|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam Panowie, LegiasMinimalna wpłata, to 100 PLN. Rozejrzyj się proszę na Forum i poszperaj w innych tematach dotyczących www.expekt.com [ expekt.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> badź też bezpośrednio na stronie expekt znajdziesz te informacje. Stymulator1. emax, to zwykła karta typu Elektron, tą karta możesz dokonać wypłaty w bankomacie, nie możesz zaś dokonac żadnej wpłaty u bukmachera. 2. Czy sprawdziłeś czy masz wolne środki na tej karcie? Być może suma jaką chciałeś wpłacić, przewyższała tę którą dysponujesz na koncie. 3. Możliwe również iż niepoprawnie wpisałeś Twoje dane, bądź podałeś dane z Polskimi znakami. SawiDziała również karta mBanku, ponieważ dokonywane nią były wpłaty. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hej virtualna visa mbanku nie dziala w moim przypadku (karta placilem wczesniej w amazon i bylo wszystko ok) 1 moje imie i nazwisko nie zawiera polskich znakow 2 kwota na karcie troche ponad 200pln probowalem zdeponowac 160pln (pieniadze na karcei sa na pewno) 3 probowalem 3 razy i za kazdym razem upewnilem sie ze dane sa poprawne
moze ktos ma podobny problem??? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam Panie i Panowie, Zapraszam do typowania naszej Ekstraklasy z "podporkami" oraz typowania wynikow Połowy Czasu/Pełnego czasu gry w www.expekt.com [ expekt.com] . Mam nadzieję że ta wiadomość Was ucieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam:) bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć Bugge . Powiedz w jakim banku NAJTANIEJ wychodzi mieć konto , jeśli chcę grać w expekt ? Jeśli Kredyt Bank to czy tylko on(czy może być np Nordea).Czy orientujesz się jakie warunki trzeba spełnić , aby założyć konto w banku który wskażesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witaj Carollo,
Oczywiście najtaniej jest posiadać konto w Kredyt Banku, gdyż wtedy nie płacisz prowizji, ale to tylko w przypadku wpłat na konto Expekt.com.
Nie sądzę jednak aby wybór banku odgrywał tutaj jakieś większe znaczenie, zwłaszcza że w większości banków opłaty za zlecenia z własnego rachunku, są podobne.
Musisz patrzeć na wybór banku ze swojego punktu widzenia, bez sensu jest przecież otwierać konto w banku, tylko i wyłącznie dlatego iż zamierzasz grać u danego bukmachera. Ważnym jest również jakie opłaty dany bank stosuje za wszelkie inne operacje. Nie mogę Ci jednoznacznie doradzić który bank powinieneś wybrać. Warunki możesz prześledzić sobie sam, odwiedzając witrynę Internetową danego banku, lub dzwoniąc na infolinię i konfrontując je z Twoimi potrzebami. Nie jestem specjalistą ani doradcą bankowym, więc moje informacje mogą być nierzetelne, dlatego nie podejmuję się doradztwa.
Pozdrawiam:)
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Oryginalnie wysłał Carollo: [qb]Cześć Bugge . Powiedz w jakim banku NAJTANIEJ wychodzi mieć konto , jeśli chcę grać w expekt ? Jeśli Kredyt Bank to czy tylko on(czy może być np Nordea).Czy orientujesz się jakie warunki trzeba spełnić , aby założyć konto w banku który wskażesz?[/qb] skoro bugge niechce ci podpowiedziec ja ci podpowiem kilka : jesli chcesz grac w expekt 200 zl co miesiac to Kredytb z telefonem lub spacerig do tego banku jesli jestes mniejszym graczem i niemasz dochodow z roboty to : inteligo visa + swift + 50zl bonusa+100 zl nakoncie inczej 5 zl wplecy co 30 dni inwestbank konto start karta mastercard oplata na rok 30 zl masz dochod min 1000 visa cllasic pko lub mastercard lgpetro bank internetowy - 20 zl bonusa za otwarcie konta wybierzesz inteligo lub lgpetro zglos sie daj zarobic kumplowi to tyle powodzenia jak cos to pytaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
kurde chcialem wlasnie poznac urok expektu a tu o Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again in a few hours.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i od kilku h niemozna wejsc :-((
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chciałem dziś dokonać wpłaty do expectu za pomocą karty. Niestety strona ładuje się bardzo wolno a po wpisaniu numeru karty i depozytu oraz kliknięciu "dalej" odczekałem 5 minut i sobie dałem spokój. Trudno, moje pieniądze powędrują do innego bukmachera. Expect niech załatwi sobie jakieś inne łącze, albo dalej będzie tracil klientów. Dziś zawierałem zakłady u 2 innych zagranicznych buków i poszło wszystko ok, zatem nie ma co ściemniać, że to wina TPSA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Siema. Chciałem zarejestrowac sie do Expektu, ale szczerze mowiac moje pojecie o kontach bankowych jest prawie zerowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Jeżeli ktoś miałby czas to może by mi troche powiedzial np.czy trza cos placic co miesiac, czy trza miec staly dochod itp. Z gory dzieki Qbol. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
Bierzesz dowod osob. i idziesz do dowolnego banku i wypelniasz odpowiedniu formularz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ; niektore banki chca zeby zadeklarowac stale wplywy, ale za ich brak rachunku nie zamkna, chyba ze nie bedzie zadnego obotu z pol roku... w wiekszosci bankow trzeba placic kilka zlotych co miesiac za osluge rachunku, jak jestes studentem to wez legitymacje, bedziesz mial oplate ulgowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Bardzo mi się podoba Expekt. Mogliby podawać w wiecej wynikow na zywo :rolleyes: Ale jest jedna rzecz, ktora mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wolne lacza, o ile w tygodniu miedzy 2 a 10 rano da się wytrzymać - przynajmniej na Polpaku - to we wszystkich innych porach dnia, a szczegolnie po drutach Tepsy jest tragicznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Mozliwosc obstawiania na 15 minut przed koncem przyjmowania zakladow to mzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w weekendy. Wiem, że już były wypowiedzi na ten temat, ale jak bedziemy milczeli, to na pewno nic sie nie zmieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]Siema. Chciałem zarejestrowac sie do Expektu, ale szczerze mowiac moje pojecie o kontach bankowych jest prawie zerowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Jeżeli ktoś miałby czas to może by mi troche powiedzial np.czy trza cos placic co miesiac, czy trza miec staly dochod itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Domyslam sie ze chcesz robic wplate jednorazowa aby przetestowac sobie granie. Polecam plate gotowkaowa - nie trzeba miec zadnych kont bankowych lecz jedynie gotowke w reku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> TUTAJ przeczytasz jak ma wygladac wzor. Co wicej skoro juz oprzerabialem kilkakrotnie druczek bankowy dla ukazania jak to yglada tutaj zobaczysz sobie jak t wyglada dla Expektu: www.bet.prv.pl/wzor.jpg [ bet.prv.pl] Mam nadzieje ze juz wszystko jasne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Dzieki Panowie za odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Od razu wszystko stalo sie jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i juz dzis moge sobie obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdrawiam Qbol
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Jeszcze jedno pytanie do Bogge. Czy z waszej strony mozna sciagnac kursy w jakims pliku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]Jeszcze jedno pytanie do Bogge. Czy z waszej strony mozna sciagnac kursy w jakims pliku.[/qb] Witaj Qbol, Po zalogowaniu się do Twojego konta, kliknij w "ulubione" i stwórz swoją listę zdarzeń które najbardziej Ciebie interesują. Następnie wybierz godzinę i dzień kiedy mają one być do Ciebie przysyłane na Twój e-mail. To wszystko, odtąd codziennie rano niczym gazetka w skrzynce i poranna kawa, będzie do lektury lista kursowa z Expekt.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie jak długo trzeba czekać na aktualizację konta w Expekt.com ? Wpłaciłem 400 złotych 14 marca, wysłałem faks i do tej pory nie mam kasy na koncie. Co mogłem zrobić żle.
Mój numer ref. 337198
Z góry dziękuje za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Ja np. wplacilem wczoraj 100zl w KB o 13, a przed 19 juz mialem kaske na koncie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.Dzieki Bogge za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S.2 Nie wiem jak u was (dawno juz nikt nie poruszal tego tematu), ale ja probuje od godziny sie zalogowac i nic z tego. Jak ktos zna jakis adres proxy z Ciechanowa albo z okolic (Wawa, Plock itp.) to bylbym bardzo wdzieczny).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał pawel2804: [qb]Mam pytanie jak długo trzeba czekać na aktualizację konta w Expekt.com ? Wpłaciłem 400 złotych 14 marca, wysłałem faks i do tej pory nie mam kasy na koncie. Co mogłem zrobić żle.
Mój numer ref. 337198
Z góry dziękuje za odpowiedź.[/qb] Cześć Pawel2804, Nic nie zrobiłeś źle, po prostu Twój fax był nieczytelny - nie było możliwym odczytanie jego treści. Przed 10-ma minutami nadeszło potwierdzenie z Kredyt Banku o Twojej wpłacie, o ile wiem, Twoje konto jest juz zasilone i możesz juz grać. Na przyszłość, lepiej będzie jeżeli wyślesz mail do support@expekt.com i tam zapytasz co się dzieje z Twoimi pieniędzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam:) bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam, Nie wiem jak jest w innych rejonach Polski, ale ja korzystam z SDI TPSA w Łodzi i nie mam absolutnie żadnych problemów z połączeniem sie ze stroną. Jeżeli chodzi o serwer proxy, korzystam z http://w3cache.tpnet.pl badź z icm.edu.pl - w obu przypadkach nie mogę narzekać. Również bez serwera łączę się ze stroną, ale i tak go używam gdyż z kolei jest problem z paroma innymi witrynami poza naszym krajem. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Cześć. Czy ktoś z Was spotkał się z odmową wykonania przelewu do innego banku ?
Dzisiaj w południe chciałem zrobić przelew do KB i zasilić swoje konto w EXPEKT'cie jednak "wielkie babsko" w BPH'u odmówiło mi dokonania przelewu ,gdyż jak sama to określiła nie może wziąść takiej odpowiedzialności na siebie... (więc ją popierd.....em i wyszedłem) ponieważ nie miałem zbyt wiele czasu na dyskusje z nią.. ...a może to po prostu było przeznaczenie, gdyż zamierzałem znaczną część sumy przeznaczyc na Wisłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... więc aż tak bardzo nie jestem wkurzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Mam nadzieję iż nic się nie zmieniło w formie wypełniana druczku przelewu??? ...bo mimo wszystko jutro mam zamiar dopiąć swego i zrobić TEN DEPOZYT jesli nie w BPH , to Zrobie go w PKO albo pofatyguje sie do centrum i bezpośrednio w KB wpłace. pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|