|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
john, wpisz się po meczu   tylko ze teraz to juz nie ma sie z czego cieszyc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 58 |
Chelsea potwierdzila ze jest teraz najlepsza w europie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Chelsea potwierdzila ze jest teraz najlepsza w europie... ku.rwa jak to możliwe,że przegapiłem finał Ligi Mistrzów  ps. z kim grali i ile wygrali ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
ku.rwa jak to możliwe,że przegapiłem finał Ligi Mistrzów  ps. z kim grali i ile wygrali ?  Oj AGASSI, AGASSI... Przecież Chelsea ma już 36 punktów w Premier League, co, spośród pięciu najsilniejszych lig europejskich, jest najlepszym wynikiem => są teraz najlepsi w Europie... (ale czują już oddech Interu  ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Całkiem przyjemny kac  mogłem sobie zaśpiewać jak się obudziłem..." obudził mnie kac tyiąc pięćsetny raz" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Derby Europy...czas pokazać światu na co Nas stać... Nas ???  Na niewiele i w chwili obecnej dotyczy to obu druzyn. Na dzis Chelsea odjezdza Barcelonie i Realowi na niedoscigly dystans, ale do wiosny to sie moze zmienic. Beznadziejne GD, wynik lepszy niz gra, co w glownej mierze jest zasluga slabosci przeciwnika, chociaz to zawodnik FCB byl najgorszy na boisku. Henry oczywiscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wystep CHELSEA !! zwyciestwo BARCELONY !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
chyba bedzie trzeba gdzies obejrzec meczyk chelsea skoro tak chwalicie ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Oprócz 10-0 Astorii to absolutnie NIC  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Sacramento Kings - New Orleans Hornets [Total pkt: 207.5] over 1.91 10|10  bo 112-96 => 208pkt , a np. exp wystawiał linię 208.5 A tak to smutny dzień, bo kolega się powiesił z którym nie raz w życiu popiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Braia Lewodogłowie nie wygrali Mam talent :jupi: szkoda,że nie wygrał Alexander Martinez, ale i tak nie jest źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Juventus - Inter 2 -1 - to mnie cieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Cieszy mnie, że bycie uczciwym popłaca. W piątek znalazłem na ulicy kartę kredytową, należąca do pewnej Włoszki. Poszukalem troche na FB i odnalazłem ową panią. Wczoraj oddałem jej kartę, a dzisiaj idziemy do kina. Aha, zapomniałem dodać, że to fajna dupka jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Cieszy mnie, że bycie uczciwym popłaca. W piątek znalazłem na ulicy kartę kredytową, należąca do pewnej Włoszki. Poszukalem troche na FB i odnalazłem ową panią. Wczoraj oddałem jej kartę, a dzisiaj idziemy do kina. Aha, zapomniałem dodać, że to fajna dupka jest  Master, jestem z Ciebie dumny... 'Praud to be Polish' [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ciekaw jestem, czy gdyby to nie była fajna dupka, to też byś kartę oddał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ku.rwa jak to możliwe,że przegapiłem finał Ligi Mistrzów  ps. z kim grali i ile wygrali ?  Oj AGASSI, AGASSI... Przecież Chelsea ma już 36 punktów w Premier League, co, spośród pięciu najsilniejszych lig europejskich, jest najlepszym wynikiem => są teraz najlepsi w Europie... (ale czują już oddech Interu  )  stary już Barsa jest lepsza ma też 36 pkt ale zero porażek ło matko jak Ty masz fajnie co tydzien finał Ligi Mistrzów sobie oglądasz  ps.dziecinada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ciekaw jestem, czy gdyby to nie była fajna dupka, to też byś kartę oddał  heh, na poczatku tez o tym pomyslalem, tym bardziej ze napisal ze szukal najpierw n Facebooku. Z drugiej strony ciekawa strategia... mimo wszystko jestem z Niego dumny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Ciekaw jestem, czy gdyby to nie była fajna dupka, to też byś kartę oddał  heh, na poczatku tez o tym pomyslalem, tym bardziej ze napisal ze szukal najpierw n Facebooku. Z drugiej strony ciekawa strategia... mimo wszystko jestem z Niego dumny... ojro 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|