Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Ghost...tez Dell będzie brany na pierwszym miejscu pod uwagę...a stacjonarnego nie kupie bo potrzebuje mobilny komputer...

takie studio jak mówisz to mam nadzieje za jakis czas sobie sprawie...

jakby jeszcze jakis Dellowie polecil jakis model to byloby fajnie...

bylem w vobisie tak rozpoznaniowo i proponowli mi w tej cenie cos takiego

ASUS K50IN T5900 15,6 4GB na Intelu core 2 duo 2,2 ghz

Samsung R522 T6500 15,6 3GB na Intelu core 2 duo 2,1 ghz z grafika randeona hd 4330


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
Witam, poszukuję LCD 17' pod laptopa Toshiba Satellite Pro A 100 z kartą graficzną Radeon X1600 w cenie do 300zł. Wiem, że na tym forum jest wielu speców od doboru sprzętów komputerowych i właśnie do nich kieruje prośbę o poradę. Z góry dzięki.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
Originally Posted by Rancorn
Baqu już?
bulwers, jaki laptop, jaka karta dzwiekowa? możesz próbować przeinstalować.
TOSHIBA SATELLITE A215
Karta Realtek


Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
bulwers, problem może być natury technicznej, do naprawy w serwisie.
poczytaj tutaj jeszcze
http://www.softwaretipsandtricks.co...dphone-jack-realtek-hd-audio-device.html


Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
juz wiem google nie boli wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
a jednak nie :/ może ktoś wie jak to zrobic.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
http://mm5.pl/
wklejasz link, sciagasz, flva zmieniasz na mp3.
peace

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by bulwers
witam mam taki problem przed momentem padly
mi glosniki w laptopie wiec zainstalowalem sterowniki
ponownieproblem jest nastepujacy przed tym "incydentem"
wlasnie mialem podlaczone glosniki do wejscia na sluchawki
i wszystko git smigalo a teraz kiedy podlaczam ponownie glosniki
graja tylko ze w laptopie? gdzie podkrecic? moze jeszcze raz
przeinstalowac?

heh mam ten sam problem i tego samego lapka, myslalem ze po prostu wtyczke rozwaliłem w laptopie, jakby Ci sie udalo to naprawic daj znac.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Czy ktoś korzysta na codzień z tabletu? Muszę kupić (na prezent) i wstępnie poczytałem, wybrałem Wacom, i mam pytanie czy jest aż tak wielka różnica pomiędzy seriami Intuos a np Bamboo? Bo czytając to np Bamboo Fun już w pełni do nawet skomplikowanych prac się nadaje. Jeżeli ktoś mógłby z własnego doświadzenia coś polecić/napisać byłbym wdzięczny.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Witam

Co moze byc powodem tego, ze internet strasznie muli na laptopie? Nie jest tak zawsze, ale naprawde dosyc czesto, na kompie stacjonarnym zawsze jest extra, natomiast tak jak napisalem, na laptopie nawet strony wczytuja sie czasem dosyc dlugo, a juz na pewno nie tak jak powinno smigac przy 5mb, bo tak jak pisze, na stacjonarym wszystko ZAWSZE dziala tak jak powinno.

Dzieje sie tak nawet gdy laptop uzywany jest 1 metr od routera, wiec na pewno nie jest to problem odleglosci.

Moj router to D-Link 524 i niby wszystko jest poustawiane w porzadku.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
mam taki problem. Korzystam poza domem z neta PLAY wsio było okey do dziś. Ale wydaje mi sie ze to nie jest problem Modemu tylko USB.

[Linked Image] [img257.imagevenue.com]

pogrzebałem i było wszystko okey przez 10 minut. Potem znowu padło. Pogrzebałem i działa. ale przez 4 miesiace uzywania nie miałem żadnego problemu a tu takie hopki szopki.
Pomożecie? grin

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Kupie jakąś dobrą kartę telewizyjną do 100 zł?

Testował ktoś takie coś?

Będzie ładny obraz na tych 20 calach?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Ktoś może mi doradzić jakieś urządzenie wielofunkcyjne. Tanie w eksloatacji, raczej laser. Małe biuro, do 200 wydruków miesięcznie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Sprawa jest.

Stałem się posiadaczem internetu w UPC - 8Mb/s.

Jeżeli chodzi o ściąganie plików chociażby z megaupload, to wszystko jest ok, transfer w granicach 350 KB/s, mam natomiast problem z torrentami, a konkretniej z BitTorrentem, gdzie transfer wynosi ledwie 10-20 KB/s.

Da się coś z tym zrobić ?

Wcześniej miałem net z innej firmy, prędkość 2 Mb/s, a pliki ściągały się w BT z normalną prędkością ( 150 - 200 KB/s).

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Prawdopodobnie kwestia odblokwoania portow. Nie wiem jak obsluguje sie UPC (router ?) ale to pewnie to, poszukaj w googlach moze cos wyszukasz:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Problemy z torrentami w upc zaczely sie po wprowadzeniu nowych predkosci.
Wejdz na mediaswiat forum tam sie dowiesz, nikt tego oficjalnie nie potwierdzil ale prawdopodobnie upc "przycina" torrenty.
Moderatorzy staraja sie zwalac wine na zrudla, ale sa odane przyklady (screeny) jak z z upc zasysa max 50-100kB a po wlaczeniu innego dostawcy ten sam torrent leci ile lacze ma.


Z megaopload leci pelnym pasmem 25Mb smile z upc

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
mam XP i chce zainstalowac WInde 7, czyli normalnie formatuje z plyty XP i potem po restarcie wkladam plyte z Windą 7?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by Self-Confident
mam XP i chce zainstalowac WInde 7, czyli normalnie formatuje z plyty XP i potem po restarcie wkladam plyte z Windą 7?

Możesz i tak. Ewentualnie odrazu włożyć płytę z win 7 i może tam przed instalacją się da sformatować. Sądząc po poprzednich wersjach oprogramowania Microsoftu, to raczej tak jest.

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1