|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
#3 26.05.2005/12:20 325 J.Blake - Wawrinka (2) 1.85 prof
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
#4 25/11.00 Gaudio-Tursunov 1 @ 1.05 STS <-- tu byl zwrot
#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#4 26/14.45 Malisse/RochusO.-Hrbaty/Sa 1 @ 1.3 STS <-- zastepczy
#5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
#4 25/11.00 Gaudio-Tursunov 1 @ 1.05 STS <-- tu byl zwrot
#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#4 26/14.45 Malisse/RochusO.-Hrbaty/Sa 1 @ 1.3 STS <-- zastepczy
#5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS #4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No Profes nie daje zwrotów na krecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skreczował Djoko - więc wygraną będzie Corii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Zgadza się nie ma zwrotów w profie więc ten typ liczy się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dzięki za gre Piomil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
#5 27.05.2005 11.05 306 Horna-Hanescu 2 1.92 Prof.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Witaj sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaczales konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A oto moj pierwszy typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
#1 820 27.05 11:00 Moya C. - Vicente F. 1 1.10 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
#4 27.05 12:15 800 Farina S. - Likhovtseva E. 2 3.00 sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
#2 851 27.05/13:00 Delic A. - Baker B. 2 1.8 sts #3 1133 28.05/11:00 Davydenko N. - Haas T. 1 1.65 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Fro_Lech 6,58 4/5 yaqb 7,65 5/5 Awans: yaqb Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
CUKIER --- 5.56 KATTOWITZ --- 3.60
AWANS: CUKIER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Fro_Lech 6,58 4/5 yaqb 7,65 5/5 Awans: yaqb Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LOL Mój wynik faktycznie - 6,58 4/5 Ale, Twój to ja nie wiem skąd wziąłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Miałeś - 6,35 4/5 Awans: Fro_Lech Dzięki za grę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Re: Konkurs Od: A.S.Romek "Cześć, Napewno wszedł Ci typ z Corią bo jest zaliczony u buka. A typ numer 5 to wszedł Ci debel Malisse/RochusO." Awans: yaqb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
#4 25/11.00 Gaudio-Tursunov 1 @ 1.05 STS <-- tu byl zwrot
#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#4 26/14.45 Malisse/RochusO.-Hrbaty/Sa 1 @ 1.3 STS <-- zastepczy
#5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS Malisse/Rochus O. był tylko TYPEM ZASTĘPCZYM za typ nr.4 który jednak okazał się dobry. W takim przypadku typ zastępczy przepada. A, liczy się typ nr.5 który jest wyraźnie oznaczony. To już będzie naprawdę duże przegięcie jeśli Romuś uzna Malisse/Roch za dobry typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Typ 5 - to ewidentnie #5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS - i jest nietrafiony. Dla mnie nadal wynik tego meczu brzmi : Fro_Lech - 6,58 4/5 - yaqb 6,35 4/5 Awans: Fro_Lech
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Coria wygrał typ trafiony KURS 1.06 , w takiej sytuacji rezerwowy typ PRZEPADA czyli MALLISE/ROCHUS
nie widze problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Mi do awansu do kolejnej rundy brakowalo kursu 1.3 w takim razie chcialem sobie zagrac dwa "latwe" mecze po kursie 1,06 aby awansowac. Wyslalem w takim razie mecz Gaudia, lecz buk policzyl mi zwrot. Pozniej pomyslalem, ze dalej sprobuje tym sposobem aby zagrac 2 latwe mecze i moj pierwszy mecz to byl Coria. Djokovic rowniez skreczowal i myslalem ze buk zrobi zwrot. W zwiazku z tym lekko poddenerwowany, postanowilem zmienic taktyke i zagrac 2 mecze po kursie 1.3 liczac na to, ze jeden wejdzie. Juz mialem sie cieszyc, ze wszedl mi mecz Malisse/Rochus kiedy przeczytalem, ze mecz Corii bedzie zaliczony :| Przeciez gdybym wiedzial, ze mecz Corii bedzie zaliczony to bym wybral w ogole inny mecz pewniejszy od Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Mi do awansu do kolejnej rundy brakowalo kursu 1.3 w takim razie chcialem sobie zagrac dwa "latwe" mecze po kursie 1,06 aby awansowac. Wyslalem w takim razie mecz Gaudia, lecz buk policzyl mi zwrot. Pozniej pomyslalem, ze dalej sprobuje tym sposobem aby zagrac 2 latwe mecze i moj pierwszy mecz to byl Coria. Djokovic rowniez skreczowal i myslalem ze buk zrobi zwrot. W zwiazku z tym lekko poddenerwowany, postanowilem zmienic taktyke i zagrac 2 mecze po kursie 1.3 liczac na to, ze jeden wejdzie. Juz mialem sie cieszyc, ze wszedl mi mecz Malisse/Rochus kiedy przeczytalem, ze mecz Corii bedzie zaliczony :| Przeciez gdybym wiedzial, ze mecz Corii bedzie zaliczony to bym wybral w ogole inny mecz pewniejszy od Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar :| kolego buki naziemne przy kreczu w trakcie meczu nie robia zwrotów, tak jak to ma miejsce w niektórych bukach internetowych, sprawa wydaje mi sie prosta i oczywista niestety przegrałeś w parze z FROLECHEM POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Mi do awansu do kolejnej rundy brakowalo kursu 1.3 w takim razie chcialem sobie zagrac dwa "latwe" mecze po kursie 1,06 aby awansowac. Wyslalem w takim razie mecz Gaudia, lecz buk policzyl mi zwrot. Pozniej pomyslalem, ze dalej sprobuje tym sposobem aby zagrac 2 latwe mecze i moj pierwszy mecz to byl Coria. Djokovic rowniez skreczowal i myslalem ze buk zrobi zwrot. W zwiazku z tym lekko poddenerwowany, postanowilem zmienic taktyke i zagrac 2 mecze po kursie 1.3 liczac na to, ze jeden wejdzie. Juz mialem sie cieszyc, ze wszedl mi mecz Malisse/Rochus kiedy przeczytalem, ze mecz Corii bedzie zaliczony :| Przeciez gdybym wiedzial, ze mecz Corii bedzie zaliczony to bym wybral w ogole inny mecz pewniejszy od Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar :| Gdybyś oznaczył jako typ nr. 5 Mal/Rochus to zgoda, ale niestety wyraźnie zaznaczyłeś , że jest to TYP ZASTĘPCZY. A, typem nr. 5 był Iva/Kri , który okazał się nie trafionym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Ale te 2 typy podalem z nadzieja, ze oba beda rozliczone. Gdybym wiedzial ze Coria zostal zaliczony, to bym zagral zupelnie inna taktyka stawiajac pewniejszy mecz po kursie np. 1.01 :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
no tez tak mysle ze frolech wygrywa w tym pojedynku typ numer 5 to debel ivanovic a nie mallisse bo on byl tylko zastepczym za corie gdyby byl zwrot regulamin i jeszcze raz regulamin niestety sie klania.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Zgadza się Fro_Lech wygrał, a Ciebie yaqb przepraszam za błąd bo Cię źle poinformowałem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|