|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
zaczyna sie Liga Europejska, pojawily sie kursy... nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Liga Europejska, to liga dla tych, ktorzy nie mieszcza sie w Lidze Swiatowej i zeby sie nie nudzic, stworzyli sobie Lige Europejska, do ktorej tez przystapila Rosja ( co roku najwiekszy faworyt) ktora poklocila sie z federacja FIVB i wystapila (lub zostala wyrzucona z LS )
tyle tytulem wstepu Arsen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
bardzo ciekawy mecz odbedzie sie w Niemczech gdzie gospodarze podejma Finlandie. Troche info: ostatnio reprezentacja Niemiec grala w Finladnii turniej kwalifikacyjny do MS i zajela 2 miejsce, ulegajac wlasnie gospodarzom(1:3) a pokonujac Chorwacje 3:1 i Slowenie 3:1.
Niemcy na turnieju w Finlandii zaprezentowali się dobrze, szczególnie w meczu z Chorwatami. - Drużyna pokazała dużą dojrzałość – powiedział potem trener.
W meczach z Chorwacją i Finlandią nie zagrał kapitan drużyny - Stefan Hübner, który powraca do gry po długiej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami. - Muszę naprawdę uważać. Nie mogę ryzykować – to słowa Huebnera.
Niemcy pewnie potraktuja lige europejska jako forme przygotowania sie do turnieju eliminacji MS, ktory na koniec lipca graja we wloszech ( z wlochami, ukraina i hiszpania), w grupie w LE maja jeszcze Rosje i Estonie.
kadra na finalndie: Simon Tischer, Jochen Schöps, Georg Wiebel, Max Günthör (alle VfB Friedrichshafen), Robert Kromm (SCC Berlin), Frank Bachmann (Trento), Björn Andrae (Cuneo), Eugen Bakumovski (Taranto), Christian Pampel (Valentia/alle Italien), Sebastian Schwarz, Patrick Steuerwald (beide Zurich Team VC Olympia Berlin), Ralph Bergmann (Maaseik/Belgien).
nie zagraja wiec kluczowi zawodnicy : Hubner, Walter (srodkowy), Siebeck i Dehne(rozgrywajacy), ktorzy maja byc gotowi na walke o awans do MS w Japonii.
Zastąpią ich gracze, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję zaprezentować się w drużynie narodowej: Patrick Steuerwald, Sebastian Schwarz (obaj VC Olympia Berlin) oraz Max Guenthoer (VfB Friedrichshafen).
Podsumowujac Finowie nie sa bez szans, a widzac taki kurs, grzech na nich nie zagrac, nie sa wcale taka slaba druzyna, jakby na to wskazywalo polozenie geograficzne . TYP 2 (lekko) kurs 3,2 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
co do meczu Czechy-Turcja, nie widac innej mozliwosci niz 1. reprezentacje turcji ograloby pewnie pol naszej ligi, tym bardziej reprezentacja czech, ktora nie tak dawno grala z powodzeniem w LS.
moze ktos ma sklady? bedzie wtedy duzo latwiej...
pozdrawiam Arsen
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 57 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
W turnieju finałowym w Kazaniu (22-24 lipca 2005 r.) zagrają drużyny, które zajęły pierwsze lub drugie miejsce w swojej grupie. W przypadku, gdyby reprezentacja Rosji nie wywalczyła w ten sposób awansu, ma ona i tak zagwarantowany udział w turnieju finałowym. Wówczas w najlepszej czwórce zabraknie jednego z zespołów, które zajmą 2. miejsce w swojej grupie (tego z gorszym bilansem punktowym). Ruscy poza tym w slabszym niz zwykle skladzie
jak dla mnie: Czechy - Turcja 1 10/10 Czesi rok temu wygrali lige europejska, nie wypada na poczatek u siebie przegrac z jakimis turkami.
Niemcy - Finlandia 2 4/10 ze wzgledu na kurs, kadre i cele niemcow, ale o tym wyzej.
Slowacja - Hiszpania 1 3/10 slowacy najprawdopodobniej wystapia w troche silniejszym skladzie niz z nami, a hiszpania bez gwiazd.jeden z dwoch meczy powinien zakonczyc sie "niespodziewanym" zwyciestwem slowakow, a kursy dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Czechy-Turcja (-1.5) typ1
Zastanawiam sie nad tym typem,tylko nie wiem dokladnie jak graja Turcy.Czy ktos wspomoze z wynikami lub opiniami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Witaj Pawka,
Czyli widzę że Turcja nie taka słaba, 1,2 tylko na Czechów..skzoda ze nei ma opcji +hc na ligę europejską poza Unibetem w którym nie mam kasy w tej chwili.
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
jak nie wejdzie -1,5 seta czechow to po prostu sensacja, niema innej mozliwosci niz 3:1 3:0, chybe ze sobie odpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
jak nie wejdzie -1,5 seta czechow to po prostu sensacja, niema innej mozliwosci niz 3:1 3:0, chybe ze sobie odpuszcza A jendak 3:2 po ciezkim boju.Troche to wygląda tak jak w lidze swiatowej ,wyrównane zespoły!>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Kiedy Rosja gra? Dzis mieli zaczac? Na stronce CEV-u nie ma wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ___ Tutaj [ ntext.cz] [color:"blue"]masz wynik[/color]
Last edited by Misiek; 04/06/2005 20:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Druga kolejka nadchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy macie jakies doniesienia co i jak? Ja zagralem narazie Rosje i Niemcow i zastanawiam sie nad Slowacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Słowacja 2.25 - Czechy 1.50 Kurs bardzo ciekawy:) Kto ma sklady z ostatnich meczy Słowacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
heh są jakies przeciwskazania co do Niemców z Estonia? oprocz niskiego kursu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
gwozdecki składy słowakow i czechow sa oczywiscie na stronkach tych federacji + na stronce federacji europejskiej słowacy z pipa wantroba pielucha ogurczakiem składanym i niemcem , a czesi z rakiem , obdrzałkiem platenikiem stankiem zapletalem cichaczka i barankiem -----a jaki z tego wniosek gwozdecki bo mi poza 4 czechami reszta nic nie mowi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Zna ktos juz wynik spotkania Niemcy-Estonia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Wlasnie znalazlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Slowacja - Czechu 2:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Słowacja - Czechy 3-1 Finlandia - Rosja 1-3
Kolejna kaska na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Finalndia - Rosja 0-3 to chyba najpewniejszy mecz dzisiejszego dnia i po kursie 1.3
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|