probuje od 1..."> probuje od 1...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#34817 25/01/2002 15:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Too many database connections.. Try again after a few minutes.

Podoba mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> probuje od 1,5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#34818 25/01/2002 18:19
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Too many database connections.. Try again after a few minutes.

Podoba mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> probuje od 1,5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Czyli wina na 100% po stronie serwera, a nie laczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#34819 26/01/2002 15:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Znów mulandia na EXPEKT. Na prawdę mozna sie wpienic, to znaczy wk....wić chciałem napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#34820 27/01/2002 17:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Witam wszystkich

Sorki bogge że Cię tak męczę, ale ostatnio zaciekawił mne pewien fakt. Chodzi mi o opcję powiadamiania o wyniku przez SMS. W sumie fajna i przydatna funkcja, tylko cennik ma jakby trochę niestabilny. Przeważnie jak się loguję to pokazuje mi tyle i tyle masz jeszcze SMSów wolnych od opłaty, a reszta jest po 0.5 PLZ. Ale czasami wolne od opłaty SMSsy znikają (chociaż powinny jeszcze być) a cena jednego w zależności od pogody za oknem i innych bliżej nie znanych nikomu czynników wynosi 1/2, 1 lub 2 PLZ. Jest na to jekieś w miarę logiczne wytłumaczenie? (oczywiście poza błędem systemu)

Aha, jeśli chodzi o połączenie się z Expektem to przeważnie około 8/9 rano chodzi on lepiej nawet od stron STSu i praktycznie nie miałem o tej poże żadnych problemów. Póżniej przez modem potrzeba już dużo cierpliwości i ryczałtu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy jest to spowodowane polskim wyjściem na świat czy wydajnością serwera to jeszcze wyjdzie w praniu.

--
Pozdrawiam YOGI

#34821 29/01/2002 12:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam...
Chciałem zapytać, czy komus przytrafiło się, że obstawiał jakis zakład, a następnego dnia na kuponie miał inny??? Wczoraj postawiłem w expekcie 2-ako memphis+4,5 i utah-2,5... Dzis rano stwierdziłem, że na kuponie jest memphis+4,5 i kto rzuci wiecej punktów: Jones-Mourning...
O tym zakładzie nawet nie pomyślałem... Jednak zdaje sobie sprawę, że to ja mogłem się pomylić (5%), dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy komu już tez cos takiego się przytrafiło... Dzięki za odpowiedzi...

#34822 29/01/2002 12:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Gram Prochu w Expekcie dwa miesiące i jeszcze nie przydarzyła mi się żadna pomyłka także chyba musiałeś przez przypadek wcisnąć kurs z innego meczu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#34823 30/01/2002 10:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc!
Mam karte Mastercard Eurocard Classic z banku BPH

Przy próbie złożenia depozytu mam komunikat o błędnym numerze karty. Dlaczego?
proszę o pomoc,
pozdrawiam

#34824 30/01/2002 16:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Znowu strona expektu siada. Wchodzi mi już od ponad godziny i nic.

#34825 30/01/2002 16:42
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
U mnie to samo ze str Expektu ,zalogowałem sie wprawdzie ale czekam juz ponad 30min az mi sie zestaw kursów ukaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

....ludzie zróbcie cos z tym , nie rozumiem czemu z innymi bukami internetowymi nie ma problemu ??

#34826 30/01/2002 18:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Expekt znów śmiga niczym błyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bogge już stracił nerwy na nasze ciągłe narzekania i się już nie odzywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Ale co tam do 20 jeszcze jest sporo czasu ,może uda mi się zalogować ,a może nawet wysłać kupona. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A może lepiej iść na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#34827 30/01/2002 18:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Szukalem 3 dni listy serwerow proxy az w koncu znalazlem ten najlepszy, Expekt jak nowonarodzony. Szkoda ze jestem bankrutem i juz tam nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Kolejka bundesligii i remisy w Premirship)

63.93.9.162 Port: 8080

--------
A jak nie to poprobujcie:

-COM-

ftp.bufex.com 80
cache2.nebi.com 3128
unknown-23-148.baxter.com 8080
cr522700-a.etob1.on.wave.home.com 80
shakari.micropowersystems.com 8080

-EDU-

bess3.proxy.lacoe.edu 8080
bess.proxy.lacoe.edu 8080
bess.ncag.edu 80
go.becker.edu 8080
bess1.proxy.lacoe.edu 8080

-IP-

164.164.12.20 80
195.67.105.142 80
200.14.241.174 80
204.180.119.66 80
204.196.123.2 80
207.0.119.67 80
63.93.9.162 8080
208.196.22.6 80
195.112.4.250 80
12.4.33.98 80
195.115.23.113 80

-NET-

cache.bt.net 3128
inh1ts06-qfe0.ims.bt.net 80
inh1ts05-qfe0.ims.bt.net 80
hail.pipex.net 3128
ATHM-209-218-xxx-11.Home.net 8080
mist.pipex.net 3128
cacheflow1000.networktwo.net 80
cflow3-if-1.mts.net 80
proxy.schoollink.net 8080
proxy.como.socket.net 8080

-ORG-

mailsv.swopeparkwayhc.org 8080
ws-207-214-63-4.choc.org 3128
mail.worcestercs.org 80
bess-proxy3.mdeca.org 7033
cache-fxp2.sdnap.caida.org 3128
bess-proxy3.iu5.org 7021
betelgeuse.in.starshine.org 3128
dave.merillat.org 3128
jatoronto.org 80
dan.merillat.org 3128

-INNE-

cache35.andorpac.ad 80
server1.concordia.com.ar 80
ns3.overnet.com.ar 80
puma.uner.edu.ar 8080
zaragoza.biol.unlp.edu.ar 1080
apnc103.216.216.211.in-addr.arpa 80
apnc209.216.216.211.in-addr.arpa 80
fw.mmc.at 3128
proxy.wellcom.at 80
chello212186146190.15.vie.surfer.at 1080

#34828 30/01/2002 18:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał ssebol:
[qb]Expekt znów śmiga niczym błyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bogge już stracił nerwy na nasze ciągłe narzekania i się już nie odzywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Ale co tam do 20 jeszcze jest sporo czasu ,może uda mi się zalogować ,a może nawet wysłać kupona. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A może lepiej iść na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Tak ty masz czas ,a co ja mam powiedzieć gdy płacę za każdy impuls tak jak za połączenie telefoniczne.

#34829 31/01/2002 00:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzisiaj expekt przekroczył granice mojej cierpliwości.Próba umieszczenia kuponu w expekcie "zaledwie" na 90 min. przed rozpoczęciem zdarzenia w tzw. godzinach szczytu zakrawa na cud...
Jestem wściekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Szkoda tylko że poleciłem tę stronę swoim znajomym tym samym wystawiając się na pośmiewisko... jeżeli chcecie profesjonalnie traktować klientów, przestańcie (z całym szacunkiem) pieprzyć o braku winy z waszej strony bo to kompletny absurd. Z takim zapleczem technicznym sugerowałbym raczej zajecie się działalnoscią o charakterze lokalnym (bufet na Malcie).ARCYKOMPROMITACJA. To tyle. Czekam na błyskotliwą ripostę zawierająca patent na cud.

#34830 31/01/2002 01:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Zamiast narzekac zmiencie buka. Ja tak zrobiłem kiedy przy próbie wpłaty depozytu kartą na stronie Unibet pojawiał sie po wpisaniu jej numeru znany napis "nie można wyświetlić strony". Teraz gram w GB i jest ok (jak narazie, zobaczymy potem). Z resztą kursy potrafiły się wczytywać nawet ponad pół godziny (mowie o Unibet) Nie kombinujcie z serwerami proxy itp. Jak was nie chce Expekt to po co się na siłę pchacie? Pewnie ci z Expekt mają niezły ubaw czytając ten dział. To moje osobiste zdanie.

#34831 31/01/2002 01:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał jonas:
[qb]Dzisiaj expekt przekroczył granice mojej cierpliwości.Próba umieszczenia kuponu w expekcie "zaledwie" na 90 min. przed rozpoczęciem zdarzenia w tzw. godzinach szczytu zakrawa na cud...
Jestem wściekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Szkoda tylko że poleciłem tę stronę swoim znajomym tym samym wystawiając się na pośmiewisko... jeżeli chcecie profesjonalnie traktować klientów, przestańcie (z całym szacunkiem) pieprzyć o braku winy z waszej strony bo to kompletny absurd. Z takim zapleczem technicznym sugerowałbym raczej zajecie się działalnoscią o charakterze lokalnym (bufet na Malcie).ARCYKOMPROMITACJA. To tyle. Czekam na błyskotliwą ripostę zawierająca patent na cud.[/qb]

Cześć wreszcie doczekałem się kogoś z Nowego.

#34832 31/01/2002 03:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał PROCHU:
[qb]Witam...
Chciałem zapytać, czy komus przytrafiło się, że obstawiał jakis zakład, a następnego dnia na kuponie miał inny???(...)[/qb]

Moze ja mialem tez jakies zwidy, ale raz obstawialem zaklad na 'Najwiecej punktow', a nastepnego dnia moj zaklad wygladal tak:

09/01/02 03:05 Malone Karl - Marion Shawn
Most rebounds in game Utah-Phoenix
NBA 1 (+0.5) 1.9


Czyli zamiast punktow zbiorki. Tak sie zlozylo ze zabraklo tylko jednej aby zaklad byl wygrany(zakonczyl sie 7-8). Natomiast w punktach byloby ok. Gralem to za calkiem spora kase, wiec nie wiem czy moglem pomylic sie tak glupio, ale oczywiscie to mozliwe. W kazdym razie teraz gdy puszczam wazniejszy zaklad, wole sobie zachowac zrzuconego screen'a na wszelki wypadek(gdyby ktos nie wiedzial mozna to zrobic bez uzycia specjalnych programow poprzez nacisniecie 'Print Scrn' a potem wcisniecie 'Wklej' w np. Paintbrush'u).

Inna sprawa, to nowinki w systemie expekt'u ktore dzisiaj zauwazylem. Niestety raczej utrudnia one zycie grajacym. Po nacisnieciu potwierdzenia zakladu o stawce przekraczajacej ok. 150 Euro, pojawia sie informacja:

$110.00 ($5.00) Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.

Wiec Expekt postanowil sie zabezpieczyc przed przyjmowaniem wiekszych pieniedzy na wybrane zdarzenia. Ok, inni bukmacherzy tez czasem tak robia, ale dziwi mnie, ze gwarantowane minimum jest tak niskie.

#34833 31/01/2002 04:27
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Inna sprawa, to nowinki w systemie expekt'u ktore dzisiaj zauwazylem. Niestety raczej utrudnia one zycie grajacym. Po nacisnieciu potwierdzenia zakladu o stawce przekraczajacej ok. 150 Euro, pojawia sie informacja:

$110.00 ($5.00) Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.

Wiec Expekt postanowil sie zabezpieczyc przed przyjmowaniem wiekszych pieniedzy na wybrane zdarzenia. Ok, inni bukmacherzy tez czasem tak robia, ale dziwi mnie, ze gwarantowane minimum jest tak niskie.

To było od zawsze. Grałem NBA - to czasem przy 200zł system zatrzymywał mi dużą część zakładu, to samo przy tenisie. Ale narazie wszystko przyjął, choć bardzo utrudnia to sprawę przy np. zakładach typu "sure bet".

#34834 31/01/2002 06:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Hmmm.. ciekawe, ja nigdy wczesniej nie mialem takich komunikatow, nawet gdy gralem za kilka razy wiecej. A dzisiaj jeszcze byl jakis problem z zakladami systemowymi(nie moglem zagrac zadnego, z powodu "za wysokiej stawki na zaklad" przy czym probowalem puscic po min. $1). Dlatego myslalem, ze byl jakis upgrade.

#34835 01/02/2002 21:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
bogge zyjesz!?

#34836 02/02/2002 16:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
To juz jest SKANDAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> w godzinach od 10:30 do 13 praktycznie nie jest mozliwe zalogowanie sie na str Expekt.com.....ten problem juz dawno dawno temu sie pojawił i jak do tej pory nikt go nie rozwiazał !!!!
...nie wiem czy to jest celowe czy tez nie ale moim zdaniem zarówno gracze jaki i sama firm traci sporo...

PS: nie mam pretensji bynajmniej do Bogge'go ,tylko tak sobie krzyczę ....a nóz moze ktos mnie uslyszy i rozwiąze ten palący problem..
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1