Liga Europejska, to liga ..."> Liga Europejska, to liga ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
zaczyna sie Liga Europejska, pojawily sie kursy... nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Liga Europejska, to liga dla tych, ktorzy nie mieszcza sie w Lidze Swiatowej i zeby sie nie nudzic, stworzyli sobie Lige Europejska, do ktorej tez przystapila Rosja ( co roku najwiekszy faworyt) ktora poklocila sie z federacja FIVB i wystapila (lub zostala wyrzucona z LS )

tyle tytulem wstepu
Arsen

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
bardzo ciekawy mecz odbedzie sie w Niemczech gdzie gospodarze podejma Finlandie.
Troche info:
ostatnio reprezentacja Niemiec grala w Finladnii turniej kwalifikacyjny do MS i zajela 2 miejsce, ulegajac wlasnie gospodarzom(1:3) a pokonujac Chorwacje 3:1 i Slowenie 3:1.

Niemcy na turnieju w Finlandii zaprezentowali się dobrze, szczególnie w meczu z Chorwatami. - Drużyna pokazała dużą dojrzałość &#8211; powiedział potem trener.

W meczach z Chorwacją i Finlandią nie zagrał kapitan drużyny - Stefan Hübner, który powraca do gry po długiej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami. - Muszę naprawdę uważać. Nie mogę ryzykować &#8211; to słowa Huebnera.

Niemcy pewnie potraktuja lige europejska jako forme przygotowania sie do turnieju eliminacji MS, ktory na koniec lipca graja we wloszech ( z wlochami, ukraina i hiszpania), w grupie w LE maja jeszcze Rosje i Estonie.

kadra na finalndie:
Simon Tischer, Jochen Schöps, Georg Wiebel, Max Günthör (alle VfB Friedrichshafen), Robert Kromm (SCC Berlin), Frank Bachmann (Trento), Björn Andrae (Cuneo), Eugen Bakumovski (Taranto), Christian Pampel (Valentia/alle Italien), Sebastian Schwarz, Patrick Steuerwald (beide Zurich Team VC Olympia Berlin), Ralph Bergmann (Maaseik/Belgien).

nie zagraja wiec kluczowi zawodnicy : Hubner, Walter (srodkowy), Siebeck i Dehne(rozgrywajacy), ktorzy maja byc gotowi na walke o awans do MS w Japonii.

Zastąpią ich gracze, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję zaprezentować się w drużynie narodowej: Patrick Steuerwald, Sebastian Schwarz (obaj VC Olympia Berlin) oraz Max Guenthoer (VfB Friedrichshafen).

Podsumowujac Finowie nie sa bez szans, a widzac taki kurs, grzech na nich nie zagrac, nie sa wcale taka slaba druzyna, jakby na to wskazywalo polozenie geograficzne . TYP 2 (lekko) kurs 3,2 Unibet

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
co do meczu Czechy-Turcja, nie widac innej mozliwosci niz 1. reprezentacje turcji ograloby pewnie pol naszej ligi, tym bardziej reprezentacja czech, ktora nie tak dawno grala z powodzeniem w LS.

moze ktos ma sklady? bedzie wtedy duzo latwiej...

pozdrawiam
Arsen

Dołączył: Apr 2005
Posty: 57
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 57

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
W turnieju finałowym w Kazaniu (22-24 lipca 2005 r.) zagrają drużyny, które zajęły pierwsze lub drugie miejsce w swojej grupie. W przypadku, gdyby reprezentacja Rosji nie wywalczyła w ten sposób awansu, ma ona i tak zagwarantowany udział w turnieju finałowym. Wówczas w najlepszej czwórce zabraknie jednego z zespołów, które zajmą 2. miejsce w swojej grupie (tego z gorszym bilansem punktowym).
Ruscy poza tym w slabszym niz zwykle skladzie

jak dla mnie:
Czechy - Turcja 1 10/10 Czesi rok temu wygrali lige europejska, nie wypada na poczatek u siebie przegrac z jakimis turkami.

Niemcy - Finlandia 2 4/10 ze wzgledu na kurs, kadre i cele niemcow, ale o tym wyzej.

Slowacja - Hiszpania 1 3/10 slowacy najprawdopodobniej wystapia w troche silniejszym skladzie niz z nami, a hiszpania bez gwiazd.jeden z dwoch meczy powinien zakonczyc sie "niespodziewanym" zwyciestwem slowakow, a kursy dobre.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642

Czechy-Turcja (-1.5) typ1

Zastanawiam sie nad tym typem,tylko nie wiem dokladnie jak graja Turcy.Czy ktos wspomoze z wynikami lub opiniami?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
http://www.cev.lu/mmp/online/website/mai...5/index_EN.html [cev.lu]
tu masz wyniki italo Turcji z zeszłej edycji ligi europejskiej.
http://www.cev.lu/mmp/online/website/mai...31/2458_EN.html [cev.lu]
tu masz wyniki eliminacji do me.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witaj Pawka,

Czyli widzę że Turcja nie taka słaba, 1,2 tylko na Czechów..skzoda ze nei ma opcji +hc na ligę europejską poza Unibetem w którym nie mam kasy w tej chwili.

Pozdrawiam
Giertych

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
jak nie wejdzie -1,5 seta czechow to po prostu sensacja, niema innej mozliwosci niz 3:1 3:0, chybe ze sobie odpuszcza

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Quote
jak nie wejdzie -1,5 seta czechow to po prostu sensacja, niema innej mozliwosci niz 3:1 3:0, chybe ze sobie odpuszcza
A jendak 3:2 po ciezkim boju.Troche to wygląda tak jak w lidze swiatowej ,wyrównane zespoły!>

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Kiedy Rosja gra? Dzis mieli zaczac? Na stronce CEV-u nie ma wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

___

Tutaj [ntext.cz] [color:"blue"]masz wynik[/color]

Last edited by Misiek; 04/06/2005 20:09.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Druga kolejka nadchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy macie jakies doniesienia co i jak? Ja zagralem narazie Rosje i Niemcow i zastanawiam sie nad Slowacja.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Słowacja 2.25 - Czechy 1.50
Kurs bardzo ciekawy:) Kto ma sklady z ostatnich meczy Słowacji?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
heh są jakies przeciwskazania co do Niemców z Estonia? oprocz niskiego kursu:)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
gwozdecki składy słowakow i czechow sa oczywiscie na stronkach tych federacji + na stronce federacji europejskiej słowacy z pipa wantroba pielucha ogurczakiem składanym i niemcem , a czesi z rakiem , obdrzałkiem platenikiem stankiem zapletalem cichaczka i barankiem -----a jaki z tego wniosek gwozdecki bo mi poza 4 czechami reszta nic nie mowi??

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Zna ktos juz wynik spotkania Niemcy-Estonia?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Niemcy 3:0

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Wlasnie znalazlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Slowacja - Czechu 2:3

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Słowacja - Czechy 3-1
Finlandia - Rosja 1-3

Kolejna kaska na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Finalndia - Rosja 0-3 to chyba najpewniejszy mecz dzisiejszego dnia i po kursie 1.3

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, aker, kamel, betowiec), 819 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,661
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1