|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
31.05 ml 1-1 -0.27j uo 0-1 -1j
ml - 71-55-01 +6,261j rl - 02-03-00 -1,395j uo - 04-08-00 -4,160j ---------------------------- FLO Marlins v PIT Pirates @1.67 Pinnacle CHI Cubs v SDG Padres @1.735 Pinnacle
NY Yankees -1.5 v KZC Royals @1.667 Pinnacle
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Nie patrzyłem jeszcze w kursy, nie mam też wybranego typu dnia, ale już klarujuą mi się typy (opieram je na obecnej formie drużyny, rzucającym (pitcherze), troszkę na ogólnych statyst. i oczywiście przeczuciu. Moje wstępne typy na dziś: 1. BOSTON (Clement dziś nie zaliczy pierwszej wtopy! tym bardzej że wczoraj doznali małego upokorzenia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-4P 2. TEXAS (wczoraj przegrali (zgodnie z przewidywaniami), ale dziś Young z kolegami zaczną budować nową passę - forma teksańczyków wyśmienita! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5-6R 3. Minnesota - pomimoże wczoraj zwycięstwo to nazwisko Santana wielu powinno już dobrze znać! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />4-3P (długo trwało) 4. NYY - dwie porażki z cienkimi KC to już wystarczy, ale jeżeli kurs będzie niski (z -hp pon. 2.00 to chyba się nie skuszę). W drużynie muszą być niewąskie wymiany poglądów (czyt. kłótnie). 5-2 (to zdarzenie odpuściłem z powodu kursu) 5. FLO - czas się odłamać pora najwyższa a i okoliczności sprzyjające (tu pomyślę nad -hp 2,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-3P 6. NYM - nieobliczalni, ale pitcher niezły, napewno lepszy niż u przyjeznych tu troszkę subiektywnie - lubię grę NYM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-1P Z trych 6-ciu coś muszę wybrać - najprawdopodobniej jakieś 3 single + rozpisik 4/5 - teraz troszkę poczytać, przejrzeć kursy i odpowiednio spróbować dobrać hp?
Pozdrawiam KRAJAN Późny powrót z pracy uniemożliwił mi pełne obstawienie zakładów. Zagrałem tylko NYM(-1,5) w dublu z Miami(-4,5). Wcześniej puściłem combo-rozpis 6P+2z3 który niestety przez typy rozpisowe został przegrany - EXP - czyli MLB bez hp. W uzupeł. combosa - Tau jako pewniak+ i Opel z hp R-, Miami z hp R+ i wcześniej Maryśka z Lichą + Szkoda bo grając siglami (oczywiście z -hp) utarg wczorajszy byłby ładny, ale nie jest. BOS(-1,5) + TEX(-1,5) - MIN(-1,5) - FLO(-2,5) + NYM(-1,5) + Cóż dziś jest nowy dzień - trzeba pomyśleć i szybko obstawić bo zapowiada się znowu długi męczący dzień (1,5 etatu przez prawie 2 mies. swoje robi!) Zastanawiam się nad postawą Jankesów - co robić dalej??? - czy są w tym sezonie naprawdę tacy słabi - czy może outsaiderzy??? z KC postawili wysokie warunki (ostatnio ich obserwuje i zauważyłem sporą zwyżkę formy - mniej więcej od meczów z Mocnymi Kardynałami - odsyłam do przejrz. stat., kto wie czy nie będzie warto próbować na nich stawiać (złapali mały ciąg - jak długo?) - kursy napewno będą miodzio. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja też grałem NYY już drogą noc z rzędu i się przejechałem , ale nie sądzicie czy po 5 porażach ( to rekord w tym sezonie) dziś wygrają na wyjezdzie z Minnesotą która ostatnio dwie wygrane ale mecz ostatni z Cleveland był już dosyć ciężki tylko 4-3 ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja dzis gram San Diego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czemu? Nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Zobaczymy jak im pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> [b]Nie poszlo najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> 0-5 dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
[quote]W/L 1/2 Bilans: - 0.58j
MLB - 2.06.2005
# 04.KC Royals - NY Yankees Mój typ: NY Yankees (-1,5) 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5:2
# 05.NY Mets - ARI Diamondbacks Mój typ: NY Mets 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 6:1
# 06.OAK Athletics - TOR Blue Jays Mój typ: TOR Blue Jays 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5:0
W/L 2/4 Bilans - 4.87j
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Podsumowanie Toronto-Oakland 3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Halladay (8-2, 2.54)- Etherton (1-1, 6.62) Lilly (3-5, 7.60)- Blanton (0-5, 6.66) Gaudin (1-0, 3.60)- Haren (2-7, 4.34)
Chi. Cubs-San Diego 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,25j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Mitre (0-0, 5.84)- Eaton (7-1, 3.58) Maddux (3-3, 4.08)- May (0-0, 4.96) Zambrano (3-3, 3.22)- Peavy (5-0, 2.37)
Milwaukee-L.A. Dodgers 4-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,10j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Capuano (4-4, 3.01)- Weaver (5-4, 5.70) Santos (2-4, 2.73)- ??? Obermueller (1-0, 3.00)- Penny (2-2, 3.18)
Texas-Detroit 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
wczoraj 2W-2L +0,35j --- Bilans typów MLB 21W-18L +7,26j
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
podsumowanie..
Boston over 10,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Detroit under 8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (1 etap)
San Diego -> W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (2 etap) bilans 2W/2L
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|