Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam
-----
Przedstawiasz dobry rozpis tego systemu inaczej się nie da.
Jest to 2+2x albo 2- dwójki. czyli równy bo po 2.
A pomyslałeś jak wyjdzie np. 4 remisy albo 4 dwójki albo 4 jedynki ? tu masz już 2 błędy ?
Druga sprawa chcąc zwiększyć ilości np jedynek czy wiesz jak to rozpisać ? itd zwiększając remisy czy dwójki.
--
W tym wypadku troche tego jest i musimy uważać na kursy,
lepiej jak będą większe.. pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 154
Mozna jeszcze cos takiego zrobic:
System na pięć meczy tzw. Pięć skreśleń

1. 1 x2 x2 1 x2 pierwszy kupon
2. x2 1 1 x2 1 drugi kupon
3. 1 x2 1 x2 x2 trzeci kupon
4. x2 x2 x2 1 1 czwarty kupon
5. 1 1 x2 x2 x2 piąty kupon
6. x2 x2 1 x2 1 szósty kupon


Zrobie symulacje:
Otoz wybieramy sobie 4 meczyki(system na 4 skrelsenia)
Wisla-lech[1] 1,6
Legia-gks[1] 1,6
Wisla p-Groclin[2] 1,7
Zaglebie-Amica[2] 1,6

Poprostu gramy na faworytow i wedlug moich statystyk dobremu typerowi zazwyczaj daje dupy remis na kuponie wiec w systemie jest o tyle dobrze ze mozemy nietrafic 2 meczych ale musza te typki zakonczyc sie remisami aby system byl szczesliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
nie łapię tego
typuję najbardziej prawdopodobne 4 wyniki
i wygram gdy zrobię 2 błędy
Jak typy będą dobre to przegrywam

To coś na pograniczu masochizmu

pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 154
Quote
nie łapię tego
typuję najbardziej prawdopodobne 4 wyniki
i wygram gdy zrobię 2 błędy
Jak typy będą dobre to przegrywam

To coś na pograniczu masochizmu

pozdrawiam

Przy dobrym wytypowaniu typow wygrywasz!
Jesli nietrafisz dwoch typw to masz szanse ze wejda!Tylko musi byc spelniony warunek musza byc to dwa remisy....
SYSTEM PRZEGRYWA TYLKO WTEDY GDY WPADNIE TZW.TROJKA....TRZY MECZE ZAKONCZA SIE JEDNYM WYNIKIEM NP.W SYSTEMIE BEDZIE 3 REMISY...TO WTEDY PRZEGRYWAMY.....Wedlug statystyk faworyci czesciej remisuja niz przegrywaja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Jestem
-------
Tu w tym systemie masz troche lepiej. Ale daj inaczej postaw na więcej jedynek jako na pewniaki. Daj 3 jedynki a 2 remisy i dwójki To zmieni skuteczność.
--
Teraz typuje i mam mało czasu ale potem rozwine temat. pozdr. lottogracz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam
-----
Przedstawie zestaw do rozpisu na dziś.
-----
1.Juventus-1
2.Inter-1
3.Bayern-1
4.PSV-1
5.FC. Brugg.-1
6.New,England-1
7.West Ham-1
8.Sheffield W.-1
9.Istres-2
10.Ajaccio-1
11.Lyon-1
---------------
typy remisowe;
1.Bologna-X
2.Udineze-X
3.Palermo-X
4.Mesina-X
5.Roma-X
6.Lecce-X
7.Midtjyllend-X
8.Kalmar-X
9.Mallorca-X
10.Bordo-X
11.R Sociedad-X
12.Siena -X
13.Lens-X
14.Nantes-X
--------------
Te wszystkie typy należało rozpisać i podstawić 2-drogowo..
Niestety nie mam już czasu , następnym razem to zrobie a teraz tylko sprawdzimy jak wyjdą.. pozdr lottogracz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 154
Quote
Jestem
-------
Tu w tym systemie masz troche lepiej. Ale daj inaczej postaw na więcej jedynek jako na pewniaki. Daj 3 jedynki a 2 remisy i dwójki To zmieni skuteczność.
--
Teraz typuje i mam mało czasu ale potem rozwine temat. pozdr. lottogracz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

W jaki sposob zwiekszy sie skutecznosz mojego systemu gdy zagram 3 jedynki,2 remisy i dwojki?System taj jak pisalem dostaje w banie tylko wtedy gdy wpadnie tzw."trojka"np.trzy wygrane gospodarzy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
To proste!
---------
x2.1.1.x2.1
1.x2.x2.1.x2.
x2.1.x2.1.1.
1..1.1.x2.x2.
x2.x2.1.1.1.
1.1.x2.1.x2.
1.x2.1.x2.1.= 7 zakładów o jeden więcej ale jest dokładniejszy. Nie jest on jednak idealny.Na to potrzeba większej ilości rozpisanych zakładów. pozdr. lottogracz.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Tu mam tą wiekszą ilość rozpisową na 7 spotkań.
-----
1.1.1.x2.1.x2.x2.
1.1.x2.x2.x2.1.1.
1.x2.1.1.x2.x2.1.
1.x2.x2.1.1.1.x2.
1.1.x2.1.x2.x2.x2.
1.x2.1.x2.x2.1.x2.
1.x2.x2.x2.1.x2.1.
x2.1.1.1.x2.1.x2.
x2.1.x2.1.1.x2.1.
x2.x2.1.x2.1.1.1.
x2.1.1.x2.x2.x2.1.
x2.1.x2.x2.1.1.x2.
x2.x2.1.1.1.x2.x2.
x2.x2.x2.1.x2.1.1.
================== zapisane w poziomie 7 spotkań=14 zakładów. Tu gwarancja jest o wiele lepsza od tych Twoich na 5 spotkań. Tu możesz przewidzieć 7 spotkań pewniakowych jedynek ale może przyjść od 3 do 4 jedynek a reszta to w rozpisie remisy i dwójki.Czyli możesz popełnić 3-4 błędy w typowaniu jedynek jako pewniaki..To możesz testować..pozdr.
lottogracz.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
W I T A M
----------
Nasze trafienia ;
--------------------
1.Juventus-1
2.Inter-1
3.Bayern-1
4.PSV-1
5.FC. Brugg.-1======pudło
6.New,England-1
7.West Ham-1
8.Sheffield W.-1
9.Istres-2=========pudło
10.Ajaccio-1
11.Lyon-1=========pudło
---------------
typy remisowe;
1.Bologna-X
2.Udineze-X
3.Palermo-X
4.Mesina-X
5.Roma-X
6.Lecce-X
7.Midtjyllend-X
8.Kalmar-X
9.Mallorca-X
10.Bordo-X
11.R Sociedad-X
12.Siena -X
13.Lens-X
14.Nantes-X
============
Na dzisiejsze musimy czekać..

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
W I T A M
----------
Nasze trafienia ;
--------------------
1.Juventus-1
2.Inter-1============pudło
3.Bayern-1
4.PSV-1
5.FC. Brugg.-1======pudło
6.New,England-1
7.West Ham-1
8.Sheffield W.-1===pudło bo był remis ale wygrał dogr.
9.Istres-2=========pudło
10.Ajaccio-1
11.Lyon-1=========pudło
---------------
Remisy lepiej wychodzą musimy czekać do końca.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Witam Jednak remisy wyszły lepiej !
---------------
Wracam do minimalnych systemów rozpisowych;
Proste zestawienia;
1.x2..1.x2.
1..1.x2.x2.-tu mamy wszystko w rozpisie 2D.M.(kolumny)
-------------
rozpis na 3 spotkania;
1..1..1.x2.x2.x2.x2..1.
1..1.x2..1.x2..1.x2.x2.
1.x2..1..1.x2.x2..1.x2.=tu mamy wszystkie w rozpisie 2D.M.
-----------------------
Powstało 8 kombinacji.
Podobnie można wykonać dla większej ilości spotkań.
Oczywiście w systemie pełnym.
To polecam dla kiepskich typerów na wysokie równe kursy.
Dla zwiększenia AKO. polecam systemy skrócone do większych zestawień ilości spotkań. Tu AKO będzie o wiele wieksze..
pozdr lotto.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Wracam do systemu 2D.
--
1122
1212
2121
1212. tylko 4 zakłady z jednym błędem
-----------
Tu koszt jest niski i można grac na niby pewniaki ale podparte drugim wynikiem.
Zwiększając ilość np. blokowo otrzymamy dobry system na 8 spotkań z dwoma błędami, oczywiście niewykluczamy wygranej na 8 spotkań.. Wszystko zależy od układu jaki wyjdzie..
pozdr. lottogracz.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
@Lotto

Interesują mnie Twoje systemy jednak dalej ich troche nie kumam. Więc może zróbmy jakiś przykład powiedz co mam Ci podać Ty pokażesz jak to podstawiasz do systemu i zobaczymy co z tego wyjdzi ok? I jakich kursów mam szukać.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam
------
Podaj spotkania jakie chcesz. Wybierz średnie kursy i daj na forum , ja postaram się rozpisac wg. Twojego typowania.
Ligi się kończą ale napewno coś znajdziesz to opisz co chcesz z tym zrobić. Rozpisać pojedynczo czy 2-drogowo czy blokami ? Wszystko można zrobic . pozdr. lottogracz.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 36
witam
mam małe pytanko: czy buki netowe pozwalają grać systemami rozpisowymi? czy ktoś ma w tym temacie jakieś doświadczenia?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
nie wiem czy dobrze to napisze ale sprobuje podac 4 mecze i chcialbym je zagrac dwudrogowo

1.Banik Ostrava - 1.FC Slovacko 1 za 1.65 2 za 1.95
2.Belchatow - Korona 1 za 1.90 i X za 3.15
3.Ruch - LKS 1 za 1.80 x za 3.25
4.Jagiellonia - Mlawa 1 za 1.40 X za 4.00

Nie wiem czy to dobrze:(

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam
-------
Wybrałeś tylko 4 spotkania to tylko 4 rozpisze;
-----------
1.1.2.2.
1.2.1.2.
2.1.2.1.
1.2.1.2. == to najprostrzy rozpis 2D. czytaj kolumny.
--------------
Podstaw tylko te wyniki wg. kolejności jaką podałes.
-
1.Banik Ostrava - 1.FC Slovacko 1 za 1.65 2 za 1.95
2.Belchatow - Korona 1 za 1.90 i X za 3.15
3.Ruch - LKS 1 za 1.80 x za 3.25
4.Jagiellonia - Mlawa 1 za 1.40 X za 4.00
=========
Do rozpisu podaj numery spotkań i tyle. Masz 4 zakłady.
Tu masz chyba więcej typów jedynkowych o niskich kursach..
Możesz jeszcze podać taki układ z 4 -rema jedynkami ale to zwiększa koszt.
Lepiej wybrać spotkania o średnich wyższych kursach.
Ale sam sprawdż jak wyjdzie.To jest tylko minimalny system..
Jak będziesz chciał coś więcej pisz . pozdr lottogracz.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 8
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
siemka wszytskim!!! ja podam troche typow na eliminacje.gram juz troche,ale glownbie dla zabawy,i wcale zle na tym nie wychodze,jak chcecie to grajcie:
Azerbejdżan-Polska X;
Armenia-Macedonia 1;
Islandia-węgry 1;
Turcja-grecja X2;
Białorus-Słowenia 1x,ale postawil bym 1!;
Serbia-Belgia 1:

czekam na jakies ciekawe wasze typy.Na dzisiaj gram:
2z3 na remisy:Francuzów i Anglików,oraz Graafschaap.plus belchatów na pewniaka.pozdro

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam
-----
Masz dobre typy można je rozpisac ;
---------
Pewniak=Bełchatów
--
Azerbejdżan-Polska X;===jeżeli remis to i 2.
Armenia-Macedonia 1;==ok
Islandia-węgry 1;=ok
Turcja-grecja X2; =tu nie wiem czy nie dać 1.
Białorus-Słowenia 1x,ale postawil bym 1!;===typ 1
Serbia-Belgia 1:===ok
=========
Może ktoś ma inne zdanie proszę pisać ..pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1