|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Co nie zmienia zapędów fiskusa podatku dochodowego od wygranych powyżej 22xx dodatkowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Oczywiście popieram. Wypłacać zgodnie z iloczynem kursu i stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja tez wcale nie bronię naziemnych. Zastanawiam się tylko dlaczego nie zachowali się jak w UK. Conrad widzi jeden powód. Może jest więcej jednak... No właśnie, mogli walczyć o... Warunki, które umożliwiłyby im mocno zwiększyć obrót i zapewnić sobie lepszą (i zdecydowanie bezpieczniejszą) pozycję na rodzimym rynku. Ale woleli się skupić na "obronie", i uprzykrzaniu innym życia na tym rynku dobrze wiedząc, że ewentualne działania tego typu nie byłyby zgodne z prawem europejskim (czyli de facto szansa na ich wprowadzenie jest z góry minimalna). Tak to niestety jest, jedni wolą by ktoś im dał narzędzia do lepszej i efektywniejszej pracy... a inni wolą by to innym odebrać narzędzia, myśląc że wtedy oni będą mieli przez to lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Mogly mi ktos powiedziec od Kiedy ta Ustawa ma wejsc w Zycie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Mogly mi ktos powiedziec od Kiedy ta Ustawa ma wejsc w Zycie ? Sam sobie znalazlem Odpowiedz ... zacznie obowiazywac po uplywie 90 dni od jej Ogloszenia ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Mogly mi ktos powiedziec od Kiedy ta Ustawa ma wejsc w Zycie ? Sam sobie znalazlem Odpowiedz ... zacznie obowiazywac po uplywie 90 dni od jej Ogloszenia ...  a to ciekawe co podajesz  Art. 142. Ustawa wchodzi w życie pierwszego dnia miesiąca następującego po upływie miesiąca od dnia ogłoszenia, z wyjątkiem: 1)art. 93, w zakresie zmiany art. 21 ust. 1 pkt 6, 2) art. 99, art. 102 pkt 1 i 4, art. 108 oraz art. 113 pkt 4 - które wchodzą w życie po upływie 6 lat od pierwszego dnia miesiąca następującego po upływie miesiąca od dnia ogłoszenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Piszecie o ustawie dotyczącej automatów do gier?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ustawa o grach hazradowych na stronie MF z 6.11.2009
czyli ta pierwsza co nie wymaga notyfikacji KE w tym o automatach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
może ktoś zebrać wszystko do kupy ni przedstawić co nowa ustawa będzie zawierać? jestem laikiem pod względem czytania ustaw wiec jeśli by ktoś był taki dobry i zamieścił najważniejsze punkty co i jak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Otóż to Conrad.
Żeby dobrze przyjrzeć się zjawisku, potrzebne byłyby dane. Np obroty ziemniaków w Polsce i jego proporcje do obrotów w necie. Zdolność do konkurencji. W 2008 roku, roczne przychody "naziemnych" buków to w sumie ok.900mln złotych. Nie wiadomo ile zarobili bukmacherzy internetowi, ponieważ ci nie udostępniają takich danych. Szacuje się jednak, że w 2008 roku wartość zakładów sportowych online to co najmniej tyle samo co w przypadku "naziemnych".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Ustawa o grach hazradowych na stronie MF z 6.11.2009
czyli ta pierwsza co nie wymaga notyfikacji KE w tym o automatach. Tak. Ustawa z 6.11 (piątek) ma dotyczyć buków "naziemnych" i automatów. Projekt (nie ustawa jeszcze!) dostępny na stronie MF [ mf.gov.pl] . Czekamy na drugi projekt, dla branży online. Wcześniej, nasłuchujemy wieści z Danii. Zorientowani wiedzą o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jeżeli provider będzie blokował dostęp do rynku firmom oferującym hazard w sieci, może być oskarżony o nieuczciwą konkurencję. Minister Kapica ma na to odpowiedź: wprowadzimy odpowiednie zmiany w prawie telekomunikacyjnym i dostawcy Internetu będą mieli podstawę prawną, by blokować dostęp do treści e-hazardowych. Minister pozmienia nam umowy ustawą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie wierzę w blokowanie adresów URL buków, tym bardziej że każdy może to w dziecinny sposób obejść. Po drugie jesteśmy w UE i nie możemy w ten sposób zwalczać konkurencję i pomagać rodzimym firmom, lol. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Nie wierzę w blokowanie adresów URL buków, tym bardziej że każdy może to w dziecinny sposób obejść. Po drugie jesteśmy w UE i nie możemy w ten sposób zwalczać konkurencję i pomagać rodzimym firmom, lol.  pewnie ma na mysli typowe e-kasyna  bo przecież bukmacherka on-line nie ma być zakazana i to jest pewne  ps. aczkolwiek uważam,że Unia ich zmusi aby dozwololi wszystko bo ich pomysł jest debilny i nie przystajacy do idacej rzeczywistosci w UE w tej kwestii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
"Francja, niegdyś należąca do grupy państw przeciwnych e-hazardowi i broniąca systemu monopolistycznego, w ciągu kilku miesięcy ureguluje swój rynek, aczkolwiek z pewnymi ograniczeniami. Włochy swoją pierwszą zmianę - w zakresie pokera online - wprowadziły w zeszłym roku. Teraz przygotowują się do otwarcia rynku w zakresie bingo, kasyn i innych gier. Pozytywne dla branży sygnały płyną również z Danii, Belgii i Szwecji. Pierwszy wyłom w restrykcyjnym monolicie niemieckich landów wobec e-hazardu dopiero co miał miejsce."
a ten cytat niech posluży za komentarz:
"Wielka szkoda, że kiedy wszyscy wokół regulują e-granie, co przynosi korzyści graczom, operatorom i państwu, w kraju nad Wisłą tendencja jest zupełnie odwrotna."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
Włosi - graja caly czas ,jedyne co sie zmienilo to tylko zezwolili na otwarcie pokeroomow ,ktore mialy byc typowo dla Wlochow(specjalne stoliki,wymagania) .Nawet tam wlosi i tak graja z kim chca Niemcy - tu to wogole nie wiem o czym mowa . Gra ich cala masa .maja nawet typowo niemieckie (checkraiser,action i pewnie z 20 innych ) .Na everst gra ich mnostwo. Skandynawia i ograniczenia tu to chyba ktos na glowe upadł podajac jako przykład .Robia miliony rake w calej sieci b2b (entraction) .Graja ich tysiace . Francja - Everest i pewnie dziesiatki innych pokeroomow Holendrzy tez graja Jedynie z czym moglbym sie zgodzic to Portugalia .Malo widze graczy z tego panstwa,ale moze akurat graja tam gdzie ja nie zagladam lub nie zwracam uwagi . Ogolnie to Polski rzad moze sobie powalczyc z wiatrakami a nie z gra w pokera  .Wszystko co zrobia bedzie do obejscia .Osobiscie sadze ze nie zrobia totalnie nic bo doskonale zdaja sobie sprawe ,ze tylko tyle moga . Do zobaczenia na FT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Nie znam się kompletnie na technologii dostarczania netu, ale czy jest jakaś technologia np satelitarna taka, że w Polsce mogę mieć dostęp do netu przez jakiegoś providera zagranicznego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
rafal08........proszę pozwól Sobie pomóc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|