Witam.
Po wczorajszo-dzisiejszym dniu, wspaniałej passy ($iatkówka - dała zarobić), czas zagrać coś z Ligi Europejskiej, spodobał mi się bardzo jeden zakład, mianowicie chodzi o:
Estonia - Finlandia 1 @2.30
Dlaczego?
Sądzę tak po wynikach:
Kopiować mi się nie chce,
tutaj [
cev.lu] możecie zobaczyć co i jak grali...
Jeszcze taka mała ciekawostka, na temat kursów:
profN21 Estonia-Finlandia 1.8 1.8
stsEstonia - Finlandia (1m.) 1.75 1.85
totoESTONIA-FINLANDIA-1sp. 1,75 --- 1,85
Jak dla mnie naprawdę warto dziś zaryzykować Estończyków z Finami !
Kurs @2.30 jaki daje nam
unibecik jest naprawdę warty...tego....
Pozdrawiam oraz życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />