|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Nawiązując do powstawania nowych firm bukmacherskich to dziwie sie ze nic sie nie dzieje od dluzszego czasu. Kurcze, byłem dzisija w Profesjonale,ile ludzi (pewnie ze wzgledu na skoki dzisiaj). Staruszkowie, studenci, licealisci, nawet jakis dzieciak (daje mu 15 lat gora), jakieś laski, ludzie przychodzili całymi ekipami. Przecież bardzo dużo osób chce grać, dlaczego więc konkurencja nie rośnie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Poczytaj sobie ustawę o grach losowych i zakładach wzajemnych i jakie warunki musi spełnić podmiot ubiegający się o zezwolenie na prowadzenie takiej działalności, to będziesz wiedział dlaczego konkurencja nie rośnie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Podatek 10% też w tym nie pomaga. W Anglii był jeszcze mniejszy a firmy i tak uciekały za granicę.
Ten podatek musi zostać zlikwidowany jeśli chcemy uratować krajowych bukmacherów i pozwolić im na rozwijanie się. Szczerze mówiąc widziałem jakie są wpływy budżetu państwa z tego podatku i jest to naprawdę śmieszna suma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15 |
czesc
Gdzie we Wrocławiu sa oddzialy totomixa ? bo na placu Grunwaldzkim zamkneli a czasem lubie tam zagrac
Pozatym oddzialow Profa jest wiecej niz ustawa przewiduje :-)) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
W listopadzie poprosiłem Totomixa o przysłanie mi informacji o punktach mailem i dostałem taką listę
WROCLAW GRABISZYNSKA 90 WROCLAW LECZYCKA 1 WROCLAW GORNICKIEGO 41 WROCLAW ZEMSKA 35 WROCLAW PL. GRUNWALDZKI 12/14 WROCLAW CENTRALNA 21 WROCLAW PODROZNICZA 2/4
Z tego co piszesz, to Pl. Grunwaldzki już nieaktualny. Sam czasami gram na Zemskiej, albo na Grabiszyńskiej i te punkty jeszcze istnieją.
Co do Profa we Wrocławiu, to faktycznie jest go sporo, ale niestety nic w mojej okolicy (zachodni Wrocław) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Najbliżej mam do pl. 1 Maja, chyba że są jeszcze jakieś punkty, których nie znam ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]W listopadzie poprosiłem Totomixa o przysłanie mi informacji o punktach mailem i dostałem taką listę
WROCLAW GRABISZYNSKA 90 WROCLAW LECZYCKA 1 WROCLAW GORNICKIEGO 41 WROCLAW ZEMSKA 35 WROCLAW PL. GRUNWALDZKI 12/14 WROCLAW CENTRALNA 21 WROCLAW PODROZNICZA 2/4
Z tego co piszesz, to Pl. Grunwaldzki już nieaktualny. Sam czasami gram na Zemskiej, albo na Grabiszyńskiej i te punkty jeszcze istnieją.
Co do Profa we Wrocławiu, to faktycznie jest go sporo, ale niestety nic w mojej okolicy (zachodni Wrocław) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Najbliżej mam do pl. 1 Maja, chyba że są jeszcze jakieś punkty, których nie znam ?![/qb][/QUOT]
Witam, powstał nowy punkt na ul. Trzebnickiej blisko Elektrociepłowni. Działa ok. trzech tygodni. Pracuje tam moja koleżanka. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał sikor: [qb]Witam, powstał nowy punkt na ul. Trzebnickiej blisko Elektrociepłowni. Działa ok. trzech tygodni. Pracuje tam moja koleżanka. Pozdrowienia[/qb] Chodzi o punkt Profa czy Mixa ?! Niestety, Trzebnicka to też nie "moje" rejony. Najchętniej widziałbym kolektury Toto-mixa albo Profa w okolicach Astry, TGG, ewentualnie Kozanowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15 |
Dzieki chodzilo o totomixa
jeszcze chialbym azeby STS byl gdzies na pl. Grunwalckim to bym dwuch bukow mial jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: bo 3 zamkneli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Nie da się ukryć, że polityka tej firmy, jeżeli się szybko nie zmieni, doprowadzi ją do upadku. U mnie w mieście jeszcze do niedawna było 5 ich punktów, a już są 3, z czego 2 chyba tylko na sztukę, bo zainteresowania nie widać (sami małoletni gracze po 2zł.). Jak pani ze zlikwidowanego punktu mi powiedziała, że mieli miesięczny obrót rzędu 2000 zł., to już wiem czemu we wszystkich punktach, gdzie kiedyś grywałem byłem super gold memberem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Nic nie przetrwa dlugo, co z taka bezczelnoscia i lekcewazeniem odnosi sie do klientow jak Toto-mix, wyjatkiem sa tu jedynie polskie supermarkety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka