Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by s_LP
Originally Posted by john
jest kolejny od F(arsy)...extra...lubie to...smile

inteligencje już masz na poziomie kuzyna smile...extra...lubie to ...smile

cieszę się, że na szczęście na tym forum są ludzie normalni
niestety niektórzy użytkownicy nadal tylko jp na 50% frown a ja nawet na 40 %

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by s_LP
Originally Posted by john
jest kolejny od F(arsy)...extra...lubie to...smile

inteligencje już masz na poziomie kuzyna smile...extra...lubie to ...smile

cieszę się, że na szczęście na tym forum są ludzie normalni

czy ktoś Cie pyta o jakieS zdanie...po co tu zagladasz...w ogóle?? nie chcesz pomoc to sie nie wpier***j

PS: wkleje linka wieczorem na QC to zaraz sie odezwa tacy jak LP...i beda marudzic ze to nie ten tamat...i inne Ą Ę...

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Originally Posted by john
Originally Posted by s_LP
Originally Posted by john
jest kolejny od F(arsy)...extra...lubie to...smile

inteligencje już masz na poziomie kuzyna smile...extra...lubie to ...smile

cieszę się, że na szczęście na tym forum są ludzie normalni

czy ktoś Cie pyta o jakieS zdanie...po co tu zagladasz...w ogóle?? nie chcesz pomoc to sie nie wpier***j

PS: wkleje linka wieczorem na QC to zaraz sie odezwa tacy jak LP...i beda marudzic ze to nie ten tamat...i inne Ą Ę...

ehehe...
a czy ktoś mnie musi pytać o zdanie w ogóle, żebym je wyraził? nie jesteśmy na komendzie
po za tym jak jesteś taki eh i oh to nieodpowiadaj jako pierwszy, a nie że się przy&^&rdolisz i reszta ma siedzieć cicho

a może to ty jesteś tym kundelkiem, a kuzyna sobie ładnie wymyśliłeś smile

"... łapy, łapy 4 łapy..."

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
tak to ja rozgryzłeś mnie ...w nagrode mamy dostać nowe bloczki na mandaty wiec jest o co walczyć...


skończy tą rozmowę...

PS:
Dalej prosze o głosy!!...na Top 'one' nie ma co liczyć chyba... ale jakby na trzecie wskoczyć to będzie super..

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
robicie problem

kto chce niech głosuje, kto nie chce nie musi tego robić i koniec, po co zaczepki

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
dokładnie, głos oddany, powodzenia

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
a niech ma wink
text s Lp łapy łapy... niezły hahaha
pzdr

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by john
w ogóle w czym macie problem...?

poprosiłem o pomoc...kto chce poświeci swój czas i odda głos...(za co jestem wdzięczny a idzie EXTRA)

...nie na "PSA" tylko na mojego człowiek któremu chce pomóc...kto nie chce nie odda i już...

proste
Hmmm...może w tym,że jak np. ktoś mieszka w Warszawie to nic nie wie o dzielnicowych w Opolu? Wiem,że zaraz ktoś zarzuci,że było tu już masę takich tematów, w których też zdarzało mi się brać udział mimo braku wiedzy w danej dziedzinie i wspierać subiektywnie jakąś osobę (np.ocena zdjęcia/projektu). Tylko dla mnie jest tu taka mała subtelna różnica - teraz głosujemy na policjanta, który to powinien stać na straży prawa,tak? Zdaję sobie sprawę,że to co piszę podchodzi pod idealizm,a świat nie jest taki piękny...ale jak czytam, że śmierdzi Ci zmiennym ip u konkurencji, to zastanawiam się czy nie śmierdzi Ci to co Ty robisz? Albo dalej "nie chcesz pomoc to sie nie wpier***j" i oddaj głos "na mojego człowieka" to ręce opadają.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Kto dogoni psa ? smile Pewno nikt jak nowy rower dostanie .

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by s_LP
po za tym jak jesteś taki eh i oh to nieodpowiadaj jako pierwszy, a nie że się przy&^&rdolisz i reszta ma siedzieć cicho
Originally Posted by s_LP
ale już kończmy dyskusje - Twój awantar mówi wszystko
Dobrze, że Ty taki jesteś bystry.
Najlepsze jest myślenie, że ja i tylko ja mam rację. Ci, co myślą, jak ja są normalni, a reszta jest pierd.olnięta hura

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Ch... w d... temu, co sprzyja dzielnicowemu smile

Normalny czlowiek musi do 65. roku zycia harowac, a te mendy po 15 latach na emeryturke i jeszcze rower w miedzyczasie dostaja... a kto za to placi? Spoleczenstwo. Na pohybel nierobom!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
WNN trzeba bylo zostac policjantem a nie teraz wypominac....

nie wylewajcie zali na publicznym forum, nie chcecie pomoc to nie wchodzcie do teo tamatu i juz wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Ch... w d... temu, co sprzyja dzielnicowemu smile

Normalny czlowiek musi do 65. roku zycia harowac, a te mendy po 15 latach na emeryturke i jeszcze rower w miedzyczasie dostaja...

Pierdolony rower tongue

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Widać tu jak społeczeństwo kocha swoją Po licje hehe


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

kto do diabla pozwala na takie tematy

to jest forum bukmacherskie czy domowego przedszkola laugh

zaraz pojawia sie nowe tematy

glosuj na fotke mojej siostry na fotka pl
na najprzystojniejszego proboszcza ziemi Lubuskiej
ktora twarz mniej pryszczata.
usunac to gowno bo szkoda slow
czy ten policjant jest normalny laugh
widzac tyle ustawionych glosow z forum mecz,pl

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ludzie idzcie sobie do tego waszego działu polityka i tam nadal obrzucajcie się gównem, to własnie wy z takich zwykłych tematów robicie jakis wielki problem ze względu na waszą chorą ideologię.

Quote
nie wylewajcie zali na publicznym forum, nie chcecie pomoc to nie wchodzcie do teo tamatu i juz

peace

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
między innymi przez takie kurwy mamy taki kraj , świat ...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
między innymi przez takie q.urwy mamy taki kraj, świat .

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
[Linked Image] [img704.imageshack.us]



laugh

Ale do milicji nic nie mam wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA GLOSY...ładnie wyciągneliśmy kuzyna z dna tabelismile

dzięki jeszcze raz..

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, burbon), 2,312 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,200
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1