Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
ups, pomysliłem deble z gra mieszana, wpływ słońca... sorry

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
witam wszystkich!!! nie wiecie moze od ktorej otwarty jest jutro profesjonal?? normalnie od 11,30, czy ze wzgledu na rolanda garrosa wczesinej??? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Quote
witam wszystkich!!! nie wiecie moze od ktorej otwarty jest jutro profesjonal?? normalnie od 11,30, czy ze wzgledu na rolanda garrosa wczesinej??? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tydzien temu byl otwarty normalnie wiec zapewne o 11.30

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Witam - czwóreczka jednak winko dzisiaj zgodnie z przewidywaniami popija ,
natomiast mixik dostał modelowe wpier..... - najbardziej jestem zaskoczony przebiegiem i wynikiem meczu pierce ze schnyder - ale to offtopic - dopiero co wróciłęm i nie wiem czy czasu starczy - może jutro znowu jakaś przyzwoita "czwóreczka" do winka sie napatoczy - tak szczerze mówiąc to krótka uwaga co do mixów - to jest dopiero loteria - nie ma reguł cholera szczególnie przy wyrównanych zestawach na pierwszy rzut oka - grać dla sportu ( max. 2/10 ) underdogi i to wszystko ............

Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
Onda, masz cos na dziś?? Na tym turnieju idzie mi fatalnie, 7 razy z rzędu nie moe AKO 2,2 złapać... Wczoraj Patty mnie porążyła, pozostała mi jeszcze jedna próba, jak nie wejdzie to duuuzy bankrut będzie. Tak więc potrzebuje coś w miarę "pewnego", o AKo łącznym 2,2. Wiem, wiem, nie ma pewnaków, ale ja swoim umięjętnoscią już nie wierze...
Tak więc jakbyś miał coś ciekawego to zapodaj.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
wiecie moze o ktorej dzis prof czynny?? o 11,30 czy w czesniej z e wzgledu na garrosa. dzieki

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Witam - dzisiaj zanosi się na wieczorek przy białym winku - ladies będa naparzać- 8 meczyków - 2 kuszą potwornie .
379 R.Pa/Suar-Bene/Pes 1.16 4.1 30/11.05
381 Lich/Zvon-Asag/Sre 1.46 2.36 30/13.00
382 Mora/Schn-Stew/Sto 1.8 1.8 30/11.05
383 Raym/Stub-Bart/Gro 1.17 3.9 30/12.20
384 Husa/C.Ma-Li/Sun 1.61 2.06 30/14.25
385 Blac/L.Hu-Yan/Zhen 1.46 2.35 30/12.20
386 Petr/Shau-Domi/Lla 1.17 3.9 30/15.00
387 Loit/Prat-Birn/Van 1.41 2.51 30/11.05

oferta z profa- niestety tylko towarzystwo mieszkające w okolicach granicy z czechami ma szanse zagrać eventy z 11-ej - i to wqurewia -
Sts dał jeden piekny kurs - i mnie cholera czeka wycieczka do nich - bo w profie ani w toto tego się nie zagra ....

Pozycja nr 387 została wyceniona przez sts na [email][email protected][/email] i taki singielek na birnerowe według mnie wart grzechu z 6/10 !!!
Druga parka do białego winka to zvona/licha - nie wierzę , zeby srebotniki skaleczyły niespełnioną zvonę i przechodzącą samą siebie lichą - tysz 6/10

Te laluchny osobno na kuponiku i emocje od rana zapewnione .

Spróbujemy nakryć do drugiego stolika - chociaż tu jak będzie komu zasiąść to już hardcore w płynie - ciężki i krępy czerwony burgund bezwarunkowo

3-4/10

Benesova/Peschke - już laluchny miały w tym roku suarezki na widelcu ale padły w taju w trzecim - przy kursie @4.1 do grania singlowo ( najwyżej stolik dwuosobowy )
Morariu/Schnyder - morariu przedstawiać nie trzeba - tutaj ze schnyder idzie jej bardzo sprawnie i trzeba żywićnadzieję ,że Patty nie odpuści po wczorajszej pykance - Stosury to stosury - nie takie wpadki im sięzdarzały - poza tym jesteśmy na cegiełce .

Wsród muchachos mamy jeden meczyk ale za to jaki ! ja mimo wszystko jednak odpuszczę austriackich asiorów - chyba ,ze birnerowe dobawią to może z 2-3/10 wyskrobię

pozrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
onda jestes na gg?? czy znow zmieniles:) pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
onda jestes na gg?? czy znow zmieniles:) pozdrawiam

jak zmieniłem jak nie zmieniłem ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
wiecie moze o ktorej dzis prof czynny?? o 11,30 czy w czesniej z e wzgledu na garrosa. dzieki

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
wiecie moze o ktorej dzis prof czynny?? o 11,30 czy w czesniej z e wzgledu na garrosa. dzieki
kuzwa czemu smiecisz juz chyba 6 raz pytasz wczoraj dzis a odpowidz masz!!!!!!! troszke wyzej o 11.30!!!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Quote
Quote
wiecie moze o ktorej dzis prof czynny?? o 11,30 czy w czesniej z e wzgledu na garrosa. dzieki
kuzwa czemu smiecisz juz chyba 6 raz pytasz wczoraj dzis a odpowidz masz!!!!!!! troszke wyzej o 11.30!!!!!
to bylo tydzien temu a nie dzies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />ecytaj uwaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Sts dał jeden piekny kurs - i mnie cholera czeka wycieczka do nich - bo w profie ani w toto tego się nie zagra ....

Pozycja nr 387 została wyceniona przez sts na [E-mail][email protected][/E-mail] i taki singielek na birnerowe według mnie wart grzechu z 6/10 !!!

Onda właśniwe się dowiedziałem ze punktry STS w dniu dzisiejszyn są otwarte normalnie (czyli od 12,30)

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Sts dał jeden piekny kurs - i mnie cholera czeka wycieczka do nich - bo w profie ani w toto tego się nie zagra ....

Pozycja nr 387 została wyceniona przez sts na [E-mail][email protected][/E-mail] i taki singielek na birnerowe według mnie wart grzechu z 6/10 !!!

Onda właśniwe się dowiedziałem ze punktry STS w dniu dzisiejszyn są otwarte normalnie (czyli od 12,30)

to zobaczymy czy będzie mozliwe zagranie tego w totot -ale znając życie zostaje nam kibicowanie na sucho
pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Quote
Quote
Sts dał jeden piekny kurs - i mnie cholera czeka wycieczka do nich - bo w profie ani w toto tego się nie zagra ....

Pozycja nr 387 została wyceniona przez sts na [E-mail][email protected][/E-mail] i taki singielek na birnerowe według mnie wart grzechu z 6/10 !!!

Onda właśniwe się dowiedziałem ze punktry STS w dniu dzisiejszyn są otwarte normalnie (czyli od 12,30)

to zobaczymy czy będzie mozliwe zagranie tego w totot -ale znając życie zostaje nam kibicowanie na sucho
pozdrawiam

w toto @2,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
...Druga parka do białego winka to zvona/licha - nie wierzę , zeby srebotniki skaleczyły niespełnioną zvonę i przechodzącą samą siebie lichą - tysz 6/10

2-6 4-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
w drugim secie z 0-5 doszly na 4*-5 i przegraly swoj serwis.
Baby sa po.....ane

miales czutke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja dzisiaj spróbuje Mirnych i nestorów, a mam czutke, ze Pejsy Bryanków odprawią do domku....

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Ja dzisiaj spróbuje Mirnych i nestorów, a mam czutke, ze Pejsy Bryanków odprawią do domku....
Dokładnie przed chwileczką tak postawiłem (z Bennetonem i Unicają), Pesów odpuszczam, ale Brayany mogą dziś wypaść z "baru"!!!
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: May 2005
Posty: 435
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 435
ja sobie sprobuje arthursow po 3,6 , bedzie sie fajnie live sledzilo

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
po wczorajszym abstynenckim dniu - kupa octu winnego się polała ( tylko 2 kielonki białego wina ... ) dzisiaj jedyny meczyk - peas/zim 4/10 i basta

Na jutro te laluchny zaprosimy na winko
Corina Morariu /
Patty Schnyder

pozdrawiam

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, burbon), 2,175 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,452
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1