Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 74 z 149 1 2 72 73 74 75 76 148 149
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Co nie zmienia zapędów fiskusa podatku dochodowego od wygranych powyżej 22xx dodatkowo.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Oczywiście popieram. Wypłacać zgodnie z iloczynem kursu i stawki.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Art300
Ja tez wcale nie bronię naziemnych. Zastanawiam się tylko dlaczego nie zachowali się jak w UK. Conrad widzi jeden powód. Może jest więcej jednak...

No właśnie, mogli walczyć o...

Warunki, które umożliwiłyby im mocno zwiększyć obrót i zapewnić sobie lepszą (i zdecydowanie bezpieczniejszą) pozycję na rodzimym rynku.

Ale woleli się skupić na "obronie", i uprzykrzaniu innym życia na tym rynku dobrze wiedząc, że ewentualne działania tego typu nie byłyby zgodne z prawem europejskim (czyli de facto szansa na ich wprowadzenie jest z góry minimalna).

Tak to niestety jest, jedni wolą by ktoś im dał narzędzia do lepszej i efektywniejszej pracy... a inni wolą by to innym odebrać narzędzia, myśląc że wtedy oni będą mieli przez to lepiej.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Mogly mi ktos powiedziec od Kiedy ta Ustawa ma wejsc w Zycie ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Originally Posted by dreamer_21
Mogly mi ktos powiedziec od Kiedy ta Ustawa ma wejsc w Zycie ?

Sam sobie znalazlem Odpowiedz ... zacznie obowiazywac po uplywie 90 dni od jej Ogloszenia ... smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by dreamer_21
Originally Posted by dreamer_21
Mogly mi ktos powiedziec od Kiedy ta Ustawa ma wejsc w Zycie ?

Sam sobie znalazlem Odpowiedz ... zacznie obowiazywac po uplywie 90 dni od jej Ogloszenia ... smile

a to ciekawe co podajesz gwizdek

Art. 142. Ustawa wchodzi w życie pierwszego dnia miesiąca następującego po upływie
miesiąca od dnia ogłoszenia, z wyjątkiem:
1)art. 93, w zakresie zmiany art. 21 ust. 1 pkt 6,
2) art. 99, art. 102 pkt 1 i 4, art. 108 oraz art. 113 pkt 4
- które wchodzą w życie po upływie 6 lat od pierwszego dnia miesiąca następującego po
upływie miesiąca od dnia ogłoszenia.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Piszecie o ustawie dotyczącej automatów do gier?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ustawa o grach hazradowych na stronie MF z 6.11.2009

czyli ta pierwsza co nie wymaga notyfikacji KE w tym o automatach.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
może ktoś zebrać wszystko do kupy ni przedstawić co nowa ustawa będzie zawierać? jestem laikiem pod względem czytania ustaw wiec jeśli by ktoś był taki dobry i zamieścił najważniejsze punkty co i jak

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Art300
Otóż to Conrad.

Żeby dobrze przyjrzeć się zjawisku, potrzebne byłyby dane. Np obroty ziemniaków w Polsce i jego proporcje do obrotów w necie. Zdolność do konkurencji.

W 2008 roku, roczne przychody "naziemnych" buków to w sumie ok.900mln złotych. Nie wiadomo ile zarobili bukmacherzy internetowi, ponieważ ci nie udostępniają takich danych. Szacuje się jednak, że w 2008 roku wartość zakładów sportowych online to co najmniej tyle samo co w przypadku "naziemnych".

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=2&id=20047&page=1

a Kap(l)ica pie.rdoli dalej swoje farmazony o blokowaniu stron przez provaidera laugh

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by AGASSI
Ustawa o grach hazradowych na stronie MF z 6.11.2009

czyli ta pierwsza co nie wymaga notyfikacji KE w tym o automatach.

Tak. Ustawa z 6.11 (piątek) ma dotyczyć buków "naziemnych" i automatów. Projekt (nie ustawa jeszcze!) dostępny na stronie MF [mf.gov.pl] .

Czekamy na drugi projekt, dla branży online. Wcześniej, nasłuchujemy wieści z Danii. Zorientowani wiedzą o co chodzi.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jeżeli provider będzie blokował dostęp do rynku firmom oferującym hazard w sieci, może być oskarżony o nieuczciwą konkurencję. Minister Kapica ma na to odpowiedź: wprowadzimy odpowiednie zmiany w prawie telekomunikacyjnym i dostawcy Internetu będą mieli podstawę prawną, by blokować dostęp do treści e-hazardowych.

Minister pozmienia nam umowy ustawą laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie wierzę w blokowanie adresów URL buków, tym bardziej że każdy może to w dziecinny sposób obejść. Po drugie jesteśmy w UE i nie możemy w ten sposób zwalczać konkurencję i pomagać rodzimym firmom, lol. smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
ciekawy artykuł o przyszlości e-hazardu

http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=23&id=20046&page=1

ps. polecam go zacofanemu technologicznie Kap(l)icy papa

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Conrad
Nie wierzę w blokowanie adresów URL buków, tym bardziej że każdy może to w dziecinny sposób obejść. Po drugie jesteśmy w UE i nie możemy w ten sposób zwalczać konkurencję i pomagać rodzimym firmom, lol. smile

pewnie ma na mysli typowe e-kasyna wink

bo przecież bukmacherka on-line nie ma być zakazana i to jest pewne grin

ps. aczkolwiek uważam,że Unia ich zmusi aby dozwololi wszystko bo ich pomysł jest debilny i nie przystajacy do idacej rzeczywistosci w UE w tej kwestii wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
"Francja, niegdyś należąca do grupy państw przeciwnych e-hazardowi i broniąca systemu monopolistycznego, w ciągu kilku miesięcy ureguluje swój rynek, aczkolwiek z pewnymi ograniczeniami. Włochy swoją pierwszą zmianę - w zakresie pokera online - wprowadziły w zeszłym roku. Teraz przygotowują się do otwarcia rynku w zakresie bingo, kasyn i innych gier. Pozytywne dla branży sygnały płyną również z Danii, Belgii i Szwecji. Pierwszy wyłom w restrykcyjnym monolicie niemieckich landów wobec e-hazardu dopiero co miał miejsce."

a ten cytat niech posluży za komentarz:


"Wielka szkoda, że kiedy wszyscy wokół regulują e-granie, co przynosi korzyści graczom, operatorom i państwu, w kraju nad Wisłą tendencja jest zupełnie odwrotna."

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Włosi - graja caly czas ,jedyne co sie zmienilo to tylko zezwolili na otwarcie pokeroomow ,ktore mialy byc typowo dla Wlochow(specjalne stoliki,wymagania) .Nawet tam wlosi i tak graja z kim chca
Niemcy - tu to wogole nie wiem o czym mowa . Gra ich cala masa .maja nawet typowo niemieckie (checkraiser,action i pewnie z 20 innych ) .Na everst gra ich mnostwo.
Skandynawia i ograniczenia tu to chyba ktos na glowe upadł podajac jako przykład .Robia miliony rake w calej sieci b2b (entraction) .Graja ich tysiace .
Francja - Everest i pewnie dziesiatki innych pokeroomow
Holendrzy tez graja
Jedynie z czym moglbym sie zgodzic to Portugalia .Malo widze graczy z tego panstwa,ale moze akurat graja tam gdzie ja nie zagladam lub nie zwracam uwagi .

Ogolnie to Polski rzad moze sobie powalczyc z wiatrakami a nie z gra w pokera laugh .Wszystko co zrobia bedzie do obejscia .Osobiscie sadze ze nie zrobia totalnie nic bo doskonale zdaja sobie sprawe ,ze tylko tyle moga .

Do zobaczenia na FT grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Nie znam się kompletnie na technologii dostarczania netu, ale czy jest jakaś technologia np satelitarna taka, że w Polsce mogę mieć dostęp do netu przez jakiegoś providera zagranicznego?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
rafal08........proszę pozwól Sobie pomóc laugh piwo

Strona 74 z 149 1 2 72 73 74 75 76 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1