A jakie argumenty? Bo że Ruscy ..."> A jakie argumenty? Bo że Ruscy ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
817 19:30 Niemcy - Rosja (1m.) 2 1,50 nic tylko brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A jakie argumenty?

Bo że Ruscy jak im się chcieć będzie..to zgodzę się wygrają, ale oni awans już mają (ktoś pisał wyżej), więc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


ps: skopiować mecz z oferty STS`u i napisać typ i kurs i tekst 'nic tylko brac' to chyba nawet 10-letnie dziecko potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Na sobote ciekawie zapowiadajace sie spotkanie Tukrów z Hiszpanami. Gospodarze maja jeszcze szanse na zajecie pierwszego miejsca w grupie a kurs na Turcje spory 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tez to gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mysle ze to dobry typ...znamy przeciez atmosfere panujaca w Turcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zapowiada sie emocjonujacy emczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Quote
Na sobote ciekawie zapowiadajace sie spotkanie Tukrów z Hiszpanami. Gospodarze maja jeszcze szanse na zajecie pierwszego miejsca w grupie a kurs na Turcje spory 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tez to gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mysle ze to dobry typ...znamy przeciez atmosfere panujaca w Turcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zapowiada sie emocjonujacy emczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Witam.
Ja bym nie był taki pewien tej Turcji, Espaniol w ostatni weekend ograli 2 razy Czechów i to unich ( 2x 1:3).
W ataku Hiszpanie posiadają niesamowitego Falascę który zdobył w 6 meczach 160 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ....
Ja byn raczej zaryzykował zagranie na Hiszpanów zwłaszcza że kurs jest b. dobry i wacha się w granicach 2,5.
Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
siemka jaka jest sytuacja w meczu niemcy-rosja czy rosjania graja o cos ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Po wczorajszo-dzisiejszym dniu, wspaniałej passy ($iatkówka - dała zarobić), czas zagrać coś z Ligi Europejskiej, spodobał mi się bardzo jeden zakład, mianowicie chodzi o:

Estonia - Finlandia 1 @2.30

Dlaczego?

Sądzę tak po wynikach:

Kopiować mi się nie chce, tutaj [cev.lu] możecie zobaczyć co i jak grali...


Jeszcze taka mała ciekawostka, na temat kursów:

prof
N21 Estonia-Finlandia 1.8 1.8

sts
Estonia - Finlandia (1m.) 1.75 1.85

toto
ESTONIA-FINLANDIA-1sp. 1,75 --- 1,85


Jak dla mnie naprawdę warto dziś zaryzykować Estończyków z Finami !

Kurs @2.30 jaki daje nam unibecik jest naprawdę warty...tego....


Pozdrawiam oraz życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
kurs jest OK , ale zauwazmy ze Estonia wygrala ledwie raz (z Niemcami) na 8 spotkan. Fakt, ze w domu stawiaja wyjatkowy opor, ale Finlandia ma sznase na 2 runde i zeby nie bazowac na meczach z Niemcami (walka bezposrednia o awans) woli dzis wygrac - bedzie tu walka, dla mnie no bet , jesli na sile to lekko Finlandia, ewentualnie over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Re.

Mam nadzieję że ktoś skorzystał z Estończyków [zawał] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak krótko opiszę to co widziałem, dzięki livescore:

1 set: zacięty... pkt za pkt, jednak po II przerwie technicznej Finowie odjechali i wygrali 25-20.

2 set: również bardzo zacięt... pkt za pkt,,,, Estończycy odskoczyli na 22-20...22-22...24-22...25-23... mamy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3 set: od stanu 14-12 dla Estoni, live się zaciął, wyskoczyło nagle 25-16 - jest bardzo fajnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

4 set: od stanu tym razem 12-14 dla Finów, live się zaciął... wyskoczyło po 24...#4 MP `zwalone` Sp dla Finów wykorzystany... mamy TB.

5 set jak i cały mecz śledziłem z moimi ziomami których pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a szło to tak: (gg)

4-2
4-4
8-6
8-8
8-10
10-10
10-11
11-11
12-11
12-12
13-12
13-13
13-14
14-14
15-14
16666666666666666666666666666666-14


Cudowne emocje i ważne że dzień na spooooorym plusie, od wczorajszego dubla Polska+Usa - naprawdę jest nieźle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i chciałbym zaprosić wszystkich do dyskusji, bo naprawdę jak nas więcej można więcej osiągnąć...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
co myslicie o dzisiejszych meczach ja bym gral tak:
estonia-finlandia 1
czechy-slowacja 1
turcja-hiszpania 1
niemcy-rosja 2

jeszcze mam jedno pytanko ma ktos moze lnk z tabelami i wczesniejszymi wynikami tej ligi europejskiej

Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
[b]Sts wystawil kursy na sobote:
13:30 Turcja - Finlandia 1.35 2.60
16:30 Rosja - Hiszpania 1.15 4.00

Dla mnie zwyciestwo Rosji. A co z Turcja i Finlandia? Za bardzo nie znam sie na tych druzynach, wiec moze ktos cos powie??
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
kurs na finow troche przesadzony...
turcja dostala baty w turnieju o wejscie na MS ze wszystkimi.

rosja -1,5 do stawiania, jak gdzie bedzie.
i finlandia +2,5 spokojnie (tylko czy ktos to wystawi?)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
witam - czy ma moze ktos jakiegos live do final four oraz link do tabeli z jakim dorobkiem grupowych me czy zakonczyły te druzyny ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_league/2557/6869/index_EN.html Tutaj jest stronka do tych meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_league/2557/6869/index_EN.html Tutaj jest stronka do tych meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a ja sobie dzis postwilem na hiszpanow z turkami!!! po kursie 1.7 mysle ze to jednak nie ta sama polka!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dziękuję Wszystkim Którzy Coś Wnieśli Do Tematu...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, 11kera11), 1,642 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1