"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
soderling +tipsarevic +carlsen/karlovic+panetta=$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
przed chwilką wróciłem z uczelni i od razu wysłałem moje czutki które analizowałem na wykładzie:)

Trixe w ekspekcie
stawka 5 czyli 20 zików

Tipsarevic 1.55 vs Vicente
Hernandez 6.25 vs Ancic
Patience 4.20 vs Ferrer


mały włos bym niewyleciał z wykładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
z dzisiejszych meczów możliwe niespodzianki to: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

u panów:
Guccione-Ventura /1
Kuerten-Sanchez / 2
Andreev-Bjorkman /2
Montanes-Sargsian /2
Canas-Monfils /2
3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

u kobiet:
Beltrame-Spears /2
Schiavone - Zheng /2
Jidkova-Cornet /2
Pin-Razei /2
R.Pascual-Yakimowa /2
3/5 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

w sumie powchodziło 2 u pań i 2 u panów.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
ej co jest z meczem gaudio ?? !! bo na livescore pisze REC. !

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
ej co jest z meczem gaudio ?? !! bo na livescore pisze REC. !

Tursunov się wycofał , i uprzedzając kolejne pytanie, za ten mecz jest zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
ehhh.... zasrany Tursunow... powinno byc to normalnie liczone jak wygrana Gaudio ....
btw. dzienki Gregov

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Na jutro:
Youzhny vs Melzer - 2
Davydenko vs O.Rochus - 1
T.Johansson vs D.Sanchez - 2
Andreev vs Nieminen - 1
Kiefer vs Clement - 2
J.Blake vs Wawrinka - 2

Dołączył: May 2005
Posty: 19
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19
Quote
ehhh.... zasrany Tursunow... powinno byc to normalnie liczone jak wygrana Gaudio ....
btw. dzienki Gregov

Czyli 1.05 zamiast 1.00... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Milion złotych postawiłeś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
no nie ale kurs byl maly bo ok 1.50 a spadnie az do 1.40 okolo GRRR

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
dziś typ dnia nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dubel dnia na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nieminen, Jarkko - Andreev, Igor 1.85 1
Wawrinka, Stanislas - Blake, James 1.65 1
i:
Robredo, Tommy - Norman, Dick 2 4.75
Puerta, Mariano - Vliegen, Kristof 2 3.75
Johansson, Thomas - Sanchez, David 2 1.95
Haas - Spadea 2 2.70
kto mnie wyleczy z tych typów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

2z4 chcę z tego zrobić...

jakieś szanse? ten turniej musi wejść w dziwną fazę masowych "2" po ponad 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
dziś typ dnia nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dubel dnia na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nieminen, Jarkko - Andreev, Igor 1.85 1
Wawrinka, Stanislas - Blake, James 1.65 1
i:
Robredo, Tommy - Norman, Dick 2 4.75
Puerta, Mariano - Vliegen, Kristof 2 3.75
Johansson, Thomas - Sanchez, David 2 1.95
Haas - Spadea 2 2.70
kto mnie wyleczy z tych typów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

2z4 chcę z tego zrobić...

jakieś szanse? ten turniej musi wejść w dziwną fazę masowych "2" po ponad 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dobrałeś fajne typy - ale ja co do nich mam nieco inną wizję:
Jarko-Igor - OK
Blake - nie dla mnie z wiadomych przyczyn - choć wczoraj zagrałem na 3-0, może tu rowniez się skuszę ale na kurs conajmniej 4??? - oczywiście na 3-0 dla Stasia (warunek Pinnacle muszą wystawić -hp lub sety!.
Robredo - 1
Puerta - 1
ToJo - 1 (i to zdecydowana)
Takie mam zdanie co do twoich typów - nad resztą myślę - coś "szrajbnę" wieczorkiem.
Pozdrawiam
KRAJAN
niemca chyba nie ruszę!

Dołączył: May 2005
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
następny kuponik na 25.05 ma moim zdaniem 70% szans na wejście, ja to gram za 50 zł w sts, jak wejdzie podwoje stawke:
1. davenport 1,12 - ok w 2 secie było gorąco...
2. clijsters 1,05 - ok
3. zvonareva 1,12 - ok
4. schnyder 1,05 - zamiast tego grałem wiliams ale mysle ze tez wejdzie
5. federer 1,05 - ok
6. moya 1,08 - ok
7. nalbandian 1,15 - ok
8. ancic 1,25 - ok
9. gaudio 1,05 - zwrot
Jak ancic i nalbandian nie wywiną numeru to reszta raczej nie zawiedzie i 50 zeta do przodu, all MZ

Wprawdzie przez gaudio mam niecałe 50 zeta ale i to cieszy, all MZ

Dołączył: May 2005
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
na jutro pewniaczki to TAU Vitoria, Safin, Robredo, Coria, Canas - wszystko na 90% all, MZ

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Quote
na jutro pewniaczki to TAU Vitoria, Safin, Robredo, Coria, Canas - wszystko na 90% all, MZ

nie zebym sie czepial ale Tau gra dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
osobiscie jutro gram lekko na Davida Sancheza po 2.05, jakos ToJo mnie nie przekonal po meczy z Draperem.
Pozdro

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Quote
Quote
na jutro pewniaczki to TAU Vitoria, Safin, Robredo, Coria, Canas - wszystko na 90% all, MZ

nie zebym sie czepial ale Tau gra dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
osobiscie jutro gram lekko na Davida Sancheza po 2.05, jakos ToJo mnie nie przekonal po meczy z Draperem.
Pozdro

nei czepiam sie ale TAU gra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Na jutro :
Wawrinka - Blake 1 10/10

Już poszło bo kurs spada

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
ej moze mi ktos cos powiedziec o co chodzi ?? !!
Mialem na kuponie Federrerra i Gaudio a zaqgralem to za dosyc porzadnie gruba kase ( jak dla mnie ) i gram w expekt. nie znam sie na internetowych bukach i ich wlasciwosciach tongue tongue ale nie ma tego kuponu w dziale "w trakcie" a kasy wiecej nie ma .. co jest grane... a przeciez Federrer wygral a za Gaudio jest zwrot

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
ej moze mi ktos cos powiedziec o co chodzi ?? !!
Mialem na kuponie Federrerra i Gaudio a zaqgralem to za dosyc porzadnie gruba kase ( jak dla mnie ) i gram w expekt. nie znam sie na internetowych bukach i ich wlasciwosciach tongue tongue ale nie ma tego kuponu w dziale "w trakcie" a kasy wiecej nie ma .. co jest grane... a przeciez Federrer wygral a za Gaudio jest zwrot
Poczekaj spokojnie - jeżeli jest tak jak mówisz to kasa znajdzie sie na twoim koncie (może jest teraz wykonywana operacja!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
W Pinnacle pojawiły sie kursy na 3 rundę i dwa wpadly mi w oko. jeden juz zagrałem - kurs wydał mi sie atrakcyjny, ale jak bedzie przekonamy sie pojutrze:
V. Hanescu - L. Horna 1 /2.32/

drugi nad którym sie zastanawiam to wygrana Seby "Groszka" z "Pięknym Radziem" 1.571

W pierwszym przyp. "Wampirek" od paru turniejów spisuje sie wyśmienicie. Maleństwo z Rumunii dopoki nie trafiało na kogoś dużo lepszego (Gaudio, Nadal), radzilo sobie calkiem poprawnie. Horna do asów nie należy - więc dlaczego mialby go nie pokonać.
Seba w wyśmienitej dyspozycji (zdecydowanie lepszej niż jeszcze miesiąc temu). Co prawda w RG nie miał jeszcze trudnych rywali, ale i na razie zachowuje czyste konto (nie przegrał gema). Pojutrze pierwszy ostrzejszy sprawdzian, ale Radek (pomimo że solidny z niego rzemieślnik) niczym specjalnym na tym turnieju sie nie wyrózniał (przynajmniej jak do tej pory!)

Innym ciekawym meczem jest pojedynek Gastona z Feliksem (tu kurs wydaje mi sie zdecydownie przesadzony 1.13 / 8.00 na walczaka Mantillę - kto wie czy nie warto zaryzykować za small stake?

Co do jutrzejszych meczy to narazie normalne kursy - już wybrałem (pierwsze tenisowe rozpisy - BaW):
Jürgen Melzer (AUT) - Mikhail Youzhny (RUS) 1
Jarkko Nieminen (FIN) - Igor Andreev (RUS) 1
David Sanchez (ESP) - Thomas Johansson (SWE) 2
kursy po 1.90 i wyższe!
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Horna dzisiaj schodzil z kortu utykajac, nie wygladalo to jakos przerazajaco, ale isc nie mogl normalnie - i bylo to bardzo, bardzo wyraznie widac. Jakis uraz w jednej z ostatnich wymian meczu z Henmanem

Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, forty), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1