Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#34897 28/02/2002 21:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam bogge

Czy Expekt będzie przyjmował zakłady na Ligę Polską.(1,2) Pytam, bo w sezonie jesiennym nie uczestniczyłem w grze w "Expekt" i nie wiem czy biec do STS, czy poczekać.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#34898 28/02/2002 22:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Witam Bogge.

Czy mógłbyś wpaść do tematu Ranking TT i napisać o formie kontaktu z Tobą osób, które wygrały nagrody w Expekt.

Z góry dzięki.

#34899 28/02/2002 22:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Strony expekta nie mozna uruchomić NIE łładnie.

#34900 28/02/2002 23:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał Razel:
[qb]

Wiem cos o tym bo pracuje w tym banku :-)

[/qb]
A możesz ujawinić dlaczego tak jest?
Bo spotkałem się z tym kilka razy, np niemożna wykonać przelewu do PKO BP z BZ WBK i mBanku (nieprawidłowy format rachunku)?

#34901 01/03/2002 14:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam.
Mam prośbę do Boggego.
Czy mógłbyś przybliżyć regulamin jesli chodzi o typowanie tenisa w Expekcie ???
Co sie dzieje jesli mecz sie rozpoczął i w setach jest wynik 1:1 a jeden z zawodników skreczował?jak expekt wtedy taki przypadek traktuje ?
a co np było by gdyby zawdonik ktory prowaadzi w setach powiedzmy 1:0 skreczował? czy zaklad byl by przegrany ? czy moze liczony po kursie 1.0 ???

Prosze o odpowiedz gdyz nie moge u was znalezc regulaminu dot. tenisa

#34902 01/03/2002 15:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
markii

musialbym widziec jak zostal sporzadzony przelew, ale napisze Ci tu jak powinien wygladac aby wszysko bylo oki,
Numer konta odbiorcy po zmianach wymuszonych wejsciem Polski do UE wyglada w banku PKO tak:
00-00000000-000000000
(oczywiscie zamiast zer sa konkretne cyfry w ukladzie dwie-osiem-dziewiec)
no i najwazniejsze jako odbiorce nalezy wpisac koniecznie wlasciciela rachunku bankowego a nie np nazwe banku.

#34903 02/03/2002 02:44
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał Razel:
[qb]markii

musialbym widziec jak zostal sporzadzony przelew[/qb]
W formularzu w oddziale intenetowym BZ WBK wpisuje wszystkie dane( imie, nazwisko, adres), kwote i ten nieszczesny numer rachunku. Kilikam potwierdz i w tym momencie wyswietla mi sie informacja ze format rachunku jest nie prawidlowy oraz pouczenie jak dany numer rachunku ma wygladac.

#34904 02/03/2002 13:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
heh robie pierwszy krok i sie rejestruje do tego expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet szybko mi rano chodzi zobaczymy jak bedzie potem
tak na pierwszy rzut oka kursy jakby byly male hm ale to na rzut oka...........

#34905 02/03/2002 13:44
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
i jeszcze jedno pytanie
czy w expekcie jest podatek ?

#34906 02/03/2002 22:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]i jeszcze jedno pytanie
czy w expekcie jest podatek ?[/qb]
Nie w Expekcie nie ma podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34907 02/03/2002 23:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
ooo :-)))
kurde ale patrzac na dzisiejsze wyniki to odechciewa sie wplacania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34908 04/03/2002 12:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
markii

chcialbym zobaczyc to pouczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bank Zachodni to wogole dziwna instytucja zwlaszcza po polaczeniu z WBK, blad moze wynikac z winy BZ, moja bowiem oni jak dla mnie kosmicznie dziwne numery rachunkow - ilosc zer w takim numerze jest dla mnie zastraszajac i musze sie porzadnie skupic jak cos takiego ksieguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze jedno - czy pomimo tego komunikatu mozesz taki przelew puscic ? jeszcze jedna kwestia ze moze faktycznie masz jakis trefny numer rach. jak chcesz to moge go dla Ciebie sprawdzic. Wyslij mi go tylko na maila.

#34909 05/03/2002 14:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> dzis moje urodziny :-)
mam juz 100zl minimum jakie trzeba wplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mam konto w PKO.SA wplacaj ktos przez to tam kase i moze mi powiedziec jak to sie tam no wplaca
tak jak toro o unibecie napisal....
podchodzi sie do okienka...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dziekie wielki!!!!

#34910 05/03/2002 21:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam.
...ktoś nam porwał Bogge'go ,bo sie już dawno tutaj nie wypowiadał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jeśli nie Bogge to moze ktos inny mi powie czy jest cień szansy aby w expekcie zagościła nasza wspaniała 2liga w piłce nożnej ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#34911 06/03/2002 00:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Panie i Panowie,

Witam po przerwie:)

HPC

Jak się zapewne zorientowałeś, jest nasza kochana liga. Co do ligi drugiej, na razie się nie wypowiadam.

Sawi

Kliknij w zasady na górze strony, po prawo. Tam znajdziesz najważniejsze z przepisów.-

Tenis
Aby zaklad na mecz tenisa byl wazny, co najmniej jedna pilka musi byc rozegrana. Jezeli jeden z graczy nie pojawi sie przed meczem, spotkanie zostaje uznane za wazne i kurs zostaje ustalony do 1.00.
Doklady Wynik
Aby zaklady na Dokladny Wynik byly wazne, spotkanie musi byc rozegrane do konca. Jezeli jeden z graczy opusci spotkanie przed tym czasem, wszystkie zaklady zostaja uznane za wazne i kurs jest ustalony do 1.00.
Liczba meczy w sumie
Zakonczone zaklady na "Liczbe meczy w sumie" zostaja uznane za przegrane jezeli spotkanie pozniej jest przerwane.

Sokol

Zajrzyj proszę do tematu Wzór wpłaty na konto Expekt.com w kredyt banku

Pozdrawiam:)

bogge

#34912 06/03/2002 19:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
czy macie problem z wejsciem na strone expekt.com ? u mnie na komputerze od dnia wczorajszego wyswietla sie pusta strona, wczoraj moglem wejsc jedynie na wersje anglojezyczna, a dzisiaj to juz w ogole nie da sie wejsc na zadna wersje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#34913 06/03/2002 19:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Quote
Oryginalnie wysłał 11016266:
[qb]czy macie problem z wejsciem na strone expekt.com ? u mnie na komputerze od dnia wczorajszego wyswietla sie pusta strona, wczoraj moglem wejsc jedynie na wersje anglojezyczna, a dzisiaj to juz w ogole nie da sie wejsc na rzadna wersje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Nie mam żadnych problemów z ładowaniem strony. Przeszkody muszą być po twojej stronie.

#34914 06/03/2002 22:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
sorki ze pytam
Jaka jest minimaln, pierwsza wplata na konto

#34915 06/03/2002 23:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam
probowalem wplacic kase do expektu za pomoca karty mbanku emax oraz karty mbanku do platnosci w internecie niestety nie udalo mi sie; zgodnie z tym co napisal bogge jakis czas temu powinno nie byc problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam

#34916 06/03/2002 23:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
....jesli chodzi o karty , to karty mbanku nie działaja ....natomiast karta visa electron z inteligo działa!! (podobno)
pozdr

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1