Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 149 1 2 34 35 36 37 38 148 149
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by amkwish
Jest wiekszy problem niż dywagacje POjebów na temat e-hazardu.

EuroKołchoz zaatakował - zassasz film lub muze i odetna ci internet, wtedy o grze na live mozna bedzie zapomnieć laugh

tak jak wczoraj pokazywali w tv kolesia, który chciał sobie ściągnąć film z sieci "Rambo", a okazało się, że to dziecięca pornografia z udziałem 10-12 latków i dorosłych mężczyzn. Mówi, że film był przerażający i zgłosił to na policję. Teraz ma problemy bo policja oskarżyła go o nielegalne ściąganie, a sprawę pornografii olali. Dodatkowo zrobili mu wjazd na chatę i zarekwirowali komputer w celu analiz co tam jeszcze ściągał. Na pytanie kiedy będzie mógł odzyskać swoje narzędzie pracy odpowiadają mu, że skąd oni to mają wiedzieć. smile

Padłem laugh

Pewnie trafił na pedofili z gumowymi pałami.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
chłopaki, chyba muszę sprzedać PSP i gry na peceta, bo rząd wymyślił co następuje:

Urządzanie w sieci Internet gier i zakładów wzajemnych oraz uczestniczenie w tych grach i zakładach jest zakazane.

nie pogram już w Counter Strike, FIFA10 nie dla mnie ;-)

a oryginał jest tu:
http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bi...enia_do_nowej_ustawy_2_-_27_10_09_rm.pdf

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by amkwish
Jest wiekszy problem niż dywagacje POjebów na temat e-hazardu.

EuroKołchoz zaatakował - zassasz film lub muze i odetna ci internet, wtedy o grze na live mozna bedzie zapomnieć laugh

Nie wiem czy wiecie nawet o tym, że w USA to nawet dzięki świnskiej grypie mogą wyłączyć wiele stron. Motywują to tym, że ludzie będą pracować w domu, a internet się zapcha. Podawał to Reuters. laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Kilka zaledwie smaczków z założeń do ustawy:

15.3. W ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe - w celu ujawniania transakcji
finansowych osób biorących udział w nielegalnych grach urządzanych w sieci Internet oraz
gromadzenia dowodów tych przestępstw niezbędnym jest wprowadzenie przepisu
umoŜliwiającego uzyskiwanie dla potrzeb wszczęcia przez organy SłuŜby Celnej postępowań
karnych skarbowych - informacji o osobach dokonujących operacji finansowych za
pośrednictwem rachunków bankowych związanych z urządzaniem gier i zakładów
wzajemnych, z podaniem imienia, nazwiska, adresu, nr rachunku bankowego, numerów
rachunków bankowych biorących udział w transakcji, kwoty transakcji oraz daty jej
dokonania.

15.7. W ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne – w celu ujawniania
dostępu do nielegalnych gier w sieci Internet niezbędnym jest wprowadzenie przepisu
umoŜliwiającego SłuŜbie Celnej uzyskanie dostępu do przekazów telekomunikacyjnych,
nadawanych lub odbieranych przez uŜytkownika końcowego, uzyskiwania danych
związanych ze świadczoną usługą telekomunikacyjną oraz do utrwalonych przekazów
telekomunikacyjnych związanych z urządzaniem gier i zakładów wzajemnych w sieci
Internet.


Nooo Platformiarze, Józef Stalin byłby z Was dumny!


Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ciekawe jak mi Playa namierza na karte. Rozumiem, ze z jakas dokladnoscia mozna, ale w calym wiezowcu beda szukac albo na calym osiedlu mieszkanie po mieszkaniu?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Póki co, stajemy się faszystami:

http://www.tvn24.pl/12692,1626203,0,1,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html

Rząd w tym celu zamierza zrównać status internetowych stron, które oferują usługi hazardowe z np. faszystowskimi. - Zakładamy nałożenie na prowadzących serwery zakazu łączenia się z polskich serwerów do hazardowych stron internetowych. Ten zakaz obowiązuje np. w stosunku do stron faszystowskich, czy rasistowskich i jest egzekwowany przez administratorów. Z polskich serwerów nie można łączyć się do takich stron - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.

Drugi element rządowego planu to śledzenie przelewów bankowych czy finansowych z kontami firm urządzających hazard w internecie. - Poprzez międzynarodowy monitoring przelewów będziemy wiedzieli z jakiego konta osobistego są przelewane środki, żeby postawić zakład lub na jakie konto wpływają z tytułu wygranej - mówił Kapica.

Z kolei poseł Sławomir Nowak z PO dodał w Radiu RMF FM: - Chcemy wprowadzić taki system na wzór innych państw, gdzie osoba grająca popełnia przestępstwo. Polityk nie wyjaśnił jednak, jakie kary miałyby za to grozić.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
dlaczego zaden z dziennikarzy nie zada pytaia: co się stanie z polskim sportem ,przede wszystkim piłką nożna jak odejdą strategiczni sponsorzy(Expekt/Betclick i inni)....nasuwa mi sie tylko jedna odpowiedź.....politycy PO pewnie uważają, że przyjdą inni lepsi sponsorzy....qr...wa myslenie jak w PZPNIE.....

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Olejnik pytala Palikota:
http://www.tvn24.pl/8214,1,kropka_nad_i.html

Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
Originally Posted by CarlosMarc
Ciekawe jak mi Playa namierza na karte. Rozumiem, ze z jakas dokladnoscia mozna, ale w calym wiezowcu beda szukac albo na calym osiedlu mieszkanie po mieszkaniu?

aresztują cały blok. każdemu aresztują komputery. i sprawdzą IP. spoko, na każdego coś się znajdzie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
panowie to kiedy to dziadostwo ma wejsc w zycie? pasuje powoli kase wyplacac i zbierac manatki bo pozniej jej juz pewnie nie zobacze...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Czyli powoli wypłacać co się ma i spierd.alać z tego kraju. Jak najdalej.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by bohem
Originally Posted by CarlosMarc
Ciekawe jak mi Playa namierza na karte. Rozumiem, ze z jakas dokladnoscia mozna, ale w calym wiezowcu beda szukac albo na calym osiedlu mieszkanie po mieszkaniu?

aresztują cały blok. każdemu aresztują komputery. i sprawdzą IP. spoko, na każdego coś się znajdzie.

Tia...a później zastrzela i zakopia w lesie.

Rozwala mnie taka ogólnoforumowa sraczka.

Oni tego nie wprowadzą, robia duzo szumu, by odwrócic uwage od afery hazardowej.

Juz jednemu z nich pikawa na Florydzie wysiadła laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Ale gdzie spierdolisz? do Singapuru jak Conrad?
W tej ustawie chodzi o to byodciac tas od jedynego niezaleznego źródła informacji jakim jest internet. Kto zaręczy tym szubrawcom z UE i z Rządu że zamiast akcji koniecPZPN nie urzadzimy akcji koniecPO albo co gorsza koniec UE
Teraz to już pozostanie nam życ jak w Orwellowskim 1984 i gwarantuję wam że za paqręchwil nie bedzei już odwrotu!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
ja jestem w IE haha

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Originally Posted by kasparov
panowie to kiedy to dziadostwo ma wejsc w zycie? pasuje powoli kase wyplacac i zbierac manatki bo pozniej jej juz pewnie nie zobacze...

Uchwalą to do końca listopada, prezydent podpisze do połowy grudnia, wg założeń ustawa ma zacząć obowiązywać od 1-go dnia w dwa miesiące od ogłoszenia, czyli trzeba stąd spadać gdzieś do końca lutego...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Teraz w Radiu TOK fm mówili, że branża hazardu internetowego zaskarży nas do KE. Poza tym do kontrataku szykuje się Polski sport, a szczególnie kluby piłkarskie. Dodatkowo wczoraj przedstawiciel Unibetu na tej samej antenie zapowiedział, że oni działają tutaj legalnie i nie odpuszczą naszego rynku, a sprawa może się skończyć w KE.

Mnie też się tak wydaje, Polska to nie wieś 10 tysięczna, żeby ta cała branża sobie nas odpuściła... . Ponadto powiedzieli, że dziś w Washington Post bodaj ukazał się ciekawy artykuł adekwatny do naszej sytuacji, że likwidacja tam hazardu okazała się pudłem pod względem utraty miejsc pracy. Że nawet najczarniejsze scenariusze nie zakładały utraty tylu miejsc pracy związanych z likwidacją tej branży. Zdanie podsumowujące jest takie, że likwidacja hazardu okazała się tam totalnie nieopłacalna z punktu widzenia państwa.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jak to wprowadzą (w co narazie watpię), ale jeśli tak się stanie (Polska krajem cuduff) to pół biedy dla mnie zakaz.
Bardziej przerażają formy egzekwowania "tego" - wjazd na konta, telefony, może podsłuchy i co jeszcze? blush

Może będę w niedługim czasie będę potrzebował pozwolenia na udanie się do kibla. Bo chyba ku temu to zdąża...

PS. Amk przygarniesz mnie w Barcelonie z żoną? Bo ja chyba będę uciekał stąd grin


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tfu za dużo tego będę.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
Ja sadze, ze porownanie do faszystow moze miec dosc niekorzystny wplyw na wizerunek rzadu, gdy rozpocznie sie boj o ta ustawe. Tak potezne dziala jakie wytacza ustawodawca (blokada stron, zmiana ustawy bankowej) do tego aby w XXI wieku zakazac internet zakrawa o smiesznosc.

Dlatego media, dziennikarze , autorytety prawne wreszcie samo srodowisko powinno zadawac pytania dlaczego gracz , ktory chcialby legalnie odfprowadzac podatki od swoich wygranych ma z zalozenia byc traktowany jak przstepca. Tylko z tego powodu ze wladza nie potrafi skonstruowac odpowiedniego prawa i woli zakazac, zablokowac , ocenzurowac Nie podajac w zasadzie zadnych rozsadnych argumentow... Dzis internetowa bukmacherka, a jutro ?

Jednym slowem lepiej traktowac uczcciwywch ludzi na rowni z pornografia dziecieca czy faszyzmem. Oburzające!


Przeczytalemm pobieznie te zaloznie w kilku miejscach wydaje mi sie niespojna,( chcocby fragment o tym , ze prawo do organizowania maja tylko społki akcyjne na teryttorium RP) I to ma niby byc ta zgodnosc z prawem europejskim? Ale tym powinnij zajac sie juz prawnicy...

Mam wrazenie , ze zalozenia te byly pisane "na kolanie" tak aby przedstawic je mozliwie szybko tak by przykryc afere hazardowa. Stad wyglada to tak jak inaczej i chcialbym miec nadzieje , ze bedzie miejsce i czas na merytoryczna dyskuje i po wysluchaniu prawnikow, ekspertow branzy pojawi sie dobra wola do kilku zmian. I mowie tu glownie o sferze zakladow wzajemnych...

Bo poki co z racji niekopmpetencji ustawodawcy, miliony Polakow beda traktowani na rowni z faszystami.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by GaloGalo
Mnie też się tak wydaje, Polska to nie wieś 10 tysięczna, żeby ta cała branża sobie nas odpuściła... . Ponadto powiedzieli, że dziś w Washington Post bodaj ukazał się ciekawy artykuł adekwatny do naszej sytuacji, że likwidacja tam hazardu okazała się pudłem pod względem utraty miejsc pracy. Że nawet najczarniejsze scenariusze nie zakładały utraty tylu miejsc pracy związanych z likwidacją tej branży. Zdanie podsumowujące jest takie, że likwidacja hazardu okazała się tam totalnie nieopłacalna z punktu widzenia państwa.

Bo te przygłupy nie rozumieją tego, że nie ma możliwości gry nieletnich w internecie, przynajmniej nie mają szans na wypłacenie pieniędzy - bukmacherzy bardzo dobrze weryfikują graczy. Ci co wygrywają to płacą podatek ... chociażby w postaci VAT-u.
Firmy bukmacherskie pompują do polskiego sportu łącznie parę milionów złotych i ta kwota będzie wzrastała...
Kilkadziesiąt porządnych firm to kilkaset polskich pracowników.
Kilkaset portali, stron www.

Do tego pod pozorem kontroli byle urzędnik może sprawdzić każde konto - gdzie przelewasz, skąd otrzymujesz kasę - w nieoficjalnie wcale nie będzie chodzić o zakłady...
Strach będzie włączyć internet aby przypadkiem na jakieś stronie nie kliknąć w banner ... do buka.

Wykoszą kilkanaście milionów złotych albo i kilkadziesiąt - wszystko się zwróci w STSach, Profach czy innych badziewach... taaaak..

Żenada ....

Strona 36 z 149 1 2 34 35 36 37 38 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1