|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
mozecie sie do buka zalogowac;]?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
dlugie oczekiwanie na wyplate z unibetu juz standard ale żeby ciezko bylo do nich wplacic to nowosc:D Mam ten problem dzis od rana,nie otwiera sie okienko wplat;] Stale przewija sie temat długich wypłat na konto , skoro tak jest to korzystajcie z MB- tam wypłacaja dosłownie po godzinie od zlecenia ( o ile jest to w godz. roboczych) Strasznie mnie to dziwi, zawsze miałem wypłaty max 3 dzień na koncie, a teraz jest nawet tak ze zlecam rano w poniedziałek a we wtorek w południe juz kasa na inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
sprawdźcie maile  ja dostałem takiego : Ze względu na zbieg tych okoliczności, Unibet postanowił ofiarować Ci specjalny bonus do wykorzystania w najbliżym tygodniu! Tylko teraz dokonując depozytu otrzymasz bonus w wysokości 25%, aż do 1000zł!!! Promocja jest ważna od 13 listopada do 19 listopada! Świetna okazja na odrobienie strat?! Nie czekaj dłużej! jedziemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
o co chodzi z wygrana w unibet? http://img7.imageshack.us/img7/6314/kupno.jpggram kurs 2.0 a do wygrania 39.94zl ? stawka 20 pln jakas prowizja dla buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Większośc buków podaje kursy do 2 miejsc po przecinku zaokrąglając (zauważ, że np w bet365 masz 1.91 a w rzeczywistości to jest 1.909) , myśle że tu jest podobnie i którychś z kursów jest np nie 1.3 a 1.299 stąd mniejsza wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
sprawdźcie maile  ja dostałem takiego : Ze względu na zbieg tych okoliczności, Unibet postanowił ofiarować Ci specjalny bonus do wykorzystania w najbliżym tygodniu! Tylko teraz dokonując depozytu otrzymasz bonus w wysokości 25%, aż do 1000zł!!! Promocja jest ważna od 13 listopada do 19 listopada! Świetna okazja na odrobienie strat?! Nie czekaj dłużej! jedziemy  zna ktos warunki obrotu bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206 |
sprawdźcie maile  ja dostałem takiego : Ze względu na zbieg tych okoliczności, Unibet postanowił ofiarować Ci specjalny bonus do wykorzystania w najbliżym tygodniu! Tylko teraz dokonując depozytu otrzymasz bonus w wysokości 25%, aż do 1000zł!!! Promocja jest ważna od 13 listopada do 19 listopada! Świetna okazja na odrobienie strat?! Nie czekaj dłużej! jedziemy  Promocja chyba tylko dla osob ktore sa w unibecie na minusie bo ja niestety nie otrzymalem zadnego maila .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Czy ktos mial taki problem jak ja? Chcialem wplacic kase przez Neteller jednak na stronie Unibet kaze mi wybrac walute konta Neteller, stymze do wyboru nie ma PLN.. i nie moge wplacic bo mam konto Neteller w zlotwkach od dawna. Napomne, ze juz kiedys wplacalem i nie bylo takiego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Witam! Orietnuje sie ktos moze czy Unibet obecnie oferuje jakis bonus przy pierwszej wplacie? Oraz czy jakis bonus otrzymuje polecajacy? z gory dzieki za odp pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
mozecie sie zalogowac do Unibetu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
mozecie sie zalogowac do Unibetu?? Tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
to czemu ja nie moge?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
ja loguję się dopiero przy drugiej próbie  i to już od dłuższego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ani przy drugiej ani przy trzeciej ani przy czwartej!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
bazyl - to dlatego, że w nocy numer pomylileś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
bazyl - to dlatego, że w nocy numer pomylileś  obiecalem juz ze wiecej tego nie zrobie wiec juz powinien sie normalnie logowac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2009
Posty: 712 |
Mam nadzieje że pomożecie...
Wczoraj o godz 23 skonczyłam gre z kwota 300 zł dziś rano wstaje i mam na koncie 0.94 grosze ktos w nocy gral na moim koncie... jestes strasznie wkur.... co amm zrobic dzownilam do nich i powiedzili ze komud dalam haslo gral moj kolega nie raz u mnie mysle ze to on ale jak mu to udowodnic.... Powiedzili zebys zglosci sie na policjie zglosci sprawe to Polciji udostepnia adresy IP co radzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
w takim sportingbecie sama mozesz sprawdzić swoje logowania na koncie masz tam podane id i godzine logowania, dziwne ze unibet Ci tego nie poda jezeli jestes wlascicielką konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2009
Posty: 712 |
w takim sportingbecie sama mozesz sprawdzić swoje logowania na koncie masz tam podane id i godzine logowania, dziwne ze unibet Ci tego nie poda jezeli jestes wlascicielką konta. wlasnie nie poda i kur... nic nie mozna z tym zrobic
|
|
|
Link skopiowany do schowka