Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#354973 02/06/2005 22:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
31.05 ml 1-1 -0.27j uo 0-1 -1j

ml - 71-55-01 +6,261j
rl - 02-03-00 -1,395j
uo - 04-08-00 -4,160j
----------------------------
FLO Marlins v PIT Pirates @1.67 Pinnacle
CHI Cubs v SDG Padres @1.735 Pinnacle

NY Yankees -1.5 v KZC Royals @1.667 Pinnacle

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#354974 03/06/2005 05:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Nie patrzyłem jeszcze w kursy, nie mam też wybranego typu dnia, ale już klarujuą mi się typy (opieram je na obecnej formie drużyny, rzucającym (pitcherze), troszkę na ogólnych statyst. i oczywiście przeczuciu.
Moje wstępne typy na dziś:
1. BOSTON (Clement dziś nie zaliczy pierwszej wtopy! tym bardzej że wczoraj doznali małego upokorzenia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-4P
2. TEXAS (wczoraj przegrali (zgodnie z przewidywaniami), ale dziś Young z kolegami zaczną budować nową passę - forma teksańczyków wyśmienita! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5-6R
3. Minnesota - pomimoże wczoraj zwycięstwo to nazwisko Santana wielu powinno już dobrze znać! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />4-3P (długo trwało)
4. NYY - dwie porażki z cienkimi KC to już wystarczy, ale jeżeli kurs będzie niski (z -hp pon. 2.00 to chyba się nie skuszę). W drużynie muszą być niewąskie wymiany poglądów (czyt. kłótnie). 5-2 (to zdarzenie odpuściłem z powodu kursu)
5. FLO - czas się odłamać pora najwyższa a i okoliczności sprzyjające (tu pomyślę nad -hp 2,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-3P
6. NYM - nieobliczalni, ale pitcher niezły, napewno lepszy niż u przyjeznych tu troszkę subiektywnie - lubię grę NYM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-1P
Z trych 6-ciu coś muszę wybrać - najprawdopodobniej jakieś 3 single + rozpisik 4/5 - teraz troszkę poczytać, przejrzeć kursy i odpowiednio spróbować dobrać hp?

Pozdrawiam
KRAJAN

Późny powrót z pracy uniemożliwił mi pełne obstawienie zakładów. Zagrałem tylko NYM(-1,5) w dublu z Miami(-4,5). Wcześniej puściłem combo-rozpis 6P+2z3 który niestety przez typy rozpisowe został przegrany - EXP - czyli MLB bez hp.
W uzupeł. combosa - Tau jako pewniak+ i Opel z hp R-, Miami z hp R+ i wcześniej Maryśka z Lichą +
Szkoda bo grając siglami (oczywiście z -hp) utarg wczorajszy byłby ładny, ale nie jest.
BOS(-1,5) +
TEX(-1,5) -
MIN(-1,5) -
FLO(-2,5) +
NYM(-1,5) +
Cóż dziś jest nowy dzień - trzeba pomyśleć i szybko obstawić bo zapowiada się znowu długi męczący dzień (1,5 etatu przez prawie 2 mies. swoje robi!)
Zastanawiam się nad postawą Jankesów - co robić dalej??? - czy są w tym sezonie naprawdę tacy słabi - czy może outsaiderzy??? z KC postawili wysokie warunki (ostatnio ich obserwuje i zauważyłem sporą zwyżkę formy - mniej więcej od meczów z Mocnymi Kardynałami - odsyłam do przejrz. stat., kto wie czy nie będzie warto próbować na nich stawiać (złapali mały ciąg - jak długo?) - kursy napewno będą miodzio.

Pozdrawiam
KRAJAN

#354975 03/06/2005 05:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja też grałem NYY już drogą noc z rzędu i się przejechałem , ale nie sądzicie czy po 5 porażach ( to rekord w tym sezonie) dziś wygrają na wyjezdzie z Minnesotą która ostatnio dwie wygrane ale mecz ostatni z Cleveland był już dosyć ciężki tylko 4-3 ,

#354976 03/06/2005 08:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Ja dzis gram San Diego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Czemu?
Nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Zobaczymy jak im pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />


[b]Nie poszlo najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
0-5 dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#354977 03/06/2005 08:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
[quote]W/L 1/2
Bilans: - 0.58j

MLB - 2.06.2005

# 04.KC Royals - NY Yankees
Mój typ: NY Yankees (-1,5) 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5:2

# 05.NY Mets - ARI Diamondbacks
Mój typ: NY Mets 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 6:1

# 06.OAK Athletics - TOR Blue Jays
Mój typ: TOR Blue Jays 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5:0

W/L 2/4
Bilans - 4.87j

#354978 03/06/2005 11:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Podsumowanie
Toronto-Oakland
3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Halladay (8-2, 2.54)- Etherton (1-1, 6.62)
Lilly (3-5, 7.60)- Blanton (0-5, 6.66)
Gaudin (1-0, 3.60)- Haren (2-7, 4.34)

Chi. Cubs-San Diego
5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,25j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Mitre (0-0, 5.84)- Eaton (7-1, 3.58)
Maddux (3-3, 4.08)- May (0-0, 4.96)
Zambrano (3-3, 3.22)- Peavy (5-0, 2.37)

Milwaukee-L.A. Dodgers
4-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,10j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Capuano (4-4, 3.01)- Weaver (5-4, 5.70)
Santos (2-4, 2.73)- ???
Obermueller (1-0, 3.00)- Penny (2-2, 3.18)

Texas-Detroit
5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j

wczoraj 2W-2L +0,35j
---
Bilans typów MLB 21W-18L +7,26j

#354979 03/06/2005 11:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
podsumowanie..

Boston over 10,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Detroit under 8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
(1 etap)

San Diego -> W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
(2 etap)
bilans 2W/2L

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1