirka @ 2
Volandri - Saretta @ 1
Roddick - Acasuso @ 2 Ten mecz to może być kolejna niespodzianka. Acasuso obserwuje już od bardzo dawna ten chłopak robi ogromne postępy. Widziałem jego dwa spotkania w St.Polten. Jeżeli się nie myle to półfinałowe spotkanie przeciwko Melzerowi niemal oddał bez walki myśląc już o RG. Argenyńczyk z lekkimi kłopotami w drugim secie wygrał spotkanie z Mirnym 6:4 7:6 6:2. Jakoś nie chce mi się wieżyć aby człowiek rzadko grający na kortach ziemnych mógł by coś osiągnąć. Czy przegra już w 2 rundzie czy może dopiero z Volandrim to się okaże. W 1R. Roddick wygrał z "Muchamedem Alli" jeżeli ktoś oglądał spotkanie to wie o co chodzi 6:3 6:2 6:4.
Combo 2 rundy: Mantila, Warwirka, Vliegen
Przepraszam, że nie wszystko z komentarzami ale trzeba to również zagrać u naziemnych. Pozdrawiam i może znajde jeszcze chwilę to później wpadne. Wysokich wygranych!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Imo: sronka lajfa jezeli sie nadaje do tylko do rozpisu co i o której http://www.livescore.com/tennis.dll hm gralkem w profie kiedys za 450 zł na mathieu i w ciagu 3 godzin kaska byla.. czy dalej tak jest nie wiem, bi nie gram już za tyle.. zagraj rano 2 mecze i wieczorem przewalisz na piłce..:D:D Dzięki LACOSTE za info. O livescore.com wiem, ale nie lubię tego livescore, bo tam nie wiedzą w ogóle co się toczy i czasem mają błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale jak nie znajdę niczego lepszego, to muszę sie na nim opierać. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Gamebookers dopiero wystawia handicapy, trzeba czekac. Na Almagro +10, za malooooo
takze na razie wybralem takie cos: Berdych at least one set @1.4 Federer 3:0 @1.25 Gonzalez 3-0/3-1 @1.25 Henman 3-0/3-1 @1.4 Grosjean 3-0/3-1 @1.25
Wessels +2.5 seta @2.55 hmmmmmmmmmm
a wlasnie - Soderling vs Lee, 1.45, mysle ze warto tu zagrac Robina ? Nikt o tym nie wspomina
I ten Hernandez, on cos umie w ogole ? 8.5 z Ancicem, hm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Grosjean - Sanguinetti @1.25 gdyby Ascione nie był cieniasem to Davide juz by tylko zwiedzał Paryż , a tak dostał szanse rozegrac jeszcze jeden meczyk. Grosjean z meczu na mecz jest coraz solidniejszy i jest tutaj zdecydowanym faworytem
Ancic - Hernandez @1.25 jak dla mnie gładko powinien wygrac Ancic . Nie widze w jaki sposób Hernandez moglby znalez sposob na potęzny serwis Mario i jego wyprawy do siatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ferrer - Patience @4.80 Patience jako zawodnik solidniejszy na ziemi powienien sprawic jeszcze wieksze klopoty Ferrerowi niz Vanek . Moje polowanie trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Warto dodac ze przed rokiem Ferrer przegrał w 2r z innym Francuzem Benneteau a sytuacja lubi sie powtarzac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Ja mam Robina po 1.55 i chyba sie skusze , skoro pokonał Verdasco od stanu 0-2, myśle że uwierzy w to że na clayu może także wygrywać. Fakt w zeszłym roku przegrał tutaj Soderling własnie z Lee w 5-ciu setach, ale przeciez Lee na cegle tez niezaspecjalnie gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
zgadzam sie z poglądem,ze granie faworytów ma sens tylko z handim bo inaczej kursy marne (u naziemnych nie ma takich bajerów wiec ja dzisiaj odpuszczam) A rozszyfrowac zwyciezce pojedynku np. Mantilla-Novak to wyzwanie na poziomie nagrody Nobla w dziedzinie wizjonerstwa i czarnej magii (poza tym i tak nas buki wyje*** a Sanchez to pała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
w profie Soderling 1.80 jesli kogos tointeresuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
poszło combo: Berdych ugra seta + Federer 3-0 + Ancic 3-0/3-1 + Grosjean 3-0 / 3-1
I Wessels +2.5 seta @2.55 na singlu
zobaczymy, jeszcze bedzie livebetting i inne takie fazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
powodzenia
P.S. Soderlinga nie dalem jak spojrzalem w statsy, zobaczcie ile on mial winnerow, a ile mial Lee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> troche dizwnie + ten mecz zeszloroczny... ble
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
poszło combo: Berdych ugra seta + Federer 3-0 + Ancic 3-0/3-1 + Grosjean 3-0 / 3-1 zajebiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> brawo Berdych, wielki talencie tenisowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|