|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Erlich/Ram out from Roland Garros to było bardzo prawdopodobne , bo Ram już jakis czas temu odnósł kontuzję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
coz po 2 dnia moge stwierdzic ze meczy dublowych po kursach 1.000000000001 nie ma sensu grac (najmniejszego sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) spotkania bardzo wyrownane i kursy 1.00000001 wchodza lecz ledwo ledwo. Przyklad Bryany a szczegolnie kobitki. Pozdro Ja ci powiem ze zadnych meczow deblowych nie ma co grac. To jest totalnie p******e np. taka iva/kri.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Knowles/Nestor - Cibulec/Fyrstenberg 2 za 5.5 , przeczucie, a i przy wynikach debli w tym turnieju wszystko możliwe . K/N na clayu grają trochę mniej skutecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318 |
WITAM !
Co na jutro z debelków Panowie ? Gregow ...zapodaj cos !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
WITAM !
Co na jutro z debelków Panowie ? Gregow ...zapodaj cos ! No przecież ci zapodał - z pozostałych nawet połowy tego kursu nie złożysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - nie bądź pazerny cholera - kurs wart grania , takie jeszcze laluchny kuszą Anastasia Myskina (RUS)[4]/ Jonas Bjorkman (SWE)[4] contre Alize Cornet (FRA)/ Gael Monfils (FRA) sytuacja Mychy ogólnie znana młodziutka Cornet jak najbardziej na tak - a Monfils powinien parę razy trafić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - 2/10 singielek - kurs na pewno dobawią powyżej @4.0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
zgadzam sie z Tobą onda, kurs na pewno kusi, wczoraj granie przeciwko myskinie w deblu kobiecym przynioslo troche groszyi dzisiaj tez warto sprobowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Ja na deblach się w ogóle nie znam, ale wiem że paru z Was ma 'jakątaką' wiedzę... Więc czy moglibyście się wypowiedzieć na temat debla :
Yan/Zhen-Chakv/Mir 1.46 2.37
Kurs z profa @1.46 bardzo ładny...
Toto: @1.32 STS : @1.30
Wczoraj wieczorem już mi kolega ją polecał, ale wczoraj po rozmowie z Ondą (pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) jakoś tak już nie wiem... czy tak naprawdę warto... ?
Z góry dzięki ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103 |
Yan/Zheng - Chakvetadze/Mirza 1 Malisse/Rochus O.-Carraz/Dupuis 1 Knowle/Melzer-Bertoli./Volandri 1 Srebot./Woodbr.-Grande/Knowle 1 Black/Black - Beltrame/LLodra 1
Potrzebuje trzy z tych pięciu wybrać, które są najpewniejsze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
No Yan/Zheng ostatnio nie zachwycają, ale za taki kurs to jeszcze byłbym skłonny zagrać
Medina/Safina - Li/Sun 1 1.61 Aspelim/Perry - Vasselin/Simon 1 1.26 Stewart/Stosur - Douchevina/Strycova 1 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
deble i pewne hmm jeszcze mixy NO BET. Ja dzisiaj gram Cornet/Monfis juz kupe kasy na Myskinie zarobilem wiec czemu dalej tego nie ciagnac. Oczywiscie gram to do rozpisu i napewno nie jest to pewniak dnia, zeby mi tu nikt na quasi bluzgami potem nie rzucal.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Witam
zanim tu zaglądnąlem, skrobnąłem w dziale ATP.
I drugi mecz z mikstów. Myskina/Bjorkman-Cornet/Monfils 2 (4,00). Pisałem w dziale WTA przed meczem deblowym Myskiny o jej problemach rodzinnych. Odpuściła singla i debla - nie sądzę, aby nastawiała się na miksta. To raczej mecz bez żadnych możliwości analizy (ile razy w roku grają miksty ?), ale kurs jest kuszący, biorąc pod uwagę czynniki pozasportowe.
Warto zagrać, to może byc typ dnia.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
mam pytanie...jaki był kurs wczoraj na PRZECIWNICZKI myskiny w deblu kobiecym ? wazne dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 539 |
gregov...do grania jak najardziej dzisiaj przeciwko bjoerkman / myskina..jak myslisz ? jakie ona ma problemy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Witam! Ja dzisiaj gram ryzykownie na pierwsze sety: F. Cermak / L. Friedl - J. Brzezicki/J. Chela 2 M. Knowles/D. Nestor - T. Cibulec/M. 2 i w miarę pewne: V. Douchevina/B. Strycova - B. Stewart / S. Stosur 2 Ten ostatni typ to ogólny wynik. Oczywiście daje to w rozpisie trixie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
No, Myszka ma chorą mamę . Napewno zagram przeciwko temu mixtowi
jeszcze
Dulko/Vento - Doming L/Llagostera 1 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Damm/Hood-Cal/R.Me 1 1.27 Llod/Sant-Matk/Was 1 1.10 Cerm/Frie-Brze/Che 1 1.28 Andr/Dav-Berd/Zib 1 1.41
Know/Melz-Bert/Vol 2 2.95 Yan/Zheng-Chak/Mir 1 1.41 Stew/Stos-Dou/Stry 1 1.53 Bart/Groe-Kir/Sal 1 1.8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
a jak sobie ta Myskina pomysli: "jak wygram to moja mama wyzdrowieje" to nie chcialbym miec Waszych zakladow w rece wtedy. Gram na Myskine
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
kuszpa nie znalazlem na to kursu.. ? to wczorajszy mecz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
znalazlem dupa tam po 1.08 nie biore ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka