|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Przepraszam że zabieram głos raz jeszcze w tej sprawie ale czy ktokolwiek z Was był zadowolony z pracy supportu. Czy komukolwiek pomogli kiedyś ? Mnie pomogli  Pomogli w podjeciu decyzji zlikwidowania konta w xxxxxxx.xpekt  Qrwa, ale jazda. Kolesie z supportu załozyli nowe konto na jakiegos Janka Kosa, ten zadał pytanie omijajace watek i...pojawił sie nasz E-Expert. Czy wy naprawde myslicie, ze ludzie są tacy durni ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Amkwish sorki że pytam ale czy wątek Czarka nie został wyczerpany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Powiem szczerze, że miałem tylko raz w ostatnich latach kontakt z supportem. Chciałem zmienić jedynie swój adres email. Usłyszałem... prześlij skan dowodu.  No thanks.  Do dziś nie uaktualniłem swojego adresu... A mówimy o expekcie ??? To może pomyśleli, że jesteś nieletni, skoro sam nie potrafiłeś go zmienić w opcji moje konto ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Proszę zauważ, że Twój adres e-mail musi zostać zweryfikowany. Otrzymasz od nas wiadomość na podany powyżej adres, którą musisz potwierdzić aby zmiany zostały dokonane.
weryfikacja = skan dowodu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To było równo rok temu co do dnia. Chciałem tylko zmienić adres email ale system nie pozwalał mi to samodzielnie zrobić. Stąd dostałem email zaczynający się w ten sposób: Witam,
Szanowny Kliencie, celem zmiany tych danych prosze o przeslanie na adres [email protected] kopii Pana dowodu osobistego (obie strony) w postaci scanu badz zdjecia cyfrowego. W tytule maila prosze podac Pana numer ID gracza oraz "EMAIL ADDRESS CHANGE REQUEST"itd. Ja tam się tym nie przejąłem, wspomniałem że to był mój jedyny kontakt z supportem odkąd pamiętam. To wszystko. Być może to już zmieniono i mogę samemu zmienić adres. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
właśnie sprawdziłem w expie dostałem link weryfikacyjny w który kliknąłem i email się zmienił na koncie gracza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
To jest jedno z większych for bukmacherskich w Polsce, gdzie ludzie często zadają różnego rodzaju pytania, czy to prace, bonusy, depozyty itp. Pana sprawę monitorowałem na tym i innych forach, nawet któryś z użytkowników to zauważył. Nie wypowiadałem się, gdyż sprawą zajmowali się inne osoby i nie miałem kompetencji na ten temat pisać.
Pozdrawiam A szkoda bo ja widać tamtym osobom wiele do kompetencji brakuje, a Pan tu czasami pomagał i był na pewno wyżej oceniany niż ci którzy prowadzili sprawę Czarka. Reasumując nie wiem kogo się zatrudnia w supporcie, ale większość nie ma pojęcia ani o regulaminie buka u którego pracuje, ani o grze u buka, ani o wielu, wielu innych sprawch. Ja gdybym w kontaktach ze swoimi klientami reprezentował podobny poziom, już dawno wyleciałbym na zbity pysk z pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish sorki że pytam ale czy wątek Czarka nie został wyczerpany ? Az nadto  Nie został natomiast wyczerpany watek dotyczacy pracy polskiego supportu w e.xpekt. Czy to tak trudno wejsc na forum i napisac : "Szanowni państwo, spierdolilismy sprawę, nie jestesmy jak widac doskonali, ale dołozymy wszelkich starań, by wiecej tych i podobnych błedow nie popełniac". Po takim oswiadczeniu nabrałbym pewnej dozy sympatii do kogos kto ma odwage przyznac sie do błedu, mysle ,ze nie byłbym w tym odosobniony. A tymczasem...koles odpowiada sam sobie na temat mozliwosci pracy w e.xpekt. Zenujace  Z podziwu wyjśc nie moge ,ze ludzie zyjacy z tego ,ze klienci zakładaja konta i obstawiaja, traktuja tychże klientów jak idiotów, myslacych, ze złapali Pana Boga za nogi i maja ogromny zaszczyt grac u tego buka. Uprasza sie Admina forum mecz.pl lub któregos z modów z uprawnieniami o zmiane nicka e.xpekt-expert na e.xpekt-cieć. Bona nit 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Amkwish sorki że pytam ale czy wątek Czarka nie został wyczerpany ? Az nadto  Nie został natomiast wyczerpany watek dotyczacy pracy polskiego supportu w e.xpekt. Czy to tak trudno wejsc na forum i napisac : "Szanowni państwo, spierdolilismy sprawę, nie jestesmy jak widac doskonali, ale dołozymy wszelkich starań, by wiecej tych i podobnych błedow nie popełniac". Po takim oswiadczeniu nabrałbym pewnej dozy sympatii do kogos kto ma odwage przyznac sie do błedu, mysle ,ze nie byłbym w tym odosobniony. A tymczasem...koles odpowiada sam sobie na temat mozliwosci pracy w e.xpekt. Zenujace  Z podziwu wyjśc nie moge ,ze ludzie zyjacy z tego ,ze klienci zakładaja konta i obstawiaja, traktuja tychże klientów jak idiotów, myslacych, ze złapali Pana Boga za nogi i maja ogromny zaszczyt grac u tego buka. Uprasza sie Admina forum mecz.pl lub któregos z modów z uprawnieniami o zmiane nicka e.xpekt-expert na e.xpekt-cieć. Bona nit  Masz rację ale może tą sprawę załatwili tak z Czarkiem - prywatnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40 |
Nic nie załatwili, nie zobaczyłem ani jednego słowa przepraszam, ani chociażby wyrazu skruchy. Ludzie z tego supportu dalej są utwierdzeni w przekonaniu że oszukiwanie i okradanie rodaków to nic złego. p.s. Uprasza sie Admina forum mecz.pl lub któregos z modów z uprawnieniami o zmiane nicka e.xpekt-expert na e.xpekt-cieć. hahaha amkwish mianuję Ciebie moim rzecznikiem prasowym;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Czarek a teraz pytanie na spokojnie a co powiesz na taką tezę że support pisał do Ciebie co mu kazano z góry ? Np zapytali tego dupka bukmacheraa on stwierdził że jest okej, to napisali w zasadzie tak jak on zdecydował? Nie bronie ich Broń Boże bo sposób załatwiania sprawy pozostawia wiele do życzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
hahaha amkwish mianuję Ciebie moim rzecznikiem prasowym;) Dziekuje uprzejmnie, ale ja naprawde lubie swoja pracę  A czego nie lubie....głupoty, kłamstwa i lekcewazenia ludzi, dzieki którym ktos ma posadę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Czarek a teraz pytanie na spokojnie a co powiesz na taką tezę że support pisał do Ciebie co mu kazano z góry ? Np zapytali tego dupka bukmacheraa on stwierdził że jest okej, to napisali w zasadzie tak jak on zdecydował? Nie bronie ich Broń Boże bo sposób załatwiania sprawy pozostawia wiele do życzenia dupka bukmachera? o kim mówisz? podobno ty też pracujesz jako bukmacher, pisałeś tak kilkanaście postów wyzej  w takim razie podaj adres do i nazwe twojej firmy bukmacherskiej Ale ty pewnie nie odróżniłeś pojecia bukmacher od pojecia gracz,  Zapamiętaj jedno osoba grajaca u bukmacherów nie jest bukmacherem.... bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach bukmacherskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Bożę Kartel wczuj się w temat i zobacz jakie odpowiedzi dostał Czarek o anulowaniu kuponu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach ...... no to ciekawe ... oki sorki pozostawie bez komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40 |
Oczywiście dupuszczam taką możliwość że support polski na takie działanie ma przyzwolenie z góry. Tzn. róbcie wałki, a jak ktoś się zacznie burzyć i napisze do nas to wówczas to my odegramy dobry i pomocny support rozwiązujac problem. Wszystko jest możliwe, gdybym to ja miał takich pracowników , pod sobą i doszło by do podobnej sytuacji to głowy poleciałyby bez żadnego zastanowienia, przedewszystkim w celu dbania o reputację firmy, a tutaj wygląda na to że panowie wilk, chojnacki i borland dalej będą kompromitować siebie i firme w kontaktach z polskimi graczami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Cóż w takim razie nie broniąc ich , można przypuszczać że ganienie ich za decyzje przekazywane z góry , i wykonywanie obowiązków - ja bym powiedział że to też da się z głową robić - jest nie do końca fair ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach ...... no to ciekawe ... oki sorki pozostawie bez komentarza żaden licencjonowany bukmacher nie może założyć konta w innej firmie bukmacherskiej/ to wiadomo nie od dziś? wytłumacze ci moze to tak. Wiliam Hill nie pogra w BAH-u 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach ...... no to ciekawe ... oki sorki pozostawie bez komentarza żaden licencjonowany bukmacher nie może założyć konta w innej firmie bukmacherskiej/ to wiadomo nie od dziś? wytłumacze ci moze to tak. Wiliam Hill nie pogra w BAH-u  Taka jest zasada , jednak nie będe Ciebie przekonywał jak próbują to obchodzić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40 |
Cóż w takim razie nie broniąc ich , można przypuszczać że ganienie ich za decyzje przekazywane z góry , i wykonywanie obowiązków - ja bym powiedział że to też da się z głową robić - jest nie do końca fair ? Nie zmieniałoby to faktu że sami są kretynami, oszustami i kłamcami, przez 3 tygodnie uparcie usiłowali mnie oszukać i wmówić że nie mam kompletnie racji. Rybcia miej tyle odwagi i ujawnij wszystkim kim jesteś: wilk, chojnacki, borland czy może ta "babka mniam mniam"? Nikt już wątpliwości nie ma że to support w kolejnej wersji pół-idioty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|