"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: May 2004
Posty: 937
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 937
OK info potwierdzone, teraz moge podziekowac.

Dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
No to 3-1 a nie 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widzisz ugi mialem racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale grunt ze meczyk wszedl. Mala kaska niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 937
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 937
Hehe 3:0, 3:1 wazne ze weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe do ilu wygrywali sety bo po tym tez mozna stwierdzic czy sie męczyli.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Dzisiaj tez postawilem na Hiszpanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co prawda ponownie za male pieniadze ale zawsze cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
No i tak jak mowilem wczesniej zeby nie grac tego meczu to sie sam przejechalem na nim. Turcy ktorych ugi uwazasz za zespol pokroju Japoni wygrali z Hiszpanami 3-1 (19:25; 20:27; 25:18; 25:29) A teraz chcialo by sie powiedziec a nie mowilem ;d

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
a ja sie zastosowalem do twoich rad gwozdecki i nie zagralem ani wczoraj ani dzis i dobrze na tym wyszedlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Spoczko. Gratuluje w takim razie wyczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja czasami jestem zbyt ulegly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 937
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 937
Ja dziś tego meczu nie gralem. Nadal uwazam, że Turcy sa bardzo slabi, wtedy popelnilem blad, Turcy nie graja na poziomie Japonii tylko duuuzo niżej. Ten sport w tym kraju dopiero sie rozwija. Kobiety co prawda graja juz na wysokim poziomie ale mezczyzni to zielone ogórki, a takie wpadki sie zdarzają kazdemu, jak wygraja z jakims zespolem z 10 swiatowej to wtedy mozna cos o nich pozytywnego napisac. W tym momencie nalezy zganic Hiszpanów, ze pobili ich amatorzy, tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Słowacja win @2.95 tak 4/10 - typ na wyczucie

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
moze mi ktos kto jest w temacie czy warto stawiac dzisiaj finow z estonczykami?
Dzieki za odpowiedzi

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
dobra juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i tak po czasie a i na koncie juz nie ma kasy od obstawiania
Pozdro

Dołączył: Jun 2005
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 27
moglby mi podac ktos stronke na ktorej znajde wyniki rozgrywanych meczy ligi europejskich chodzi mi o wynik meczu Rosja-Niemcy.

Z gory dzieki

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
moglby mi podac ktos stronke na ktorej znajde wyniki rozgrywanych meczy ligi europejskich chodzi mi o wynik meczu Rosja-Niemcy.

Z gory dzieki

http://www.cev.lu/mmp/online/website/mai...3/index_EN.html [cev.lu]
Rosja dzis wygrala 3-0

Dołączył: Jun 2005
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 27
mowisz ze 3:0 a na stronie co podales jest ze nie zaczeli meczu jeszcze ;/

Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
Może ktoś potwierdzić ten wynik?

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
I bardzo ladne wyniki dzisiaj padly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatniej wtopie na Niemkach powoli odrabia sie straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Na dzis Czechy-Hiszpania 1 1.4 GB .Nie zdarzylo sie tak aby gospodarz przegral u siebie 2 mecze zrzedu,ani w tym ani w zeszlym sezonie.Zreszta Czesi prowadza,a to dopiero polowa rozgrywek,wiec nie ma co odpuszczac.Czy wiecie moze co bylo przyczyna wczorajszej porazki?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
Na sobote ciekawie zapowiadajace sie spotkanie Tukrów z Hiszpanami. Gospodarze maja jeszcze szanse na zajecie pierwszego miejsca w grupie a kurs na Turcje spory 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
817 19:30 Niemcy - Rosja (1m.) 2 1,50 nic tylko brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker), 1,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1