|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A numer waiver jest zalezny od tego jaki numer miales na darfcie Jesli miales to masz ostatni numer waiver. Jak wybierales ostatni to masz 1szy. Jednym slowem dymaja Cie tam niezle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
nikt nikogo nie dyma nikogo to nie kręci prócz Ciebie chyba (brak baby zapewne) wybierałem jako 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie rozumiem, w drafcie byłem daleko, teraz mam niski Vaiver, zabrali mi Udonisa na którego czekam już 2 dni...byłem tuż przed Marianem teraz on ma 12, a ja 3 i mi go sprzątnął sprzed nosa.
I co ja mam teraz zrobić ? od czego to zależy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Najlepiej tlumaczyc na przykladach  Jesli ja mialem 1 nr, a Ty 2gi i rzucilismy sie na tego samego gracza to ja go wezme, ale wtedy moj numer waiver sie zmieni, dostane ostatni. Numer wiaver ciagle ulega rotacji przy dokonywaniu zmian. Jasne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
dzieki lupus za wyjaśnienie, bo także chciałem wziąść Redicka i jakoś nie trafił do teamu, nie wiedząc dlaczego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2009
Posty: 36 |
hehe trzeba było brać redickaw przedostatniej/ostatniej rundzie jak ja  i problemu by nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spoko fakturke za dobre rady wam wystawie po sezonie  Swoja droga kto tam tak spuszcza zawodnikow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
Ktoś z drugiej ligi chce J.Salmonsa z Chicago Bulls? tylko poważne oferty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wczorajszy mecz Pistons-Magic przerwał jedną kapitalna serię w NBA... Tayshaun Prince do tego meczu rozegrał 496 kolejnych spotkań nie opuszczając ani jednego! Seria ta trwała od 13 kwietnia 2003 r.  Oczywiście doznał kontuzji jak go wziąłem w 3 ligach fantasy  W 1 lidze mam do oddania Nasha i Shaq'a. Przygarnę konkretnych graczy F lub C.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
dzieki lupus za wyjaśnienie, bo także chciałem wziąść Redicka i jakoś nie trafił do teamu, nie wiedząc dlaczego  hah:D zabralem wam go sprzed nosa.Oby sie spisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
Ktoś z drugiej ligi chce J.Salmonsa z Chicago Bulls? tylko poważne oferty  o to samo moge zapytac w 3. lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ktoś z drugiej ligi chce J.Salmonsa z Chicago Bulls? tylko poważne oferty  Gortat by Ci wystarczył jak bym go jeszcze posiadał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
Przecież napisałem, że tylko poważne oferty. Pozatym wolałbym grajka na tą samą pozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
jesli ktos w III lidze jest zainteresowany takimi graczami: Kirk Hinrich Daniel Gibson Derrick Rose Joel Przybilla Devin Harris Marreese Speights prosze o kontakt  oczywiscie bardzo bym prosil o powazne oferty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
jesli ktos w III lidze jest zainteresowany takimi graczami: Kirk Hinrich Daniel Gibson Derrick Rose Joel Przybilla Devin Harris Marreese Speights prosze o kontakt  oczywiscie bardzo bym prosil o powazne oferty  megagwiazdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
jesli ktos w III lidze jest zainteresowany takimi graczami: Kirk Hinrich Daniel Gibson Derrick Rose Joel Przybilla Devin Harris Marreese Speights prosze o kontakt  oczywiscie bardzo bym prosil o powazne oferty  megagwiazdy  faktycznie Rose,Harris to zli gracze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Cos bym napisal, ale ugryzlem sie w jezyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
chetny do wymian... Wade+Biedrins za 2 dobrych grajkow nie na poziomie Wade'a na pozycjach PG,SG+PF,C Blatche+Duncan+Barbosa za dobrego wszechstronnego (3 pozycje najlepiej) + dobrego PF,C dobry nie rowna sie all-star. Druga opcja tylko wtedy, jak Bzyku odrzuci moja propozycje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Druga opcja u Ciebie aktualna. Akurat tych dwóch moich zawodników nie chciałbym się pozbywać. Za to z pierwszą opcją chętnie bym pokombinował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
No to kombinujemy...Shaq mnie w ogole nie interesuje... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|