|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Po prostu ,skubnęli sobie naziemne jeszcze bardziej. a chlopaki sie jarają jak pedofil w smyku  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Ja nie rozumiem, to nie naziemni cokolwiek skubneli. To fiskus skubnął przecież. I to skubnął graczom, którzy mieli być tak poszkodowani przez hazard i uzależnieni. Bukom to rybka, płaca fiskusowi naszą kasę, wtedy 0,90 teraz 0,88 Ten system (przychodowy) to zawsze było zwyczajne swiństwo. Grając dwa kupony po 100 przy szansie 50/50 statystycznie odbieram 190 (teraz 188). Za te wygrane 190 przy powyzszych założeniech odbieram 171 I tak dalej do wyje..... A naziemny ta kase po prostu odprowadza do fiskusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Tusk i Boni nazwali to "ochroną rodzinnego budżetu"  ku.rwa i mieli rację  przecież zadbali o budżet na rok 2010 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21 |
a w takim razie z grą w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a w takim razie z grą w necie? w drugiej ustawie,która jest jak Bin Laden wszyscy wiedzą,że jest ale Nikt jej nie widział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345 Likes: 11 |
a w takim razie z grą w necie? w drugiej ustawie,która jest jak Bin Laden wszyscy wiedzą,że jest ale Nikt jej nie widział  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22 |
Dlaczego piszecie że to gracze bedą mieli odciągane z kuponow te 12%? Czy czasem nie jest tak że; 1.Buk płacił do tej pory 10% od obrotu 2.Gracz płacił DOPŁATE 10% [ten mnożnik stawka *0.9]
Teraz o dopłatach nie ma ciągle nic ,miało być 25% ale sie wycofali z tego - być moze chcąc zrównać szanse z bukami netowymi skoro już chcą sie na nich otworzyć.
Buk natomiast nie bedzie płacił 10% a 12% od obrotu [zamiast 50% od przychodow jak zakładano]
Więc myślę ze gracz nie będzie tu niczym obciążony bo w przeciwnym wypadku w ustawie operowano by terminem "dopłata" a nie podatek....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Więc myślę ze gracz nie będzie tu niczym obciążony bo w przeciwnym wypadku w ustawie operowano by terminem "dopłata" a nie podatek.... Taak...a toto syf czy inny rodzimy buk pokryje za gracza wszystko  Naiwność części z Was mnie zadziwia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ale jeżeli w domu sobie gramy w zakłady bukmacherskie to komu co do tego, to też w domu się gra, no w Internecie pan gra, w domu. Ale dzisiaj, w dzisiejszej ustawy nie ma zgody, w dzisiaj obowiązujących przepisach, te przepisy były przyjmowane w 2002, 2003, weryfikowane w 2007 roku nie ma prawnej zgody na hazard i gry o charakterze losowy w Internecie, więc jakby my tutaj niczego nie zmieniamy, podtrzymujemy ten stan prawny, ale ponieważ uważamy, że Internet się rozwija dlatego w tej drugiej ustawie, która wymaga notyfikacji Komisji Europejskiej, bo te rzeczy techniczne, internetowe wymagają takiej notyfikacji będziemy dokładnie opisywali, co będzie i na jakich zasadach, jeśli w ogóle możliwe w Internecie, właśnie zakłady wzajemne będą możliwe pod kilkoma warunkami. Po pierwsze podmiot będzie zarejestrowany w Polsce, po drugie będzie miał konto bankowe w Polsce, po trzecie przepływy finansowe będą też miały taki polski charakter, domena będzie domeną PL, oraz będą założone wszelkie ograniczenia związane z tym, jeśli ktoś łamie prawo. ........Boni dzis w Radiu Zet o tej drugiej ustawie. podejrzewam,że plan już wykonali i teraz śpieszyć się nie będą bo i po co  Rysiu zarobi,ziemniaki kosztem graczy też,budżet rodzinny uratowany,ligi i kluby na razie bezpieczne a wybory prezydenckie za pasem czyli pora przychamować z głupotami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22 |
Magik do tej pory było tak że grasz za 100 wiec 90 w grze a 10 do kasy panstwa - to Ty płacileś . Oprócz tego buki płaciły 10% podatek od obrotu. Jesli te 12% ma nas dotyczyć to jaki podatek będzie płacił buk wg nowej ustawy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Po prostu ,skubnęli sobie naziemne jeszcze bardziej. a chlopaki sie jarają jak pedofil w smyku  [ Linked Image] Co to za sympatyczni panowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3 |
To panowie z okładki nowego numeru miesięcznika GEJ-zer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Magik do tej pory było tak że grasz za 100 wiec 90 w grze a 10 do kasy panstwa - to Ty płacileś . Oprócz tego buki płaciły 10% podatek od obrotu. Jesli te 12% ma nas dotyczyć to jaki podatek będzie płacił buk wg nowej ustawy? To nie była żadna dopłata. Buki płaciły 10% od przychodu, a zatem tego, co gracze zostawili u buka. W regulaminach pokombinowali tak, że wygrana to stawka*kurs*0,9 (czyli te 10% podatku). Teraz na pewno pozmieniają regulaminy i będzie stawka*kurs*0,88
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
nie wierzę,że pytasz poważnie  ale dam się wkręcić  po lewej Kaplica a po prawej Boni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a po.jebany TVN wie swoje  - delegalizacja gier na automatach poza kasynami - działalność kasyn będzie podlegać koncesjonowaniu - zakaz urządzania wideoloterii - zakaz organizowania gier w Internecie i uczestnictwa w nich- walka z hazardem wśród osób poniżej 18. roku życia - wyższe podatki dla branży hazardowej (np. na automatach o niskich wygranych zwiększą się prawie trzykrotnie - ze 180 do 480 euro, w pozostałych przypadkach osiągną poziom nawet 50 proc.) - wyższe dopłaty do gier - zaostrzenia zakazu reklam hazardu i podmiotów organizujących gry hazardowe. - prowadzący ośrodki gry będą musieli prowadzić rejestr gości - ośrodki gier będą musiały posiadać audiowizyjny system kontroli gier na stołach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
nie wierzę,że pytasz poważnie  ale dam się wkręcić  po lewej Kaplica a po prawej Boni  Acha, czyli jacyś goście z Platformy Obywatelskiej. Nie znam ich, słyszałem tylko ich pomysły i nawet mi się śmiać z nich nie chciało. Ja się polityką nie interesuję, ani politykami. A czemu ten z prawej nie ma krawata i ma koszulę rozpiętą jak na dyskotece? Serio pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Magik do tej pory było tak że grasz za 100 wiec 90 w grze a 10 do kasy panstwa - to Ty płacileś . Oprócz tego buki płaciły 10% podatek od obrotu. Jesli te 12% ma nas dotyczyć to jaki podatek będzie płacił buk wg nowej ustawy? To nie była żadna dopłata. Buki płaciły 10% od przychodu, a zatem tego, co gracze zostawili u buka. W regulaminach pokombinowali tak, że wygrana to stawka*kurs*0,9 (czyli te 10% podatku). Teraz na pewno pozmieniają regulaminy i będzie stawka*kurs*0,88 Zastanawiam się czy po ewentualnym wprowadzeniu wsp 0,88 nie można by się zgłosić do Ministerstwa Finansów o wykładnię. Czy celem ustawy było opodatkowanie bukmacherów czy ochrona pokrzywdzonych, uzależnionych i nieszczęśliwych  graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A czemu ten z prawej nie ma krawata i ma koszulę rozpiętą jak na dyskotece? Serio pytam  o wykładnei prawa w PO zapytaj Conrada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22 |
Odgdog ale to się ciągle nie trzyma kupy. Aby rynek bukmacherski miał ręce i nogi w sieci i na ziemi to musi być tak samo a obecnie na ziemi gracze płacą 10% w sieci 0% ,. to wg Ciebie teraz by gracze płacili 12% na ziemi a w sieci? nie wyobrażam sobie by np expekt oferował asiana polakom 1.92 * 0.88....nikt na to nie pójdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|