|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Najbardziej w tym kraju wkurwia narodowe polskie złodziejstwo. W tym miesiącu zajebali mi kolejno plecak w pubie jak poszedłem do kibla, kurtkę z samochodu, starą lodówkę z altanki a wczoraj polska kurewka ukradła mi na disco komórkę z kieszeni bluzy. Kradną na potęgę bez względu na wiek i płeć widać taka narodowa tradycja zeszmacić się za parę groszy. To jest własnie Polska, wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
ale telefon to najgorsze co mozna ukraść. znalezienie zlodzieja to raz dwa jak tylko sie policji chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
kumichal wiesz czemu tak jest? Ludziska biora przykład od osób naważniejszych w polsce. Czyli tej bandy złodziei z Wiejskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
No coś w tym jest  Kurrr... muszę wstać o 4 w nocy i będę znowu dopiero w sobotę  Dobrze chociaż, że sąsiad za mnie trochę interesy załatwia u buków, jak potrzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
wczorajsze Grand Derby: słabiutki mecz, komentarz Laskowskiego 2sekundy wczesniej niz to co w TV(ostatnio co Grad Derby to problem ten sam z przekazem).....no i koncówka meczu....89minuta Messi marnuje setke, strzal w Casijasa....i tym samym 6rzut rożny dla Barcelony przez co 2tys przechodzą koło nosa...remis w rożnych 6-6(kurs na win w cornerach Realu 5)..... wypowiedz Dyrektor generalny Realu Madryt, Jorge Valdano: Od dawna nie zagraliśmy tak dobrego meczu - stwierdził......Dobrego meczu haha...30minut w przewadze jednego zawodnika...a Barca grala z nimi w dziada......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
500zł zostawione w warsztacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
grypa, nie mogę zasnąć, brak konsekwencji w grze  na mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Nie sądziłem, że to kiedyś napisze ale....wkurza mnie praca a raczej atmosfera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
chce czlowiek sobie puscic kuponika, to przelewy24 cos szwankuja :/ wplacilem im kase i teraz czekac az mi zwroca bo za pierwszym podejsciem nie poszlo... drugi raz juz tak :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
polskie kurestwo państwowe  1.XII.09, a nie ma rozkładu na 13.XII.09 co za kraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
ukończyłem gierkę Borderlands. Ja chce więcej!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
dzisiejsze podejscie SKRY do domu na nogach dziady
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
again grypa, zasnąłem o 22, przebudziłem się i mówię: "no fajnie znowu spać nie mogę, ale chociaż ta 2 jest, wstaję, patrzę na zegarek a tam 23:55" sick  nie dość,że ledwo co żyję, wegetuję w łóżku, to jeszcze nie mogę spać  macie może jakieś porady co zrobić żeby zasnąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
again grypa, zasnąłem o 22, przebudziłem się i mówię: "no fajnie znowu spać nie mogę, ale chociaż ta 2 jest, wstaję, patrzę na zegarek a tam 23:55" sick  nie dość,że ledwo co żyję, wegetuję w łóżku, to jeszcze nie mogę spać  macie może jakieś porady co zrobić żeby zasnąć? Idz do felczera powiedz że masz problemy ze snem wypisze ci tabletki. Często ich nie mozna brać ale warto miec pod ręką. Biore czasem jak jade w jakąś trase a wtedy zawsze spać nie moge. Tabletki pizdryki takie małe a spie po nich 6 godzin jak zabity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
nie dosc ze mam male problemy finansowe to jeszcze komórka zaczyna się psuć...  ... jak sie wali to sie wali wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
cała chata ********* po imprezie  i żadna koza nie chce przyjść posprzątać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
nowy cennik pkp intercity!!! chyba odpuszcze podróżowaniem pociągiem do domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Mnie nic nie wkurza poza pogodą, ale na miejscu Kubota bym się wpisał do tego tematu, bo zakończył rok na 101 miejscu w rankingu. Do czołowej setki zabrakło mu 1 punktu  Tak więc dalej jedynym Polakiem co zakończył sezon w pierwszej setce jest kumpel Polańskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Weekend niestrzelonych karnych...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|