Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Larsson
(9)A.S.Romek
-------------
(13)Fro_Lech
Yaqb
-------------
(7)Kameleon
(15)Piomil
-------------
(11)Pele
(3)Misiek
--------------

DOLNA CZĘŚĆ DRABINKI

-----------
XsebaX
Popon
-----------
(14)Sebkos
(6)Wychowany_Na_Nalewce
-----------
Kazik
Hunter
-----------
(12)Cukier
Kattowitz
-----------

Mam nadzieję że nigdzie błędu nie popełniłem...gdyby się zjawił, proszę o zrozumienie...Zrobiłem to po raz pierwszy tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Typy z poprzednie tematu:

Orginalnie napisał: larrson
Quote
1# 23.05.05 14.25
262 Ch.Rochus-Behrend (1) 1.43 / prof



Orginalnie napisał: Pele
Quote
1# 23.05.05 11.05
346 Domachow.-Cohen A. (1) 1.41 / prof

2# 23.05.05 14.25
262 Ch.Rochus-Behrend (1) 1.43 / prof


Orginalnie napisał: Cukier

Quote
#1 393 24/11.05 Pin-Rezai typ:2 kurs:2.26 Profesjonał

#2 265 23/12.20 O.Hernan.-Gimeno T typ:2 kurs:2.06 Profesjonał


Orginalnie napisał: Fro Lech

Quote
#1 283 23.01 14:30 Horna-Haehnel (1) 1,46 Fortuna
#2 299 23.01 14:25 Mantilla-Zib (1) 1,53 Fortuna
#3 307 24.01 11:05 O.Rochus-Garcia-Lopez (2) 2,06 Fortuna
#4 349 23.01 13:05 Raymond-Mamic (2) 2,06 Fortuna
#5 358 23.01 11:05 Karatancheva-Bondarenko (1) 1,53 Fortuna


Orginalnie napisał: Misiek

Quote
#1 23.05.2005 14:30

Verdasco F. - Soderling R 1 @1.30 STS

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
a moj typ gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
bledem jest ze ja nie gram dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Witaj Piomil, powodzenia.

#1 24/11.05 185 Acasuso-Mirnyi 1.6 STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Witam Fro Lech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#1 24/11.05 Pin-Rezai 2 @ 2.26 Prof
#2 24/11.05 Acasuso-Mirnyi 1 @ 1.60 STS
#3 24/11.05 Canas-Monfils 1 @ 1.43 Prof

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
a moj typ gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Orginalnie napisał: -Piomil-

Quote
#1 23.05.2005 13:10 344 Pierce-Douchevina 1 1.41 fortuna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
bledem jest ze ja nie gram dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Grasz dalej z Hunterem za Kazika.

Sorry, za katowiczanina za błąd.

P.S. Kurde ale by mi pasowało naprawdę zostać moderatorem tego działu.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Larsson - A.S.Romek

#1 24.05.2005/11:05 290 Roddick - Tsonga (1) 1.04

P.S. Jest to zagranie taktyczne, ponieważ pierwszy twój typ nie wszedł. Mam nadzieje że Andy wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
#2 24.05.2005 11:05

Pin-Rezai 2 @2.26 Prof


ps: zaryzykuję, choć to nie do końca mój typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
#2 25.05.2005 11.05 359 Asagoe-Karatanch. 1 1.7 fortuna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Larsson - A.S.Romek

#1 24.05.2005/11:05 290 Roddick - Tsonga (1) 1.04

P.S. Jest to zagranie taktyczne, ponieważ pierwszy twój typ nie wszedł. Mam nadzieje że Andy wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Buk to profesjonal oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
#1 24.05.2005 14:25

319 Canas-Monfils - 1 - 1.41 - (Profesjonal)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
#2 25.05.2005/11:05 339 Grosjean - Sanguin. (1) 1.27 prof

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
3# 24.05.05 15.45

325 Roddick A. - Tsonga J.W. (1) 1.05 / sts

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Mój wynik : 6,58 4/5

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
#3 24.05.2005 16:30

396 Vaidisova-Safarova 1 @1.21 Prof

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790



#1 24.05.05 16:30
272 Vaidisova N. - Safarova L. 1.20 typ 1 STS

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
#2 24.05.05 16:30
276 Jidkova A. - Cornet A. 1.15 typ 1 STS

#3 24.05.05 16:30
266 Golovin T. - Osterloh L. 1.05 typ 1

#4 24.05.05 16:30
271 Groenefeld A.L. - Vinci R. 1.35 typ 1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
#4 25.05.2005 11:00

498 Federer R. - Almagro N. 1 @1.05 STS

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1