|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Ghost...tez Dell będzie brany na pierwszym miejscu pod uwagę...a stacjonarnego nie kupie bo potrzebuje mobilny komputer...
takie studio jak mówisz to mam nadzieje za jakis czas sobie sprawie...
jakby jeszcze jakis Dellowie polecil jakis model to byloby fajnie...
bylem w vobisie tak rozpoznaniowo i proponowli mi w tej cenie cos takiego
ASUS K50IN T5900 15,6 4GB na Intelu core 2 duo 2,2 ghz
Samsung R522 T6500 15,6 3GB na Intelu core 2 duo 2,1 ghz z grafika randeona hd 4330
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66 |
Witam, poszukuję LCD 17' pod laptopa Toshiba Satellite Pro A 100 z kartą graficzną Radeon X1600 w cenie do 300zł. Wiem, że na tym forum jest wielu speców od doboru sprzętów komputerowych i właśnie do nich kieruje prośbę o poradę. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801 |
Baqu już? bulwers, jaki laptop, jaka karta dzwiekowa? możesz próbować przeinstalować. TOSHIBA SATELLITE A215 Karta Realtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
juz wiem google nie boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
a jednak nie :/ może ktoś wie jak to zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
http://mm5.pl/wklejasz link, sciagasz, flva zmieniasz na mp3. peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
witam mam taki problem przed momentem padly mi glosniki w laptopie wiec zainstalowalem sterowniki ponownieproblem jest nastepujacy przed tym "incydentem" wlasnie mialem podlaczone glosniki do wejscia na sluchawki i wszystko git smigalo a teraz kiedy podlaczam ponownie glosniki graja tylko ze w laptopie? gdzie podkrecic? moze jeszcze raz przeinstalowac? heh mam ten sam problem i tego samego lapka, myslalem ze po prostu wtyczke rozwaliłem w laptopie, jakby Ci sie udalo to naprawic daj znac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Czy ktoś korzysta na codzień z tabletu? Muszę kupić (na prezent) i wstępnie poczytałem, wybrałem Wacom, i mam pytanie czy jest aż tak wielka różnica pomiędzy seriami Intuos a np Bamboo? Bo czytając to np Bamboo Fun już w pełni do nawet skomplikowanych prac się nadaje. Jeżeli ktoś mógłby z własnego doświadzenia coś polecić/napisać byłbym wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Witam
Co moze byc powodem tego, ze internet strasznie muli na laptopie? Nie jest tak zawsze, ale naprawde dosyc czesto, na kompie stacjonarnym zawsze jest extra, natomiast tak jak napisalem, na laptopie nawet strony wczytuja sie czasem dosyc dlugo, a juz na pewno nie tak jak powinno smigac przy 5mb, bo tak jak pisze, na stacjonarym wszystko ZAWSZE dziala tak jak powinno.
Dzieje sie tak nawet gdy laptop uzywany jest 1 metr od routera, wiec na pewno nie jest to problem odleglosci.
Moj router to D-Link 524 i niby wszystko jest poustawiane w porzadku.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
mam taki problem. Korzystam poza domem z neta PLAY wsio było okey do dziś. Ale wydaje mi sie ze to nie jest problem Modemu tylko USB. [Linked Image] [ img257.imagevenue.com] pogrzebałem i było wszystko okey przez 10 minut. Potem znowu padło. Pogrzebałem i działa. ale przez 4 miesiace uzywania nie miałem żadnego problemu a tu takie hopki szopki. Pomożecie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Kupie jakąś dobrą kartę telewizyjną do 100 zł?
Testował ktoś takie coś?
Będzie ładny obraz na tych 20 calach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Ktoś może mi doradzić jakieś urządzenie wielofunkcyjne. Tanie w eksloatacji, raczej laser. Małe biuro, do 200 wydruków miesięcznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Sprawa jest.
Stałem się posiadaczem internetu w UPC - 8Mb/s.
Jeżeli chodzi o ściąganie plików chociażby z megaupload, to wszystko jest ok, transfer w granicach 350 KB/s, mam natomiast problem z torrentami, a konkretniej z BitTorrentem, gdzie transfer wynosi ledwie 10-20 KB/s.
Da się coś z tym zrobić ?
Wcześniej miałem net z innej firmy, prędkość 2 Mb/s, a pliki ściągały się w BT z normalną prędkością ( 150 - 200 KB/s).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Prawdopodobnie kwestia odblokwoania portow. Nie wiem jak obsluguje sie UPC (router ?) ale to pewnie to, poszukaj w googlach moze cos wyszukasz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Problemy z torrentami w upc zaczely sie po wprowadzeniu nowych predkosci. Wejdz na mediaswiat forum tam sie dowiesz, nikt tego oficjalnie nie potwierdzil ale prawdopodobnie upc "przycina" torrenty. Moderatorzy staraja sie zwalac wine na zrudla, ale sa odane przyklady (screeny) jak z z upc zasysa max 50-100kB a po wlaczeniu innego dostawcy ten sam torrent leci ile lacze ma. Z megaopload leci pelnym pasmem 25Mb  z upc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
mam XP i chce zainstalowac WInde 7, czyli normalnie formatuje z plyty XP i potem po restarcie wkladam plyte z Windą 7?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
mam XP i chce zainstalowac WInde 7, czyli normalnie formatuje z plyty XP i potem po restarcie wkladam plyte z Windą 7? Możesz i tak. Ewentualnie odrazu włożyć płytę z win 7 i może tam przed instalacją się da sformatować. Sądząc po poprzednich wersjach oprogramowania Microsoftu, to raczej tak jest.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|