Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
tak troche nie na temat ale takie cos poszlo w baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Lindsay Davenport (USA) - Virginie Razzano (FRA) 2
Roger Federer (SUI) - Fernando Gonzalez (CHI) 1
A. Myskina/J. Bjorkman - A. Cornet/G. Monfils 2
T. Li / T. Sun - A. Medina Garrigues / D. Safina 2
Laczne ako 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Dlaczego Fyrstenberg nie gra juz z Matkowskim w parze?? przeciez nie szlo im tak zle...

Dołączył: May 2005
Posty: 23
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 23
Bo Matkowski chcial z nim stosunku, a Fyrstenberg sie nie zgodzil i byl oburzony ta sytuacja. I tak sie skonczyla ich wspolna przygoda deblowa...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Bo Matkowski chcial z nim stosunku, a Fyrstenberg sie nie zgodzil i byl oburzony ta sytuacja. I tak sie skonczyla ich wspolna przygoda deblowa...

Tak pobili sie o milosc do Radka Stepanka uwielbiam to forum coraz wiecej fachowcow

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
tak troche nie na temat ale takie cos poszlo w baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Lindsay Davenport (USA) - Virginie Razzano (FRA) 2
Roger Federer (SUI) - Fernando Gonzalez (CHI) 1
A. Myskina/J. Bjorkman - A. Cornet/G. Monfils 2
T. Li / T. Sun - A. Medina Garrigues / D. Safina 2
Laczne ako 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam

No nic dziwnego że BaW tak dobrze prosperuje skoro ma takich klientów chojnych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Dlaczego Fyrstenberg nie gra juz z Matkowskim w parze?? przeciez nie szlo im tak zle...

Nawet dziecko wie że przebywanie w ograniczonym towarzystwie to brak rozwoju czyli powolna agonia,a takie zmiany partnerów to jak najbardziej celowa forma doskonalenia sztuki deblowej.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Etlis/Rodriguez-Galimb./Srich 1 1.3 jestem za Etlisami, szybko odprawili francuzow to samo zrobia z makaronami. A dalej juz czekaja Knowlesy.
Bryan/Bryan-Schuttler/Youzhny 1 coz Bryany kurs 1.2, po pierwszym ich meczu mam jakis uraz do nich ale tak jak ktos wspomnial na quasi to byla tylko rozgrzewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ryzykowny
Beck/Levinsky-Kim/Lee 2, panowie ladnie odprawili Bhupathich czemu nie maja tego samego zrobic z Beckami kurs w sts 1.9

Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Etlis/Rodriguez-Galimb./Srich 1 1.3 jestem za Etlisami, szybko odprawili francuzow to samo zrobia z makaronami. A dalej juz czekaja Knowlesy.
Bryan/Bryan-Schuttler/Youzhny 1 coz Bryany kurs 1.2, po pierwszym ich meczu mam jakis uraz do nich ale tak jak ktos wspomnial na quasi to byla tylko rozgrzewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ryzykowny
Beck/Levinsky-Kim/Lee 2, panowie ladnie odprawili Bhupathich czemu nie maja tego samego zrobic z Beckami kurs w sts 1.9

Pozdrawiam

Z całym szacunkiem - para ostatnia jak najbardziej - natomiast co do etlisów - to proszę cię abyś prześledził ich ostatnie turnieje ( nawet wszystkie ) w tym roku - tyle rzygów ile było w estorilu to już rzadko się nawet na tym forum ogląda - są generalnie w słabszej dyspozycji-formie - a taj z włochem walczyli jak o życie w pierwszej rundzie ......................dla mnie no value na etlisów - ale próba za 2-3/10 na przeciwników po kursie @3.5 jak najbardziej wskazana .

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
Loit/Pratt-Cohen Aloro/Sfar 1
Asagoe/Srebotnik-Marrero/Parra 1
jakieś przeciwskazania czy można śmialo pykać??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Loit/Pratt-Cohen Aloro/Sfar 1
Asagoe/Srebotnik-Marrero/Parra 1
jakieś przeciwskazania czy można śmialo pykać??

całkiem możliwe, zalezy jeszcze po jakich kursach

jak 1.45 - 1.5 to mozna zagarć

a co do Etls/Rodriguez to tak jak pisze onda , są w słabszej formie od dłuższego czasu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja z debli gram sobie dzisiaj:

Gonzales/Massu i Hurarova/Martinez

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
oczywista...Husarova .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Ja z debli gram sobie dzisiaj:

Gonzales/Massu i Hurarova/Martinez

A ja sobie zagram Kuza/Pierce - Kuza świetna deblistka a Mary w wysookiej formie w Paryżu - Martinez potworne męki z workami z Frncji w 1 rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no debel Kuza/Pierce tez mialem zagrany , ale na combo. Zepsuła Golovin. Teraz sie zastanawiam czy nie zagrać mocniej tego debla bo kurs 1.6 niezły

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Domachowska/Talaja oddaly swoj mecz walkowerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Quote
Quote
Etlis/Rodriguez-Galimb./Srich 1 1.3 jestem za Etlisami, szybko odprawili francuzow to samo zrobia z makaronami. A dalej juz czekaja Knowlesy.
Bryan/Bryan-Schuttler/Youzhny 1 coz Bryany kurs 1.2, po pierwszym ich meczu mam jakis uraz do nich ale tak jak ktos wspomnial na quasi to byla tylko rozgrzewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ryzykowny
Beck/Levinsky-Kim/Lee 2, panowie ladnie odprawili Bhupathich czemu nie maja tego samego zrobic z Beckami kurs w sts 1.9

Pozdrawiam

Z całym szacunkiem - para ostatnia jak najbardziej - natomiast co do etlisów - to proszę cię abyś prześledził ich ostatnie turnieje ( nawet wszystkie ) w tym roku - tyle rzygów ile było w estorilu to już rzadko się nawet na tym forum ogląda - są generalnie w słabszej dyspozycji-formie - a taj z włochem walczyli jak o życie w pierwszej rundzie ......................dla mnie no value na etlisów - ale próba za 2-3/10 na przeciwników po kursie @3.5 jak najbardziej wskazana .

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

WIELKIE DZIEKI ONDA ze mnie porawiles szacunek masz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> kurs laczny prawie 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> szkoda ze zagralem 2/3 ale i tak dobrze.
Pozdro i wiecej taki postow

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Ktoś zna wyniki meczy:

F.GONZ/MASSU-ALLEGR/KOHLM.
K.BECK/LEVIN-K.HIM/H.T.LEE
SUK/VIZ-ARNOLD/GARCIA

???????????

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Damm/Hood - Matkowski/Waske - jedeno z ciekaszych spotkan na jutro, no coz Damm-Hood nie byle kto, Matkowskiego serwis piorunujacy+Waske calkiem udany sklad; chlopaki widac ze sa w formie po tym jak pojechali po Llod/Sant. Co do kursow to na Baw rano bylo w granicach 1.8 prawie po rowno na oba deble, teraz jest troche mniej na polaka/waszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Osobiscie biore kurs z sts 2.05 (prof wystawil kurs 1.9). Radze grac lajtowo lub do rozpisu.
Pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Damm/Hood - Matkowski/Waske - jedeno z ciekaszych spotkan na jutro, no coz Damm-Hood nie byle kto, Matkowskiego serwis piorunujacy+Waske calkiem udany sklad; chlopaki widac ze sa w formie po tym jak pojechali po Llod/Sant. Co do kursow to na Baw rano bylo w granicach 1.8 prawie po rowno na oba deble, teraz jest troche mniej na polaka/waszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Osobiscie biore kurs z sts 2.05 (prof wystawil kurs 1.9). Radze grac lajtowo lub do rozpisu.
Pozdro

witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

W tym roku waske już podał przednią kończynę hood`owi jako winner ( jako partnera miał jednak melzera a hood - martina garcię ) . Hm kurs i typ kuszą bardzo - hood w tym roku zmieniał partnerów jak rękawiczki , a po pokonaniu paru kalekich debli w st. polten zdecydował się zagrać z dammem na RG . Powiem tak - szanse duże - ale dla mnie góra 4-5/10 do grania .
Bardziej mi się podobają 2 inne debelki , gdzie kurs łączny sporo wyższy naskakuje .
Czyli Paes/Zim. + Melzer/Knowle - ta czwóreczka powinna trochę winka do kolacji dzisiaj wypić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Mozna to zagrać ze schnyder , która dzisiaj powinna pierce wręcz ośmieszyć .

Z bombek mamy 3 możliwości - wczorajszych bohaterów - miłośników ryżu oraz dublet egzotyczny ( Galimb/Szripa ) a z mixów aż cholera się prosi postawić na siostrę marata z aspelinkiem ( @2.71 - nie mogę uwierzyć........ )

Czyli tak - Mixik 6/10
Panowie - no bet - bezbombkowo dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ostania laluchna do zagrania byłaby schiavone - ale takie gówniane kursy dały profy i toto , że mimo wszystko passs .

pozdrawiam i życzęwysokich wygranych

Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
Co na jutro z debli??
Stubbs/Nestor-Hantuch./Santoro
Huber/Ullyet-Peschke/Damm
Vaidisova/Knowles-Stosur/Hanley
Kursy na 1 w granicach 1,5-1,6
Można zagrać czy coś jest bardziej niepewne??
Onda, czekam na analize, mi ostatnio tak cienko idzie, że wole się nie odzywać...

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1