|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Idźcie sobie dziecie na czat. Proszę skasować te posty łącznie z tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pokazuja polfinaly mezczyzn gdzies w telewizji????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pierwszym czy drugim? o ktorej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Z ksiezyca spadles czy z zimowego snu sie dopiero obudziles? Zobacz sobie w programie. Tak ciezko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Z ksiezyca spadles czy z zimowego snu sie dopiero obudziles? Zobacz sobie w programie. Tak ciezko? nie mam w domu telewizora! i nie wiem o ktorej do kumpla sie wybrac (jesli wogole pokazuja).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
na 1 od 13 poczatek relacji--> tak jest przynajmniej w programie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
The two players have only crossed paths once; in Hamburg, last month on clay, when the Russian emerged victorious in two sets (7-5 6-3). nie wiem wszyscy stawiaja na puerte ja tez myslalem ale im blizej spotkania tym barzdiej na ruska mi tu cos podpowiada .... miesiac temu rozbil uerte na clayu w hamburgu i czuje ze jak jest wypoczety to znow moze pociagnac mariana
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
[ Linked Image] VAMOSSSSS RAFA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
ja zagrałem 2 singielki
na 1 secik
Puerta Federer
dosyć grubo...:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
The two players have only crossed paths once; in Hamburg, last month on clay, when the Russian emerged victorious in two sets (7-5 6-3). nie wiem wszyscy stawiaja na puerte ja tez myslalem ale im blizej spotkania tym barzdiej na ruska mi tu cos podpowiada .... miesiac temu rozbil uerte na clayu w hamburgu i czuje ze jak jest wypoczety to znow moze pociagnac mariana tam byly calkiem inne warunki , pilka calkiem inaczej sie odbijala co nie pozwolilo Puercie grac takich top-spinów jak tutaj , pozatym motywacja jest teraz calkiem inna . Z tego tez co pamietam to Puerta niewykorzystał tam z 10bp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> deszcz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 97 |
powiedzcie mi czemu widze na eurosporcie mecz Nadal - Ferrer a nie Federer?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
powiedzcie mi czemu widze na eurosporcie mecz Nadal - Ferrer a nie Federer????? deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 97 |
aaaa już widze. bo to jest 1/4 boshe jaka wtopa <załamany>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
na onecie pisze ze wieczorem w Paryzu nie bedzie padac. Wiadomo cos wiecej. Kiedy planowane rozpoczecie meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
salwadorze dali planowane rozpoczecie meczu jest dokladnie znane --45 minut po tym jak przestanie padac i korty będa sie nadawac do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
hu-hu-ha deszcz pada, Federer klnie pod nosem jak szewc bo dla niego korzystniejszy bylby gorąc i szybki kort a tak szanse Nadala rosną... moze sie myle, zobaczymy jak beda sie prezentowac korty po deszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
własnie zakryli korty , deszcz sie zwieksza , ale co najciekawsze moim zdaniem
kursy na betandwinie
davydenko 1,37 puerta 2,57 --jakos tak na głownej a na live.........................
davydenko 1,65 puerta 2.10 a juz po chwili 1,70-2.00 czyzby deszcz byl korzystny dla mariano latynoskiego kochanka z santa maria luz de romario???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 79 |
Nie wiem jak z deszczem sobie poradzą ale postawiłem na Puerte i Federera.
|
|
|
Link skopiowany do schowka