|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
1. sharapowa 1,05 2. henin 1,1 3. schnyder 1,05 4. zvonareva 1,05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 5. robredo 1,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 6. ancic 1.12 7. ferrero 1,05 8. federer 1,02 9. safin 1,1 10. novak 1,13 11. nalbandian 1,08 TO DAJE KURS 2 - CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?, JA TO GRAM ZA 300. [/quote]
Lepiej rzuć ze 100 na tace w poniedziałek rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Biorąc pod uwagę aktualna formę i chęć zagrania czegoś w tym turnieju, czy wszystkie wyminione poniżej zawodniczki mają 100 % szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na pokonianie I rundy???:
1. HENIN 2. Clijsters 3. mauresmo 4. Kuznetsova 5. Williams 6. Schnyder 7. Davenport 8. Dechy 9. dementieva 10.Costanic 11.Sharapova 12.Myskina 13.Bovina 14.Peng 15.Benesova 16.Farina 17.Maleeva 18.Zvonarieva
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"green"] WITAM TEMAT BEDZIE TROCHĘ DŁUŻSZY, NAPISZE CO SĄDZE O 1 RUNDZIE, I CO WG. MNIE POWINNO WEJŚĆ [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
[color:"brown"] 1 RUNDA KOBIETY (10/10) [/color]
Pennetta-Craybas 1 1.23 Schnyder-Cho 1 1.03 Farina-Kremer 1 1.11 Loit-Schaul 1 1.4 Diaz Ol.-Ferguson 1 1.05 Groenefeld-Vinci 1 1.26 Dulko-Mirza 1 1.2 Henin-C.Martinez 1 1.1 Petrova-Washington 1 1.05
[color:"brown"] 1 RUNDA KOBIETY (8/10) [/color]
Safina-Razzano 1 1.32 Cervanova-Nakamura 1 1.36 Morigami-Haynes 1 1.27 Kostanic-Tanasug. 1 1.14 Beltrame-Spears 1 1.35 Garbin-Sucha 1 1.5 Pratt-Irvin 1 1.7 Karatan.-A.Bondar. 1 1.53
[color:"brown"] 1 RUNDA KOBIETY (6/10) [/color]
Castano-Chladkova 1 1.55 Pierce-Douchevina 1 1.41 Domachow.-Cohen A. 1 1.41 Talaja-Stosur 2 1.76 Pin-Rezai 1 1.48
[color:"brown"] 1 RUNDA KOBIETY (5/10) [/color]
Raymond-Mamic 2 2.06 Sprem-Camerin 2 2.26 Parra-Perry 2 2.2 Bartoli-Peer 2 1.92 Sugiyama-Llagost. 2 1.98
[color:"brown"] NIESPODZIANKI [/color]
Jidkova-Cornet 2 3.1 Asagoe-Schruff 2 2.95
[color:"brown"] SENSACJA [/color]
Kuznets.-Johansson 2 8.4
[color:"blue"] POZDRAWIAM CUKIER [/color]
Iziiiiiiii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
Podobnie jak u męzczyzn szukam mocnych punktów/sensacji wśród kwalifikantek.
Zuluaga - Prusova typ:2 (4)
Ciekawymi wynikami popisała sie w kwalach Prusova. Jej przeciwniczką w pierwszej rundzie Zuluaga z Kolumbii.
Obie panie mają niemal identyczne warunki fizyczne, wiek oraz tegoroczny bilans ogólny (10-8 i 10-9). Róznica polega na tym,ze Kolumbijka wygrala juz w karierze 5 turniei i zanotowała niezłe występy w turniejach wielkoszlemowych, ma zatem wieksze ogranie w duzych imprezach. Zaczela 2005 sezon dobrym wystepem w Sydney (ćwiartka), pozniej 2 runda AO i awans na 16 miejsce w rankingu WTA. Niezle grala jeszcze w lutym-marcu, ale od kwietnia wyrazna obnizka formy i choroba. W Charleston przegrala w 2 rundzie z notowaną na 274 miejscu rankingu WTA Kutuzovą (grala poprzez kwale) W maju-porazka w 1 rundzie w Berlinie z Kirilenko, to samo w Rzymie - tym razem z kwalifikantką Santangelo. Po drugiej strony siatki Prusova, tenisistka z zaplecza głownego cyklu, wygrala kwalifikacje w Berlinie i Pradze po czym odpadała juz w 1 rundzie (w Berlinie przegrala wygrany mecz z Shaugnessy a w Pradze uległa poznijeszej tryumfatorce Safinie). Czy zatem historia sie powtorzy i po wygranych kwalach Czeszka pozegna sie z turniejem juz w 1 rundzie? Czy moze historia sie powtorzy w ten sposob,ze to Kolumbijka znowu przegra juz na poczatku z kwalifikantka? Za kurs 4 myśle,ze warto zaryzykowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
[color:"blue"] Witam tak to jest że nie wszystkie mecze da sie przeanalizować dokładnie wzdłuż i wszerz, więc siłą rzeczy niektóre typy wymkna mi się i biorę je wtedy na logike i tzw. czuja, ale 1 mecz mnie gryzł od kilku dni i otóż: [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[color:"red"] TYP DNIA: [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> PIN - [color:"red"] REZAI [/color] typ:[color:"red"]2[/color] kurs:[color:"red"]2.26 [/color] PROFESJONAŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
[color:"blue"] nowy talent Francuski wyłonił nam się na światło dzienne, znakomita gra na przestrzeni ostatnich miesięcy, jest to mecz, który moge polecić ze swojej strony w skali [color:"red"] 9/10 [/color] [/color]
(Misiek Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
[color:"blue"] Witam tak to jest że nie wszystkie mecze da sie przeanalizować dokładnie wzdłuż i wszerz, więc siłą rzeczy niektóre typy wymkna mi się i biorę je wtedy na logike i tzw. czuja, ale 1 mecz mnie gryzł od kilku dni i otóż: [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[color:"red"] TYP DNIA: [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> PIN - [color:"red"] REZAI [/color] typ:[color:"red"]2[/color] kurs:[color:"red"]2.26 [/color] PROFESJONAŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
[color:"blue"] nowy talent Francuski wyłonił nam się na światło dzienne, znakomita gra na przestrzeni ostatnich miesięcy, jest to mecz, który moge polecić ze swojej strony w skali [color:"red"] 9/10 [/color] [/color]
(Misiek Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) dwa posty wyzej grales ten typ za stawke 6/10 wiec sie zdecyduj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No Cukier nie dość że za stawkę 6/10 to jeszcze odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie nie tylko ty sądzisz że młoda Rezai zje Pin na korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
No Cukier nie dość że za stawkę 6/10 to jeszcze odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie nie tylko ty sądzisz że młoda Rezai zje Pin na korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podpisuje sie pod tym rękoma i nogami, przestrzegając jednocześnie, zeby nie traktować tego jako typ dnia, kurs jest apetyczny i szanse dużo większe ma 18-latka z Nicei, dotego dokładając fatalną ostatnio formę starszej koleżanki, uważam, ze typ jest wart grzechu i lepiej zagrać to sobie lightowo, niz np. takiego Ancica za 1,12 grubiej ... Również polecam ten typ i przestrzegam, przed doborem stawek, w końcu to pierwsza runda...wiec zdecydowanie warto grać właśnie na takie niespodzianki, aczkolwiek w tym przypadku jeżeli wygra Aravane to według mnie nie będzie niespodzianki....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
No Cukier nie dość że za stawkę 6/10 to jeszcze odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie nie tylko ty sądzisz że młoda Rezai zje Pin na korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec dlatego napisałem że nie wszytskie mecze przeanalizowałem i grałem niektóre na czujke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Dzisiaj 3-4 ciekawe bardzo meczyki .
1. Zulu - Prusova - forma Zulu to tragedia po @4.3 prusovą w toto nie spróbować jest niemozliwym .
2. Mamic - Raymond - 1 - tylko @2.2 - ale szanse potworne widzę .
3. Panova - Clarissa - fernandez przeszłą kwalifikacje - ale nie wierzę w nią - da radę panova
4. Nakamura - Cervanova - waleczność japoneczki obiecuje duże szanse na @2.55
O Rezai pisałem chyba w sobotę - jeszcze z petardek kuszą strasznie - PARMENTIER , Birnerova i VINCI
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823 |
wiec dlatego napisałem że nie wszytskie mecze przeanalizowałem i grałem niektóre na czujke lol cukierek to najpierw sie zastanow dobrze a pozniej to napisz bo bedzie tak samo jak w pilce wloskiej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 13 |
Witam Serdecznie !
Po pierwsze przepraszam za zaśmiecanie tematu ! Wyrwałem się z pracy (nielegalnie) i mam niewiele czasu ! Mam prośbę do wszystkich, którzy w tej chwili to czytają. Potrzebuję pilnie złożyć jakieś "mądre kupony" w tenisa bo umoczyłem w wekeend na piłce ponad 500 zł. Interesuje Mnie podział: PEWNIAKI - tutaj kilka tych pewniejszych nawet z AKO 1,05 i 1,07 2 z 3 - tutaj koniecznie 3 mecze które na 100 % wejdą (bo dzięki nim będę miał plus) - AKO 1,10 - 1,30 2 z 5 lub 3 z 5 - mecze które powinny wejść ale w miarę wysokie AKO tzn. 1.4 - 1.6 bez niespodzianek typu 2,8 BARDZO PROSZE O POMOC I OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI - MAM TYLKO 15 minut ! P.S. Gram za około 300 zł w toto-mix ssytemami blokowymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Dziś w ekspekcie zagrałem (yankee) stawka 1
Vik - K. Kim 2 / 2,85 Grosjean - Monaco 1 / 1,60 Schalken - Vicente 2 / 1,75 Soderling - Verdasco 1 / 3,46
możliwa wygrana 112,13
Moya - A. Martin (6:1) ...przygniatająca przewaga w pojedynkach...wszystkie mecze na CLAY.... ostatnie 3 pojedynki rozegrali w ubiegłym roku Umag : Moya 6:1, 7:6 Martin Hamburg: Moya 6:2, 6:3 Martin Rzym: moya 6:4, 6:2 Martin w tym roku : Moya 15/10....Martin 19/13.... Coś mi ten kurs na Moyę śmierdzi....i tutaj skusze sie chyba na MARTINKA
Ch Rochus - Behrend (0:1) panowie rozegrali tylko jeden meczyk w 1998 roku w Meksyku (clay) i tam lepszy BEHREND 6:3, 6:1...no cóż forma obu panów ostatnio zwyszkuje...zwycięstwo Behrenda całkiem realne....
Vicente - Armando (1:0) wielka niewiadoma forma obu panów...raz wygrał vicente w 2001 (bukareszt) 6:2, 6:0..w tym roku panowie nierozpieszczają wynikami w "mocnych turniejach) Vicente 0/1...Armando 0/2... ale sądze że Vicente powinie sobie poradzić
Soderling - Verdasco (-) obaj panowie tegoroczny bilans lekko na minus Soderling 6/7...Verdasco 13/14..więcej grał hiszpan..ale szwed ostatnio pyknoł Nalbandiana i może pokusic się o niespodziankę
Grosjean - Monaco (-) tutaj lekka przewaga po stronie Groszka..12/11...Monaco 12/13...no i pan Groszke wygrał niedawno turniejik na clayu...i jest w niezłej formie...o monaco niec ostatnio dobrego niesłyszałem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Yoł z rana:
dzisiaj polecam:
Safina D. - Razzano V. 1.35 typ1 Farina S. - Kremer A. 1.10 typ1 Loit E. - Schaul C. 1.45 typ1
Z bardziej zawansowanych:
Raymond L. - Mamic S. 2.00 typ2 Cervanova L. - Nakamura A. 1.35 typ1
I z sensacji:
Myskina A. - Sanchez Lorenzo M. 4.60 typ2 Clijsters K. - Tu M. 7.50 typ2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
kurcze niepopatrzyłem że Schalken się wycofał... a typy przyjmuja na ten mecz:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Witam dzisiaj z kobietek te mecze:
Safina-Razzano 1 1.31 Kirilenko-Birner. 1 1.26 Pierce-Douchevina 1 1.41 Pennetta-Craybas 1 1.23 Karatan.-A.Bondar. 1 1.53
i może być:
Gagliar.-Perebiyn. 2 1.8 Santangelo-Kloesel 2 2.41 Parra-Perry 2 2.2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Od dawna jestem bywalcem wszelakich firm bukmacherskich, nauczyłem się grać tak aby być na +, mniejsza o to ile bo nie należe do tych co tu wypisują ze wygrali bóg wie ile, wygrywam regularnie kwoty rzędu 100-400 zł. Z okazji RG daje wam typki z STS których kurs daje 2, więc możecie pomnożyć swoją kase, więcej typów może nie być więc korzystajcie, powodzenia w walce z bukami, MZ 1. sharapowa 1,05 2. henin 1,1 3. schnyder 1,05 4. zvonareva 1,05 5. robredo 1,1 6. ancic 1.12 7. ferrero 1,05 8. federer 1,02 9. safin 1,1 10. novak 1,13 11. nalbandian 1,08 TO DAJE KURS 2 - CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?, JA TO GRAM ZA 300. a ide o zakład ,że coś nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> już w 1 meczu SREBOTNIK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> troszke pokory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
On na Davenport nie gral ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
A co Srebotnik ? Że wygrała pierwszego seta ? Zaraz będzie 6:2, 6:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
On na Davenport nie gral .. a to sorrry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niech LINDASAY WYGRA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|