|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Too many database connections.. Try again after a few minutes.
Podoba mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> probuje od 1,5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Too many database connections.. Try again after a few minutes.
Podoba mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> probuje od 1,5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Czyli wina na 100% po stronie serwera, a nie laczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Znów mulandia na EXPEKT. Na prawdę mozna sie wpienic, to znaczy wk....wić chciałem napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Witam wszystkich
Sorki bogge że Cię tak męczę, ale ostatnio zaciekawił mne pewien fakt. Chodzi mi o opcję powiadamiania o wyniku przez SMS. W sumie fajna i przydatna funkcja, tylko cennik ma jakby trochę niestabilny. Przeważnie jak się loguję to pokazuje mi tyle i tyle masz jeszcze SMSów wolnych od opłaty, a reszta jest po 0.5 PLZ. Ale czasami wolne od opłaty SMSsy znikają (chociaż powinny jeszcze być) a cena jednego w zależności od pogody za oknem i innych bliżej nie znanych nikomu czynników wynosi 1/2, 1 lub 2 PLZ. Jest na to jekieś w miarę logiczne wytłumaczenie? (oczywiście poza błędem systemu)
Aha, jeśli chodzi o połączenie się z Expektem to przeważnie około 8/9 rano chodzi on lepiej nawet od stron STSu i praktycznie nie miałem o tej poże żadnych problemów. Póżniej przez modem potrzeba już dużo cierpliwości i ryczałtu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy jest to spowodowane polskim wyjściem na świat czy wydajnością serwera to jeszcze wyjdzie w praniu.
-- Pozdrawiam YOGI
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam... Chciałem zapytać, czy komus przytrafiło się, że obstawiał jakis zakład, a następnego dnia na kuponie miał inny??? Wczoraj postawiłem w expekcie 2-ako memphis+4,5 i utah-2,5... Dzis rano stwierdziłem, że na kuponie jest memphis+4,5 i kto rzuci wiecej punktów: Jones-Mourning... O tym zakładzie nawet nie pomyślałem... Jednak zdaje sobie sprawę, że to ja mogłem się pomylić (5%), dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy komu już tez cos takiego się przytrafiło... Dzięki za odpowiedzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Gram Prochu w Expekcie dwa miesiące i jeszcze nie przydarzyła mi się żadna pomyłka także chyba musiałeś przez przypadek wcisnąć kurs z innego meczu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc! Mam karte Mastercard Eurocard Classic z banku BPH
Przy próbie złożenia depozytu mam komunikat o błędnym numerze karty. Dlaczego? proszę o pomoc, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Znowu strona expektu siada. Wchodzi mi już od ponad godziny i nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
U mnie to samo ze str Expektu ,zalogowałem sie wprawdzie ale czekam juz ponad 30min az mi sie zestaw kursów ukaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
....ludzie zróbcie cos z tym , nie rozumiem czemu z innymi bukami internetowymi nie ma problemu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Expekt znów śmiga niczym błyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Bogge już stracił nerwy na nasze ciągłe narzekania i się już nie odzywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Ale co tam do 20 jeszcze jest sporo czasu ,może uda mi się zalogować ,a może nawet wysłać kupona. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> A może lepiej iść na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Szukalem 3 dni listy serwerow proxy az w koncu znalazlem ten najlepszy, Expekt jak nowonarodzony. Szkoda ze jestem bankrutem i juz tam nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Kolejka bundesligii i remisy w Premirship)
63.93.9.162 Port: 8080
-------- A jak nie to poprobujcie:
-COM-
ftp.bufex.com 80 cache2.nebi.com 3128 unknown-23-148.baxter.com 8080 cr522700-a.etob1.on.wave.home.com 80 shakari.micropowersystems.com 8080
-EDU-
bess3.proxy.lacoe.edu 8080 bess.proxy.lacoe.edu 8080 bess.ncag.edu 80 go.becker.edu 8080 bess1.proxy.lacoe.edu 8080
-IP-
164.164.12.20 80 195.67.105.142 80 200.14.241.174 80 204.180.119.66 80 204.196.123.2 80 207.0.119.67 80 63.93.9.162 8080 208.196.22.6 80 195.112.4.250 80 12.4.33.98 80 195.115.23.113 80
-NET-
cache.bt.net 3128 inh1ts06-qfe0.ims.bt.net 80 inh1ts05-qfe0.ims.bt.net 80 hail.pipex.net 3128 ATHM-209-218-xxx-11.Home.net 8080 mist.pipex.net 3128 cacheflow1000.networktwo.net 80 cflow3-if-1.mts.net 80 proxy.schoollink.net 8080 proxy.como.socket.net 8080
-ORG-
mailsv.swopeparkwayhc.org 8080 ws-207-214-63-4.choc.org 3128 mail.worcestercs.org 80 bess-proxy3.mdeca.org 7033 cache-fxp2.sdnap.caida.org 3128 bess-proxy3.iu5.org 7021 betelgeuse.in.starshine.org 3128 dave.merillat.org 3128 jatoronto.org 80 dan.merillat.org 3128
-INNE-
cache35.andorpac.ad 80 server1.concordia.com.ar 80 ns3.overnet.com.ar 80 puma.uner.edu.ar 8080 zaragoza.biol.unlp.edu.ar 1080 apnc103.216.216.211.in-addr.arpa 80 apnc209.216.216.211.in-addr.arpa 80 fw.mmc.at 3128 proxy.wellcom.at 80 chello212186146190.15.vie.surfer.at 1080
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oryginalnie wysłał ssebol: [qb]Expekt znów śmiga niczym błyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Bogge już stracił nerwy na nasze ciągłe narzekania i się już nie odzywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Ale co tam do 20 jeszcze jest sporo czasu ,może uda mi się zalogować ,a może nawet wysłać kupona. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> A może lepiej iść na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Tak ty masz czas ,a co ja mam powiedzieć gdy płacę za każdy impuls tak jak za połączenie telefoniczne.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiaj expekt przekroczył granice mojej cierpliwości.Próba umieszczenia kuponu w expekcie "zaledwie" na 90 min. przed rozpoczęciem zdarzenia w tzw. godzinach szczytu zakrawa na cud... Jestem wściekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Szkoda tylko że poleciłem tę stronę swoim znajomym tym samym wystawiając się na pośmiewisko... jeżeli chcecie profesjonalnie traktować klientów, przestańcie (z całym szacunkiem) pieprzyć o braku winy z waszej strony bo to kompletny absurd. Z takim zapleczem technicznym sugerowałbym raczej zajecie się działalnoscią o charakterze lokalnym (bufet na Malcie).ARCYKOMPROMITACJA. To tyle. Czekam na błyskotliwą ripostę zawierająca patent na cud.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Zamiast narzekac zmiencie buka. Ja tak zrobiłem kiedy przy próbie wpłaty depozytu kartą na stronie Unibet pojawiał sie po wpisaniu jej numeru znany napis "nie można wyświetlić strony". Teraz gram w GB i jest ok (jak narazie, zobaczymy potem). Z resztą kursy potrafiły się wczytywać nawet ponad pół godziny (mowie o Unibet) Nie kombinujcie z serwerami proxy itp. Jak was nie chce Expekt to po co się na siłę pchacie? Pewnie ci z Expekt mają niezły ubaw czytając ten dział. To moje osobiste zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oryginalnie wysłał jonas: [qb]Dzisiaj expekt przekroczył granice mojej cierpliwości.Próba umieszczenia kuponu w expekcie "zaledwie" na 90 min. przed rozpoczęciem zdarzenia w tzw. godzinach szczytu zakrawa na cud... Jestem wściekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Szkoda tylko że poleciłem tę stronę swoim znajomym tym samym wystawiając się na pośmiewisko... jeżeli chcecie profesjonalnie traktować klientów, przestańcie (z całym szacunkiem) pieprzyć o braku winy z waszej strony bo to kompletny absurd. Z takim zapleczem technicznym sugerowałbym raczej zajecie się działalnoscią o charakterze lokalnym (bufet na Malcie).ARCYKOMPROMITACJA. To tyle. Czekam na błyskotliwą ripostę zawierająca patent na cud.[/qb] Cześć wreszcie doczekałem się kogoś z Nowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał PROCHU: [qb]Witam... Chciałem zapytać, czy komus przytrafiło się, że obstawiał jakis zakład, a następnego dnia na kuponie miał inny???(...)[/qb] Moze ja mialem tez jakies zwidy, ale raz obstawialem zaklad na 'Najwiecej punktow', a nastepnego dnia moj zaklad wygladal tak: 09/01/02 03:05 Malone Karl - Marion Shawn Most rebounds in game Utah-Phoenix NBA 1 (+0.5) 1.9Czyli zamiast punktow zbiorki. Tak sie zlozylo ze zabraklo tylko jednej aby zaklad byl wygrany(zakonczyl sie 7-8). Natomiast w punktach byloby ok. Gralem to za calkiem spora kase, wiec nie wiem czy moglem pomylic sie tak glupio, ale oczywiscie to mozliwe. W kazdym razie teraz gdy puszczam wazniejszy zaklad, wole sobie zachowac zrzuconego screen'a na wszelki wypadek(gdyby ktos nie wiedzial mozna to zrobic bez uzycia specjalnych programow poprzez nacisniecie 'Print Scrn' a potem wcisniecie 'Wklej' w np. Paintbrush'u). Inna sprawa, to nowinki w systemie expekt'u ktore dzisiaj zauwazylem. Niestety raczej utrudnia one zycie grajacym. Po nacisnieciu potwierdzenia zakladu o stawce przekraczajacej ok. 150 Euro, pojawia sie informacja: $110.00 ($5.00) Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.Wiec Expekt postanowil sie zabezpieczyc przed przyjmowaniem wiekszych pieniedzy na wybrane zdarzenia. Ok, inni bukmacherzy tez czasem tak robia, ale dziwi mnie, ze gwarantowane minimum jest tak niskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Inna sprawa, to nowinki w systemie expekt'u ktore dzisiaj zauwazylem. Niestety raczej utrudnia one zycie grajacym. Po nacisnieciu potwierdzenia zakladu o stawce przekraczajacej ok. 150 Euro, pojawia sie informacja:
$110.00 ($5.00) Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.
Wiec Expekt postanowil sie zabezpieczyc przed przyjmowaniem wiekszych pieniedzy na wybrane zdarzenia. Ok, inni bukmacherzy tez czasem tak robia, ale dziwi mnie, ze gwarantowane minimum jest tak niskie. To było od zawsze. Grałem NBA - to czasem przy 200zł system zatrzymywał mi dużą część zakładu, to samo przy tenisie. Ale narazie wszystko przyjął, choć bardzo utrudnia to sprawę przy np. zakładach typu "sure bet".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Hmmm.. ciekawe, ja nigdy wczesniej nie mialem takich komunikatow, nawet gdy gralem za kilka razy wiecej. A dzisiaj jeszcze byl jakis problem z zakladami systemowymi(nie moglem zagrac zadnego, z powodu "za wysokiej stawki na zaklad" przy czym probowalem puscic po min. $1). Dlatego myslalem, ze byl jakis upgrade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
To juz jest SKANDAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> w godzinach od 10:30 do 13 praktycznie nie jest mozliwe zalogowanie sie na str Expekt.com.....ten problem juz dawno dawno temu sie pojawił i jak do tej pory nikt go nie rozwiazał !!!! ...nie wiem czy to jest celowe czy tez nie ale moim zdaniem zarówno gracze jaki i sama firm traci sporo...
PS: nie mam pretensji bynajmniej do Bogge'go ,tylko tak sobie krzyczę ....a nóz moze ktos mnie uslyszy i rozwiąze ten palący problem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|