Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
#3 26.05.2005/12:20 325 J.Blake - Wawrinka (2) 1.85 prof

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
#4 25/11.00 Gaudio-Tursunov 1 @ 1.05 STS <-- tu byl zwrot

#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4 26/14.45 Malisse/RochusO.-Hrbaty/Sa 1 @ 1.3 STS <-- zastepczy

#5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
#4 25/11.00 Gaudio-Tursunov 1 @ 1.05 STS <-- tu byl zwrot

#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4 26/14.45 Malisse/RochusO.-Hrbaty/Sa 1 @ 1.3 STS <-- zastepczy

#5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS

#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No Profes nie daje zwrotów na krecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skreczował Djoko - więc wygraną będzie Corii.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Zgadza się nie ma zwrotów w profie więc ten typ liczy się.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dzięki za gre Piomil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#5 27.05.2005 11.05 306 Horna-Hanescu 2 1.92 Prof.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Witaj sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaczales konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A oto moj pierwszy typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#1 820 27.05 11:00 Moya C. - Vicente F. 1 1.10 sts

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
#4 27.05 12:15 800 Farina S. - Likhovtseva E. 2 3.00 sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
#2 851 27.05/13:00 Delic A. - Baker B. 2 1.8 sts
#3 1133 28.05/11:00 Davydenko N. - Haas T. 1 1.65 sts

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Fro_Lech 6,58 4/5
yaqb 7,65 5/5
Awans: yaqb
Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
CUKIER --- 5.56
KATTOWITZ --- 3.60

AWANS: CUKIER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzieki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Fro_Lech 6,58 4/5
yaqb 7,65 5/5
Awans: yaqb
Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

LOL

Mój wynik faktycznie - 6,58 4/5
Ale, Twój to ja nie wiem skąd wziąłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Miałeś - 6,35 4/5

Awans: Fro_Lech

Dzięki za grę

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Re: Konkurs
Od: A.S.Romek
"Cześć,
Napewno wszedł Ci typ z Corią bo jest zaliczony u buka. A typ numer 5 to wszedł Ci debel Malisse/RochusO."

Awans: yaqb tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
#4 25/11.00 Gaudio-Tursunov 1 @ 1.05 STS <-- tu byl zwrot

#4 26/11.05 Coria-Djokovic 1 @ 1.06 Prof <-- tez bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4 26/14.45 Malisse/RochusO.-Hrbaty/Sa 1 @ 1.3 STS <-- zastepczy

#5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS

Malisse/Rochus O. był tylko TYPEM ZASTĘPCZYM za typ nr.4 który jednak okazał się dobry. W takim przypadku typ zastępczy przepada.

A, liczy się typ nr.5 który jest wyraźnie oznaczony.

To już będzie naprawdę duże przegięcie jeśli Romuś uzna Malisse/Roch za dobry typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Typ 5 - to ewidentnie #5 26/16.00 Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar 1 @ 1.3 STS - i jest nietrafiony.


Dla mnie nadal wynik tego meczu brzmi :
Fro_Lech - 6,58 4/5 - yaqb 6,35 4/5

Awans: Fro_Lech

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Coria wygrał typ trafiony KURS 1.06 , w takiej sytuacji rezerwowy typ PRZEPADA czyli MALLISE/ROCHUS

nie widze problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Mi do awansu do kolejnej rundy brakowalo kursu 1.3 w takim razie chcialem sobie zagrac dwa "latwe" mecze po kursie 1,06 aby awansowac. Wyslalem w takim razie mecz Gaudia, lecz buk policzyl mi zwrot. Pozniej pomyslalem, ze dalej sprobuje tym sposobem aby zagrac 2 latwe mecze i moj pierwszy mecz to byl Coria. Djokovic rowniez skreczowal i myslalem ze buk zrobi zwrot. W zwiazku z tym lekko poddenerwowany, postanowilem zmienic taktyke i zagrac 2 mecze po kursie 1.3 liczac na to, ze jeden wejdzie. Juz mialem sie cieszyc, ze wszedl mi mecz Malisse/Rochus kiedy przeczytalem, ze mecz Corii bedzie zaliczony :| Przeciez gdybym wiedzial, ze mecz Corii bedzie zaliczony to bym wybral w ogole inny mecz pewniejszy od Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar :|

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Mi do awansu do kolejnej rundy brakowalo kursu 1.3 w takim razie chcialem sobie zagrac dwa "latwe" mecze po kursie 1,06 aby awansowac. Wyslalem w takim razie mecz Gaudia, lecz buk policzyl mi zwrot. Pozniej pomyslalem, ze dalej sprobuje tym sposobem aby zagrac 2 latwe mecze i moj pierwszy mecz to byl Coria. Djokovic rowniez skreczowal i myslalem ze buk zrobi zwrot. W zwiazku z tym lekko poddenerwowany, postanowilem zmienic taktyke i zagrac 2 mecze po kursie 1.3 liczac na to, ze jeden wejdzie. Juz mialem sie cieszyc, ze wszedl mi mecz Malisse/Rochus kiedy przeczytalem, ze mecz Corii bedzie zaliczony :| Przeciez gdybym wiedzial, ze mecz Corii bedzie zaliczony to bym wybral w ogole inny mecz pewniejszy od Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar :|

kolego buki naziemne przy kreczu w trakcie meczu nie robia zwrotów, tak jak to ma miejsce w niektórych bukach internetowych, sprawa wydaje mi sie prosta i oczywista niestety przegrałeś w parze z FROLECHEM

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Mi do awansu do kolejnej rundy brakowalo kursu 1.3 w takim razie chcialem sobie zagrac dwa "latwe" mecze po kursie 1,06 aby awansowac. Wyslalem w takim razie mecz Gaudia, lecz buk policzyl mi zwrot. Pozniej pomyslalem, ze dalej sprobuje tym sposobem aby zagrac 2 latwe mecze i moj pierwszy mecz to byl Coria. Djokovic rowniez skreczowal i myslalem ze buk zrobi zwrot. W zwiazku z tym lekko poddenerwowany, postanowilem zmienic taktyke i zagrac 2 mecze po kursie 1.3 liczac na to, ze jeden wejdzie. Juz mialem sie cieszyc, ze wszedl mi mecz Malisse/Rochus kiedy przeczytalem, ze mecz Corii bedzie zaliczony :| Przeciez gdybym wiedzial, ze mecz Corii bedzie zaliczony to bym wybral w ogole inny mecz pewniejszy od Ivanovic/Krizan-C.Aloro/Sfar :|

Gdybyś oznaczył jako typ nr. 5 Mal/Rochus to zgoda, ale niestety wyraźnie zaznaczyłeś , że jest to TYP ZASTĘPCZY.
A, typem nr. 5 był Iva/Kri , który okazał się nie trafionym...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Ale te 2 typy podalem z nadzieja, ze oba beda rozliczone. Gdybym wiedzial ze Coria zostal zaliczony, to bym zagral zupelnie inna taktyka stawiajac pewniejszy mecz po kursie np. 1.01 :|

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
no tez tak mysle ze frolech wygrywa w tym pojedynku typ numer 5 to debel ivanovic a nie mallisse bo on byl tylko zastepczym za corie gdyby byl zwrot regulamin i jeszcze raz regulamin niestety sie klania.

pozdro

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Zgadza się Fro_Lech wygrał, a Ciebie yaqb przepraszam za błąd bo Cię źle poinformowałem.

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1