Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26
Rybcia #3481320 28/10/2009 04:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Rybcia
Przepraszam że zabieram głos raz jeszcze w tej sprawie ale czy ktokolwiek z Was był zadowolony z pracy supportu. Czy komukolwiek pomogli kiedyś ?

Mnie pomogli grin

Pomogli w podjeciu decyzji zlikwidowania konta w xxxxxxx.xpekt piwo

Qrwa, ale jazda.

Kolesie z supportu załozyli nowe konto na jakiegos Janka Kosa, ten zadał pytanie omijajace watek i...pojawił sie nasz E-Expert.

Czy wy naprawde myslicie, ze ludzie są tacy durni ? laugh

Bonus: Unibet
Amkwish #3481348 28/10/2009 04:23
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Amkwish sorki że pytam ale czy wątek Czarka nie został wyczerpany ?

Conrad #3481393 28/10/2009 04:39
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Originally Posted by Conrad
Powiem szczerze, że miałem tylko raz w ostatnich latach kontakt z supportem. Chciałem zmienić jedynie swój adres email. Usłyszałem... prześlij skan dowodu. grin
No thanks. smile Do dziś nie uaktualniłem swojego adresu...

A mówimy o expekcie ??? To może pomyśleli, że jesteś nieletni, skoro sam nie potrafiłeś go zmienić w opcji moje konto ...

wtapiacz #3481419 28/10/2009 04:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Proszę zauważ, że Twój adres e-mail musi zostać zweryfikowany.
Otrzymasz od nas wiadomość na podany powyżej adres, którą musisz
potwierdzić aby zmiany zostały dokonane.

weryfikacja = skan dowodu ?

Stoin #3481441 28/10/2009 04:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To było równo rok temu co do dnia. Chciałem tylko zmienić adres email ale system nie pozwalał mi to samodzielnie zrobić. Stąd dostałem email zaczynający się w ten sposób:

Witam,

Szanowny Kliencie, celem zmiany tych danych prosze o przeslanie na adres [email protected] kopii Pana dowodu osobistego (obie strony) w postaci scanu badz zdjecia cyfrowego. W tytule maila prosze podac Pana numer ID gracza oraz "EMAIL ADDRESS CHANGE REQUEST"


itd.

Ja tam się tym nie przejąłem, wspomniałem że to był mój jedyny kontakt z supportem odkąd pamiętam. To wszystko. Być może to już zmieniono i mogę samemu zmienić adres. smile

Stoin #3481442 28/10/2009 04:53
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
właśnie sprawdziłem w expie dostałem link weryfikacyjny w który kliknąłem i email się zmienił na koncie gracza

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Expekt_Expert
To jest jedno z większych for bukmacherskich w Polsce, gdzie ludzie często zadają różnego rodzaju pytania, czy to prace, bonusy, depozyty itp.
Pana sprawę monitorowałem na tym i innych forach, nawet któryś z użytkowników to zauważył. Nie wypowiadałem się, gdyż sprawą zajmowali się inne osoby i nie miałem kompetencji na ten temat pisać.

Pozdrawiam

A szkoda bo ja widać tamtym osobom wiele do kompetencji brakuje, a Pan tu czasami pomagał i był na pewno wyżej oceniany niż ci którzy prowadzili sprawę Czarka. Reasumując nie wiem kogo się zatrudnia w supporcie, ale większość nie ma pojęcia ani o regulaminie buka u którego pracuje, ani o grze u buka, ani o wielu, wielu innych sprawch. Ja gdybym w kontaktach ze swoimi klientami reprezentował podobny poziom, już dawno wyleciałbym na zbity pysk z pracy blush

Rybcia #3481477 28/10/2009 05:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Rybcia
Amkwish sorki że pytam ale czy wątek Czarka nie został wyczerpany ?

Az nadto smile

Nie został natomiast wyczerpany watek dotyczacy pracy polskiego supportu w e.xpekt.

Czy to tak trudno wejsc na forum i napisac :

"Szanowni państwo, spierdolilismy sprawę, nie jestesmy jak widac doskonali, ale dołozymy wszelkich starań, by wiecej tych i podobnych błedow nie popełniac".

Po takim oswiadczeniu nabrałbym pewnej dozy sympatii do kogos kto ma odwage przyznac sie do błedu, mysle ,ze nie byłbym w tym odosobniony.

A tymczasem...koles odpowiada sam sobie na temat mozliwosci pracy w e.xpekt.

Zenujace laugh

Z podziwu wyjśc nie moge ,ze ludzie zyjacy z tego ,ze klienci zakładaja konta i obstawiaja, traktuja tychże klientów jak idiotów, myslacych, ze złapali Pana Boga za nogi i maja ogromny zaszczyt grac u tego buka.

Uprasza sie Admina forum mecz.pl lub któregos z modów z uprawnieniami o zmiane nicka e.xpekt-expert na e.xpekt-cieć.

Bona nit piwo


Amkwish #3481486 28/10/2009 05:08
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Rybcia
Amkwish sorki że pytam ale czy wątek Czarka nie został wyczerpany ?

Az nadto smile

Nie został natomiast wyczerpany watek dotyczacy pracy polskiego supportu w e.xpekt.

Czy to tak trudno wejsc na forum i napisac :

"Szanowni państwo, spierdolilismy sprawę, nie jestesmy jak widac doskonali, ale dołozymy wszelkich starań, by wiecej tych i podobnych błedow nie popełniac".

Po takim oswiadczeniu nabrałbym pewnej dozy sympatii do kogos kto ma odwage przyznac sie do błedu, mysle ,ze nie byłbym w tym odosobniony.

A tymczasem...koles odpowiada sam sobie na temat mozliwosci pracy w e.xpekt.

Zenujace laugh

Z podziwu wyjśc nie moge ,ze ludzie zyjacy z tego ,ze klienci zakładaja konta i obstawiaja, traktuja tychże klientów jak idiotów, myslacych, ze złapali Pana Boga za nogi i maja ogromny zaszczyt grac u tego buka.

Uprasza sie Admina forum mecz.pl lub któregos z modów z uprawnieniami o zmiane nicka e.xpekt-expert na e.xpekt-cieć.

Bona nit piwo

Masz rację ale może tą sprawę załatwili tak z Czarkiem - prywatnie

Amkwish #3481531 28/10/2009 05:20
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
Nic nie załatwili, nie zobaczyłem ani jednego słowa przepraszam, ani chociażby wyrazu skruchy. Ludzie z tego supportu dalej są utwierdzeni w przekonaniu że oszukiwanie i okradanie rodaków to nic złego.

p.s.

Originally Posted by amkwish
Uprasza sie Admina forum mecz.pl lub któregos z modów z uprawnieniami o zmiane nicka e.xpekt-expert na e.xpekt-cieć.

hahaha amkwish mianuję Ciebie moim rzecznikiem prasowym;)


Czarek #3481553 28/10/2009 05:24
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Czarek a teraz pytanie na spokojnie a co powiesz na taką tezę że support pisał do Ciebie co mu kazano z góry ? Np zapytali tego dupka bukmacheraa on stwierdził że jest okej, to napisali w zasadzie tak jak on zdecydował? Nie bronie ich Broń Boże bo sposób załatwiania sprawy pozostawia wiele do życzenia

Czarek #3481586 28/10/2009 05:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Czarek
hahaha amkwish mianuję Ciebie moim rzecznikiem prasowym;)

Dziekuje uprzejmnie, ale ja naprawde lubie swoja pracę smile

A czego nie lubie....głupoty, kłamstwa i lekcewazenia ludzi, dzieki którym ktos ma posadę.

Rybcia #3481596 28/10/2009 05:32
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by Rybcia
Czarek a teraz pytanie na spokojnie a co powiesz na taką tezę że support pisał do Ciebie co mu kazano z góry ? Np zapytali tego dupka bukmacheraa on stwierdził że jest okej, to napisali w zasadzie tak jak on zdecydował? Nie bronie ich Broń Boże bo sposób załatwiania sprawy pozostawia wiele do życzenia


dupka bukmachera? o kim mówisz? podobno ty też pracujesz jako bukmacher, pisałeś tak kilkanaście postów wyzej laugh laugh
w takim razie podaj adres do i nazwe twojej firmy bukmacherskiej laugh laugh

Ale ty pewnie nie odróżniłeś pojecia bukmacher od pojecia gracz, laugh

Zapamiętaj jedno osoba grajaca u bukmacherów nie jest bukmacherem.... bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach bukmacherskich.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Bożę Kartel wczuj się w temat i zobacz jakie odpowiedzi dostał Czarek o anulowaniu kuponu

Rybcia #3481606 28/10/2009 05:35
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach ...... no to ciekawe ... oki sorki pozostawie bez komentarza

Rybcia #3481608 28/10/2009 05:35
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
Oczywiście dupuszczam taką możliwość że support polski na takie działanie ma przyzwolenie z góry. Tzn. róbcie wałki, a jak ktoś się zacznie burzyć i napisze do nas to wówczas to my odegramy dobry i pomocny support rozwiązujac problem. Wszystko jest możliwe, gdybym to ja miał takich pracowników , pod sobą i doszło by do podobnej sytuacji to głowy poleciałyby bez żadnego zastanowienia, przedewszystkim w celu dbania o reputację firmy, a tutaj wygląda na to że panowie wilk, chojnacki i borland dalej będą kompromitować siebie i firme w kontaktach z polskimi graczami.

Czarek #3481616 28/10/2009 05:39
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Cóż w takim razie nie broniąc ich , można przypuszczać że ganienie ich za decyzje przekazywane z góry , i wykonywanie obowiązków - ja bym powiedział że to też da się z głową robić - jest nie do końca fair ?

Rybcia #3481617 28/10/2009 05:39
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by Rybcia
Bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach ...... no to ciekawe ... oki sorki pozostawie bez komentarza


żaden licencjonowany bukmacher nie może założyć konta w innej firmie bukmacherskiej/ to wiadomo nie od dziś?

wytłumacze ci moze to tak.
Wiliam Hill nie pogra w BAH-u laugh laugh

Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Originally Posted by PDGkartel
Originally Posted by Rybcia
Bukmacherzy nie mogą grać w innych firmach ...... no to ciekawe ... oki sorki pozostawie bez komentarza


żaden licencjonowany bukmacher nie może założyć konta w innej firmie bukmacherskiej/ to wiadomo nie od dziś?

wytłumacze ci moze to tak.
Wiliam Hill nie pogra w BAH-u laugh laugh

Taka jest zasada , jednak nie będe Ciebie przekonywał jak próbują to obchodzić. piwo

Rybcia #3481688 28/10/2009 05:52
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
Originally Posted by Rybcia
Cóż w takim razie nie broniąc ich , można przypuszczać że ganienie ich za decyzje przekazywane z góry , i wykonywanie obowiązków - ja bym powiedział że to też da się z głową robić - jest nie do końca fair ?

Nie zmieniałoby to faktu że sami są kretynami, oszustami i kłamcami, przez 3 tygodnie uparcie usiłowali mnie oszukać i wmówić że nie mam kompletnie racji.

Rybcia miej tyle odwagi i ujawnij wszystkim kim jesteś: wilk, chojnacki, borland czy może ta "babka mniam mniam"? Nikt już wątpliwości nie ma że to support w kolejnej wersji pół-idioty.

Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1