Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Erlich/Ram out from Roland Garros

to było bardzo prawdopodobne , bo Ram już jakis czas temu odnósł kontuzję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
coz po 2 dnia moge stwierdzic ze meczy dublowych po kursach 1.000000000001 nie ma sensu grac (najmniejszego sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) spotkania bardzo wyrownane i kursy 1.00000001 wchodza lecz ledwo ledwo. Przyklad Bryany a szczegolnie kobitki.
Pozdro
Ja ci powiem ze zadnych meczow deblowych nie ma co grac.
To jest totalnie p******e np. taka iva/kri.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Knowles/Nestor - Cibulec/Fyrstenberg 2 za 5.5 , przeczucie, a i przy wynikach debli w tym turnieju wszystko możliwe . K/N na clayu grają trochę mniej skutecznie

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
WITAM !

Co na jutro z debelków Panowie ? Gregow ...zapodaj cos !

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
WITAM !

Co na jutro z debelków Panowie ? Gregow ...zapodaj cos !

No przecież ci zapodał - z pozostałych nawet połowy tego kursu nie złożysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - nie bądź pazerny cholera - kurs wart grania ,
takie jeszcze laluchny kuszą

Anastasia Myskina (RUS)[4]/
Jonas Bjorkman (SWE)[4]
contre Alize Cornet (FRA)/
Gael Monfils (FRA)

sytuacja Mychy ogólnie znana młodziutka Cornet jak najbardziej na tak - a Monfils powinien parę razy trafić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - 2/10 singielek - kurs na pewno dobawią powyżej @4.0

Dołączył: May 2005
Posty: 435
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 435
zgadzam sie z Tobą onda, kurs na pewno kusi, wczoraj granie przeciwko myskinie w deblu kobiecym przynioslo troche groszyi dzisiaj tez warto sprobowac

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Ja na deblach się w ogóle nie znam, ale wiem że paru z Was ma 'jakątaką' wiedzę... Więc czy moglibyście się wypowiedzieć na temat debla :


Yan/Zhen-Chakv/Mir 1.46 2.37

Kurs z profa @1.46 bardzo ładny...

Toto: @1.32
STS : @1.30

Wczoraj wieczorem już mi kolega ją polecał, ale wczoraj po rozmowie z Ondą (pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) jakoś tak już nie wiem... czy tak naprawdę warto... ?

Z góry dzięki ;-)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
Yan/Zheng - Chakvetadze/Mirza 1
Malisse/Rochus O.-Carraz/Dupuis 1
Knowle/Melzer-Bertoli./Volandri 1
Srebot./Woodbr.-Grande/Knowle 1
Black/Black - Beltrame/LLodra 1

Potrzebuje trzy z tych pięciu wybrać, które są najpewniejsze??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
No Yan/Zheng ostatnio nie zachwycają, ale za taki kurs to jeszcze byłbym skłonny zagrać

Medina/Safina - Li/Sun 1 1.61
Aspelim/Perry - Vasselin/Simon 1 1.26
Stewart/Stosur - Douchevina/Strycova 1 1.5

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
deble i pewne hmm jeszcze mixy NO BET.
Ja dzisiaj gram Cornet/Monfis juz kupe kasy na Myskinie zarobilem wiec czemu dalej tego nie ciagnac.
Oczywiscie gram to do rozpisu i napewno nie jest to pewniak dnia, zeby mi tu nikt na quasi bluzgami potem nie rzucal.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Witam

zanim tu zaglądnąlem, skrobnąłem w dziale ATP.

I drugi mecz z mikstów. Myskina/Bjorkman-Cornet/Monfils 2 (4,00). Pisałem w dziale WTA przed meczem deblowym Myskiny o jej problemach rodzinnych. Odpuściła singla i debla - nie sądzę, aby nastawiała się na miksta. To raczej mecz bez żadnych możliwości analizy (ile razy w roku grają miksty ?), ale kurs jest kuszący, biorąc pod uwagę czynniki pozasportowe.

Warto zagrać, to może byc typ dnia.

pozd

Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
mam pytanie...jaki był kurs wczoraj na PRZECIWNICZKI myskiny w deblu kobiecym ? wazne dzieki

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
około 1.6

Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
gregov...do grania jak najardziej dzisiaj przeciwko bjoerkman / myskina..jak myslisz ? jakie ona ma problemy ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Witam!
Ja dzisiaj gram ryzykownie na pierwsze sety:
F. Cermak / L. Friedl - J. Brzezicki/J. Chela 2
M. Knowles/D. Nestor - T. Cibulec/M. 2
i w miarę pewne: V. Douchevina/B. Strycova - B. Stewart / S. Stosur 2
Ten ostatni typ to ogólny wynik. Oczywiście daje to w rozpisie trixie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
No, Myszka ma chorą mamę . Napewno zagram przeciwko temu mixtowi

jeszcze

Dulko/Vento - Doming L/Llagostera 1 1.5

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Damm/Hood-Cal/R.Me 1 1.27
Llod/Sant-Matk/Was 1 1.10
Cerm/Frie-Brze/Che 1 1.28
Andr/Dav-Berd/Zib 1 1.41

Know/Melz-Bert/Vol 2 2.95
Yan/Zheng-Chak/Mir 1 1.41
Stew/Stos-Dou/Stry 1 1.53
Bart/Groe-Kir/Sal 1 1.8

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
a jak sobie ta Myskina pomysli: "jak wygram to moja mama wyzdrowieje" to nie chcialbym miec Waszych zakladow w rece wtedy. Gram na Myskine

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
kuszpa nie znalazlem na to kursu.. ? to wczorajszy mecz ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
znalazlem dupa tam po 1.08 nie biore ...

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1