Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 104 z 149 1 2 102 103 104 105 106 148 149
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Maciek
Po prostu ,skubnęli sobie naziemne jeszcze bardziej.

a chlopaki sie jarają jak pedofil w smyku puke

[Linked Image]


Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Ja nie rozumiem, to nie naziemni cokolwiek skubneli. To fiskus skubnął przecież. I to skubnął graczom, którzy mieli być tak poszkodowani przez hazard i uzależnieni.
Bukom to rybka, płaca fiskusowi naszą kasę, wtedy 0,90 teraz 0,88
Ten system (przychodowy) to zawsze było zwyczajne swiństwo.
Grając dwa kupony po 100 przy szansie 50/50 statystycznie odbieram 190 (teraz 188).
Za te wygrane 190 przy powyzszych założeniech odbieram 171
I tak dalej do wyje.....
A naziemny ta kase po prostu odprowadza do fiskusa.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Tusk i Boni nazwali to "ochroną rodzinnego budżetu" laugh

ku.rwa i mieli rację grin

przecież zadbali o budżet na rok 2010 blush

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
2009-11-19
Sejm uchwalił ustawę o grach hazardowych
Sejm przyjął projekt ustawy o grach hazardowych.



234 za, 8 przeciw, 177 wstrzymało się.

http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=26&id=20127&page=1

Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
a w takim razie z grą w necie?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by tomyderez
a w takim razie z grą w necie?

w drugiej ustawie,która jest jak Bin Laden
wszyscy wiedzą,że jest ale Nikt jej nie widział laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403
Likes: 11
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by tomyderez
a w takim razie z grą w necie?

w drugiej ustawie,która jest jak Bin Laden
wszyscy wiedzą,że jest ale Nikt jej nie widział laugh

laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
Dlaczego piszecie że to gracze bedą mieli odciągane z kuponow te 12%?
Czy czasem nie jest tak że;
1.Buk płacił do tej pory 10% od obrotu
2.Gracz płacił DOPŁATE 10% [ten mnożnik stawka *0.9]

Teraz o dopłatach nie ma ciągle nic ,miało być 25% ale sie wycofali z tego - być moze chcąc zrównać szanse z bukami netowymi skoro już chcą sie na nich otworzyć.

Buk natomiast nie bedzie płacił 10% a 12% od obrotu [zamiast 50% od przychodow jak zakładano]

Więc myślę ze gracz nie będzie tu niczym obciążony bo w przeciwnym wypadku w ustawie operowano by terminem "dopłata" a nie podatek....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by procencik1
Więc myślę ze gracz nie będzie tu niczym obciążony bo w przeciwnym wypadku w ustawie operowano by terminem "dopłata" a nie podatek....
Taak...a toto syf czy inny rodzimy buk pokryje za gracza wszystko piwo
Naiwność części z Was mnie zadziwia grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ale jeżeli w domu sobie gramy w zakłady bukmacherskie to komu co do tego, to też w domu się gra, no w Internecie pan gra, w domu.


Ale dzisiaj, w dzisiejszej ustawy nie ma zgody, w dzisiaj obowiązujących przepisach, te przepisy były przyjmowane w 2002, 2003, weryfikowane w 2007 roku nie ma prawnej zgody na hazard i gry o charakterze losowy w Internecie, więc jakby my tutaj niczego nie zmieniamy, podtrzymujemy ten stan prawny, ale ponieważ uważamy, że Internet się rozwija dlatego w tej drugiej ustawie, która wymaga notyfikacji Komisji Europejskiej, bo te rzeczy techniczne, internetowe wymagają takiej notyfikacji będziemy dokładnie opisywali, co będzie i na jakich zasadach, jeśli w ogóle możliwe w Internecie, właśnie zakłady wzajemne będą możliwe pod kilkoma warunkami. Po pierwsze podmiot będzie zarejestrowany w Polsce, po drugie będzie miał konto bankowe w Polsce, po trzecie przepływy finansowe będą też miały taki polski charakter, domena będzie domeną PL, oraz będą założone wszelkie ograniczenia związane z tym, jeśli ktoś łamie prawo.


........Boni dzis w Radiu Zet o tej drugiej ustawie.
podejrzewam,że plan już wykonali i teraz śpieszyć się nie będą bo i po co laugh

Rysiu zarobi,ziemniaki kosztem graczy też,budżet rodzinny uratowany,ligi i kluby na razie bezpieczne a wybory prezydenckie za pasem czyli pora przychamować z głupotami tongue

Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
Magik do tej pory było tak że grasz za 100 wiec 90 w grze a 10 do kasy panstwa - to Ty płacileś .
Oprócz tego buki płaciły 10% podatek od obrotu.
Jesli te 12% ma nas dotyczyć to jaki podatek będzie płacił buk wg nowej ustawy?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Maciek
Po prostu ,skubnęli sobie naziemne jeszcze bardziej.

a chlopaki sie jarają jak pedofil w smyku puke

[Linked Image]


Co to za sympatyczni panowie?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
To panowie z okładki nowego numeru miesięcznika GEJ-zer.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by procencik1
Magik do tej pory było tak że grasz za 100 wiec 90 w grze a 10 do kasy panstwa - to Ty płacileś .
Oprócz tego buki płaciły 10% podatek od obrotu.
Jesli te 12% ma nas dotyczyć to jaki podatek będzie płacił buk wg nowej ustawy?

To nie była żadna dopłata.
Buki płaciły 10% od przychodu, a zatem tego, co gracze zostawili u buka. W regulaminach pokombinowali tak, że wygrana to stawka*kurs*0,9 (czyli te 10% podatku).
Teraz na pewno pozmieniają regulaminy i będzie stawka*kurs*0,88

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
nie wierzę,że pytasz poważnie laugh laugh

ale dam się wkręcić piwo
po lewej Kaplica a po prawej Boni puke

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
a po.jebany TVN wie swoje puke

- delegalizacja gier na automatach poza kasynami

- działalność kasyn będzie podlegać koncesjonowaniu

- zakaz urządzania wideoloterii

- zakaz organizowania gier w Internecie i uczestnictwa w nich

- walka z hazardem wśród osób poniżej 18. roku życia

- wyższe podatki dla branży hazardowej (np. na automatach o niskich wygranych zwiększą się prawie trzykrotnie - ze 180 do 480 euro, w pozostałych przypadkach osiągną poziom nawet 50 proc.)

- wyższe dopłaty do gier

- zaostrzenia zakazu reklam hazardu i podmiotów organizujących gry hazardowe.

- prowadzący ośrodki gry będą musieli prowadzić rejestr gości

- ośrodki gier będą musiały posiadać audiowizyjny system kontroli gier na stołach


Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by AGASSI
nie wierzę,że pytasz poważnie laugh laugh

ale dam się wkręcić piwo
po lewej Kaplica a po prawej Boni puke

Acha, czyli jacyś goście z Platformy Obywatelskiej. Nie znam ich, słyszałem tylko ich pomysły i nawet mi się śmiać z nich nie chciało.


Ja się polityką nie interesuję, ani politykami.


A czemu ten z prawej nie ma krawata i ma koszulę rozpiętą jak na dyskotece? Serio pytam wink

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by procencik1
Magik do tej pory było tak że grasz za 100 wiec 90 w grze a 10 do kasy panstwa - to Ty płacileś .
Oprócz tego buki płaciły 10% podatek od obrotu.
Jesli te 12% ma nas dotyczyć to jaki podatek będzie płacił buk wg nowej ustawy?

To nie była żadna dopłata.
Buki płaciły 10% od przychodu, a zatem tego, co gracze zostawili u buka. W regulaminach pokombinowali tak, że wygrana to stawka*kurs*0,9 (czyli te 10% podatku).
Teraz na pewno pozmieniają regulaminy i będzie stawka*kurs*0,88


Zastanawiam się czy po ewentualnym wprowadzeniu wsp 0,88 nie można by się zgłosić do Ministerstwa Finansów o wykładnię.
Czy celem ustawy było opodatkowanie bukmacherów czy ochrona pokrzywdzonych, uzależnionych i nieszczęśliwych smile graczy.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by zmarcin
A czemu ten z prawej nie ma krawata i ma koszulę rozpiętą jak na dyskotece? Serio pytam wink

o wykładnei prawa w PO zapytaj Conrada wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
Odgdog ale to się ciągle nie trzyma kupy.
Aby rynek bukmacherski miał ręce i nogi w sieci i na ziemi to musi być tak samo a obecnie na ziemi gracze płacą 10% w sieci 0% ,. to wg Ciebie teraz by gracze płacili 12% na ziemi a w sieci? nie wyobrażam sobie by np expekt oferował asiana polakom 1.92 * 0.88....nikt na to nie pójdzie

Strona 104 z 149 1 2 102 103 104 105 106 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1