Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#35212 13/02/2002 16:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Nawiązując do powstawania nowych firm bukmacherskich to dziwie sie ze nic sie nie dzieje od dluzszego czasu. Kurcze, byłem dzisija w Profesjonale,ile ludzi (pewnie ze wzgledu na skoki dzisiaj). Staruszkowie, studenci, licealisci, nawet jakis dzieciak (daje mu 15 lat gora), jakieś laski, ludzie przychodzili całymi ekipami. Przecież bardzo dużo osób chce grać, dlaczego więc konkurencja nie rośnie???

Bonus: Unibet
#35213 13/02/2002 17:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Poczytaj sobie ustawę o grach losowych i zakładach wzajemnych i jakie warunki musi spełnić podmiot ubiegający się o zezwolenie na prowadzenie takiej działalności, to będziesz wiedział dlaczego konkurencja nie rośnie ...

#35214 13/02/2002 17:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Podatek 10% też w tym nie pomaga. W Anglii był jeszcze mniejszy a firmy i tak uciekały za granicę.

Ten podatek musi zostać zlikwidowany jeśli chcemy uratować krajowych bukmacherów i pozwolić im na rozwijanie się. Szczerze mówiąc widziałem jakie są wpływy budżetu państwa z tego podatku i jest to naprawdę śmieszna suma.

#35215 13/02/2002 18:10
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15
czesc

Gdzie we Wrocławiu sa oddzialy totomixa ?
bo na placu Grunwaldzkim zamkneli a czasem lubie tam zagrac

Pozatym oddzialow Profa jest wiecej niz ustawa przewiduje :-)) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#35216 13/02/2002 18:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
W listopadzie poprosiłem Totomixa o przysłanie mi informacji o punktach mailem i dostałem taką listę

WROCLAW GRABISZYNSKA 90
WROCLAW LECZYCKA 1
WROCLAW GORNICKIEGO 41
WROCLAW ZEMSKA 35
WROCLAW PL. GRUNWALDZKI 12/14
WROCLAW CENTRALNA 21
WROCLAW PODROZNICZA 2/4

Z tego co piszesz, to Pl. Grunwaldzki już nieaktualny. Sam czasami gram na Zemskiej, albo na Grabiszyńskiej i te punkty jeszcze istnieją.

Co do Profa we Wrocławiu, to faktycznie jest go sporo, ale niestety nic w mojej okolicy (zachodni Wrocław) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Najbliżej mam do pl. 1 Maja, chyba że są jeszcze jakieś punkty, których nie znam ?!

#35217 13/02/2002 18:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]W listopadzie poprosiłem Totomixa o przysłanie mi informacji o punktach mailem i dostałem taką listę

WROCLAW GRABISZYNSKA 90
WROCLAW LECZYCKA 1
WROCLAW GORNICKIEGO 41
WROCLAW ZEMSKA 35
WROCLAW PL. GRUNWALDZKI 12/14
WROCLAW CENTRALNA 21
WROCLAW PODROZNICZA 2/4


Z tego co piszesz, to Pl. Grunwaldzki już nieaktualny. Sam czasami gram na Zemskiej, albo na Grabiszyńskiej i te punkty jeszcze istnieją.

Co do Profa we Wrocławiu, to faktycznie jest go sporo, ale niestety nic w mojej okolicy (zachodni Wrocław) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Najbliżej mam do pl. 1 Maja, chyba że są jeszcze jakieś punkty, których nie znam ?![/qb][/QUOT]

Witam,
powstał nowy punkt na ul. Trzebnickiej blisko Elektrociepłowni. Działa ok. trzech tygodni. Pracuje tam moja koleżanka.
Pozdrowienia

#35218 13/02/2002 19:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Witam,
powstał nowy punkt na ul. Trzebnickiej blisko Elektrociepłowni. Działa ok. trzech tygodni. Pracuje tam moja koleżanka.
Pozdrowienia[/qb]

Chodzi o punkt Profa czy Mixa ?! Niestety, Trzebnicka to też nie "moje" rejony. Najchętniej widziałbym kolektury Toto-mixa albo Profa w okolicach Astry, TGG, ewentualnie Kozanowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#35219 14/02/2002 01:32
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 15
Dzieki
chodzilo o totomixa

jeszcze chialbym azeby STS byl gdzies na pl. Grunwalckim to bym dwuch bukow mial jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
bo 3 zamkneli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#35220 03/05/2002 20:09
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Nie da się ukryć, że polityka tej firmy, jeżeli się szybko nie zmieni, doprowadzi ją do upadku.
U mnie w mieście jeszcze do niedawna było 5 ich punktów, a już są 3, z czego 2 chyba tylko na sztukę, bo zainteresowania nie widać (sami małoletni gracze po 2zł.). Jak pani ze zlikwidowanego punktu mi powiedziała, że mieli miesięczny obrót rzędu 2000 zł., to już wiem czemu we wszystkich punktach, gdzie kiedyś grywałem byłem super gold memberem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#35221 04/05/2002 00:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Nic nie przetrwa dlugo, co z taka bezczelnoscia i lekcewazeniem odnosi sie do klientow jak Toto-mix, wyjatkiem sa tu jedynie polskie supermarkety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1