Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kaka85
jeśli wysłałem wczoraj przez pomyłkę swój pierwszy typ w nie swojej ćwiartce i był on trafiony, to mogę podać w zamian inny, czy liczone jest jako -100?

Typ wysłanie w nie tej ćwiartce co trzeba liczy się jako niewysłany.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Ark_
witam, wysłałem typ bez godziny, na około 2-3h przed meczem, proszę o prostą odpowiedź jak mam liczyć ten typ: jako uznany, zwrot i muszę podać następny czy wogóle -100. Typ wszedł.

Jeśli typ bez kompletnych danych wszedł to liczy się jako nie wysłany i należy w jego miejsce wysłać typ zastępczy.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Witam
Bardzo proszę o arbitraż w sprawie awansu do następnej rundy konkursu.Rywalizowałem(milan1231) z użytkownikiem MaTHiaS.
Moim zdaniem to ja powinienem awansować do następnej rundy.
W regulaminie jest napisane ,że za każdy nietrafiony typ jest
-100 zł.Mój przeciwnik(MaTHiaS) nie trafił trzy typy.
Więc powinno się odjąć od jego bilansu 300 zł.Za dwa poprawne typy uzyskał (MaTHiaS)670 zł - 300zł = 370zł.
Ja (milan1231) trafiłem cztery typy 548 zł - 100zł = 448zł.
Proszę o rozstrzygnięcie.
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Roztrzyganie sporów leży co prawda w kompetencji Conrada, ale jako że powyższy post dotyczy 'mojej' ćwiartki, pozwolę sobie szepnąć to i owo wink

MaTHiaS +170
#1 -100
#2 -100
#3 +95
#4 -100
#5 +375

milan1231 +48
#1 -100
#2 +20
#3 +23
#4 +85
#5 +20

W swoich obliczeniach poplątałeś wygraną z zyskiem. Jeśli chcesz liczyć wygraną, to potem należy od niej odjąć 500, żeby wyszedł zysk. MaTHiaSowi po odjęciu tego od dorobku pozostanie zysk 170, Tobie jedynie 48. Zwycięzcę pojedynku podano więc prawidłowo.

Zdravim.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Przyjąłem rozumowanie jak Prem, więc jeśli się mylę, z góry przepraszam za zamieszanie.

Ahoy

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak jest, awans MaTHiaS. Liczymy zysk z każdego kuponu (lub stratę).

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
oto mój typ mojego rywala(uwaga mecz kosza był o 16 typ #3 wysłany przed 18) jak mam to liczyc czy typ zastepczy???

---------------------------------------------------------
Originally Posted By: PROTECTORIANIN
#3
N 08/11/09 18:00 - kosz
Panellinios - Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 1,20


Nie mogę znaleźć wyniku tego meczu, może buk się pomylił coś.
W razie czego typ zastepczy za niego jeśli powyższy mecz nie istnieje:

z#3
N 08/11/09 21:00
Houston Dynamo - Seattle Sounders
podwójna szansa
Typ: 1X
Kurs: 1,20

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pierwszy typ nieważny, wysłany po czasie. Obowiązuje ten drugi podany.

Dołączył: May 2009
Posty: 233
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 233
Mam pytanie do moderatora konkursu. Co w takim przypadku:
Rywalizowałem z użytkownikiem leonardo, który nie podał w konkursie żadnego typu, czyli jego stan wynosi -500, natomiast ja podałem tylko jeden typ, który nie wszedł, a reszty już niestety nie zdążyłem i mój stan również wynosi -500. Kto w takim przypadku ma prawo do awansu?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
oczywiście że Ty awansowałeś

Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
Mam pytanie odnośnie mojego przeciwnika w rundzie 2. Z drabinki wychodzi, że moim przeciwnikiem ma być rafael86 lub domino134, jednakże obaj zawodnicy nie oddali żadnego typu w rundzie 1. Czyli rozumiem,że przechodzę automatycznie do rundy 3. Proszę o wypowiedz organizatora konkursu w tej sprawie

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, jeśli żaden z nich nie oddał typu to jesteś automatycznie w 3 rundzie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
III Cwiartka
huge: -180
-100
-100
-100
-100
+220
krulik: -68
+50
-100
+45
+37
-100
awans: krulik
Dlaczego Huge uważa że awansowal??

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli wyniki wszystkich podanych typów się zgadzają to Ty awansowałeś.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
Proszę o przeliczenie typów i rostrzygnięcie kto awansowal
krulik czy huge

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przeliczcie swoje typy i sami to sprawdźcie - tak działa ten konkurs. Jeśli to co podałeś się zgadza to awansowałeś.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
Krulik
#1
08.11.09 16.00
Wealdstone - Rotherham
typ 2
kurs 1.50

Wynik 2 do 3
+50

#2
08.11.09 16.00
Sion - Young Boys
typ X2
kurs 1.20

Wynik 3 do 1
-100

#3
08.11.09 19.00
Diyarbakirspor - Galatasaray
typ 2
kurs 1.45

Wynik 1 do 2
+ 45

#4
09.11.09. 03:30
Los Angeles Lakers - New Orleans Hornets
typ 1
kurs 1.37

Wynik 104 do 88
+ 37

#5
08.11.09 20:30
Standard - Club Brugge
typ ponizej 2.5 goli
kurs 1.95

Wynik 3 do 1
- 100

Ogólnie -68

Huge
#1
Czwartek 05.11.09 20:00
Maccabi Tel Aviv - CSKA Moskwa
Typ: CSKA Moskwa + 4.5
Kurs: 1.88

Wynik 74 do 51
-100


#2
Czwartek 05.11.09 20:45
Real Madryt - Panathinaikos Ateny
Typ: Panathinaikos Ateny + 3.0
Kurs: 1.88

Wynik
80 do 70
-100

#3
Sobota 07.11.09 16:00
Manchester City - Burnley
Typ: Manchester City
Kurs: 1.30

Wynik 3 do 3
- 100

#4
Sobota 07.11.09 19:00
Paris SG - Nice
Typ: Paris SG
Kurs: 1.60

Wynik 0 do 1
- 100

#5
Sobota 07.11.09 20:00
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Typ: Remis
Kurs: 3.20

Wynik 2 do 2
+ 220

Ogólnie - 180

Proszę o potwierdzenie bo huge w zaparte obstawia w drugiej rundzie potrzebna opinia osoby niezależnej





Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Awans krulik, gratuluję. piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Co ma expekt za krecze w tenisie? Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by FanJagi
Co ma expekt za krecze w tenisie? Proszę o w miarę szybką odpowiedź.


Przegrana po 1 piłce

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1