|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
soderling +tipsarevic +carlsen/karlovic+panetta=$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
przed chwilką wróciłem z uczelni i od razu wysłałem moje czutki które analizowałem na wykładzie:)
Trixe w ekspekcie stawka 5 czyli 20 zików
Tipsarevic 1.55 vs Vicente Hernandez 6.25 vs Ancic Patience 4.20 vs Ferrer
mały włos bym niewyleciał z wykładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
z dzisiejszych meczów możliwe niespodzianki to: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
u panów: Guccione-Ventura /1 Kuerten-Sanchez / 2 Andreev-Bjorkman /2 Montanes-Sargsian /2 Canas-Monfils /2 3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
u kobiet: Beltrame-Spears /2 Schiavone - Zheng /2 Jidkova-Cornet /2 Pin-Razei /2 R.Pascual-Yakimowa /2 3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w sumie powchodziło 2 u pań i 2 u panów.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
ej co jest z meczem gaudio ?? !! bo na livescore pisze REC. !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
ej co jest z meczem gaudio ?? !! bo na livescore pisze REC. ! Tursunov się wycofał , i uprzedzając kolejne pytanie, za ten mecz jest zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
ehhh.... zasrany Tursunow... powinno byc to normalnie liczone jak wygrana Gaudio .... btw. dzienki Gregov
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Na jutro: Youzhny vs Melzer - 2 Davydenko vs O.Rochus - 1 T.Johansson vs D.Sanchez - 2 Andreev vs Nieminen - 1 Kiefer vs Clement - 2 J.Blake vs Wawrinka - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 19 |
ehhh.... zasrany Tursunow... powinno byc to normalnie liczone jak wygrana Gaudio .... btw. dzienki Gregov Czyli 1.05 zamiast 1.00... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Milion złotych postawiłeś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
no nie ale kurs byl maly bo ok 1.50 a spadnie az do 1.40 okolo GRRR
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
dziś typ dnia nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dubel dnia na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nieminen, Jarkko - Andreev, Igor 1.85 1 Wawrinka, Stanislas - Blake, James 1.65 1 i: Robredo, Tommy - Norman, Dick 2 4.75 Puerta, Mariano - Vliegen, Kristof 2 3.75 Johansson, Thomas - Sanchez, David 2 1.95 Haas - Spadea 2 2.70 kto mnie wyleczy z tych typów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
2z4 chcę z tego zrobić...
jakieś szanse? ten turniej musi wejść w dziwną fazę masowych "2" po ponad 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
dziś typ dnia nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dubel dnia na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nieminen, Jarkko - Andreev, Igor 1.85 1 Wawrinka, Stanislas - Blake, James 1.65 1 i: Robredo, Tommy - Norman, Dick 2 4.75 Puerta, Mariano - Vliegen, Kristof 2 3.75 Johansson, Thomas - Sanchez, David 2 1.95 Haas - Spadea 2 2.70 kto mnie wyleczy z tych typów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
2z4 chcę z tego zrobić...
jakieś szanse? ten turniej musi wejść w dziwną fazę masowych "2" po ponad 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobrałeś fajne typy - ale ja co do nich mam nieco inną wizję: Jarko-Igor - OK Blake - nie dla mnie z wiadomych przyczyn - choć wczoraj zagrałem na 3-0, może tu rowniez się skuszę ale na kurs conajmniej 4??? - oczywiście na 3-0 dla Stasia (warunek Pinnacle muszą wystawić -hp lub sety!. Robredo - 1 Puerta - 1 ToJo - 1 (i to zdecydowana) Takie mam zdanie co do twoich typów - nad resztą myślę - coś "szrajbnę" wieczorkiem. Pozdrawiam KRAJAN niemca chyba nie ruszę!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
następny kuponik na 25.05 ma moim zdaniem 70% szans na wejście, ja to gram za 50 zł w sts, jak wejdzie podwoje stawke: 1. davenport 1,12 - ok w 2 secie było gorąco... 2. clijsters 1,05 - ok 3. zvonareva 1,12 - ok 4. schnyder 1,05 - zamiast tego grałem wiliams ale mysle ze tez wejdzie 5. federer 1,05 - ok 6. moya 1,08 - ok 7. nalbandian 1,15 - ok 8. ancic 1,25 - ok 9. gaudio 1,05 - zwrot Jak ancic i nalbandian nie wywiną numeru to reszta raczej nie zawiedzie i 50 zeta do przodu, all MZ
Wprawdzie przez gaudio mam niecałe 50 zeta ale i to cieszy, all MZ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
na jutro pewniaczki to TAU Vitoria, Safin, Robredo, Coria, Canas - wszystko na 90% all, MZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
na jutro pewniaczki to TAU Vitoria, Safin, Robredo, Coria, Canas - wszystko na 90% all, MZ nie zebym sie czepial ale Tau gra dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> osobiscie jutro gram lekko na Davida Sancheza po 2.05, jakos ToJo mnie nie przekonal po meczy z Draperem. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
na jutro pewniaczki to TAU Vitoria, Safin, Robredo, Coria, Canas - wszystko na 90% all, MZ nie zebym sie czepial ale Tau gra dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> osobiscie jutro gram lekko na Davida Sancheza po 2.05, jakos ToJo mnie nie przekonal po meczy z Draperem. Pozdro nei czepiam sie ale TAU gra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Na jutro : Wawrinka - Blake 1 10/10
Już poszło bo kurs spada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
ej moze mi ktos cos powiedziec o co chodzi ?? !! Mialem na kuponie Federrerra i Gaudio a zaqgralem to za dosyc porzadnie gruba kase ( jak dla mnie ) i gram w expekt. nie znam sie na internetowych bukach i ich wlasciwosciach  ale nie ma tego kuponu w dziale "w trakcie" a kasy wiecej nie ma .. co jest grane... a przeciez Federrer wygral a za Gaudio jest zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
ej moze mi ktos cos powiedziec o co chodzi ?? !! Mialem na kuponie Federrerra i Gaudio a zaqgralem to za dosyc porzadnie gruba kase ( jak dla mnie ) i gram w expekt. nie znam sie na internetowych bukach i ich wlasciwosciach  ale nie ma tego kuponu w dziale "w trakcie" a kasy wiecej nie ma .. co jest grane... a przeciez Federrer wygral a za Gaudio jest zwrot Poczekaj spokojnie - jeżeli jest tak jak mówisz to kasa znajdzie sie na twoim koncie (może jest teraz wykonywana operacja!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
W Pinnacle pojawiły sie kursy na 3 rundę i dwa wpadly mi w oko. jeden juz zagrałem - kurs wydał mi sie atrakcyjny, ale jak bedzie przekonamy sie pojutrze: V. Hanescu - L. Horna 1 /2.32/
drugi nad którym sie zastanawiam to wygrana Seby "Groszka" z "Pięknym Radziem" 1.571
W pierwszym przyp. "Wampirek" od paru turniejów spisuje sie wyśmienicie. Maleństwo z Rumunii dopoki nie trafiało na kogoś dużo lepszego (Gaudio, Nadal), radzilo sobie calkiem poprawnie. Horna do asów nie należy - więc dlaczego mialby go nie pokonać. Seba w wyśmienitej dyspozycji (zdecydowanie lepszej niż jeszcze miesiąc temu). Co prawda w RG nie miał jeszcze trudnych rywali, ale i na razie zachowuje czyste konto (nie przegrał gema). Pojutrze pierwszy ostrzejszy sprawdzian, ale Radek (pomimo że solidny z niego rzemieślnik) niczym specjalnym na tym turnieju sie nie wyrózniał (przynajmniej jak do tej pory!)
Innym ciekawym meczem jest pojedynek Gastona z Feliksem (tu kurs wydaje mi sie zdecydownie przesadzony 1.13 / 8.00 na walczaka Mantillę - kto wie czy nie warto zaryzykować za small stake?
Co do jutrzejszych meczy to narazie normalne kursy - już wybrałem (pierwsze tenisowe rozpisy - BaW): Jürgen Melzer (AUT) - Mikhail Youzhny (RUS) 1 Jarkko Nieminen (FIN) - Igor Andreev (RUS) 1 David Sanchez (ESP) - Thomas Johansson (SWE) 2 kursy po 1.90 i wyższe! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Horna dzisiaj schodzil z kortu utykajac, nie wygladalo to jakos przerazajaco, ale isc nie mogl normalnie - i bylo to bardzo, bardzo wyraznie widac. Jakis uraz w jednej z ostatnich wymian meczu z Henmanem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|