Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#34877 08/02/2002 16:10
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Bogge!
Wszystko już jest w porządku.Sorry za zamiszanie.
Pozdrowienia.

Bonus: Unibet
#34878 08/02/2002 16:21
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Bogge ja odnosnie jeszcze tych zle zaksiegowanych wynikow. Moze spojrzyj w "wyniki" i tam w srode (06.02 NBA) bedziesz mial:

¿Ro 06/02/02 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
1 1.90
¿Ro 06/02/02 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
1 2.05

Moze to pomoze dojsc gdzie tkwi blad.

#34879 08/02/2002 16:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Bogge ja odnosnie jeszcze tych zle zaksiegowanych wynikow. Moze spojrzyj w "wyniki" i tam w srode (06.02 NBA) bedziesz mial:

¿Ro 06/02/02 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
1 1.90
¿Ro 06/02/02 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
1 2.05

Moze to pomoze dojsc gdzie tkwi blad.[/qb]

Cześć raz jeszcze,


Nie bardzo Cię rozumiem: Oto kupon który zagrałeś właśnie tego dnia-

Kupon stworzony Wto 05/02/02 12:52


date event type bet result odds
Wed 2002-02-06 01:05 Charlotte Hornets - Boston Celtics
NBA 2 (+3.5) 2 (79-82) 1.90
Wed 2002-02-06 01:35 Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
NBA 2 (+1.5) 1 (86-82) 1.90
Wed 2002-02-06 01:35 Miami Heat - Atlanta Hawks
Over/Under NBA over 181,5 points under 181,5 points (73-76) 1.90
Wed 2002-02-06 02:05 Memphis Grizzlies - Utah Jazz
NBA 2 (-5.5) 1 (86-79) 1.90
Wed 2002-02-06 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Most points in game Denver vs Portland
NBA 2 (-4.5) 1 1.90


Wytłumacz proszę Twój tok myślenia, bardzo powoli i dużymi literami bo ja już się gubię w tym wszystkim (Być może po obiedzie przybędzie mi nieco IQ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34880 08/02/2002 16:59
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:

Cześć raz jeszcze,


Nie bardzo Cię rozumiem: Oto kupon który zagrałeś właśnie tego dnia-

Kupon stworzony Wto 05/02/02 12:52


date event type bet result odds
Wed 2002-02-06 01:05 Charlotte Hornets - Boston Celtics
NBA 2 (+3.5) 2 (79-82) 1.90
Wed 2002-02-06 01:35 Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
NBA 2 (+1.5) 1 (86-82) 1.90
Wed 2002-02-06 01:35 Miami Heat - Atlanta Hawks
Over/Under NBA over 181,5 points under 181,5 points (73-76) 1.90
Wed 2002-02-06 02:05 Memphis Grizzlies - Utah Jazz
NBA 2 (-5.5) 1 (86-79) 1.90
Wed 2002-02-06 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Most points in game Denver vs Portland
NBA 2 (-4.5) 1 1.90


Wytłumacz proszę Twój tok myślenia, bardzo powoli i dużymi literami bo ja już się gubię w tym wszystkim (Być może po obiedzie przybędzie mi nieco IQ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge[/QB]

Chodzi o mecz:

Wed 2002-02-06 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed Most points in game Denver vs Portland
NBA 2 (-4.5) 1 1.90


JA TEGO NIE GRAŁEM Zagrałem natomiast Denver vs Portland NBA 2 (-4.5) 1.90 i taki o to mecz powinien być na miejscu tamtego.

Po prostu zdarzenia Wed 2002-02-06 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed Most points in game Denver vs Portland
NBA 2 (-4.5) 1 1.90
w takim kształcie nie było w ofercie.

Był natomiast mecz b. podobny (niestety piszę to z pamięci, gdyż nie mam możliwości wglądu we wcześniejsze wystawiane u Was kursy):

Exel Nick (-1.5) - Wallace Rasheed Most points in game Denver vs Portland NBA

Exel 1.75 Wallace 2.10

Tyle, że ja tego również nie grałem. Przytaczam wyniki zawarte na Waszej stronie, aby pokazać, iż 1 i to samo zdarzenie miało 2 różne odzwierciedlenia w historii. Gdzieś system robi błędy. Ja upieram się, iż źle przypisuje nazwy, ale narazie tak się składa, iż oba zdarzenia były przegrane, dlatego moje pretensje są natury raczej "technicznej". Ale widziałem tu głosy, gdzie przez te pomyłki ludzie tracili na zakładach (tak przynajmniej piszą).

Mam nadzieję, że już jaśniej teraz. Ktoś kto się zajmuje kursami z NBA u Was powinien od razu skapować o co mi chodzi.

#34881 08/02/2002 18:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
<B>bogge</B>
<I>Strasznie to dziwne, a powiedziałbym wręcz podejrzane. Nie wiem pod jakim nickiem/numerem gracza występujesz w Expekt, ale podeślij proszę Twoja historię gry, tam będą wyszczególnione wszystkie wydatki. Jeżeli faktycznie "wiatr zawiał" oczywiście zwrócimy Ci koszty SMS-ów. Co do dostępności strony, ja juz lepiej nic nie będę mówił...</I>

Sorki bogge za zamieszanie z tymi SMSami. Z opłatami jest (i było) wszystko wporzo. Po prostu jezeli wysyła się więcej kuponów niż ma się darmowych SMSów to system automatycznie nalicza koszty (łączną kwotę za wszystkie) i nic nie wspomina o tym że darmowe tez w tym są.

#34882 10/02/2002 13:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
W tym temacie dużo było narzekań nad faktem niemożliwości wejścia na stronę Expekt.
Mam miłą wiadomośc dla osób korzytsających z dostępu w Dialogu
FIRMA DIALOG udostępniła Serwer w3cache zlokalizowany pod adresem
----------------------
w3cache.dialog.net.pl
port: 8080
----------------------
umożliwia on łatwiejszy dostęp do wcześniej przeglądanych stron www.
Kozystam od wczoraj i ja się cieszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Więcej informacji i instrukcja jak skonfigurować przeglądarkę pod
http://www.dialogok.pl/dialog/internet/internet.php?id=17
Wiem że z kims w tym temacie wymieniałem poglądy na temat dostępu w Dialogu tak więc mam nadzieję ze "kilka" osób z Forum mecz.pl wchodzi do siecie dzieki firmie Dialog i skorzysta z tej usługi.
Pozdr.

#34883 20/02/2002 14:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Panowie,


Chyba nastąpił koniec kłopotów związanych z wpłatami za pośrednictwem Kart Kredytowych na konto Expekt. Dotyczy to zarówno zwykłych kart, jak i wszelkich innych wirtualnych kart, wydanych przez nasze banki, np. karta mBanku, Inteligo, Invest Banku etc. powinna być juz nareszcie akceptowana i co najważniejsze, powinny być akceptowane wpłaty w PLN. Jeżeli ktoś z Was dokona wpłaty kartą, prosze o wiadomość.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#34884 21/02/2002 12:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc !

Wczoraj dokonalem wplaty karta VISA CLASSIC na konto w expeckt, wszystko przebieglo szybciutko i bezproblemowo.

Mam pytanie w jaki sposob mozna zamknac swoj rachunek bo nie moge znalezc takiej opcji na stronce i drugie pytanie: czy saldo na moim rachunku musi utrzymywac sie zawsze na jakiems okreslonym poziomie, tzn czy moze np wynosic 0 ?

#34885 23/02/2002 17:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
...i znowu sobota...i znowu Expekt daje du..y i nie działa.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

...nie wiem czemu tak sie dzieje ,wszystkie inne strony buków ładują sie bezproblemowo ...ale niestety nie eXPEKT!!!!!!!

Juz jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ze złosci

#34886 24/02/2002 11:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
I
member
member
I Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
Cześć
Mam pytanie. Czy wpłacając kasę VE mbanku do Expekt też musze pisać jakieś oświadczenia w związku z kontrolą dewizową?

#34887 24/02/2002 21:15
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Mam takie pytanie ile najmniej trzeba wpłacic kasy aby mozna zacząć grać w expekcie.Z góry dzieki za odpowiedź.

#34888 25/02/2002 04:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał gizmo_19:
[qb]Mam takie pytanie ile najmniej trzeba wpłacic kasy aby mozna zacząć grać w expekcie.Z góry dzieki za odpowiedź.
[/qb]

Minimalny pierwszy depozyt to 100 PLN
nastepne moga byc nizsze.

Pozdrawiam
arth

#34889 25/02/2002 12:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Cześć Panowie,

Razel

Nie możesz samodzielnie zamknąć swojego konta, możesz to uczynić pisząc mail do support@expekt.com z prośbą o zamknięcie konta gracza. Saldo na Twoim rachunku, może również wynosić 0. Oczywiście wtedy nie będziesz mógł zawierać zakładów, ale będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji na stronie.

Sawi

Połączenie z Maltą siadło,z powodu przeciążenia łaczy. Sieć Seabone jak i Malta ciągle pracują nad wyeliminowaniem tego problemu.

Irussan

Nie, nie musisz pisać żadnego oświadczenia.

Gizmo_19

Tak jak napisał Arth, minimalna wpłata wynosi 100 PLN dla naszej waluty, badź 30 Euro jeżeli chcesz aby Twoje konto było obsługiwane w tej walucie.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34890 25/02/2002 13:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Cze

Bawię się w konkursie interia/expekt i od piątku wyskakuje mi błąd logowania (hasło pamiętam), do kogo mam napisać, żeby zlikwidować problemik??

Pozdro
Jedrzej

#34891 26/02/2002 00:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
To już poniedziałek a ciągle nie można się dostać na konkurs interii sponsorowany przez experta, czy ktoś coś wie na ten teamt?

#34892 26/02/2002 02:49
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Mam identyczny problem

#34893 27/02/2002 01:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
bogge

czy jest możliwość abym wypłacił pieniążki ze swojego konta w Expekcie na konto bankowe kolegi ?!

Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi!?
Chcę po prostu wpisać numer konta mojego kolegi i aby kasa przelana została na jego konto w PKO.
Czy jest to możliwe czy musi byc moje konto "z imienia i nazwiska" !?

Proszę o szybką odpowiedż,bo w Piątek są jego urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#34894 27/02/2002 01:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Jedrzej:
[qb]Cze

Bawię się w konkursie interia/expekt i od piątku wyskakuje mi błąd logowania (hasło pamiętam), do kogo mam napisać, żeby zlikwidować problemik??

[/qb]

Problemik jest zdaje się ogólny, bo ja też nie mogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , jeszcze mi wyjazd do Włoch przez to ucieknie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#34895 27/02/2002 10:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Cześć Panowie,

Konkurs dziala Panowie, po 1 Marca nastąpi ogłoszenie wynikow edycji Lutowej, tydzień pózniej ogłoszony zostanie zwycięzca całej zabawy.

Mr. Freestyle,

Obawiam się iż ze względów bezpieczeństwa, nie będzie to możliwe.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34896 28/02/2002 17:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a propo konkursu prosze o podanie linka do niego bo na interi juz go nie ma.

Co do przelewu na to konto w PKO to sie nie uda, najprawdopodobniej bedzie taki przelew zwrocony z adnotacja "niezgodna nazwa rachunku", bo beda rozne nazwiska odbiorcy - to na przelewie nie bedzie zgodne z nazwiskiem wlasciciela rachunku

Wiem cos o tym bo pracuje w tym banku :-)

Druga sprawa dzisiaj dostalem wplyw na moj ROR kasy przeslanej z konta u buka wczoraj. Przelew trwal jeden dzien !!! jak dla mnie bomba.

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1