|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
jeśli wysłałem wczoraj przez pomyłkę swój pierwszy typ w nie swojej ćwiartce i był on trafiony, to mogę podać w zamian inny, czy liczone jest jako -100? Typ wysłanie w nie tej ćwiartce co trzeba liczy się jako niewysłany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
witam, wysłałem typ bez godziny, na około 2-3h przed meczem, proszę o prostą odpowiedź jak mam liczyć ten typ: jako uznany, zwrot i muszę podać następny czy wogóle -100. Typ wszedł. Jeśli typ bez kompletnych danych wszedł to liczy się jako nie wysłany i należy w jego miejsce wysłać typ zastępczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Witam Bardzo proszę o arbitraż w sprawie awansu do następnej rundy konkursu.Rywalizowałem(milan1231) z użytkownikiem MaTHiaS. Moim zdaniem to ja powinienem awansować do następnej rundy. W regulaminie jest napisane ,że za każdy nietrafiony typ jest -100 zł.Mój przeciwnik(MaTHiaS) nie trafił trzy typy. Więc powinno się odjąć od jego bilansu 300 zł.Za dwa poprawne typy uzyskał (MaTHiaS)670 zł - 300zł = 370zł. Ja (milan1231) trafiłem cztery typy 548 zł - 100zł = 448zł. Proszę o rozstrzygnięcie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Roztrzyganie sporów leży co prawda w kompetencji Conrada, ale jako że powyższy post dotyczy 'mojej' ćwiartki, pozwolę sobie szepnąć to i owo MaTHiaS +170#1 -100 #2 -100 #3 +95 #4 -100 #5 +375 milan1231 +48#1 -100 #2 +20 #3 +23 #4 +85 #5 +20 W swoich obliczeniach poplątałeś wygraną z zyskiem. Jeśli chcesz liczyć wygraną, to potem należy od niej odjąć 500, żeby wyszedł zysk. MaTHiaSowi po odjęciu tego od dorobku pozostanie zysk 170, Tobie jedynie 48. Zwycięzcę pojedynku podano więc prawidłowo. Zdravim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Przyjąłem rozumowanie jak Prem, więc jeśli się mylę, z góry przepraszam za zamieszanie.
Ahoy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak jest, awans MaTHiaS. Liczymy zysk z każdego kuponu (lub stratę).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
oto mój typ mojego rywala(uwaga mecz kosza był o 16 typ #3 wysłany przed 18) jak mam to liczyc czy typ zastepczy???
--------------------------------------------------------- Originally Posted By: PROTECTORIANIN #3 N 08/11/09 18:00 - kosz Panellinios - Panathinaikos Typ: 2 Kurs: 1,20
Nie mogę znaleźć wyniku tego meczu, może buk się pomylił coś. W razie czego typ zastepczy za niego jeśli powyższy mecz nie istnieje:
z#3 N 08/11/09 21:00 Houston Dynamo - Seattle Sounders podwójna szansa Typ: 1X Kurs: 1,20
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pierwszy typ nieważny, wysłany po czasie. Obowiązuje ten drugi podany.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 233 |
Mam pytanie do moderatora konkursu. Co w takim przypadku: Rywalizowałem z użytkownikiem leonardo, który nie podał w konkursie żadnego typu, czyli jego stan wynosi -500, natomiast ja podałem tylko jeden typ, który nie wszedł, a reszty już niestety nie zdążyłem i mój stan również wynosi -500. Kto w takim przypadku ma prawo do awansu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
oczywiście że Ty awansowałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588 |
Mam pytanie odnośnie mojego przeciwnika w rundzie 2. Z drabinki wychodzi, że moim przeciwnikiem ma być rafael86 lub domino134, jednakże obaj zawodnicy nie oddali żadnego typu w rundzie 1. Czyli rozumiem,że przechodzę automatycznie do rundy 3. Proszę o wypowiedz organizatora konkursu w tej sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, jeśli żaden z nich nie oddał typu to jesteś automatycznie w 3 rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84 |
III Cwiartka huge: -180 -100 -100 -100 -100 +220 krulik: -68 +50 -100 +45 +37 -100 awans: krulik Dlaczego Huge uważa że awansowal??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli wyniki wszystkich podanych typów się zgadzają to Ty awansowałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84 |
Proszę o przeliczenie typów i rostrzygnięcie kto awansowal krulik czy huge
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przeliczcie swoje typy i sami to sprawdźcie - tak działa ten konkurs. Jeśli to co podałeś się zgadza to awansowałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 84 |
Krulik #1 08.11.09 16.00 Wealdstone - Rotherham typ 2 kurs 1.50
Wynik 2 do 3 +50
#2 08.11.09 16.00 Sion - Young Boys typ X2 kurs 1.20
Wynik 3 do 1 -100
#3 08.11.09 19.00 Diyarbakirspor - Galatasaray typ 2 kurs 1.45
Wynik 1 do 2 + 45
#4 09.11.09. 03:30 Los Angeles Lakers - New Orleans Hornets typ 1 kurs 1.37
Wynik 104 do 88 + 37
#5 08.11.09 20:30 Standard - Club Brugge typ ponizej 2.5 goli kurs 1.95
Wynik 3 do 1 - 100
Ogólnie -68
Huge #1 Czwartek 05.11.09 20:00 Maccabi Tel Aviv - CSKA Moskwa Typ: CSKA Moskwa + 4.5 Kurs: 1.88
Wynik 74 do 51 -100
#2 Czwartek 05.11.09 20:45 Real Madryt - Panathinaikos Ateny Typ: Panathinaikos Ateny + 3.0 Kurs: 1.88
Wynik 80 do 70 -100
#3 Sobota 07.11.09 16:00 Manchester City - Burnley Typ: Manchester City Kurs: 1.30
Wynik 3 do 3 - 100
#4 Sobota 07.11.09 19:00 Paris SG - Nice Typ: Paris SG Kurs: 1.60
Wynik 0 do 1 - 100
#5 Sobota 07.11.09 20:00 GKS Katowice - Pogoń Szczecin Typ: Remis Kurs: 3.20
Wynik 2 do 2 + 220
Ogólnie - 180
Proszę o potwierdzenie bo huge w zaparte obstawia w drugiej rundzie potrzebna opinia osoby niezależnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Awans krulik, gratuluję. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Co ma expekt za krecze w tenisie? Proszę o w miarę szybką odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Co ma expekt za krecze w tenisie? Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Przegrana po 1 piłce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|