|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 937 |
OK info potwierdzone, teraz moge podziekowac.
Dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
No to 3-1 a nie 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widzisz ugi mialem racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale grunt ze meczyk wszedl. Mala kaska niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 937 |
Hehe 3:0, 3:1 wazne ze weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe do ilu wygrywali sety bo po tym tez mozna stwierdzic czy sie męczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Dzisiaj tez postawilem na Hiszpanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co prawda ponownie za male pieniadze ale zawsze cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
No i tak jak mowilem wczesniej zeby nie grac tego meczu to sie sam przejechalem na nim. Turcy ktorych ugi uwazasz za zespol pokroju Japoni wygrali z Hiszpanami 3-1 (19:25; 20:27; 25:18; 25:29) A teraz chcialo by sie powiedziec a nie mowilem ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
a ja sie zastosowalem do twoich rad gwozdecki i nie zagralem ani wczoraj ani dzis i dobrze na tym wyszedlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Spoczko. Gratuluje w takim razie wyczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja czasami jestem zbyt ulegly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 937 |
Ja dziś tego meczu nie gralem. Nadal uwazam, że Turcy sa bardzo slabi, wtedy popelnilem blad, Turcy nie graja na poziomie Japonii tylko duuuzo niżej. Ten sport w tym kraju dopiero sie rozwija. Kobiety co prawda graja juz na wysokim poziomie ale mezczyzni to zielone ogórki, a takie wpadki sie zdarzają kazdemu, jak wygraja z jakims zespolem z 10 swiatowej to wtedy mozna cos o nich pozytywnego napisac. W tym momencie nalezy zganic Hiszpanów, ze pobili ich amatorzy, tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Słowacja win @2.95 tak 4/10 - typ na wyczucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
moze mi ktos kto jest w temacie czy warto stawiac dzisiaj finow z estonczykami? Dzieki za odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
dobra juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tak po czasie a i na koncie juz nie ma kasy od obstawiania Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 27 |
moglby mi podac ktos stronke na ktorej znajde wyniki rozgrywanych meczy ligi europejskich chodzi mi o wynik meczu Rosja-Niemcy.
Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
moglby mi podac ktos stronke na ktorej znajde wyniki rozgrywanych meczy ligi europejskich chodzi mi o wynik meczu Rosja-Niemcy.
Z gory dzieki http://www.cev.lu/mmp/online/website/mai...3/index_EN.html [ cev.lu] Rosja dzis wygrala 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 27 |
mowisz ze 3:0 a na stronie co podales jest ze nie zaczeli meczu jeszcze ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4 |
Może ktoś potwierdzić ten wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
I bardzo ladne wyniki dzisiaj padly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatniej wtopie na Niemkach powoli odrabia sie straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Na dzis Czechy-Hiszpania 1 1.4 GB .Nie zdarzylo sie tak aby gospodarz przegral u siebie 2 mecze zrzedu,ani w tym ani w zeszlym sezonie.Zreszta Czesi prowadza,a to dopiero polowa rozgrywek,wiec nie ma co odpuszczac.Czy wiecie moze co bylo przyczyna wczorajszej porazki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 35 |
Na sobote ciekawie zapowiadajace sie spotkanie Tukrów z Hiszpanami. Gospodarze maja jeszcze szanse na zajecie pierwszego miejsca w grupie a kurs na Turcje spory 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426 |
817 19:30 Niemcy - Rosja (1m.) 2 1,50 nic tylko brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka